doncike Creative Commons License 2021.08.30 0 0 1071

Köszi a részletes beszámolót.

Most komoly győzelmi kényszer lesz a csapaton (igaz, az ellenfeleken is), mert aki a következő fordulókban sok pontot veszít az alsóházban, az nagyon nehéz helyzetbe kerülhet.

És amíg az NB3-ban elég volt az NB1-es múlt, ide már inkább NB2-es jelen kell a játékosoktól.

Meg motiváció és mentális erő bírni azt a nyomást, hogy a kevés kínálkozó alkalmat kell megragadni, amikor ponto(ka)t lehet szerezni.

Előzmény: sergiototta (1069)
identifikátor Creative Commons License 2021.08.30 0 0 1070

Kaposvárról jó kis túra lett volna hazautazni Fonyód felé.....az mlsznek hála vasárnap este vannak a meccsek, amikor egy rémálom Pest felé vonatozni....

Előzmény: ingersheim (1067)
sergiototta Creative Commons License 2021.08.30 0 0 1069

Az első nagyobb helyzetünk nekünk volt, aztán jött a teljes összeomlás, 10 perc alatt kaptunk 4 gólt, utána vége is volt a meccsnek. Nem akarom bántani Horváth Tamást, de azért már örülnék egy-két bravúrnak Tőle, mert komoly védést talán még nem is mutatott be mióta itt van. Nem tűnik annak a kapusnak, aki a nehéz helyzetben képes meccsben tartani egy csapatot, aki képes komoly bravúrokra. Igaz potyát sem csinál.

Kleisz egy tragédia, teljesen érthetetlen az erőltetése, amikor arra a posztra megvan az emberünk. Értem én, hogy nagy tehetségnek indult, aztán a szerencsétlen benyelt egy komoly sérülést, és próbál visszajönni de egyelőre még ez a szint is bőven sok Neki. Érthetetlen az Ő erőltetése, amikor van emberünk tavalyról, aki fiatal és jelenleg egyértelműen jobb Kleisznél.

De sajnos a többi új igazolásunk is a fiatalokat leszámítva besülni látszik. Azok, akik elvileg a nagy nevek, akiknél hangzatosan tolták az nb1-s rutin szöveget, mind gyengék szerintem. Leszálló ágban vannak, igazából már motivációjuk sincs. A fiatalok Roland és Ronald jó igazolások, bennük van lehetőség.

A tavalyi csapatból kérdés, hogy kik bírják megugrani az nb2-s szintet is, vannak félelmeim. Mohának szerintem már sok, talán csereként beszállva még jó lehetne. Bori beugrónak még talán-talán jó. Borvető, Raba, Luka és Adrián sztem okés lehet itt is, bár Rabától azért többet várnék. Erdeit és Szalait nem tudom hova tenni, Szalai ugye ki is került már a csapatból, de benne még bizakodom, hogy visszaküzdi magát és jó lesz. És persze az edzői stáb is kérdéses. Nyilván nem egy szerencsés helyzet az, ami most van, remélem Kemenesnek rendeződnek a magánéleti dolgai, visszatér és képes lesz összekapni a csapatot.

Kaposváron a vendégszektor állapota botrány, sok évvel ezelőtt a Fradival voltam ott, azóta csak rohad. Pedig erre a stadionra is elköltöttek félmilliárdot. A büfé néha percekre kinyitott, a mellékhelyiség állapota már egy balkáni autópályán se állná meg a helyét. Kb 15-20 fő volt a vendégben. Meg 8-10 biztonsági.

Jelenleg még pont a vonal felett vagyunk, nekünk van a legrosszabb gólkülönbségünk, nálunk több gólt senki se kapott.

Most egy kis szünet, aztán jön a Budaörs és a Soroksár meccs. Velünk együtt ez a két csapat kapta, eddig a legtöbb gólt (14) a mezőnyben, a Sori mögöttünk is van. 6 pont kell ezen a két meccsen.

Előzmény: ingersheim (1068)
ingersheim Creative Commons License 2021.08.29 0 0 1068

Most néztem rá, 30.perc 4:0 a Szentlőrincnek. Fasza....

ingersheim Creative Commons License 2021.08.29 0 0 1067

Aki túrázni indul, egy két infót dobhat majd a meccsről.

Hajrá Kerület!

sergiototta Creative Commons License 2021.08.25 0 0 1066

Nincs új ember, az eddigi segédedzők (Cicó és Veress Balázs) csinálják.

Előzmény: G666 (1065)
G666 Creative Commons License 2021.08.25 0 0 1065

Az edzovel most mi a helyzet?

Nincs Kemenes, de akkor ki van helyette?

doncike Creative Commons License 2021.08.24 0 0 1064

"de igazából csak nyűgnek tekintik"

Igazából még annak sem.

Hazain teltházak vannak így is, egyszerűen nem téma, leszarják.

Előzmény: sergiototta (1062)
identifikátor Creative Commons License 2021.08.24 0 0 1063

ja főleg amikor Szegeden körbekamerázták a stadiont, úgy hogy a vendég nem látszódott:)

sergiototta Creative Commons License 2021.08.24 0 0 1062

Közben megnéztem az mlsz adatbankját és látom, hogy a Szentlőrinc elleni.

Jó, hogy beírtad, mert mi már terveztük az utat Kozármislenybe, de akkor újratervezés :-)

Imádom azért a honi klubokat, hogy nulla tájékoztatás van. Persze szövegben mindig elmondják, hogy milyen fontos a szurkoló, de igazából csak nyűgnek tekintik.

Előzmény: sergiototta (1061)
sergiototta Creative Commons License 2021.08.24 0 0 1061

Melyik meccs lesz Kaposváron?

Előzmény: identifikátor (1060)
identifikátor Creative Commons License 2021.08.23 0 0 1060

tegnap bemondó egy szóval nem említette hogy a jövő heti meccs Kaposváron lesz.

identifikátor Creative Commons License 2021.08.23 0 0 1059

akkor kupaforduló lesz. A gond inkább avval van hogy nem szombaton vannak a mecsek...már csak két mb1-es meccs van szombaton és a mennyei.. ennek mi értelme?

Előzmény: sergiototta (1057)
ingersheim Creative Commons License 2021.08.23 0 0 1058

Szerintem is, az nb2 nem ad válogatottat, simán lehetne forduló.

sergiototta Creative Commons License 2021.08.23 0 0 1057

Kozármislenyen jó lenne nem kikapni a hétvégén, én most elfogadnám, ha még vasárnap is kitartana a Szentlőrinc döntetlen sorozata.

Aztán jön egy hosszabb szünet a válogatott miatt, kérdés azzal ki mit tud kezdeni. Gyorsan jön két meccs vasárnap-szerda, majd megint 10 nap szünet.

A szeptember 18-19 hétvégén miért nincs forduló? Akkor is válogatott meccs van?

Amúgy szerintem hülyeség a válogatott meccs miatt hétközi fordulókat berakni. Ne legyen a válogatott meccsnapján találkozó, de ha esetleg hétvégén van is a válogatott meccs, a hétvége másik napján simán mehetne az nb2.

Előzmény: ingersheim (1054)
doncike Creative Commons License 2021.08.23 0 0 1056

Jav: Siófok --> Szentlőrinc. De minden stimmel, azért kevertem hirtelen, mert ez a két csupaiksz csapat eddig.

doncike Creative Commons License 2021.08.23 0 0 1055

Soroksár és Ajka mögöttünk vannak jelenleg.

Budaörs csak eggyel előttünk, Siófok meg pont az egyik csupaiksz csapat, akiről az előbb írtam.

Kikapni egyiktől sem lenne szabad, 6-8 pont ideális lenne, annál több már azt mondom bravúr.

ingersheim Creative Commons License 2021.08.23 0 0 1054

Szentlőrinc, Budaörs, Soroksár, Ajka jönnek. Ott azért lehet mazsolázni szerintem pontokat. És kell is!

Előzmény: doncike (1053)
doncike Creative Commons License 2021.08.23 0 0 1053

Jó ez így teljesen.

Az ilyen kibrusztol(?) egy-egy pontokból jön össze az izgalommentes bentmaradás.

A 12-13. helyen, tehát három, illetve négy hellyel előttünk két olyan csapat áll, akiknek öt forduló után még egyetlen győzelmük sincs.

Ellenben veretlenek is.

A 16. hellyel, ahol most is vagyunk, én elégedett lennék a végén.

G666 Creative Commons License 2021.08.22 0 0 1052

0-0 lett a vege teljesen jo.

Moha elfelejtett focizni vagy mi van vele?

Előzmény: ingersheim (1051)
ingersheim Creative Commons License 2021.08.22 0 0 1051

Meg ahogy nézem, a vége is. Nem követem a meccset, de az egy pont az frankó lenne.

Előzmény: doncike (1050)