Keresés

Részletes keresés

fargo Creative Commons License 2019.07.06 0 0 967

Aha, OK, persze ez a te jogod, de ugye valamelyikőtöktől / bármelyikőtöktől magyarázatot ne várjak, ugye?

Mármint arra nézve, hogy tulajdonképpen MI miatt is aggódik wadam? Konkrétan? :-D

Előzmény: Csincka (966)
Csincka Creative Commons License 2019.07.05 0 0 966

Nem szuttyogtatlak, pusztán egy pár soros emlékeztetőt írtam, hogy bár a topikotok kivételezett, speciális státuszban van, attól még a Fórum vezérelvei rátok is vonatkoznak.

És most pedig engedelmeddel törlöm a wadam által kért hszt, mert ha úgy érzi, emiatt bajba kerülhet, akkor ez a kötelességem.

Márpedig valósnak érzem az aggodalmát.

Előzmény: fargo (965)
fargo Creative Commons License 2019.07.05 0 0 965

Többször nyomatékosan leszögeztem hogy nekem nem áll szándékomban semmilyen szinten sem ártani egyetlen olvtársnak sem. Soha nem mószerolgattam senkit IRL, nem éltem vissza senkinek semmilyen adatával, még ha tudtam is ki az illető. Sőt.Sokszor ledorongoltam kollegákat, amikor rendszámostól tettek fel képeket autókról, vagy tettek ki telefonszámot, nevet.

 

Azt viszont hadd kacagjam már körbe amikor valami szerencsétlen paranoid állandóan azon retteg, hogyan fog neki "ártani" meg "kárt okozni" a fórumbeli szájkarate, meg egy noname nick mögött sunnyogva hogyan kerül "kellemetlen helyzetbe" a saját posztjai által :-D

Mert akkor vagy ne írjon kompromittáló posztokat, vagy töröltesse azokat, vagy váltson nicket, vagy mittomén.

De hogy én vagyok szuttyogtatva amiatt, hogy ő fél, hogy valaki elolvassa a sanda kis célozgatásait, a kikacsintó, inszinuáló agymenéseit, az azért kissé abszurd.

 

 

Előzmény: Csincka (964)
Csincka Creative Commons License 2019.07.05 0 0 964

Nézd, fargo, az egyik legfontosabb elvünk, hogy egyetlen felhasználónkat sem érheti hátrány a fórumos tevékenysége miatt.

Ha bármi erre utaló jelet tapasztalok, az elkövető az életművével együtt repül, de már a cinikus célzásoknál, burkolt fenyegetéseknél is összevonom a szemöldököm.

Ezt a témát nagy ívben kerüld innentől.

Köszönöm.

Előzmény: fargo (963)
fargo Creative Commons License 2019.07.05 0 0 963

Jajjj, nehogy a főnök meghallja, mi? :-D

Az megvan, hogy az egyik "nagyfőnököd" is VBT alapító tag volt? Bizony :)

Ne aggódj, nem olvassa a topikot már évek óta, és én sem foglak "felnyomni" nála, ez a feljelentgetősdi mifelénk nem dívik :)

Előzmény: wadam (958)
fargo Creative Commons License 2019.07.05 0 0 962

Annyira tudtam hogy ide fogsz jönni sírni, pont ezért kérdeztem rá, totál célzottan, hogy "mit szólna a főnököd" a hozzászólásaidhoz. :)))

Pont ezért, hogy lássuk, mennyire kis sunyi, gyáva alak vagy. Kapásból lefostad a bokád, mert attól tartasz hogy majd a sok "náci", "diktatúratámogató", ellenséges "NER-lovag", akikre csak célozgatni mersz, majd téged jól kicsinál ott. Be nem látom hogy ki és mivel tud vagy kíván neked ott ártani, ha bárki ilyesmit akarna, már megtette volna.

 

Ugyanakkor nagyon vigyáztam rá hogy semmi IRL adatot, semmi személyedben sértőt, semmi valótlant ne állítsak.

Nem volt semmi olyasmi amiért törlést érdemelne az a hozzászólás.

Én sem támogatom :)

Előzmény: wadam (957)
Csincka Creative Commons License 2019.07.04 0 0 961

Rosszul emlékszel, azt sem töröltem.

Egyet tudok javasolni, írj Operatornak, ő megteheti, én nem.

Előzmény: wadam (960)
wadam Creative Commons License 2019.07.04 0 0 960

értem, múltkor mégis töröltél egy ugyanilyen tartalmú hsz-t, most miért nem lehet megtenni? semmi különbség.

kárt okoz nekem, és ezt nem akarom, nem hagyom.

Előzmény: Csincka (959)
Csincka Creative Commons License 2019.07.04 0 0 959

A Volvo topikot nem én moderálom, hanem ők öten:

Raps, fargo, keton, czimbi, Balu

 

Én ún. pártfogó modi vagyok, mivel gombjuk (jogosultságuk) nincs, ezért amit elhatároznak, azt tőlem kérik végrehajtani.

Ennyi ott a szerepem, semmi több.

Előzmény: wadam (957)
wadam Creative Commons License 2019.07.04 0 0 958

Sanya! de igen, a velem kapcsolatba hozható állítások nem igazak.

nem írtam sosem és nem is gondoltam olyanokat, amiket Fargo ír rólam. (nem a sunyival van bajom nyilván)

Előzmény: Alex Raps (956)
wadam Creative Commons License 2019.07.04 0 0 957

sajnos nem az én írásommal van a baj, hanem Fargóéval.

olyan állításokkal hozott kapcsolatba, melyeket soha nem írtam le, mivel nem úgy gondolom őket.

és evvel árt nekem, kellemetlen helyzetbe hoz a nagy nyilvános interneten, de mintha ezen a beszélgetésen már túl lettünk volna kb. egy éve, akkor is ugyanezt tette velem, most is. ugyanezért kérem a törlést

köszi

 

(mi az, hogy ők vannak otthon, még az anno létező volvo baráti társaság tagja is voltam, kár, hogy megszűnt... itt mind otthon vagyunk)

Előzmény: Csincka (955)
Alex Raps Creative Commons License 2019.07.04 0 0 956

Nem volt semmi olyan állítás a posztban, amely ne lenne igaz. Egyszerűen csak képtelen vagy elfogadni az ellenvéleményt. Nem támogatom a törlést.

Előzmény: wadam (954)
Csincka Creative Commons License 2019.07.04 0 0 955

Sajnos nem tehetem.

Az ott egy klubtopik, és ők vannak otthon.

Amíg pl IRL-t nem adnak ki rólad, addig kénytelen vagy elviselni az ilyen típusú hozzászólásokat is.

Nem kell oda írni, az az egyetlen megoldás.

Előzmény: wadam (954)
wadam Creative Commons License 2019.07.04 0 0 954

sziasztok!

 

légyszi ezt  http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=151819164&t=9009007 töröljétek ki.

túl sok valótlan állítást engedett meg Magának Fargo (a stílusról most nem eszélnék, mert az úgy néz ki default ilyen), melyet így a nevemhez kötött. szeretném ha ez így nem lenne fent a neten.

 

köszi szépen

Ádám

Kancsal Macska Creative Commons License 2019.05.25 0 0 953

Provokátor....persze....

 

Azért a hozzászólást hagyjátok meg pliz mégha törlitek is a nicket.

Előzmény: fargo (952)
fargo Creative Commons License 2019.05.25 0 0 952

'Pot :)

Ezt a Kancsal Macska nevű kamunicket tessék szíves kidobni.

Nem kérünk ezekből a topikra kreált provokátorokból.

Köszönet.

fargo Creative Commons License 2019.03.18 0 0 951

Gyors voltál, wow. :)

Előzmény: fargo (950)
fargo Creative Commons License 2019.03.18 0 0 950

Kedves Csinszka, ezt a "pécsi fosórém" nevű trollt lennél kedves kigyakni? Köszönet :)

werbewagen Creative Commons License 2019.02.22 0 0 949

Köszönöm az útbaigazítást.

Előzmény: Csincka (948)
Csincka Creative Commons License 2019.02.21 0 0 948

Közben kiderítettem, hogy a Börzében.

Itt érdeklődj a kollégánál:

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9111535

Előzmény: werbewagen (946)
Csincka Creative Commons License 2019.02.21 0 0 947

Eltévedtél, ez a Volvosok privát területe.

Segítek, ha elárulod, melyik topikban történt.

Előzmény: werbewagen (946)
werbewagen Creative Commons License 2019.02.21 0 0 946

Ezt az üzentet kaptam ma is.

Ki csinálta ezt a képet, ha nem én? A saját otthonunk szalagparkettája van alatta

 

"Kedves werbewagen!

Fórumunkra írt hozzászólását töröltük.
A hozzászólás vagy megsértette valamelyik moderációs alapelvet, vagy
lánctörlés része volt.
A folyamatosság és olvashatóság megőrzése érdekében ugyanis a törlendő
hozzászólásokkal együtt a rájuk adott válaszok is törlésre kerülnek.

A moderátor személyes megjegyzése:
Topik irányelvek 7. pont. A kocsikról saját kép kell.

Ha kifogással szeretne élni a döntés ellen, ezt megteheti a megfelelő
moderációs topikban.


Üdvözlettel,
Az Index Fórumok moderátorai"

 

Tegnap a gyártó oldaláról leszedett kép miatt kimoderáltak, legyen, bár szerintem erős volt.

Ma már a sajátért is ez vár a hirdetőre?

 

 

wadam Creative Commons License 2019.02.07 0 0 945

tudod egy baj van Veled: csak sértegetsz. én ezt nem szoktam tenni.

 

ja nem kettő: meg akarsz olyat érteni (helyesbítek: nem akarsz, csak írogatod a csacsiságokat), amit sosem fogsz.

el kell fogadnod, hogy ha azt mondom, hogy van amivel nekem árthatsz, akkor avval árthatsz és kész.

a múltkori kigyomlált hsz-sod ilyen volt.

ez most azért nem lett törölve, mert a kollégáim szerint ez most nem gond.

 

és igen, akinek kell az pontosan tudja, hogy ki az a wadam...

Előzmény: fargo (944)
fargo Creative Commons License 2019.02.04 0 0 944

Be nem látom hogy mivel ártott volna neked az a teljesen ártalmatlan hozzászólás.

A topikban még azt írtad hogy "besároztalak" meg "kárt okoztam", holott erről semmilyen vonatkozásban nincs szó. Simán kifiguráztam az általad követett magatartásmintát, a rád jellemző, tipikus stílusban tettem két szarkasztikus megjegyzést. Te is megtetted, meg kvázi mindenki vetemedik ilyesmire aki errefelé topikol. Nem volt benne semmi sértő. Ott volt mögötte egy rakás smiley. Akar neked ártani a fene -- csak csendesen kvaterkázunk. Te meg itt hisztizel mint egy óvodás. Ha ennyire kényes vagy és képtelen vagy elviselni más ember véleményét / létét, akkor keress magadnak valami testre szabott safe space-t oszt ott húzd meg magad, míg elmúlik ez a vihar/diktatúra/nyomor/mittoménmimiattfájafejed, szerintem. Ez itt a való világ. Emberek beszélgetnek, ökörködnek, és ha a nickedet megemlítik, az egyáltalán nem gyilkossági kísérlet.

 

A vádaskodásod még akkor sem állná meg a helyét, ha a nicked mondjuk hozzá lenne kötve az IRL személyedhez, de hát nincs. Senki sem tudja, ki az a wadam. Mitől félted a munkádat meg az életedet?

Ez nevetséges.

Előzmény: wadam (942)
Csincka Creative Commons License 2019.02.04 0 0 943

Sajnos nem tudunk ilyet.

Előzmény: wadam (942)
wadam Creative Commons License 2019.02.04 0 0 942

nem, Fargóéról itt: 450096

 

ellentétben Fargóval, én nem akarok ártani Neki, mint ahogy ezt Ő most megint megtette velem.

hiába szóltam, hogy ne hozzon írásban összefüggésbe olyan témával amihez nem szabad tartoznom, főleg ne úgy, hogy idézetként látszik amit a nevemhez írt.

ezért gondoltam így kezelni az esetet, mert amúgy a két soron kívül érdekes és összeszedett a hozzászólása, kár lenne kitörölni az egészet

Előzmény: Csincka (941)
Csincka Creative Commons License 2019.02.04 0 0 941

Ha sajátodról van szó, akkor írd újra, és a régit kitörlöm.

Előzmény: wadam (939)
Csincka Creative Commons License 2019.02.04 0 0 940

Nem, csak teljes hszt tudunk törölni.

Előzmény: wadam (939)
wadam Creative Commons License 2019.02.04 0 0 939

sziasztok!

 

lehet egy hozzászólásból úgy kitörölni, hogy csak 1-2 sort és az eredeti hozzászólás megmarad? 

Alex Raps Creative Commons License 2019.01.05 0 0 938

Nagyon szépen köszönöm! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!