Keresés

Részletes keresés

FaberK Creative Commons License 2003.02.17 0 0 663
Pedig ők fiatalok, nem, szfinx? :))
Előzmény: Qma (660)
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.17 0 0 662
Még egy óra, és fenn lesztek!

Kedves Kamu Fecó, akkor jövőre tessék sűrűbben látogatni a lapot:)

FaberK Creative Commons License 2003.02.17 0 0 661
Azért itt is hatalmas nagy gratula az ezüstéremhez!
Aztán tessék lobbizni, hogy Mo. EB-t vgy VB-t rendezzen, mert a rendező ország két csapatot indíthat(?). Persze addigra a CC Budapest lesz az ország második csapata, mi pedig a legjobbak - valószínűleg.

:)

Előzmény: Qma (660)
Qma Creative Commons License 2003.02.17 0 0 660
Abszolút egyet sem. Nem így képzeltük, de hát kicsit fáradtak voltunk, meg dekoncentráltak, meg blablabla, dumadumaduma. :o)
Előzmény: Törölt nick (659)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.17 0 0 659
Nem nyertetek endet? Mondjuk már tényleg mindegy volt.
Előzmény: Qma (658)
Qma Creative Commons License 2003.02.17 0 0 658
Szvsz 18:0, de bevallom nem tudtam követni...
Előzmény: Törölt nick (657)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.17 0 0 657
Mi lett a zárómeccs eredménye? (CC-Laminált)
Kamu Feco Creative Commons License 2003.02.17 0 0 656
Sziasztok!

Gratulálok a győzteseknek, de csak azért nyerhettek, mert mi nem voltunk ott. Legközelebb időben szóljatok, ha lesz ilyen verseny.
Egyébként, hol edz a CC Budapest, ha Budapesten nincs Curling pálya?

Khöszönettel vheszem gyakorlatilag kedves barátaim!

Kamu Feco

Qma Creative Commons License 2003.02.17 0 0 655
Valóban Krisztián,

én voltam az utolsóként lökő játékos, de nem a skip. Remélem így érthető.

teljes csapatleírást mindjárt küldök...

Előzmény: szakíts (649)
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.17 0 0 654
Természetesen az ímél címemre, nem itt.
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.17 0 0 653
FiúK!

Kérek szépen egy pontos névsort a skippel (K. G., mert valóban az, aki dirigál, attól még lökhet harmadiknak).

Most, mert estig fel szeretném tenni. Külön kérésem a nickek maradéktalan toldása, mert kezd rángatózni a bal szemhéjam.

danke!

Jyr

szakíts Creative Commons License 2003.02.17 0 0 649
qma, egyébként magyarul krisztián (jóltudom?)
szakíts Creative Commons License 2003.02.17 0 0 648
szasz az esések az enyémek, és senki nem veheti el tőlem őket, ha ez így megmaradt bennetek, ígérem a jégbiztonságomon nem változtatok, az eredményességemen viszont biztosan, egyébként a skipünk hivatalosan kemény gábor. lassan a fél várost tudattam már a sikerünkről azt hiszem a környezetemnek kezd elege lenni belőle, hogy mi milyen jók vagyunk.
más nem lesz esetleg magyar kupa is?
a legtöbbünknek ugyanis a verseny az egyetlen gyakorlási lehetőség.
bár gondolkozunk egy edzőtáboron.
prágában is csak télen müxik a pálya?
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.17 0 0 647
Akkor te vagy az a tesó, akinek a keresztnevéből is kettő volt az Ördögökben. Írhatlak skipnek? Arra ugyanis csak egy hely van.

Mi pedig borzasztóan hálásak vagyunk mindazon derék körlernek, akik most már történelmileg segítettek beindítani a magyar curlinget, és színvonalas játékukkal megszorongatták az első helyért küzdő CC Budapest férfi és női csapatát.

Evviva!

igaziTrebics, lécce este 7-ig dobd át mélen az Astoria hivatalos skipjének nevét, mert szűköl utána a lap!

Mégegyszer mindenkinek köszönet és gratuláció!!!

Előzmény: Qma (646)
Qma Creative Commons License 2003.02.17 0 0 646

Köszi, de titeket is csak elismerés illet, ne feledd, hogy decemberben már az EB-n fogod csúsztatni a köveket.

Én egyébként a befejező ember voltam a csapatban, bár nem mindig voltam én a csapikapi :o))) Remélem most már megvan, ki is vagyok...

Még egyszer köszönjük a verseny megrendezését, sokunk régi álma vált ezzel valóra. Ha van rá mód, még idén októberben belevágunk a felkészülésbe, hogy jövőre elkenjük a CC Budapest száját, ugyanis most még - be kell vallanunk - teljesen jogosan döngöltek mindenkit a jégbe!

Előzmény: Jyrkki (644)
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.17 0 0 644
Mi is hazaérkeztünk!

CURLING FOREVEEEEEEER!!!

Trebics, ipos, ha valaki megkérdezi, hogy hányadikok lettetek, azt kell mondani, hogy hát igen, épp hogy csak lecsúsztatok a dobogóról:) Nagyon derék volt ott mindenki, és most már fél hajóhossz előnyben vagytok az itthonmaradottakhoz képest.

A frissítésre és képek felpakolására még várjatok legalább egy napot, ugyanis mindjárt felborulok.

Qma, lécci írd meg, hogy melyik vagy! Elég, ha leírod, hogy hány éves curlingmúltad van, vagy tesó vagy-e, vagy hányszor estél átlag/meccs. (mező nicke foglalt.) És mégegyszer gratula az ezüsthöz!

ipos Creative Commons License 2003.02.16 0 0 643
Csatlakozván az előttem szolóhoz még annyit,hogy tökfáradtan (és "megtépázott" önbizalommal)is azt mondtuk, hogy fogunk még curlingozni,ugyhogy 1 év múlva mindenki reszkessen!!:)))
FaberK Creative Commons License 2003.02.16 0 0 642
Nemrég értem haza a lentebb említett sporteseményről.

Ezúton szeretnék ismét köszönetet mondani mindenkinek, aki lehetővé tette, hogy megrendezésre kerüljön a 3. férfi és az 1. női magyar curlingbajnokság.
Astoriás csapattársaim nevében is gratulálok minden résztvevőnek (pláne, hogy mindenki megelőzött bennünket, bár ez igazán mellékes), és ezúton is kifejezem abbéli reményemet, reményünket, hogy ez nem egy egyszeri alkalom, hanem "csupán" egy első alkalom volt mindannyiunk életében.

Bővebb beszámolót, valamint képeket Jyrrkitől várhattok, illetve várunk a www.curling.hu oldalon.

Qma Creative Commons License 2003.02.13 0 0 641
Tudom, ott voltam a hétfői edzésen :o)
És hétvégén is ott leszek a Laminált Ördögök színeiben!
Előzmény: Jyrkki (632)
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.13 0 0 640
Megbeszéljük, szerintem nincs akadálya. De a honlapon jó nagy csinadrattát verek úgyis:) Nem kímélem a képszerkesztőt.

Szóval egyre inkább közeledik a Naaagy Víkend, remélem, lesz kitzbüheli drót, akkor majd idenézek. Ha nem, hétfőn!

Előzmény: Pozsonya Kefle (638)
Pozsonya Kefle Creative Commons License 2003.02.13 0 0 639
diákkal=diafilmekkel
Pozsonya Kefle Creative Commons License 2003.02.12 0 0 638
Itthoni tali várható? Mondjuk élménybeszámoló, diákkal és teasütikével:)
Előzmény: Jyrkki (634)
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.12 0 0 637
Igen, ezért szeretek európai lenni, Kanadában éppen fordítva van:) A helyi ivó tulaja már dörzsöli a kezét, jót hasítottak belőlünk, magyarokból a Raiffeisenen is, most meg 7-szer annyian leszünk:))
Előzmény: FaberK (636)
FaberK Creative Commons License 2003.02.12 0 0 636
Egyébként ez a győztesek hívják meg a veszteseket dolog tetszik, így végső soron mindenki győztesnek érezheti magát. :)
FaberK Creative Commons License 2003.02.12 0 0 635
Baal-lal már beszéltem telefonon, szombat reggelre ígérjük magunkat. Bár a szállást még nem igazolták vissza, de valahogy mindenképpen megoldjuk és ott leszünk.
Előzmény: Jyrkki (634)
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.12 0 0 634
Tehát akkor szomaton (vagy pénteken) találkozunk Kitzbühelben? Győr és Pest közelebb van, miért kellett így megbonyolítani...:))))
Előzmény: FaberK (633)
FaberK Creative Commons License 2003.02.12 0 0 633
Amennyiben a sorsolási szám, megegyezik a végső helyezéssel, már meg is egyeztünk. BRONZÉREM!!! :)))

Kösz az infót.

Előzmény: Jyrkki (632)
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.12 0 0 632
Itt Baal néven ámokfut.

És mindenki figyelmébe: izgis dolgok ugrottak fel a hírekhez, fussátok át!

Jyr

Előzmény: Qma (631)
Qma Creative Commons License 2003.02.12 0 0 631
Tanárbácsit - már ha egyre gondolunk - csak ajánlani tudom. Pályát meg csinálunk - mindenki hozzon magával 10 liter desztillált vizet - mondjuk valamelyik hipermarket ipari méretű hűtőkamrájába!
Előzmény: Jyrkki (630)
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.12 0 0 630
Hát ez most állóvíz(jég) állapotban van, a leendő oktatótokkal hosszasan konzultáltam, már húzzuk is rendesen, hogy ő lesz az ország első tanárbácsia, de ez a pályamentesség nagyon hátráltat minket, illetve főleg titeket. Egy találkára biztosan futja, és ott többmindenre fény derül a jövőből, egyfajta kérdés-felelet formájában. Már korábban mondtam, hogy ez valamennyire el fog húzódni, igazából az a fontos, hogy megyvagytok-e, de az úgy látom, most már nem probléma.

Előzmény: noicsq (629)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!