Keresés

Részletes keresés

messengerina Creative Commons License 2003.02.03 0 0 401
"...de nem akarok kizárni senkit, ezért kezdenénk valami könnyűvel, mert a cél az lenne, hogy megismerkedjünk és egy jót dumcsizunk."

Igazad van. Én a részemről hóttbéna vagyok és nem vagyok teljesítménymániás, holott outim van :-) Nekem például ez full hobbi, illetve napi használati eszköz a melóbajárás, városban mászkálás, hétvégi lájtosabb kirándulás témában.
De nagyon szeretem a gépemet és az egész élményt ami ezzel jár, asszem ez tartja össze a topikosokat :-)

Előzmény: AnnMary (399)
AnnMary Creative Commons License 2003.02.03 0 0 400
lehet bringázni hegyek között is úgy, hogy nem kell hozzá se nagy kondi se nagy tempó.

Nálad mi számít nem nagy tempónak terepen?
Mert ha 15 km/h szokott az átlagod lenni, akkor hamar ott hagynál szerintem. Bár akkor csinálhatnál sok képet az emberekről. Mindig előre mennél és ha mindenkit lefényképeztél, akkor megint előre mennél. :)
Egyébként nagyon szép képeket csinálsz a túráid során. (Érdemes megnézni őket!)

Előzmény: kocsi (396)
AnnMary Creative Commons License 2003.02.03 0 0 399
Kedves Mindenki és Kocsi!
Szentendrét csak azért írtam, mert van itt köztünk olyan, akinek még nincs is biciklije és nem hiszem, hogy kibírna egy hosszabb távot. Tudom, hogy sokunknak fél lábbal is menne a táv, de nem akarok kizárni senkit, ezért kezdenénk valami könnyűvel, mert a cél az lenne, hogy megismerkedjünk és egy jót dumcsizunk.
És tudtommal nem mindenkinek van montija, ezért a beton.

Kocsi,
Tudom, hogy te CC-ni szoktál, de ha egyszer van kedved, akkor elmehetünk egy hosszabb betonos gurulásra is és az jön velünk, aki bírja a távot.
Pl: Bp-Esztergom-Visegrád-Bp
Vagy: Bp-Szentenre-Pap-rét-Visegrád-Lepence-Szentendre-Bp

Tényleg, engem nagyon érdekelne, hogy kinek milyen bicaja van/lesz. Lennétek szívesek bemutatni őket?

DINGO Creative Commons License 2003.02.03 0 0 398
„…vagy bukdácsolás szentendrei kerékpárút fekvőrendőrein :-) …”

annak is megvan a maga varázsa ;-))

Előzmény: kocsi (396)
messengerina Creative Commons License 2003.02.03 0 0 397
Emmán egy ilyen komplexusos topic ;-))))

Amúgy kinek-kinek étvágya szerint a távolság, a hely. Nekem Sztendre lehetne akár mindennapos táv vagy program - másnak viszont igazi kirándulás :-))
Igaz, a kerékpárutat Sztendrére tanácsos elkerülni (már kinek-kinek lehetőségei szerint) hihetetlen rossz minőségű :-(

De egy kellemes hegy-völgyes túrában szerintem sokan benne lennének :-)))

Előzmény: kocsi (396)
kocsi Creative Commons License 2003.02.03 0 0 396
"nem tudok egy 300 Ft-os pedál vs. 10000 Ft-os pedálról 67 hozzászóláson át diskurálni : )))"
"elég mazsolának érzem magam belebeszélni dolgokba"
Csupa komplexus :-)

Meg ez is : "ha csak Szentendréig megyünk"
Nekem eszembe sem jutna Szentendrére szervezni bringázást.
Na majd egyszer jól meghirdetek itt (is) egy laza Vértes-túrát, és aki ejön az majd meglátja, hogy lehet bringázni hegyek között is úgy, hogy nem kell hozzá se nagy kondi se nagy tempó. Mégiscsak más mint egy szmogtúra vagy bukdácsolás szentendrei kerékpárút fekvőrendőrein :-)

Előzmény: messengerina (392)
fityfene Creative Commons License 2003.02.03 0 0 395
"Mi az ami az itt aktív, de a KT2.0-ban alig (vagy soha sem) felbukkanó topikosokat megkülönbözteti? "

Én nem szoktam oda irkálni, talán mert túl sok "komoly" bringás vesz körül nap mint nap és nagyjából a témák is ugyan azok. Viszont valahova azért kell irni is, tehát itt megjelenek ;o)

Előzmény: kocsi (389)
Chino-San Creative Commons License 2003.02.03 0 0 394
((c:§
Előzmény: kocsi (389)
messengerina Creative Commons License 2003.02.03 0 0 393
Volt a Fábry sóban a dizájncenterben egy bácsi. Nagyon érdekes dógokat applikált a kerékpárjára, én ott láttam vmi bazi nagy rádiót, iszonyú hosszú antennával felszerelve. :-))
Előzmény: fityfene (387)
messengerina Creative Commons License 2003.02.03 0 0 392
"Mi az ami az itt aktív, de a KT2.0-ban alig (vagy soha sem) felbukkanó topikosokat megkülönbözteti?"

Erre annyit, hogy én rendszerint ott olvasok, de elég mazsolának érzem magam belebeszélni dolgokba. Ellentétben azzal, hogy itt viszont nem átallok... :-)))
Egyébként semmi különbség nincs a topikosok közt.

Előzmény: kocsi (389)
lollipop Creative Commons License 2003.02.03 0 0 391
"Mi az ami az itt aktív, de a KT2.0-ban alig (vagy soha sem) felbukkanó topikosokat megkülönbözteti?"

Részemről annyi, hogy nem tudok egy 300 Ft-os pedál vs. 10000 Ft-os pedálról 67 hozzászóláson át diskurálni : )))

Csak felhasználói szinten nyomultam/fogok nyomulni : )

Előzmény: kocsi (389)
messengerina Creative Commons License 2003.02.03 0 0 390
Zene: ha tömegközlekedem, hallgatok zenét.
Viszont a bicajon soha (bár ismerek olyat aki megteszi ezt, de szvsz nagyon veszélyes), én fütyörészni szoktam vagy hümmögve dünnyögni vmi zeneutánzatot :-)))
Előzmény: lollipop (385)
kocsi Creative Commons License 2003.02.03 0 0 389
Chino-San:"Mária-Valéria híd az az, ami Esztergomból megy át "Csehszlovákiába". "
Aszontad, elveszítetted a fonalat, en meg aszittem, hogy ennyire :-)))

lollipop:"Ti szoktatok zenét hallgatni bicózás közben?"
Persze, hogy szoktam! Madárdalt az erdőben :-)

"Nem kell még megvédeni sem a KT2.0-ás topicosokat"
Mi az ami az itt aktív, de a KT2.0-ban alig (vagy soha sem) felbukkanó topikosokat megkülönbözteti?

Előzmény: lollipop (385)
lollipop Creative Commons License 2003.02.03 0 0 388
Én ráadásul meg hangosan szeretem hallgatni a zenét : ) úgyhogy jobb ha eszembe sem jut discmannel felszerelkezve biciklizni.
Mondjuk a tömegközlekedést csak zenehallgatással tudom elviselni...
Előzmény: fityfene (387)
fityfene Creative Commons License 2003.02.03 0 0 387
szerintem sem nem túl egészséges zenét hallgatni.
bár láttam már olyan, hogy valaki rádiósmagnót szerelt a kormányra, és akkor nem volt szüksége fülhallgatóra.......mondhatom épületes látvány volt :o)

én nagyon jól eldúdólgatok magamban bringázás közben..........

Előzmény: lollipop (385)
Chino-San Creative Commons License 2003.02.03 0 0 386
szerintem az elég életveszélyes. bringázás közben erősen szükség van az összes érzékszervedre.
Előzmény: lollipop (385)
lollipop Creative Commons License 2003.02.03 0 0 385
Szia Kiviné!
Sziasztok topiclakók : )

Nem kell még megvédeni sem a KT2.0-ás topicosokat, mert én nem bántottam őket, csak aszontam, hogy nekem túl tudományos a dolog : )

A felmerülő kérdéseimre meg választ kaptam tőletek ímélben... úgyhogy nekem egy szavam sem lehet : )

A tavaszi szentendrei biciklizésben pedig én is benne vagyok! Vagyis leszek : ) ha a bicó végre rendelkezésre fog állni : )

Más...
nézelődöm útvonalügyben (Csepel-Hősök tere), hogy milyen állapotban vannak az utak és hol, merre, meddig tudnék menni.
De ezeket a semmiből-semmibe menő biciliutakat már most kedvelem : ) Csepelen is olyan helyeken van felfestbe bicili út, ahol eddig is simán lehetett bringázni... autósnak még híre sem volt arra...
a Keleti pu. környékét még mindig neccesnek érzem... ott kéne kitalálni valami elkerülő utat

Jah és egy kérdés mindenkihez!
Ti szoktatok zenét hallgatni bicózás közben?

üdv
lolli

Előzmény: AnnMary (264)
Chino-San Creative Commons License 2003.02.03 0 0 384
hüjje vagyok! a Mária-Valéria híd az az, ami Esztergomból megy át "Csehszlovákiába".

köszi a megfejtést H_G!

Előzmény: Chino-San (246)
Chino-San Creative Commons License 2003.02.03 0 0 383
lyool értetted.

valahogy majd próbálom úgy kombinálni ezeket, hogy az időtényező is optimális legyen.

Előzmény: kocsi (252)
kivi Creative Commons License 2003.02.03 0 0 382
OK, megnyugodtam. :-)
Előzmény: messengerina (381)
messengerina Creative Commons License 2003.02.02 0 0 381
a folyadékfajta nem volt megadva :-)
Előzmény: kivi (379)
fityfene Creative Commons License 2003.02.02 0 0 380
ki ne száradj ;o)
Előzmény: kivi (379)
kivi Creative Commons License 2003.02.02 0 0 379
Már aki szeret...
Előzmény: fityfene (378)
fityfene Creative Commons License 2003.02.02 0 0 378
Hova keveredtem?? itt mindenki bringázik, mindenki topicos, és még inni is szeretnek!! :o))

na majd ha jobb idö lesz akkor akár ihatunk is rá..

Előzmény: messengerina (377)
messengerina Creative Commons License 2003.02.02 0 0 377
hurrá hurrá - itt mindenki topicos :-)))
erre iszunk! (majd egyszer :-))
Előzmény: fityfene (376)
fityfene Creative Commons License 2003.02.02 0 0 376
akkor még én is?? °_°
Előzmény: messengerina (373)
messengerina Creative Commons License 2003.02.02 0 0 375
(Zárójelben megjegyzem: én is... :-))
Előzmény: AnnMary (374)
AnnMary Creative Commons License 2003.02.02 0 0 374
Hü, akkor megnyugodtam! :)
Előzmény: messengerina (373)
messengerina Creative Commons License 2003.02.02 0 0 373
"Szerinted ki számít topicosnak? Én attól kezdve, hogy beírtam ide az első hozzászólásomat automatikusan annak veszem magam."

Ez így van.

Előzmény: AnnMary (371)
DINGO Creative Commons License 2003.02.02 0 0 372
Szerinted ki számít topicosnak?

őőőő izé! most megfogtál :-)

Előzmény: AnnMary (371)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!