Keresés

Részletes keresés

zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 100

1 0 0 ! ! !

zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 99
99
zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 98
98
zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 97
97
zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 96
jééé, magadon kívül voltál?
Előzmény: Night Hunter (95)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.21 0 0 95
Sajnos még nem kerültem meg, pedig már nagyon keresem önmagam.
Előzmény: szilvácska (94)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.21 0 0 94
Szerintem se, de hogy jön ez ide ?
(Na végre, hogy megkerültél !:)
Előzmény: Night Hunter (93)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.21 0 0 93
Nem szép dolog az e-mail-es árulkodás. :))
Előzmény: szilvácska (92)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.21 0 0 92
Igen, a Hunti olyan, mint a trójai faló ! Először úgy csinál, mintha értene a témához, és amikor már elhiszed, hogy tényleg, akkor meglepetésszerűen hirtelen szétoffolja a topicot !
Emlékszel, az elején ide is milyen ártatlanul beillesztette azt a fotokópiát ? :)
Előzmény: zoorka (91)
zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 91

Nájti letűnt a csikóhalak virágos mezejiről.. :(

na persze előbb jól szétoffolta ezt a szakmai topikot! ;-)

Előzmény: szilvácska (90)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.21 0 0 90
Remélem, jól leápoltad, zoo !:)
Na, akkor legalább neked jó volt, nekem már ez is öröm !:))))
Hol van Hunti ? Ő is ápol valahol ?
zoorka Creative Commons License 2001.06.21 0 0 89
nos, kedves topiktársak, nagyon Ltűntetek ám!!

/miközben én otthon ápolgattam a csiklóhalaimat/..

Előzmény: szilvácska (88)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.18 0 0 88
Najó, némileg megnyugodtam.Küldtem neked levélt!
zoorka Creative Commons License 2001.06.18 0 0 87
a hagyló a hal kagyló.

nyugi Szilvácska, lesz topitali, csak gondoltam, ezek a rohadt csikóhalak már bazi uncsik, ezért kicsit félrerakom őket.

De a nagy közfelháborodásra tekintettel visszaveszem őkegyelmeiket a Kedvencekbe.

Előzmény: szilvácska (86)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.18 0 0 86
Mi a franc az a HAGYLÓ ??? Most azt hiszed, hogy a csikóhalakat máris letudtad? Még egy talit sem szerveztél !
Előzmény: zoorka (85)
zoorka Creative Commons License 2001.06.18 0 0 85
1ébként pedig tudatnám minden tisztelt topiktárssal, hogy új projektbe fogtam:

a HAGYLÓ kifejlesztésébe.

Még az alapoknál tartunk, de már nem sok víz folyik le a Dunán, amikoris - a hagylót továbbfejlesztve - alkalmaz6juk a CSIKÓHAGYLÓT, mint zsábaszedőgépet!!!!

zoorka Creative Commons License 2001.06.18 0 0 84
pont a lényeg maradt le :(

folytassa kérem!

Előzmény: Night Hunter (83)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.15 0 0 83
Tehát akkor rendelésre idéznék könyvemből:

Night Hunter : A csikóhalak olvasási szokásai, valamint a HP 5L lézernyomtató telepítése.

....és akkor a hatalmas vérgőzt lehelő cápa zuhanórepülésben vetette magát utánunk. "Itt nincs mit tenni" - gondoltam - "ha szeretném, hogy kedvesem, Miss Universe 2000. mindkét formás lábacskája mégegyszer a kezembe simuljon, meg kell ölnöm Frank Drebint. Ja nem. A CÁPÁT."
A gondolatomat tett követte. A víz alatt beleköptem két markomba, és folytogatni kezdtem az apácát! Ronda nagy nyelve, mint egy kígyó tekergőzőtt rúzsozott ajkai előtt, megcsapott szájának pokolian bűzös lehellete.
"Csak még egy perc." - próbáltam erőt önteni magamba. De annyi se kellett. Karórám tanusága szerint 59 egész 8 tized másodperc múlva már mozdulatlanul csüngött markomban. Halálában csak az ideg rángatta még e vízalatti beste lény lábát.
Csak ekkor jutott időm körülnézni, milyen világba is csöppentem. Gyönyörű, ámde egyben félelmet keltő volt körülöttem a víz mélye. Mindenfelé amerre csak néztem, kusza össze-visszaságban korallok, bohóchalak és italautomaták játékos kavalkádja tünt szemem elé. Bemenve a legközelebbi Bárba, rendeltem egy jéghideg üdítőt, odabiccentettem Erikának, Leurának, Tibinek, Tiger-nek Edinának és Zolinak, majd elindultam a közeli asztalok felé.
A fegyverként rámszegeződő kamerákkal nem törődve picsánrúgtam egy közelben álló kertitörpét, majd kalapom karimája alatt körbenéztem a teremben.
Tőlem jobbra éppen a Vészhelyzet stábja próbált defibrillátorral az életbe visszahozni egy Borjú bécsi-t hasábburgonyával. Ahogy én megtudtam állapítani elég kevés eredménnyel.
Balra egy kisebb szakajtó tojás játszott lehúzó römit Jack Nicolsonnal. Előttem pedig egy szemüveges csikóhal épp a Harry Potter-t olvasta nagy elmélyülten....

Előzmény: zoorka (80)
zoorka Creative Commons License 2001.06.15 0 0 82
a legújabb projektem a papagájhal kifejlesztése, de ennek részletezése túl off lenne :)
Előzmény: vapiti (81)
vapiti Creative Commons License 2001.06.15 0 0 81
Akkor itt az ideje disznóhallal, vagy birkahallal is próbálkozni. Ha nem vigyázol, Nobel-díj lesz a vége!
Előzmény: zoorka (80)
zoorka Creative Commons License 2001.06.14 0 0 80
ááá, nem vagy elég kitartó, így ne várj eredményt!

Én mondtam neki (miközben nyomtam le a vízbe), hogy ha beledöglesz is, akkor is lesz kiscsikóhal!!!! Pár példány bele is döglött, de aztán sikerült.

Előzmény: vapiti (78)
vapiti Creative Commons License 2001.06.14 0 0 79
az egyik mindíg megfulladt.
Előzmény: vapiti (78)
vapiti Creative Commons License 2001.06.14 0 0 78
Sajnos nem jártam sikerrel. Sem a lófiú- hal kislány, sem a halfiú -lókislány párosítás nem jött be. Ezek nem szeretik a szexet.
Így aztán külön-külön vagyok kénytelen élvezni őket.
Előzmény: zoorka (77)
zoorka Creative Commons License 2001.06.14 0 0 77
végre! egy igazi szakértő ezen a már-már szétoffolt (sic!) topikocskán..

vapiti, lécci mesélj, milyen elméleti és gyakorlati ismeretekkel tucc minket gyarapítani?

Előzmény: vapiti (76)
vapiti Creative Commons License 2001.06.14 0 0 76
Nem-nem, tanúim is vannak, kérésre sorolom őket. Egy kb. decemberi lestalin történt, hogy pároztattam az általam hőn áhított állatkákat, tudnillik a lovat és a halacskát.Aszopnták az enyém lehet.
Előzmény: zoorka (75)
zoorka Creative Commons License 2001.06.14 0 0 75
azt csak álmodtad, kislány :)
Előzmény: vapiti (74)
vapiti Creative Commons License 2001.06.14 0 0 74
De hát a csikóhalakat egyszer már én megkaptam, valaki lenyúlta őket!
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.14 0 0 73
Engem te nem adhatsz, mert nem vagyok a tiéd.
Csak olyat ajándékozz, amivel rendelkezel. :)
Előzmény: zoorka (72)
zoorka Creative Commons License 2001.06.14 0 0 72
szilvácska, már rég válaszoltam :)

todmit, neked adom a Nájtit

Előzmény: szilvácska (70)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.14 0 0 71
Kedves zoo, hát nekem ez a gyengém: az okos, verset írni tudó, szófogadó férfi, aki egy kicsit csúnyán beszél, és néha azt mondja:"kapd be a f@.szom".
Hát lehet a Night Huntert nem szeretni ??:))
Előzmény: zoorka (67)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!