Keresés

Részletes keresés

mse1974 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79318
Szia!JELÖLTELEK!!
Előzmény: mse1974 (79315)
albi2000 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79317
Semmmit nem tudok róla, csak bemásoltam egy másik fórumról.:-(
Előzmény: cettia (79313)
albi2000 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79316
Szerintem, ha más szurit nem kapsz, akkor szúrd két helyre, bár abből sem lehet baj, ha egy helyre szúrod, azt  csak akkor nem szabad, ha nem egyforma injekcióról van szó, hogy ne rontsák egyms hatását.
Előzmény: mse1974 (79309)
mse1974 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79315
Szia Cettia!Én szívesen bejelölek.
rita0130 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79314

Épp most szerkesztetted át iwiw-en a képeket?

Nagyon jó, hogy archoz tudjuk kötni a dolgokat!

Köszi!

Előzmény: cettia (79312)
cettia Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79313
Simán gyógyszertárban kapható?
Előzmény: albi2000 (79289)
cettia Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79312
Helló!

Köszi Rita és Móka a jelölést!
A többieket is úgy szeretném megismerni! Az e-mail címem publikus, benne van a nevem, a városom pedig Keszthely!
Örülnék, ha jelölnétek.
mse1974 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79311
Szia rita0130!Kettőt kapok vissza péntek reggel 9h-ra kell mennem.
rita0130 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79310

Szerintem felesleges kettőt szúrnod, a felszívódást nem befolyásolja. Mennyi babácskát kapsz vissza?

Előzmény: mse1974 (79309)
mse1974 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79309
Sziasztok Lányok!Kösz az infot a progeszteron ügyében ,de ma megkérdeztem W és azt mondta nem kell csak az utrogestán golyók,LÁNYOK!Holnap kell beadnom 1,5 Ovitrelle injekciót (tüsszőrepesztő) és úgy emlékszem egyet a jobb oldalra a másikat 0,5 a bal oldalra természetesen hasfalba .Fagyibabánk lesz.Vagy beadhatom csak az egyik oldalra?
cettia Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79308
Akkor én egy picit előtted járok majd, remélem ragadós jó példával!!

Én a sok melóm mellett is alig bírom már kivárni, hogy kezdődjön, de ez sajnos nem úgy megy, mint a reklámban, amikor a kiscsóka azt mondta, hogy akkor kezdődik, amikor én akarom.
Előzmény: judit1975 (79268)
rita0130 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79307
Igen az fontos, hogy bízzunk a dokiknkban, de ha x-szer próbálkozik már az ember begyűjt egy-két dolgot és már mindent megtesz, hogy legalább 1 %-al növelje az esélyét, mert hát a dokinkat ugye több esélye van, hogy kismamája legyen, de nekülnk azért van egy véges határ.
Endzsi93 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79306
De ügyi vagy,hogy beírtad ide!
Már utána is néztem,8250 forint egy dobozzal.Ez még elfogadható kategória. :))
Köszi.
Előzmény: albi2000 (79289)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79305
Bloodbunny!Rókakölyök!
Ti nem vagytok fenn az IWIW-en?
A többiekkel már megkukkoltuk egymást. :))
Olyan jó úgy írni,hogy mostmár pofikát is tudok kapcsolni hozzá.
Előzmény: bloodbunny (79302)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79304
ÓÓÓÓÓÓ!
Írhattad volna hamarabb is! Isten éltessen sokáig,így utólag is!
A Canesten szerintem egyáltalán nem ciki és nagyon jó.Nekem is kellett már használom,pedig nem volt kitől elkapnom a bacit.Sokszor elég,ha gyengébb az immunrendszerem.
Előzmény: Rókakölyök (79301)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79303
Ez jó! :))
Nem kívánságműsor! :))
Az én "picurkám" 15 lesz októberben.Most kaptuk meg az értesítést,hogy felvették a középsuliba.
Előzmény: rita0130 (79294)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79302

Nyugodj meg Rókakölyök! Szájon át is hat az... mármint az utro... nem kell idegeskedni, mert az nem jó...És mi az, hogy miért pont neked??? Tessen mán belegondolni abba is, hogy magácskának pocakjába ott ücsörögnek babucik, oszt maga ilyen piszlicsáré dologgal van elfoglalva, mint holmi Canesten kúp...Az utro-t is fel kéne helyeznie... hát most kúpja van...:-)) Szóval tessen csak kúrálgatni magát és növekedésre serkenteni azokat a rókagyerekeket...

 

Isten éltesse magát így is!! Mit szólna szülinapi kisrókákhoz???

 

Nem keskenyedünk el, mert ezek abszolúte, de teljesen múlasztható dolgok...

 

Szóval Rókalány NO PARA!!!

Előzmény: Rókakölyök (79301)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79301

Szióka!

Igen, én is így döntöttem, nem megyek sehova. Viszont képzeld nem szedhetem az utro hüvelykúpot, csak a tablettát, mert sajnos a sok hormon és antibiotikum "galyra vágta" a PH értékeimet és egy kis fertőzésem van. Megőrülök komolyan. Annyira aggódom és dühít. Már nem akarom a Férjemet ezzel traktálni, és megpróbálok megnyugodni hiszen ha itt akarnak maradni a picikéim akkor úgyis maradnak. De megmondom őszintén a Canesten kúpot be kéne tennem esténként (jaj annyira ciki, soha nem kellett használnom), doki mondta hogy nem árt a babáknak szedjem nyugodtan, másnak is szokott lenni. Ettől függetlenül nagyon el vagyok keseredve és nem értem miért pont nekem jött ilyen. Minden rendben lenne, erre most ez. Tegnap volt a szülinapom, gondolhatod milyen jó kedvem van. (bocs, hosszú lett, kiöntöttem magam..:)

Előzmény: bloodbunny (79299)
Móka70 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79300

Merci! Én is a 4.emeleten lakom és nincs lift! Jó sok lépcső vezet fel. Nekem a dokim (Sz-BMC) azt mondta, hogy beülti utáni 5.naptól lépcsőzhetek, de csak lépésenként, pihengetve, lassan. Mondjuk közvetlenül beülti után is úgy kellett feljönni. mert ugye ott 1 óra fekvés, majd hazazötyi BMC-ből, plusz 4 emelet lépcső...ezzel indult a dolog. Én betartottam az 5 napot, és utána mentem le, de nem érte meg megtenni, mert  utána görcsölt jobban a hasam...biztos, hogy nem ezen múlt a beágyazódásom, de azért én is azt tanácsolom, saját tapasztalatból is, várj még!!!

Nincs erkélyetek? Nekünk szerencsére van, az picit kárpótolja a kintlétet, mondjuk én amúgy is januárban lombikoztam, nem vágytam ki télen, most májusban nekem is nehezebb lesz majd megállni!! Kitartást, gondolj a nemes célra!!!!!!!

Mindenkinek szép hétvégét, keveset leszek, mert megyek ide-oda!!!

Előzmény: Merci_74 (79295)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79299
Szia Rókakölyök! Szerintem a beültetéstől számított 14. napig mindenképpen maradj otthon... és pihengess... Tudom, hogy nehéz neked ez, de nem ártana nem nagyon pörögni és ne törd a fejed, hogy mi van odabent a munkahelyen... ez legyen az ő gondjuk..... hallod?:-)
Előzmény: Rókakölyök (79298)
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79298

Szia Merci,

Én a másodikon "raboskodom", ma van az ötödik nap úgyhogy kimozdulunk délután. (tegnap is lementem egy emeletet:) Szerintem is várj még egy napot. 4-dik, 5-dik nap már ok!

Előzmény: Merci_74 (79295)
mégleány Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79297
Merci, azért, mert felesleges...az utró pont ott hat, ahol kell...és ha jó alapból a progi szinted, nem szabad a szervezeted feleslegesen terhelni, hiszen megbosszulja később... én sem kaptam és 8. hetes terhes vagyok és W a dokim :)))
a csúnya nézésről meg annyit, vajon melyikünk szereti, ha hozzá nem értők beleszólnak a munkánkba? én nagyon nem...
ezért azt mondom, jó ha olvsgatunk itt egymástól dolgokat, de azért tudni kell szelektálni és bízni a dokinkban, különben az egész semmit nem ér...
szóval csak nyugi és a lefelé lépcsővel nincs gond, csak felfelé...úgyhogy még bírj ki egy napot min.
szorítok!
Előzmény: Merci_74 (79295)
rita0130 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79296

Szia!

Szerintem a lépcsőzést ma még ne vállald be, ha a napsütéses oldalra néz a ablakod könyökölj ki és nézegelődj, a napsütés jó hatással lesz rád. Az ember már nem tudja eldönteni mi a  jó és mi nem az egyik orvos ezt mondja a másik azt. Szerintem meg sok esetben, ha nem ő találja ki még az orvosi önérzetét is bántja és már csak azért is mondja hogy NEM!

Előzmény: Merci_74 (79295)
Merci_74 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79295
Sziasztok !

Már nagyon nehezen bírom a bezártságot a lakásba. Ma van a harmadik pihenőnapom, de már szeretnék a szabadba levegőre menni.Sajnos a negyedik emeleten lakom és nincs lift. Szerintetek megmerjem már kockáztatni a lépcsőzést ?
Az injekcióhoz hozzászólva én is megkérdeztem W-t, hogy hozassak e be de szabályosan csúnyán nézett rám és a válasza NEM volt. :)
rita0130 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79294
A Te fiad hány éves? Én nagyon szeretem, hogy olyan kis bújós. Aki a környezetemben tudja mire készülök mind kérdezi, hogy ugye lányt szeretnék...háát díjazom ezt a kérdést, de én már az elsővel is úgy voltam, hogy mindegy csak gyerek legyen....nemhogy még válogassak is.
Előzmény: Endzsi93 (79284)
rita0130 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 79293

Köszi, hogy válaszoltál helyettem is a csajoknak!!!

Szerintem mindenki kérdezzen rá az orvosánál. Én mondjuk már meg is szereztem, mert a barátnőmnek maradt és átvettem. Ennyi hormon mellett ártani már biztosan nem fog.

Előzmény: Törölt nick (79292)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.25 0 0 79292
Szia Mse1974!
Bocsi, hogy belevau. (Szomszéd topikból, az inszemesből kacsintottam át felétek. Bár már lombikozok.)
Nekem írtak fel progresteron injekciót. BMCbe, Konc tanárúrhoz járok. Túl vagyok egy sikertelen lombikon és most megyünk jövő héten a fagyibabánkért.
Általában a 3. lombiktól adják, vagy akinek progreszteron hiánya van. (Csak azért kapok, mert még inszemkor Utró ellenére megjött. Bár a hormonjaim jók.) Felszívódásban és a megtapadásban segít. Utró végülis szinte külsőleg a szuri meg belsőleg hat. Más a felszívódás, más a hatás. Valahogy így magyarázta.
Rém kellemetlen, olajos vackeráj, amit a hátsómba kapok. Jó kék-zöld a helye és nem adhatom magamnak combba (fenekembe nehezen kivitelezhető lenne), legalábbis a körzeti nővér szerint. Úgyhogy járhatok ügyeletre, házidokihoz nap, mint nap.
Receptet kell iratni, Pharma Futár hozza be külföldről 4 nap alatt. 50 euróba kerül és 50 db injekció van benne. Lombik után, napi 2 dbot kaptam (szerencsére egyben beadva), most nem volt stimum ezért napi 1 db lesz.
Remélem tudtam segíteni.
Üdv: Alma
Előzmény: mse1974 (79287)
mégleány Creative Commons License 2008.04.25 0 0 79291
húúúú ez jól hangzik...
lehet, kipróbáljuk a tesó érdekében
na nem rögtön (hihihi)
Előzmény: albi2000 (79289)
mégleány Creative Commons License 2008.04.25 0 0 79290
Sziasztok csajok :)
Na nem tudok aludni...bezzeg reggel...
szóval szerintem a progi injekció csak a hormonszintet támogatja, meg hogy ne lökődjön le a baba, vetélés ellen szokták, de alapból pl. elég az utro...a nyálkahártya felszínét nem befolyásolja, tehát nem a megtapadásban segít, hanem a megtartásban...(szerintem)
Előzmény: Endzsi93 (79288)
albi2000 Creative Commons License 2008.04.25 0 0 79289

Egy másik fórumból másolom ide egy kedves fórumozó hozzászólását:

 

"A gyermekáldás nagy örömet jelent a családban, különösen, ha hosszú várakozás, esetleg orvosi segítség előzte meg a terhességet. Sajnos korunkban fokozódtak a fiatalok szervezetét is érő káros külső hatások, a stressz, és a statisztikák szerint a fiatal párok 30-a nehezen vagy egyáltalán nem éri el a kívánt terhességet. A meddőségért, ami alatt most 12 havi sikertelen fogamzási próbálkozást értünk és lehet csak átmeneti is, azonos mértékben felelősek a nők és a férfiak (40), illetve egyidejűleg mindketten (20).

A korrigálható férfi eredetű meddőség

Dr. Czeizel Endre szerint a spermakép (spermiumok száma, alakja, mozgékonysága) az utóbbi negyven évben sokat rosszabbodott a magyar férfiak jelentős hányadánál. Az ondófolyadékban az ondósejtek száma átlagosan a felére csökkent, nyolcvan millió-per-milliliterről 40 millió-per-milliliterre és a spermiumok mozgékonysága is gyengült. A probléma megoldására a tudományos kutatások egy új, természetes alapú készítményt ajánlanak.

 FERULANT  -  férfiaknak

A spermaminőség optimálására most jelent meg Magyarországon ez az új kapszulázott készítmény, melynek fontos összetevője a az angyalgyökér kivonata, a  tradicionális távolkeleti gyógyászat  évszázadok óta alkalmazott  életenergiát és hormonrendszert harmonizáló növénye. Fő hatóanyaga a ferulasav. A  FERULANT  további komponensei az L-karnitin, az antioxidánsok, a vitaminok és a nyomelemek szinergista hatásukkal segítik elő a reproduktív szervek vérkeringését, egészségét.. A készítmény alkalmazása klinikai vizsgálatokban 51-kal növelte a spermiumok számát és 37-kal fokozta spontán mozgékonyságukat. Fogamzást elősegítő hatását a Stanford University Medical School (USA) orvoskutatói meddő párok esetében igazolták, több mint 30-uknál következett be terhesség a 6 hónapos kúra alatt. 

A recept nélkül kapható FERULANT vonzó, jól tolerálható, készítmény a férfiak reproduktív egészségének optimálására. Gyógyszernek nem minősülő, gyógyhatású készítmény a megtermékenyítő képesség támogatására.

Láttam Czeizelt is nyilatkozni, ez a cikk pedig a PatikaMagazinban van. 

Hajrá katonák!!!!!!!!!!!!! "

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!