Keresés

Részletes keresés

szobizoli Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62688
Cáfoljatok meg,de ha jol tudom a Lajos NEM CSAK a balhé miatt mondta le a válogatottságot,hanem családi gyász is érte. És ez már sok volt neki.
Előzmény: bode1899 (62684)
lao-ce Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62687
a baseball üt?mmel simán visszaküldtem volna :-)
Előzmény: T0mika (62686)
T0mika Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62686
megis jottel?

ha ezt tudom akkor hozzadb@szom azt a kiwit :o)

Előzmény: lao-ce (62685)
lao-ce Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62685
pedig én szivesen maradtam volna, hogy elkenjem az andd száját, de muszáj volt menni :-)))) m?milan ! :-)
Előzmény: Fatboy Slim (62680)
bode1899 Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62684
Oppá! Pontosan ezt akartam én is írni. Lajos az MH-ban egyértelműen fogalmaz: két évig él még a szerződése, most pihenni akar, de természetesen marad a Fradiban.
Előzmény: kristonattila (62683)
kristonattila Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62683
A LAjos interjúról említsünk meg annyit, hogy a sinkovics írta, aki péntek óta nagy kedvvel élvez. A Magyar HÍrlap honlapján LAjos azt nyilatkozza, hogy esze ágában sincs elmenni!!!!
Kisgonosz Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62682
es Both Jozsef lett a segedezoje..honnan kapartak elo az oreget??!!:))
Előzmény: Kisgonosz (62664)
simita Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62681
Hát nincs mit tenni !

Már megint előre a
28
felé !!!

Előzmény: Kavics1976 (62677)
Fatboy Slim Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62680
EJ!

alapvetően, egyetértek veled azzal a kis különbséggel, hogy a debrecenieket én sem marasztaltam volna a rendezők helyében. ha ottmaradnak, meghalnak.

Előzmény: ElitJaszub (62674)
mash Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62679
feltörték a szervert, amire fel van rakva
Előzmény: Wisey_ (62656)
mash Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62678
de ebben az évben minden adott volt!
van egy magyar viszonylatban jó játékos állományunk
normálisan jön a lové

mi kell még???

Előzmény: FTC27 (62644)
Kavics1976 Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62677
Majd ha a a BL negyeddöntőt bukjuk a mencseszter búcsúztatása után az előző évben megnyert serleggel a markunkban - de elég ez az UEFÁRA - és...
Mindegy!
Ne hasonlítsuk már magunkat az európai elithez... :(((
nyelvék is megmondták, hogy nem ez a cél, nem erre erősítünk... :(

Egyébként tényleg óriási kár ért minket! :(
Ez tény!
kb. két évvel ezelőtt kezdődött...
Most kicsúcsosodott! :(((

Előzmény: lerr (62663)
Kavics1976 Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62676
xunil1

Többésgünkben az jön le a balhéról, hogy teljes mértékben elítéljük és elhatároljuk magunkat tőle, DE a kiváltó okok elemzése után fogjuk, hogy miért volt ez!
SOHA NEM FOGJUK AZT MONDANI, MERT EDDIG SEM TETTÜK, HOGY EZ AZ ELINTÉZÉSI MÓD! EZ NEM LEHET ELINTÉZÉSI MÓD!
ERRE NEM LEHET MAGYARÁZAT, DE UGYANÍGY VAGYUNK A CSAPATUNK RÁJÁTSZÁSBELI TELJESÍTMÉNYÉVEL IS!
Várjuk a magyarázatot, amit bár elfogadni valszeg nem tudunk, de legalább szeretnénk hallani vkit a túl oldalról!
Kíváncsian várjuk a hörcsögtv összefoglalóját a Stuttagrt elleni gólokról, a tavaszi UEFA meccsek összefoglalójáról, a MK gólparádéiról az nb1/b hátsó fertályán tartozkodó csapatok ellen vívott meccseken, emellett várjuk csatáraink - ha jól számolom Gerzson, Jovics, Sowunmi, Penksa, Tököli csatárnak titulálható - góljainak, gólpassazinak számát a rájátszás meccsein, illetve ezekről a gólokról az összefoglalót.
Szeretnénk látni emellett a FRADISTA nevelésű fiatal tehetségek CSAPATBAépítéséről az összeállítást!
Szerenénk látni az idecsábított, lejárt szerződésű focisták véleményét, az itt eltőltött időről, miután midannyian erősítésként(???) jöttek, de sokuk összesen nem játszott 20 percet az első csapatban - Sowunmi, Kiss Gy. Zováth - mikor tosztán látszott, hogy a helyükön játszó emberek soxor fáradtan, fásultan, gyengén szerepeltek, és yoda szerint azért hoztuk ide fennt említett emberkéket, mert kell a hosszú kispad az ilyen formaingadozások kiküszöbölésére!

Soroljam még höriék és a CSAPAT fogadalmait, be nem tartott ígéreteit?
Minek akarsz erősítést?
nyelvék szerint, akik most itt vannak, mind kiváló futballisták, msot elmegy Töki és zizu, meg a jovics és valszeg Dragó.
A többiek maradnak. Kell egy védő és egy csatár, aki képes rúgni 26 gólt egy idényben három sorozat - NB1, MK, UEFA - több, mint 40 meccsén, többnyire harmatgyenge ellenfelek ellen.
Szerinted ez óriási mérce?

Gondold csak el, mikor bajnokságot mész ünnepelni tirpákiába, vagy csak szimplán mész vidékre vasgy külföldre meccsre, ahol a helyiek - rendőr, szurkoló, rendező - zsigerből útálnak - tudom, nem véletlenül - és ott kapsz baseball ütővel, gázzal, szektorba zárnak órákra, kutyás és lovasrendőrök zrikálnak, és 180*60 cm-es kapun kell kivonulnod 1500-2000-red magaddal. Sokszor ezt látja a tv-ben a feleséged, apád, anyád.
Szerinted ők mit éreznek ilyenkor?
Teszed ezt, mind a FRADI mezbe bújt zsoldosok miatt, mert te szereted a FRADIT és nem hagyod magára sehol a világban.
Nem a zsoldosokat, hanem a 104 évet és a gyönyörűséges ZÖLD-FEHÉR - nem kékeszöld csillagos - mezt a címert és rengeteg legendát!
A pénzről nem is beszélek, amit ezen szórakozásod fedezésére különítesz el a családi kasszából!

Aztán jön a jó nbagy csula az arcodba és a sirdogálás!
A mi kiáltásunkat és sírásunkat mikor lesz végre vki hajlandó meghallgatni?

Mielőtt írsz gondolkozz, vagy kérdezz a háttérről!

Azért maradok FRADISTA TSIZTELETTEL FELÉD, mert nem mi tehetünk a kialakult helyzetről:

kavics

Előzmény: xunil1 (62667)
Sumo Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62675
a "talan"-t nyugodtan el is hagyhatod.
Előzmény: bode1899 (62673)
ElitJaszub Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62674
a Monsters-esek nem kértek meg, hogy népszerűsítsem őket, de egyrészt jókat röhögtem plusz igazuk is van.

Csoportunk már kora délután összegyűlt a megszokott helyünkön, ahol a további hangulatról a sör és a boros-kóla gondoskodott. Már ekkor lehetett látni, hogy ez a nap nem ugyanolyan, mint a többi, mert rengeteg ismeretlen zöld-fehér sálas ember flangált fel-alá...(Ők üdvözölnek mindenkit és üzenik, hogy a következő „bajnokavató-esélyes” meccsen találkozunk...)
A kezdés előtt egy órával már a stadionban voltunk, melyet ekkorra már megtelített 13-14000 agglegény, árva és özvegy (mert ugye családosok nem mertek kijönni...) és „trábölmékör lumpenek” (ahogyan a rendőrség nevezte a szurkolókat- NO COMMENT) .
A létszámból kifolyólag a szurkolás nem volt rossz, ám ez játékosainkat nem különösebben hatotta meg...és sikerült egy gól nélküli döntetlent elérni hazai pályán teltház előtt a harmadik csapatával kiálló Debrecen ellen, míg a kedvenc „testvércsapatunk” pedig természetesen legyőzte a lilákat, akik utánna együtt fiesztáztak az velük...
ERRE NINCS MENTSÉG: A csapat játéka KIBASZOTT SZAR, ÖTLETTELEN VOLT. Lehet, hogy esetleg a fenyegetőzés és a másik meccs eredménye iránti érdeklődés helyett célravezetőbb lett volna a játékra koncentrálni. De nem baj srácok, a kocsi, a ház és a „megérdemelt” milliók megvannak...
Ami a meccs után történteket illeti: Mindenki ítélje meg saját értékrendje szerint, hogy etikus volt e vagy sem, jogos volt vagy sem, egy biztos: a debreceni játékosok bántalmazásával nem értünk egyet, mert ők a legkevésbé tehettek a dologról...a mieink már annál inkább.
Megfigyelhető emellett, hogy „szeretett” vezetőségünk is a meccs után történtek mögé bújik, mert erről könnyebb pofázni, könnyebb bűnözőnek nevezni azokat akikből élnek, azokat, akik mindenhova elkísérik csapatukat, mint megmagyarázni a klub rájátszásbeli „teljesítményét” és felajánlani a lemondásukat...
Az FSZSZ meccsel kapcsolatos közleményével teljes mértékben egyet értünk, bár ezt az illetékesek sohasem fogják elolvasni...
A meccs után még éjjelig „ünnepeltünk”, ahová Rapidos barátaink is velünk tartottak, nekik ezúttal is megköszönjük, hogy kilátogattak erre a színvonalas kis produkcióra.
Ja, egyébként az ellenfél „szurkolói” is tiszteletüket tették egy-ketten, csak sajnálatos módon a kapu mögötti kijelző tábla órája elromlott, így fordulhatott elő, hogy csak 60 percet töltöttek a lelátón ezek az „igazi” ultrák...
A TÖKÖLI-FÉLÉK ÉS A VEZETŐSÉG TAKARODJANAK, SAJÁT NEVELÉST A CSAPATBA!!!
-Monsters-

bode1899 Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62673
Pontosan. Szerintem ez nem volt kérdés.

Nem értem. Aki a Mártírt Tököliből-mozgalmat (kopirájt by Intruder) elutasítja, az azonosul a csürhével? Netán, ha nekem nem tetszik, hogy egy zsoldosból akarják megcsinálni a Fradi hősét, én leszek az, aki leütötte Szentest? Vagy tényleg csak 55-ös mezben lehet majd bemenni a meccsre? Röhej.
És mindehhez: talán Yodát leszámítva sem a vezetőktől, sem a játékosoktól nem kaptunk egy szót sem: bocsánat a tavaszi mélyrepülésért.

Előzmény: Kisgonosz (62669)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62672
nepszeruseg atka.)

adjal nekik le egy receptet:)

Előzmény: Intruder1899 (62671)
Intruder1899 Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62671
Na, megtaláltak, hogy nyilatkozzak a balhéról.

Ha tudja valaki Zig számát küldje már el plíz, neki elég jó szövege van. Majd ő!

Kisgonosz Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62670
ja, ez a heti project.....remelem lassan abba fejezik jol...
Előzmény: Intruder1899 (62668)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62669
Pár száz vadbarom és a diszes vezetésünk hihetetlen mélységbe taszított minket.

szvsz , hozzaszolok nagy resze ue irta...

Előzmény: xunil1 (62667)
Intruder1899 Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62668
Alapvetően igazad van.

Mi csak az érem másik oldalát is szeretnénk megvilágítani.
És a MÁRTÍRT TÖKÖLIBŐL mozgalmat is elutasítjuk.

De ettől a pénteki balhé igenis szégyen marad.

Előzmény: xunil1 (62667)
xunil1 Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62667
Sziasztok!

El?ször irok ide a kocsmába, bár már évek óta olvasom.
Most pénteken megfogadtam, hogy nem foglalkozom egyenl?re a magyar focival, a FRADIVAL, mert olyan mélyen van már.
De olvasva a Fradi topicot, nem birtam ki, hogy ne írjak.
Egyszer?en nem tudom elhinni, hogy a többségeteknek ez jön le ebb?l a balhéból.
Nem lehet magyarázat arra ami történt. Pár száz vadbarom és a diszes vezetésünk hihetetlen mélységbe taszított minket. Ti meg ahelyett, hogy elutasítanátok a h?börg? vadbarmok tetteit még szinte véditek is ?ket. Én sem imádom Tökölit, de egy normális klubban egyszer?en nem fordulhat el? olyan, hogy akár a játékosok közelébe megy valaki, nemhogy megveri. Tavasszal bérletem volt, kint voltam a meccsen és még jónéhány tavaszi hazain, de egy ideig nem megyek ki többet. Fradistaként azt kivánom, hogy igenis büntessék meg KEMÉNYEN a felel?söket (balhézók, Szeilerék), tiltsák be a pályát min. fél évre, hátha akkor eljut az agyakig, mi történt itt. Annak meg ne örüljetek, hogy a Töki elmegy emiatt, ne gyártsatok elméleteket erre, hanem szép csendben gondolkozzatok el, mit éreznétek hasonló esetben. Mikor mondjuk azt kapja el a tömeg akit a legjobban szerettek: édesanya, barátn?, férj, feleség, stb.
A tavasz végi teljesítménnyükkel a játékosok is nagyot döftek ebbe a klubba. És er?sítéseknek se híre se hamva. Ha ez igy marad (és netán a Lajos is elmegy) lehúzhatjuk a rolót, irány lesz az alsóház.
Bocs ha hosszú voltam, de most kijött bel?lem az az ideg, amit apéntek okozott.
Lehet anyázni.
De el?tte gondolkodjatok!

Wisey_ Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62666
Nem, épp ez a lényeg, hogy nem EGY nap!!! Jóformán a teljes rájátszás!!! Plusz vedd hozzá az MK-elődöntőt!
Előzmény: lerr (62663)
simita Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62665
annyi nekik is !! :-)
Előzmény: Kisgonosz (62664)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62664
sertodos mezey ujpestre 'igazolt'....
lerr Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62663
Egyetértünk, nagy kát ért....

Egyébként meg van úgy. hogy nem megy a dolog. Nincs erő, nincs levegő, hiába erőlködsz, nem sikerül semmi....
Ez egy ilyen nap volt.

Kicsit durvább volt, de ilyen nap volt 86-ban Irapuatoban is. Nem hiszem, hogy akkor nem akart a válogatott...

Nekünk is vannak ilyen napjaink....
Nekik is...
A szuper Madrid is kapott a múltkor egy 5-öst a Mallorcatól....
Az Arsenal sem hozta a döntő meccseket a végén, pedig egy angol csapatról nem lehet azt mondani, hogy nem hajtana.....

Előzmény: Kisgonosz (62662)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62662
mi is szeretjuk oket es megis kaptunk toluk (nem 1) pofont..igaz nem lehet osszehasonlitani a kettot...

tartom ahhoz magam, hogy nagy kar ert minket mult penteken...

Előzmény: lerr (62661)
lerr Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62661
És pontosan azoktól fáj legjobban a pofon, akikről azt hitted eddig, hogy szeretnek....
Emberileg azért érthetőek ezek a dolgok szerintem....
Előzmény: Kavics1976 (62653)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62660
ua a 'helyen' volt,ahol nb1.hu...
Előzmény: Wisey_ (62656)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.06.05 0 0 62659
volt olyan felvetel (azt nem lattam ismetelesben) ahol utik Jovicsot es o visszaut...lehet meg +van videon...
Előzmény: Wisey_ (62655)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!