Keresés

Részletes keresés

souris Creative Commons License 2003.12.04 0 0 1010
Nem ragadtam le a gorenjénél ha erre gondolsz, régi gépeket gyűjtök..
Előzmény: hobe (1004)
sala71 Creative Commons License 2003.12.04 0 0 1009
És miért nem használható? Én azt hittem, hogy elég egy dombornyomásos hitelkártya, amit külföldön is elfogadnak.
Kb mit írnak ebben a paypalsucks-ban? Most nagyon nincs időm elolvasni.
Előzmény: edk440 (1008)
edk440 Creative Commons License 2003.12.04 0 0 1008
Amellett, hogy Magyarországról nem használható, kockázatosnak is mondanám. Lásd pl. www.paypalsucks.com

Ed

Előzmény: sala71 (1007)
sala71 Creative Commons License 2003.12.04 0 0 1007
Ja, és azt is szerettem volna kérdezni, hogy a PayPal mennyire biztonságos fizetési mód?
Előzmény: sala71 (1006)
sala71 Creative Commons License 2003.12.04 0 0 1006
NLQ!
Téged ajánlottak, mint tapasztal beszerző!
Ha sikerül, veszek egy tizenéves számítógépet az USÁ-ból vagy UK-ból.
Szerinted vámot kell rá fizetnem?
Előzmény: NLQ (1005)
NLQ Creative Commons License 2003.12.04 0 0 1005
a giftet szinte soha nem x elik be... es az 50 db 1 dollaros cucc nem szamit ker. mennyisegnek, itt igazandibol az volt a gaz hogy a cucc ert 50 dolcsit a szallitas meg 127 et....
Előzmény: Ebadta (996)
hobe Creative Commons License 2003.12.04 0 0 1004
Mekkora mosogepet vettel? Vagy hutot?:-))
Előzmény: souris (1002)
das_wunder_von_lengede Creative Commons License 2003.12.04 0 0 1003
en az A7 A3 autopalyak kozelebol tudom elhozni (Flensburg-Passau).
Előzmény: souris (1002)
souris Creative Commons License 2003.12.03 0 0 1002
Üdv,

Általában dög nagy vagy nehéz tárgyakat szoktam venni az eBay-en és már kezd tele lenni a hócipőm a Németországba mászkálással. Tisztán üzleti alapon vállalná valaki, hogy begyűjti a vackaimat szerte-szét N.o.-ban és én tőle szállítanám el ha megvan egy rakomány? A begyűjtés is hangsúlyos, mert ezeket a cuccokat általában még N.o.-n belül sem küldik postán (a méretek még kezelhetőek, max. 150 * 120 * 100 cm).

Előzmény: das_wunder_von_lengede (900)
souris Creative Commons License 2003.12.03 0 0 1001
Hello,

Nekem is Axelerom van és szintén nem jön semmilyen mail, hogy megnyertem az aukciót. -így maradok a my eBay-nél.

Viszont egy kérdés: paranoiás vagyok, vagy ti is észrevettétek, hogy bizonyos cikkeknél a gyorskereső időszakonként egyáltalán nem ad ki találatot, néha pedig nagyon sokat: -lehet hogy az eBay valami alapján szűri a kereséseket (IP cím, stb.)? Vagy ez a japán majom effektus?

Előzmény: sláfing (974)
hobe Creative Commons License 2003.12.02 0 0 1000
Nagyon szepen koszonom a segitsegedet, megnyugtattal!:-))
Előzmény: Tib-csi (998)
germacht Creative Commons License 2003.12.02 0 0 999
A hétvégi debreceni nagy műtárgy aukció teljes anyagát megtaláltam a neten. Nem rossz!

http://www.vagy.hu/aukcio.php

Tib-csi Creative Commons License 2003.12.02 0 0 998
Szia hobe, a z én értelmezésem szerint:

Hello, a pénzt megkaptam.

Sajnálattal kell megállapítanom, hogy egy kissé túlvállaltam magam a 112 cikkel és így a teljes áttekintést elveszítettem

De végre most már minden a rendes kerékvágásba került.

Bocs Bocs Bocs.

Az áru be van csomagolva, és tulajdonképpen már ma el kellett volna küldenem, de ez sajnos nem sikerült mivel tegnap este az Ebay-n egy olyan cikket találtam melyet 1,5 éve tőlem loptak el és így először a rendőrségen kellett feljelentést tennem. 2,5 órát vártam hogy az én cikkemet az eladónál lefoglalják.
Tehát holnap végre mindent elküldök.
Mégegyszer elnézést az extrém későn küldésemért.

Kb. erről van szó, én nem vagyok egy profi fordító így finomságokon esetleg lehet vitatkozni de a fenti lényeg.

Előzmény: hobe (997)
hobe Creative Commons License 2003.12.02 0 0 997
Sziasztok!
Tud valaki nemetul? Ezt ma kaptam es csak annyit sejtek belole, hogy az elado megkapta az utalt zs-t, de valami nagy baj tortenhetett a cuccal:-((

Hallo

Habe das Geld erhalten.

Leider muß ich gestehen das ich mich einwenig übernommen haben, bei 112 Artikeln, so das ich die komplette Übersicht verloren hatte.

Aber jetzt habe ich den dreh endlich raus.

Sorry --- Sorry --- Sorry

Artikel ist verpackt und sollte eigentlich heute zum Versand, habe es aber leider nicht geschafft da ich gestern bei Ebay einen Artikel gefunden habe der mir vor ca. 1,5 Jahren gestohlen wurde und ich erstenmal bei der Polizei eine Anzeige machen musste. 2,5 Stunden warten na ja dafür wurde mein Artikel beim Verkäufer beschlagnahmt.

Also morgen geht endlich alles zum Versand raus

Nochmals Entschuldigung für mein extrem verspätetes versenden.


Ebadta Creative Commons License 2003.12.02 0 0 996
A Gift-et (ajandek) illet volna beikszelni, nem?
Előzmény: NLQ (994)
Zoli1024 Creative Commons License 2003.12.02 0 0 995
Nagyon koszonom a valaszt, foleg a scan-t :)
Asszem igy mar menni fog.

"azt hittem meg vamolnak ezzel a szallitmannyal, vagy legalabb egy bontast kapok ra...
lehet tippelni miert..."

A kozonseg segitseget kerem :)
Sok a cucc benne?
Vagy mert a valos erteke "kicsit" tobb?

Előzmény: NLQ (994)
NLQ Creative Commons License 2003.12.01 0 0 994
ime:


azt hittem meg vamolnak ezzel a szallitmannyal, vagy legalabb egy bontast kapok ra...

lehet tippelni miert...

Előzmény: NLQ (993)
NLQ Creative Commons License 2003.12.01 0 0 993
az ems hez kell kitolteni 1 ilyen papirt de ez nem kerul 20 dollarba...

nakam az amcsi ismeros mindig kitolt 1 ilyen papirt (ha megtalalom beszeókennelem)
annyit ir ra: Used notebook
erteknek meg rairja: $100
mindig megkapom nem kell semmi mas...
ez a papir ingye van a usps nel, megtalaltam mindjart scannelem, a pontos megnevezese: custom declaration and dispatch note

Előzmény: Zoli1024 (990)
timartom Creative Commons License 2003.12.01 0 0 992
Ugyanilyen a magyar www.vipmail.hu oldal is.
Előzmény: Ebadta (991)
Ebadta Creative Commons License 2003.12.01 0 0 991
Regisztraltass egy ingyenes email cimet, lehetoleg olyat amit pop-pal is le lehet szedni. Pl. a GMX ilyen (www.gmx.net). Minden eBay-es levelet megkapok, a Spam-nek minositett levelek pedig a "Spamverdacht" folderbe kerulnek, es a webes hozzaferessel tudom oket torolni vagy megtartani.
Előzmény: hxm (975)
Zoli1024 Creative Commons License 2003.12.01 0 0 990
Udv mindenkinek

Lenne egy problemam, talan itt mar talalkozott vele valaki, en uj ebay-es vagyok, szoval en meg nem.
Adva van egy megnyert notebook.
Ezt en EMS-el szallittatnam ide, de nem tudom - es az elado sem -, hogy kell-e hozza valami export vagy import papir. Valamelyik eladonal olvastam, hogy ez +$20 lenne. Nem tudom, hogy most akkor utaljak-e + $20-at az eladomnak, vagy ne.
Egy masik elado irta meg nekem, hogy a multkor adott el egy gepet izraelbe, es mivel nem adott hozza ilyen papirt lett belole bonyodalom, mert ment vissza az eladonak a csomag.
Tehat azert kerdezem, mert feleslegesen nem szeretnek plusszpenzt utalni, de azt sem szeretnem, hogy akarmilyen bonyodalom legyen belole.
A www.vam.hu -oldalon nem talaltam semmit (persze ez jelentheti azt is, hogy bena vagyok).
Valami tapasztalat?

Koszi elore is.

Zsóta Creative Commons License 2003.11.29 0 0 989
Az ebay, csak 200 euro-ig vállal garanciát (kártalanít), ha jól tudom. (De lehet, hogy rosszul)
Előzmény: hamariberkenye (982)
_paha_ Creative Commons License 2003.11.29 0 0 988
szerintem egész egyszerűen keveri a paypal-lal. bidpay postai címre küld money ordert, és tuti, hogy egy email cím beírására nem adja ki az emailhez tartozó postai címet. paypal-nál viszont lehet 1 "emailcímnek" fizetni...

Előzmény: Lackó koma (987)
Lackó koma Creative Commons License 2003.11.29 0 0 987
Sziasztok!
Segitséget kérek Bidpay-es fizetéssel kapcsolatban.
Már többször használtam fizetésre gond nélkül, de az aktuális eladó idáig mindig megadta az összes adatát (név, pontos cim, stb.) amiket be kellett irnom a BidPay megfelelö ürlap-mezöibe. A mostani eladó viszont csak a BidPay-es account nevét adta meg (ami egy e-mail cim) és szerinte ezzel az egy adattal nekem boldogulnom kell, mert a korábbi vevöi is tudtak ez alapján fizetni. Viszont igy a BidPay-es ürlapról, ahol az eladó adatait kell megadnom, sehogyan sem lehet továbblépni, azt irja, hogy ki kell töltenem az eladó minden adatát. Ilyenkor mi a nagy helyzet?
Légyszi segitsetek. Köszi.
gerof Creative Commons License 2003.11.29 0 0 986
Akkor a kis rövid szösszenet után újra próbálkozom: miért veszik le a vonalkódot az amcsi eladók az áru dobozáról? Én arra gyanakodtam, hogy esetleg lopott cucc lenne.

A másik: van egy Nikon reg. lapom, 2004 januárban pedig egy vagon pénzt sorsolnak ki (dec. 31-ig kell visszaküldeni)azok között, akik visszaküldték. Viszont állandó lakcímmel kell bírjon a kitöltő. Ilyen ism. nekem nincs. Szeretném megjátszani valakivel. "Megegyezünk" jeligével priviben várom: watteau@pro.hu

Előzmény: Tib-csi (985)
Tib-csi Creative Commons License 2003.11.29 0 0 985
Nagyon szívesen máskor is, és esetleg más témában is nézd meg a topicjaimat.

HAJRÁ MAGYAROK!!!

Előzmény: sláfing (984)
sláfing Creative Commons License 2003.11.29 0 0 984
Nagyon köszönöm a részletes tájékoztatást!
Előzmény: Tib-csi (983)
Tib-csi Creative Commons License 2003.11.29 0 0 983
Én júli végén aug elején vettem észre hogy szokásos hírleveleim nem érkeznek meg. Írtam az AXI-nak válasz:A probléma azért merült fel, mert az említett hírlevél küldõje nem szabályosan küldi el a leveleket. Sajnos a rendszerünkben nem engedélyezett az ún. spam levelek küldése, ezért a levelezõszerver visszautasítja azokat a leveleket, amelyeket rövid idõn belül nagyon sok példányban próbálnak elküldnei. Az ilyen jellegû levéláradat ugyanis veszélyezteti a szolgáltatásunkat. Kérem, hogy értesítse errõl a hírlevél feladóját, mivel ezt a problémát nekik kell megoldani Ezen marhára felhúztam magam hát nehogy már az AXI döntse el hogy mit ad tovább és mit nem, és ezért írtam egy mérges hangú levelet+másolat AXI vezérnek és HIF-nek(Hírközlési Felügyelet)Erre AXI:Elnézését kérem, sajnos legutóbbi levelemben lévõ állításaim nem voltak megalapozottak. Valószínûleg az általam leírt okok miatt nem kapja meg a leveleket, de ahhoz, hogy errõl teljes bizonyosságot kapjunk, szükség van az alábbi adatokra:
- a feladó e-mail címe;
- a feladóhoz visszaérkezett hibaüzenet szövege.

Kérem, hogy lépjen kapcsolatba a hírlevél feladójával, és kérje el tõle a fenti adatokat, majd juttassa el hozzánk. Ez alapján ki tudjuk vizsgálni a hibát, és minden tõlünk telhetõt megteszünk annak érdekében, hogy az Önnek szükséges leveleket ismét megkapja

Ez már picit jobb de nem sokkal mert azt kérik hogy attól kérjek levélben adatokat akinek a levelét nem kapom. Naszóval oda vissza levelezgettünk még hiba kódokat is küldtem nekik amelyekből egyérteműen látszot hogy az AXI servere veri vissza a leveleket. Aztán még fárasztottak egy kicsit hogy ne forwarddel hanem csatolt fájlként írjam emg a hibakódokat, később hogy adjak élő telefonszámot mert ami nekik van azon nem tudnak elérni stb stb. Közben még az a lökött HIF is elhajtott hogy 32 címzettnél többet tartalmazó levelet nem köteles az AXI továbbítani egyébként pedig az AXI mindent megtesz blablabla. nem akarok itt sokat offolni a lényeg hogy majd kéthónapi kölcsönös oda levél visza hülyitések után ezzel fejeztékbe: Sajnos a mai napon végzett vizsgálat sem hozott egyértelmû eredményt, ezért úgy döntöttünk, hogy a probléma megszüntetése érdekében az Önnek címzett leveleket szûrés nélkül engedjük tovább. Így már biztosan meg fogja kapni a szükséges hírleveleket. Kérem, hogy ellenõrizze a levelek beérkezését, és szükség esetén iratkozzon fel ismét a hírlevelekre.

Szíves elnézését kérem az okozott kellemetlenségért, bízom benne, hogy ez a megoldás megfelel Önnek, és nem fog további kellemetlenséget tapasztalni a levelek fogadása során.
Mondjuk azóta rengeteg spam-et is kapok nagyon nagy számban jön most pld. a Paris Hilton Sex video ami engem nagyon nem érdekel de legalább a sok spam mellettt megkapom azt is amiket várok.tehát reklamálni és reklamálni kell és nem hagyni magát elhajtani az embernek.

Előzmény: sláfing (974)
hamariberkenye Creative Commons License 2003.11.29 0 0 982
Arra vigyázzál azért itt, hogy az árverés végét követő két hónapig foglalkoznak veled az ebay-nél, ha az illető mégis átverne. Ha ez az idő lejárt, akkor nincsen lehetőséged kikényszeríteni semmilyen kárpótlást vagy visszafizetést. Két hónapon belül még lehetőséged van egy "fraud alert form" kitöltésére, ha valami gyanús lenne. Ekkor kivizsgálják az ügyet, bekérik az igazolásokat az eladótól, és tudomásom szerint az ebay is kártalanít többé-kevésbé, ha az eladó nem fizeti vissza amit elutaltál. Sürgesd a visszautalást, hogy ne fussál ki az időből.
Előzmény: leslie4 (973)
kivi Creative Commons License 2003.11.28 0 0 981
Nyomon lehet valahogy követni egy csomagot?
Előzmény: kivi (980)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!