Keresés

Részletes keresés

Qma Creative Commons License 2003.02.18 0 0 676
Ne szerénykedj jyrkki :o)))
Előzmény: Jyrkki (674)
nicko Creative Commons License 2003.02.18 0 0 675
Boccs többé nem fordul elő.
Előzmény: Qma (673)
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.18 0 0 674
Bizzzony! A fitnesz ilyen közel áll a curlinghez:)

Szandi vice-skipelése nélkül nehezen ment volna, de azért a többi lány is söpppörte azt az aranyat:)))

Előzmény: Qma (673)
Qma Creative Commons License 2003.02.18 0 0 673

Tudjuk, ott voltunk.

Ráadásul tegnap már megírta az Origo is, mo meg a NAPI Online. :o)

Előzmény: nicko (672)
nicko Creative Commons License 2003.02.18 0 0 672
Béres Alexandra nyerte a magyar curlingbajnokságot

február 18. 14:06
[Index]

Harmadik alkalommal rendezték meg a magyar curlingbajnokságot, és mivel Magyarországon nincs szabványos pálya, ezért az ausztriai Kitzbüchel adott otthont a versenynek.
Két n?i és négy férfi csapat részvételével körmérk?zés formájában d?lt el a bajnoki cím sorsa, amit a hölgyeknél a Szekeres Ildikó (csapatkapitány), Bartalus Krisztina, Béres Alexandra - nem névazonosságról, hanem a fitness világbajnokáról van szó - és Lelovics Melinda összetétel? magyar együttes nyerte meg.
A férfiaknál a Nagy György(csk), Kérészy Barna, Németh Balázs, Victora Zsolt, Barna Krisztián, Bartalus Gábor összeállítású gárda diadalmaskodott.
Mindkét társulat részt vehet az idei olaszországi Európa-bajnokságon.

Jyrkki Creative Commons License 2003.02.18 0 0 671
Minden elvetemült, fanatikus, monomániás és nem utolsó sorban kíváncsi curlernek üzenni tetszem: picturák vizualizálódtak az www.curling.hu nevű első országos körlingwebsite-ra.

Lehull a lepel! Valóban kék színű a bőrünk, és az egyik kezünk vége egy söprű, a talpunk meg szőrös, vagy tényleg??

Ellenőrizzétek!

Qma Creative Commons License 2003.02.18 0 0 670
Kifejezetten igényesen néz ki minden csapat. Mint egy rakás előholt.
Mondjuk ennyi játék után nem csoda...
Előzmény: Jyrkki (669)
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.18 0 0 669
Sportthársaim, most igazítom fel a képeket, nemsokára lehet már vizuálisan is dicsekedni:)
BAAL Creative Commons License 2003.02.18 0 0 668
igaziTrebics!
Lakni kell tudni. Ugyanis én Mosonmagyaróváron születtem, attól meg csak 470, mégis mindig 640-et utazom. Útleveled meglett?

Baal

Előzmény: FaberK (667)
FaberK Creative Commons License 2003.02.18 0 0 667
BAAL!
Tudni kell hova születni. Győrtől csak 500 km. :)
Előzmény: BAAL (666)
BAAL Creative Commons License 2003.02.18 0 0 666
T. Sporik!

Ezúton is szeretném megköszönni mindenkinek a résztvételt az országos bajnokságon. Úgy gondolom, hogy kellemes hétvégét töltöttünk el együtt, élvezve labanc barátaink vendégszeretetét. Nekik külön köszönet a vendéglátásért. Remélem, hogy ez esemény most már rendszeressé válik és talán egyszer majd nem kell 600 kilométert utazni egy-egy csúsztatásért.
Amúgy jövőre már hivatalosan is benevezett Kamuti Jenő és népi zenekara, akik titokban idén is ott-ott voltak egyes köveknél.
Más.
bigjudu!
Szerinted? nem kellett volna telefonon jelezni, hogy mégsem érkeztek meg? Csak harminc ember várt rátok szombat délelőtt.

üdv.

Baal

Jyrkki Creative Commons License 2003.02.17 0 0 665
Igen, ipos, de még csak a papírképeket nézegetjük. Holnap már lesz néhány, a csapatokról feltétlenül, de olyan összesűrítős galériát mostanában még nem csinálok, mert pdx kollega nem készült el vele. Új munkahely, új határidők... ez az ő asztala. Amíg nincs programnyelv, addig csak kisebbre méretezett main képek lesznek, de az engine elkészültével felrakok vagy 20-at.
Előzmény: ipos (664)
ipos Creative Commons License 2003.02.17 0 0 664
Képek is lesznek?
Nem magam miatt kérdezem:))
Előzmény: Jyrkki (662)
FaberK Creative Commons License 2003.02.17 0 0 663
Pedig ők fiatalok, nem, szfinx? :))
Előzmény: Qma (660)
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.17 0 0 662
Még egy óra, és fenn lesztek!

Kedves Kamu Fecó, akkor jövőre tessék sűrűbben látogatni a lapot:)

FaberK Creative Commons License 2003.02.17 0 0 661
Azért itt is hatalmas nagy gratula az ezüstéremhez!
Aztán tessék lobbizni, hogy Mo. EB-t vgy VB-t rendezzen, mert a rendező ország két csapatot indíthat(?). Persze addigra a CC Budapest lesz az ország második csapata, mi pedig a legjobbak - valószínűleg.

:)

Előzmény: Qma (660)
Qma Creative Commons License 2003.02.17 0 0 660
Abszolút egyet sem. Nem így képzeltük, de hát kicsit fáradtak voltunk, meg dekoncentráltak, meg blablabla, dumadumaduma. :o)
Előzmény: Törölt nick (659)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.17 0 0 659
Nem nyertetek endet? Mondjuk már tényleg mindegy volt.
Előzmény: Qma (658)
Qma Creative Commons License 2003.02.17 0 0 658
Szvsz 18:0, de bevallom nem tudtam követni...
Előzmény: Törölt nick (657)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.17 0 0 657
Mi lett a zárómeccs eredménye? (CC-Laminált)
Kamu Feco Creative Commons License 2003.02.17 0 0 656
Sziasztok!

Gratulálok a győzteseknek, de csak azért nyerhettek, mert mi nem voltunk ott. Legközelebb időben szóljatok, ha lesz ilyen verseny.
Egyébként, hol edz a CC Budapest, ha Budapesten nincs Curling pálya?

Khöszönettel vheszem gyakorlatilag kedves barátaim!

Kamu Feco

Qma Creative Commons License 2003.02.17 0 0 655
Valóban Krisztián,

én voltam az utolsóként lökő játékos, de nem a skip. Remélem így érthető.

teljes csapatleírást mindjárt küldök...

Előzmény: szakíts (649)
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.17 0 0 654
Természetesen az ímél címemre, nem itt.
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.17 0 0 653
FiúK!

Kérek szépen egy pontos névsort a skippel (K. G., mert valóban az, aki dirigál, attól még lökhet harmadiknak).

Most, mert estig fel szeretném tenni. Külön kérésem a nickek maradéktalan toldása, mert kezd rángatózni a bal szemhéjam.

danke!

Jyr

szakíts Creative Commons License 2003.02.17 0 0 649
qma, egyébként magyarul krisztián (jóltudom?)
szakíts Creative Commons License 2003.02.17 0 0 648
szasz az esések az enyémek, és senki nem veheti el tőlem őket, ha ez így megmaradt bennetek, ígérem a jégbiztonságomon nem változtatok, az eredményességemen viszont biztosan, egyébként a skipünk hivatalosan kemény gábor. lassan a fél várost tudattam már a sikerünkről azt hiszem a környezetemnek kezd elege lenni belőle, hogy mi milyen jók vagyunk.
más nem lesz esetleg magyar kupa is?
a legtöbbünknek ugyanis a verseny az egyetlen gyakorlási lehetőség.
bár gondolkozunk egy edzőtáboron.
prágában is csak télen müxik a pálya?
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.17 0 0 647
Akkor te vagy az a tesó, akinek a keresztnevéből is kettő volt az Ördögökben. Írhatlak skipnek? Arra ugyanis csak egy hely van.

Mi pedig borzasztóan hálásak vagyunk mindazon derék körlernek, akik most már történelmileg segítettek beindítani a magyar curlinget, és színvonalas játékukkal megszorongatták az első helyért küzdő CC Budapest férfi és női csapatát.

Evviva!

igaziTrebics, lécce este 7-ig dobd át mélen az Astoria hivatalos skipjének nevét, mert szűköl utána a lap!

Mégegyszer mindenkinek köszönet és gratuláció!!!

Előzmény: Qma (646)
Qma Creative Commons License 2003.02.17 0 0 646

Köszi, de titeket is csak elismerés illet, ne feledd, hogy decemberben már az EB-n fogod csúsztatni a köveket.

Én egyébként a befejező ember voltam a csapatban, bár nem mindig voltam én a csapikapi :o))) Remélem most már megvan, ki is vagyok...

Még egyszer köszönjük a verseny megrendezését, sokunk régi álma vált ezzel valóra. Ha van rá mód, még idén októberben belevágunk a felkészülésbe, hogy jövőre elkenjük a CC Budapest száját, ugyanis most még - be kell vallanunk - teljesen jogosan döngöltek mindenkit a jégbe!

Előzmény: Jyrkki (644)
Jyrkki Creative Commons License 2003.02.17 0 0 644
Mi is hazaérkeztünk!

CURLING FOREVEEEEEEER!!!

Trebics, ipos, ha valaki megkérdezi, hogy hányadikok lettetek, azt kell mondani, hogy hát igen, épp hogy csak lecsúsztatok a dobogóról:) Nagyon derék volt ott mindenki, és most már fél hajóhossz előnyben vagytok az itthonmaradottakhoz képest.

A frissítésre és képek felpakolására még várjatok legalább egy napot, ugyanis mindjárt felborulok.

Qma, lécci írd meg, hogy melyik vagy! Elég, ha leírod, hogy hány éves curlingmúltad van, vagy tesó vagy-e, vagy hányszor estél átlag/meccs. (mező nicke foglalt.) És mégegyszer gratula az ezüsthöz!

ipos Creative Commons License 2003.02.16 0 0 643
Csatlakozván az előttem szolóhoz még annyit,hogy tökfáradtan (és "megtépázott" önbizalommal)is azt mondtuk, hogy fogunk még curlingozni,ugyhogy 1 év múlva mindenki reszkessen!!:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!