Keresés

Részletes keresés

Jackson333 Creative Commons License 2019.03.06 0 0 984

Szia! most találkoztam én is ezzel a jelenséggel. Vásároltam egy Jbl tune 500-as Bluetooth fejhalgatót és nem hajlandó felismerni a tv-m (kd-55xe8096). Valakinek ötlete? Visszavittem az üzletbe és ott az eladó egy másik sony tv-vel gond nélkül párosította. :(

Előzmény: Monomik1 (963)
szövérfi Creative Commons License 2019.03.02 0 0 983

Sziasztok.Van egy  LED Sony Bravia 139 cm (55") KD-55XD7005 tv és frissitettem azota nem ismeri fel az usb-ét.Mit lehet csinálni?Köszönöm...

Playerka Creative Commons License 2019.02.23 0 0 982

Válaszolok magamnak, hátha másnak is segítek:

 

1./ Jelen állás szerint úgy néz ki, hogy a TV (KD-55XF7005) nem is olyan okos mint amilyennek hihetnénk. Webkamera fogadására ugyanis nincs felkészítve. :( Ha ezt tudom, lehet hogy nem ezt a TV-t vettem volna...

 

2./ A beállításoknál kiválasztható, hogy TV hangszóró vagy audio rendszeren legyen-e a hang.

Előzmény: Playerka (981)
Playerka Creative Commons License 2019.02.20 0 0 981

Sziasztok!

 

Mit, hol kell a TV-n állítani ahhoz, hogy egy USB-n hozzá csatlakoztatott webkamerának a továbbított képét lássam a TV-n?

 

Mit, hol kell a TV-n állítani ahhoz, hogy az optikai kábellal összekötött erősítőre kimenjen a hang?

Horváthné Rácskai Tímea Creative Commons License 2019.01.31 0 0 980

Sziasztok,

 

Van egy Sony Bravia KD-65XF7096 TV-m, és egy bonyolult feladatot szeretnék megoldani, de meghaladja a képességemet (és a Sony Support-ét is).

A problémám a következő:

- Leszeretnék játszani filmeket a TV-n...

Írunk 2019-et a TV több, mint 300eFt. 

Ez vicc...

Van külső merevlemezem, de 1x látta (próbaként felraktam 5 filmet (gyökérbe), azt lejátszotta, de pl. ha könytárba raktam, azt már nem látta. Tettem még fel pár filmet a merevlemezre, azóta nem látja...

Van valakinek javaslata a probléma megoldására?

Segítségektet előre is köszönöm!!!

Playerka Creative Commons License 2019.01.30 0 0 979

Sziasztok!

 

Tegnap vettem egy ilyen TV-t SONY BRAVIA KD-55XF7005
Tudtok-e okosságokat ajánlani hozzá? Minden érdekel, az ideális beállításoktól kezdve a firmware frissítésig, stb. (Amatőr vagyok, most fogok ismerkedni mindennel.)

Diótörő Creative Commons License 2019.01.26 0 0 978

Factory reset ? Ammegmicsoda ?  :-(

Sajna figyelembe kell venni, hogy nem éppen fiatal koromból kifolyólag nem vagyok a mai technika teljes ismeretében.

Ha megtennéd egy kicsit bővebben, mit nyomkodjak?

Előzmény: Laja73 (977)
Laja73 Creative Commons License 2019.01.23 0 0 977

Már hogy ne lenne smart tv. A net nem lényeges amúgy. Na csináld csak meg a factory reset.

Előzmény: Diótörő (976)
Diótörő Creative Commons License 2019.01.22 0 0 976

Ez nem okos tv, ráadásul a gazdája sem :-(

Nincs net, de valahol csak lehetne állítani, de még nem tudom, hogy hol.

Előzmény: Laja73 (975)
Laja73 Creative Commons License 2019.01.21 0 0 975

Én hetente egyszer mindentől függetlenül visszaállítom a gyári beállításokat, net újracsatlakozás, stb. Túl buták ezek az okostévék.

Előzmény: Diótörő (974)
Diótörő Creative Commons License 2019.01.21 0 1 974

Igen, hát tudod, ha emlékeznék rá, akkor biztos azt csinálnám, de sajnos vagy 5 éve volt, így nem tudom, hogy mi a teendő.

Dugó ki-be és akkor be lehet kapcsolni a távirányítóval. Ez van :-(

Előzmény: PentaxMan (973)
PentaxMan Creative Commons License 2019.01.20 0 0 973

Azt írod, ilyen már volt egyszer - akkor amit csináltál megoldást, ugyanaz lesz a megoldás most is... Leírod majd a megoldást?

Előzmény: Diótörő (972)
Diótörő Creative Commons License 2019.01.20 0 0 972

Sziasztok !

Évek óta van egy Sony Braviám. Most az a gond vele, hogy a távkapcsolóval csak akkor tudom bekapcsolni, ha előtte pár mp-re kihúzom a konnektorból és visszadugom, akkor működik. Ilyen már volt egyszer, akkor is a szolgáltató kavart egyet a csatornákon, most is betették a Spílereket és azt követően nem megy simán a bekapcs.

 Mi lehet a gond, mit kellene csinálnom ?

Előre is köszönök minden jó tanácsot.

stuckart Creative Commons License 2019.01.03 0 0 971

hello,

 

áramtalanítsd a routert, set top boxot, stb...
nagy valószínűséggel nem a tv-vel van gond.

Előzmény: boly81 (969)
Alexking666 Creative Commons License 2019.01.02 0 0 970

Üdvözletem!

Nagy segítséget kérnék.

Vásároltam egy sony smart tv-t. Leszedtem a kodi-t. De olyan problémába ütközök, hogy semmilyen zip fájl nem tudok megnyitni, letölteni. E nélkül pedig meg vagyok teljesen lőve. Kinek milyen ötlete van?

Előre is köszönöm.

boly81 Creative Commons License 2018.12.17 0 0 969

Sziasztok!

Vásároltam egy KD-55XF7005 készüléket, de valamiért bizonyos jeleneteknél akadozik, illetve egy villanásra szétesik a kép egyes része!Mindent bekapcsoltam amit tanácsoltak eddig! Valakinek van valami tipp? Köszönöm!

blg Creative Commons License 2018.11.23 0 0 968

csak a digitális tunerről tudsz felvenni, HDMI-ről nem.

 

tehát köss a tévére egy antennát, hangold be a DVB-T csatornákat, és arról tudsz felvenni.

vagy köss rá egy műholdas antennát, arról is vehetsz föl.

vagy ha a Telekomtól koax kábelen kapjátok a bejövő jelet, akkor ha direktbe bedugod a koax kábelt az antennabemenetre, akkor a Telekom ad neked 30-40 DVB-C csatornát, azokat is fel tudod venni

 

vagy pengesd ki a havi 1100 forintot a Telekomnak a felvétel funkcióért, és akkor az IPTV stb intézi a felvételt.

Előzmény: Stiv83 (967)
Stiv83 Creative Commons License 2018.11.22 0 0 967

Sziasztok!

Vettem egy Sony Bravia KD43XF7596BAEP UHD tv-t. Most egy HDMI kábellel van összekötve egy Telekom IPTV-s set-to-box-al. A tv-nek van felvevő funkciója, de ez HDMI-n keresztül nem működik. Kérdésem: Milyen eszköz vagy eszközök kellenek hozzá hogy adást tudjak felvenni usb-re. Nem vagyok egy technikai zseni, kérem segítsetek!!!!

Gabifi Creative Commons License 2018.11.02 0 0 966

Sziasztok! Van egy Sony KDL-32WD600-asom. Szeretnék vele internethez csatlakozni, de sehogy sem sikerül. Van egy T-comos routerem, az asztali gépemet azzal használom. A tévé használati útmutatója szerint lehet úgynevezett WPS-funkcióval is kapcsolódni, az utasításnak megfelelően azonban hiába nyomkodom a routeren a WPS-gombot, amikor kell, nem csatlakozik, nem találja meg a tévé a routert. Aztán megpróbáltam megkeresni a közeli wi-fi hálózatokat, néhányat feldob, de szerintem az enyémet nem, legalábbis azt az SSID-t nem írja ki, ami az én routerem alján olvasható.

 

Mi lehet a probléma, van valakinek ötlete? És mi a megoldás?

Wazul1 Creative Commons License 2018.10.29 0 0 965

Üdv! Nekem is volt ilyen hibám a Youtube alkalmazással, de az alábbi link segítségével sikerült megoldani.

 

https://www.sony.hu/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs/kdl-32w651a/articles/00197899

Előzmény: tbmo (959)
H.s.P.t.r Creative Commons License 2018.09.25 0 0 964

Sziasztok!

 

Sony KD55XF7005B tip. tv. a jelenség a következő: külső regisztrált HDD, időzített felvétel. Reggel rákeresek a felvett műsorra, király megvan. Délután, a következő bekapcsoláskor már üres a címlista, nem találom sehol a rögzített műsort.

 

A TV hozza, hogy a HDD 90 %-a szabad, pc-n ellenőrzöm, tényleg vannak nagy méretű bin fájlok, hibás letöltések oldal üres.

 

Nem értem mi a gond. A felvétel utáni első bekapcsoláskor elérem a rögzített műsort, ekkor le is tudom játszani,  utána már nem. 1 hete van meg a tv, NFL szezon, legszívesebben vissza vinném.

 

Biztosan én bénázok valamit, csak nem tudom mit.

 

Előre is kösz a segítséget.

Monomik1 Creative Commons License 2018.05.21 0 0 963

Sziasztok! 

 

Igaz a hír, hogy a Sony TV-k nem támogatják a Bluetooth füleseket? Ezt olvastam valahol. 

Bravia TV-m van, és Bose vezeték nélküli fülesem, és sehogy nem akarják megtalálni egymást. A TV is lát minden más eszközt, meg a füles is... 

Laja73 Creative Commons License 2018.04.18 0 0 962

Én azt nem értem nektek eleve hogy van Youtube alkalmazás, nekem már évek óta leszedték. Dögöljön már meg a szomszéd tehene is :D

danee0423 Creative Commons License 2018.04.18 0 0 961

Szintén KDL  típusú tv-m van és hetek óta nem indul a youtube rajta. Próbáltam szoftver frissítést de azt írja a legfrisebb van rajta

Előzmény: tbmo (959)
proletár Creative Commons License 2018.04.16 0 0 960

olykor előfordul. szerintem elhibázott szoftverfrissítés. egy-két nap után javítják. én is tapasztaltam, már rendben van.

Előzmény: tbmo (959)
tbmo Creative Commons License 2018.04.10 0 2 959

Sziasztok!

Talán valaki találkozott már a következővel:

Sony KDL-49WE660 típusú tv-n a Youtube alkalmazás indításakor csak a nagy Youtube logó jelenik meg és tovább semmi nem történik.

Eddig működött.

Telefonról sem látható a tv, nem lehet onnan sem indítani Youtube videót.

Böngészőből megnyitva működik.

Mi lehet a gond?

holian Creative Commons License 2018.04.03 0 0 958

Szia,

 

 Köszi a tippet (routeren van lehetőség média szerver telepítésre..így ez a része meg is oldódott..)

 

 Valami ötlet Iphone-n keresztüli vezérlésre? 

 

Köszi

 

Előzmény: merQree (957)
merQree Creative Commons License 2018.04.03 0 0 957

Nem, a TV-n megjelenik mint elérhető kiszolgáló.

Nekem HX720 van, azon a videó lejátszó részbe megyek be, és ott lépkedek a mappákban.

Előzmény: holian (956)
holian Creative Commons License 2018.04.03 0 0 956

Szia,

 

 És akkor a TV -n egy böngészőt indítasz és oda az IP címet írod be?

 

Köszi

Előzmény: merQree (955)
merQree Creative Commons License 2018.04.03 0 0 955

A laptopon fut egy Serviio nevű média szerver, és így tudok a TVken videot nézni, zenét hallgatni.

De egy jobb router is képes média szerverként üzemelni.

A gépelésre/egerezésre nincs tapasztalatom, ötletem.

Előzmény: holian (954)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!