Keresés

Részletes keresés

Fatboy Slim Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56854
Pippen,

valszeg debreceni szurkolók voltak, csak ideiglenesen Ujpesten állomásoztak. vagy angyalföldiek. vagy kispestiek. akik ketten együtt 30 főt tesznek ki

Előzmény: pipi (56853)
pipi Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56853
nem akarom a lilákat védeni, DE: hol olvassátok a cikkben, hogy újpest szurkolók voltak a tettesek???
Fatboy Slim Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56852
ne várj semmi extrát tőle. szerintem tapsolt. biztos aszonta:"megérdemlik a szemét kaftánosok"
Előzmény: Törölt nick (56848)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56851
Csak azt nem értem, hogy ezek az állatok honnak veszik a "bátorságot" hozzá.

Milyen mocskos primitív ingerszegény élet kell az ilyen mocskos tettekhez?

És még ezek makognak nekünk.

Fatboy Slim Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56850
a múltkor is nagyon ki voltam akadva. azt hittem, ettől nincs lejjebb. de mindig van.
kíváncsi lennék Megyeri S véleményére.
szerintem még ő sem tenne ilyet.
vagy igen?
Előzmény: ElitJaszub (56840)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56849
kinezem ezekbol, hogy a noi kezicsaptnak is neki esnek...:(
Előzmény: Zöld Szörny (56847)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56848
Hm....

Vajon erre mit fog mondani szellemi gurujuk "BELEBACSI"?

Mit fröcsög majd erre majd a homo primitivus???

Zöld Szörny Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56847
Felháborító, gusztustalan...
Azt kell mondanom sajnos, hogy ez már bosszút kíván!
Az egy dolog, hogy a nagyon IQ-s lilák az egész derbyn Simont gyalázták, de hogy olyan embereket támadnak meg, akikhez aztán tényleg semmi közük, az nagyon durva!!!
Kik leszenk a következők? Esetleg a tekecsapat tagjai?
Előzmény: ElitJaszub (56840)
kajlov8 Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56846
Tegnap GÓÓÓL.
Miért is volt szerencsénk?
Kapuralövés 13:6 ide + az első félidőben 3-mal kellett volna húznunk.
A három vitatott helyzetből egy (az utolsó) tuti tizenegyes volt.

Kovács Z. "A kiállítás után teljesen megzavarodtunk" ) és előtte?
Utána meg jegyeket osztogatott a hétvégi meccsükre...lesznek úgy ezren.

olajoshal Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56845
Amennyiben megvan a rendszám, meleg lehet ez a srácoknak.
Előzmény: Kavics1976 (56843)
kajlov8 Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56844
Bátor újpestiek!

Előzmény: ElitJaszub (56840)
Kavics1976 Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56843
Mit vársz azoktól, akik sportriportereken - bár azt az esetet egyáltalán nem sajnálom, sôt!!! - idôs Fradistákon - Páncsics - és 16 éves szívbeteg embereken élik ki magukat... :(

Ahol meg bizonyíthatnának, ott csak a készenléti és a futás marad - tisztelet a nagyon csekély számú kivételnek -!

Gratulálok nekik, fôleg a nagyon bátor középkorú férfinek, aki jól megmondta!!

Előzmény: ElitJaszub (56840)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56842
Dunántúli Napló
....De hogy egy pillantást vessünk az elődöntő másik ágára is, meg kell említeni azt a Sopronban elterjedt pletykát, hogy az MTK és FTC labdarúgásában, valamint a veszprémi kézilabdában érdekelt üzletember, Várszegi Gábor élénken érdeklődik a nehéz anyagi helyzete ellenére is remekül szereplő Soproni Postás iránt, és könnyen elképzelhető, hogy Euroliga-szereplőként már új tulajdonosa lesz a csapatnak. A szóbeszéd szerint nem kizárt, hogy ezzel a tranzakcióval a Ferencváros hajdani sikeres női kosárszakosztálya kelne újra életre...
Kavics1976 Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56841
igen ezt elfelejtettem megemlíteni, hogy Vlaszák -afiúkatszereti- Géza valóban fantasztikusan védett! Neki volt köszönhetô a kis zakó!
Megfogott mindent, amit lehetett, sajnos több olyat is, amit elvileg nem szabadott volna :(
tokody lerontotta a teljesítményét a mutogatással.
Előzmény: olajoshal (56838)
ElitJaszub Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56840
olvastátok a ma reggeli Sportot?

Brutálisan megverték a Tour de Hongrie győztesét


Megtámadták Újpesten
GOMBKÖTŐ ROLAND
NS, 2003-04-25


Húsvét hétfőjén brutálisan megverték a P Nívó-Betonexpressz–FTC kerékpárosát, Bebtó Zoltánt. Az 1997-es Tour de Hongrie győztese a sydneyi pályakerékpáros Világkupára készült, ahol klubtársával, Árvai Attilával párosban kiharcolhatta volna az indulás jogát az athéni olimpiára. Ez az álom most már valószínűleg álom marad…


Bebtó Zoltán három hét múlva Sydneyben az olimpiai kvótáért szállt volna nyeregbe
– Igazából nem is tudok sokat mondani arról, ami történt, olyan hirtelen zajlott le minden – mondja Bebtó, aki most az Uzsoki-kórház fül-orr-gégészeti osztályának lakója. – Húsvéthétfőn a klubtársammal, Víg Auréllal hazaugrottunk Újpestre, a családhoz. Locsolkodtunk, megebédeltünk, aztán elindultunk edzeni. Két órát akartunk tekerni, de csak néhány perc lett belőle. Körülbelül száz métert mehettünk, amikor egy kihalt utcában egy Opel Astra mellénk farolt. Előbb leszorította Aurélt, aztán engem. Éppen csak leraktam a lábam, amikor már ütöttek is. Három szépen kigyúrt srác volt, meglepetésemben csak nyögni tudtam valamit, amikor kiszállt a sofőr is, és lendületből arcon vágott. Aurélnak már a kezében volt a telefonja, üvöltöttem, hogy hívja a rendőröket, mire a támadóink beültek az autójukba és elhajtottak.
– Mit tehettek a rendőrök?
– Felírtak mindent, hogy mi történt velünk, de igazából akkor nem tehettek semmit. Az autó rendszámát megjegyeztük, biztos vagyok benne, hogy megtalálják a tetteseket. Ha kiengednek a kórházból, meg kell tennem a feljelentést, és meg is teszem, ezt nem hagyhatom annyiban. Elképesztő, hogy Magyarországon ilyesmi előfordulhat az emberrel.
– Máskor is előfordult önökkel hasonló?
– Itthon nem könnyű kerékpározni, rengeteg az autó, és nagyon rosszak az utak, türelmetlenek az emberek, s nehezen tolerálják, ha valaki egy kicsit is akadályozza őket, ezért bizony gyakran van, hogy ránk üvöltenek, leszorítanak az útról, vagy még meg is állnak, de ilyen durva esetről nagyon ritkán hallani. Ráadásul egy kihalt utcán történt minden, ahol nem zavartuk senkinek a haladását.
– Lehet összefüggést találni a zöld-fehér mezek és Újpest között?
– Valószínűnek tartom, hogy volt köze az esetnek ahhoz, hogy az FTC színeiben versenyzünk. Valami mondtak a támadók arról, hogy fradisták vagyunk, s már ütöttek is. Nem tudom… Utólag az is megdöbbentő, ami az eset után történt. Az utca túloldalán egy középkorú ember takarította az autóját, s amikor a nehézfiúk elhajtottak, ő csak annyit vetett oda nekünk: "Szemét fradisták”. Kellemes kis délután volt… Ráadásul ez két nappal a Fradi–Újpest meccs előtt, Simon Tibi halálának évfordulóján történt…
– Elárulná, milyen magas és hány kiló?
– Százhetvennégy centi magas és hatvanhét kiló.
– Ez a bokszolóknál is legfeljebb váltósúly…
– Persze egy ekkora embert nem nehéz megverni, főleg ha kerékpároscipőben van, és még le sem szállt a bringáról.
– Mennyire súlyos a sérülése?
– Elsőre nem tűnt olyan súlyosnak, a rendőrök saját felelősségemre el is engedtek, de aztán kénytelen voltam kórházba jönni. Itt, az Uzsokiban nagyon alaposan kivizsgáltak, mindenre odafigyelnek. A nap jó híre számomra, hogy talán nem kell megoperálni az arcom. Nagyon sokat javult a szemmozgásom, s talán elkerülhető a sebészi beavatkozás, de ez csak a jövő hét elején derül ki.
– Mikor ülhet legközelebb kerékpárra?
– Két hétig egyáltalán nem, pedig egyre jobb formában voltam, s nagy terveink voltak a sydneyi Világkupára. A csapattársaim már mind versenyezni fognak, én pedig itthon maradok egyedül. Az eddig elvégzett munkám talán nem vész kárba, de kezdhetem a felkészülést elölről…

E.J.


Pac Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56839
Bocs, de nem egy, hanem két szabálytalan bedobás előzte meg a lila-gólt.

De talán nem nekünk kéne magyarázkodni. Mi ugyanis megnyertük a meccset.

Előzmény: bojár (56835)
olajoshal Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56838
Nézem az Ute topikot és nem értem őket. Mindenkiben keresik a hibát, csak a csapatban nem.
Pedig Vlaszákon kívül (aki világszinvonalon védett) és Tokodyn kívül szánalmas volt a csapatuk. Még a Rósa gyerek csipkedte magát.

A bírót és mindenkit okolnak, ahelyett, hogy elhajtanák azt a teljesen hülje Vörit.

olajoshal Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56837
És Bajzátról mi a véleményed? Vagy Dombiról?
Lipcsei, tudtommal eddig senkinek nem okozott súlyos sérülést.

Előzmény: Törölt nick (56690)
mash Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56836
Strong te "ökör"!

kapott már ilyen tizit, akkor lettetek utóljára bajnokok!!!
emlékszel???
Wágner geci, Korsós geci, 18 méterről bevetödik, 11-es!!!

Előzmény: Agent_fromT-A (56822)
bojár Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56835
Esetleg a Tokody gólja előtti bedobást meg lehetne nézni...
1. Fradi-bedobásnak kelett volna jönni.
2. Szabálytalan bedobás, pontosabban "beejtés" volt.
Előzmény: Kavics1976 (56832)
bojár Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56834
...3. Utetoronek + a többi értetlenkedőnek semmi köze hozzá, hogy a Ferencvárosi Torna Club kinek, mikor, hogyan, miért vonultatja vissza a mezét.

Ennyi.

Elemeznivalótok meg szerintem bőven akad a saját csapatotok "játékában", a "taktikában", meg a saját 2002 július-augusztusi hozzászólásaitokban a bajnoki cím kimenetelét illetően.

Vagy azokban nincs mit elemezni?!

Előzmény: Agent_fromT-A (56822)
Kavics1976 Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56832
Strong!

Melyik vitatott helyzetre gondolsz?
Mit kellett volna befújni? némethtörlesztektomika műesését a saját tizenhatosa előtt, amit még faragóujpestricsi sem evett meg?

Ne kezdd már te is, főleg ne 3500 km-ről.
Inkább intézd lengyel leigazolását, ne félj ha tietek lesz a fővadász, akkor lesz még kuttor a középső védőtök, cheregivel biztositva!

Előzmény: Agent_fromT-A (56822)
Kavics1976 Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56831
Igen oláhcigány tokody!
Már vmelyikőtöknek kifejtettem, hogy leszarom a Balogozást.
Értem, tokody kirohanása érthető a semmiért - elárulom, hogy a II-esből senki nem köpködte őket, mert csak a majom volt hozzájuk "köpőtávolságban, ő meg hozzátok tartozik és csak nem támad sajátjaira -, de Petié nem, akinek transzparenst húztok ki, a temetőbe kivánjátok és egyik volt csapattársa és barátja emlékét gyalázzátok!
Ez az a bizonyos kettős mérce, amit reklamáltok. Kicsit hiteltelen ezek után! Legalább egyeztessetek mielőtt össze-vissza irkáltok!

Tudod, Dugó Tőled kicsit többet vártam, de mindegy az ember lassan rájön, hogy mindannyian egyformák vagytok.

Sorold még, hány embert taposott meg a Peti "folyamatosan"!?
Vagy Nálad két alkalom, amit ti annak véltek, már a folyamatosság jele?
Nem tudom, nekem kicsit más elképzeléseim vannak a folyamatosságról, de lehet, hogy én látom rosszul.

Ez egy kicsit szánalmas és erőtlen Tőled!

kavics

Előzmény: Dugó (56814)
zlotyi11 Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56830
Ez a lényeg amit írtál!
Simi a 90-es évek Fradi szív megtestesítője és igenis megérdemli, hogy mindig tudják a szurkolók kiis volt ő!
Előzmény: Pac (56828)
Habi Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56829
"Az kétségtelen hogy volt olyan játékos (nem is egy...) aki a maga idejében - és a 2-es mezben - nagyobb sikereket ért el mint Simi, de azt hiszem ők sem tiltakoznának emiatt."

Ez a lenyeg.A tobbi csak duma.Olyanoktol,akinek semmi koze a dologhoz.A 2-es mez "visszavonultatasa" a FRADI maganugye.
28..!!!

Előzmény: Pac (56828)
Pac Creative Commons License 2003.04.25 0 0 56828
Igazából az egész Simi-ügy azért vált ki még mindig komoly indulatokat, mert eltelt egy esztendő és csak a lapítást, a mellébeszélést, a mismásolást látjuk.

Félreértés ne essék, Simire sokáig emlékezni fogunk - igazságszolgáltatás ide vagy oda - de nagyban elősegítené az indulatok csillapodását, ha látnánk hogy a 4 (vagy 5?? vagy 6???) rohadék celláján megrohadna a műanyag lakat.

Ehelyett négyükből három szabadlábon mászkál.

Ami a mezvisszavonultatást illeti: ez valóban nem "amerikai" show. De nem is arról szól!
Hiszen ennyi erővel ki viselhetné Albert után a 9-est?
Varga és Nyilasi után a 8-ast?
A régebbi "nagyokról" nem is szólva!

Az kétségtelen hogy volt olyan játékos (nem is egy...) aki a maga idejében - és a 2-es mezben - nagyobb sikereket ért el mint Simi, de azt hiszem ők sem tiltakoznának emiatt.

Habi Creative Commons License 2003.04.24 0 0 56827
Tokeletesen igazad van.Jol latod a dolgokat.
En szemelyesen gyujtottam 5 gyertyat,az Ulloin.Jol esett latni ott ujpestieket is.

A temara valszolva,en nem tudom,hogy kik fociztak,kik nem.
Azt sem tudom,mikor SIMIT elkezdtek gyalazni,volt e olyan ujpesti,aki probalta lebeszelni oket errol,mivel nem alltam kozottuk.
De talan volt.Mondjuk 50 a 300-bol.
Ilyen aranyban nem igen hallgattak rajuk.

"Gyerekek,Zold takonyt,zold hanyast ma ne"!!
Igen.
Ezt kellett volna csinalni,az biztos.Megszervezni.
Valamint azt is,hogy ne legyen MA allee,stb,faszszopo ujpest..Nem?

Cserebe legyen kettozott hangerovel a kovetkezo meccsen.Mert akarkivel is jatsszunk,ez megy,nem?

Ezert nem sajnalom oket,mivel a Loki-Ujpest 2:5-os meccsen faszszopo Fradiztak,rendesen,ok is.
Meg maskor is.
28..!!!

Előzmény: bojár (56812)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.04.24 0 0 56826
ne faradozz vele ezt egy strong sosem ertheti meg:)
Előzmény: Ferencváros_28 (56823)
ULM Csoport Creative Commons License 2003.04.24 0 0 56825
KÖSZÖNJÜK!!!

Köszönjük, hogy ismét átélhettük azt a csodálatos érzést, mely a majmok legyözésével jár!



T0mika Creative Commons License 2003.04.24 0 0 56824
Nicsak, ott a kopasz :o)
Előzmény: BandiTa (56798)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!