Ha tudsz olyan szakmai véleményt mutatni, amitől megváltozik a végeredmény, akkor azt elolvasom.

A Viktor-féle önfelszopás nem igazán érdekel.

MrJones512 Creative Commons License 2021.06.24 -5 2 284

"A magyarok támadtak?

Akkor, hogy lehet az, hogy a 90 percból 80 percig a magyar térfélen volt a labda."

Úgy támadtak, hogy a labdát nem vitték magukkal. :)

Előzmény: 20 hatod (281)
MrJones512 Creative Commons License 2021.06.23 -5 2 283

Próbálkoztak - nem sikerült: a németek takaréklángon (tudod... nekik még sok meccsük lesz!) is megfőzték a magyarokat.

"Löw úgy vélte, fontos lenne minél előbb gólt szerezni, ugyanakkor ha ez nem sikerül, akkor türelmes játékkal ki kell fárasztani a magyarokat, s így a 60-65. perc körül jöhetne el az ő idejük."

üveges Creative Commons License 2021.06.23 -1 4 282

Majd szépen elolvasgatod a szakmai véleményeket a meccsről és megtudod melyik csapat csődölt be.

megalázták a németeket.Náluk.Otthon.

Egy tízmilliós nép csapata egy 82 milliós nép csapatát késztette az egész meccs alatt de főleg avégén szégyenteljes reszketésre:)

MrJones512 Creative Commons License 2021.06.23 -5 5 277

Jaja. Valóságos hírók voltak a fiaink. El is nyerték a hazaútra szóló jegyet.

Előzmény: ötmilliárdkevés (270)
egylambos Creative Commons License 2021.06.23 0 2 276

Hát ja. Ez a három csapat a brazilokat is leveri, nehogy minket.

Előzmény: Törölt nick (274)
ötmilliárdkevés Creative Commons License 2021.06.23 -5 5 275

Te más meccset néztél?

A magyar focisok nem térdeltek, hanem végig támadtak, a németek viszont térdeltek is és sz.ptak is.hazai közönség előtt:)

Hehehe

Előzmény: MrJones512 (272)
Törölt nick Creative Commons License 2021.06.23 -1 0 274

Én döntetent tippeltem. Spólolnak a döntőre. A brazilokat szarrá veték legutóbb, a portugálokkal, amit tippelek, nem lesz olyan örömünnep.

Előzmény: egylambos (269)
ötmilliárdkevés Creative Commons License 2021.06.23 -6 0 273

Hé, szivárványosok, Magyarország vezet! :)))))))))))))))))))

A szivárványos németek buktáznak!!!! :D

Idéznék:

"Ne dobáld a b.zit,teee!"

Előzmény: Törölt nick (217)
MrJones512 Creative Commons License 2021.06.23 -8 9 272

Mondtam én, hogy lesz itt duma a győzelemmel felérő döntetlenről...  :)

A magyar "futbalistáknak" el kéne magyarázni, hogy a meccs előtt térdelünk le, nem pedig közben.

ötmilliárdkevés Creative Commons License 2021.06.23 -5 7 271

Az igazan durva az, hogy a magyar allam a nemi identitasa miatt vegzalja az allampolgarait!

Hol olvastál te ilyet?

Mármint a törvényben, nem a balos,anarchista propagandalapokban.

Előzmény: altimus (203)
ötmilliárdkevés Creative Commons License 2021.06.23 -5 8 270

A harsány szivárványos majomkodásból csendes reszketés és szégyenteljes,csapkodó időhúzás lett a német buzipropagandisták csapatában.

Otthon. Münchenban:)

Nem a magyaroknak van szégyellnivalójuk, az biztos.

Előzmény: MrJones512 (268)
egylambos Creative Commons License 2021.06.23 -4 7 269

Három világbajnok csapat, nem zavar? Dávid a góliátok ellen. A német köcsögök nem tudtak legyőzni minket ennyi a lényeg!

MrJones512 Creative Commons License 2021.06.23 -6 7 268

Nno.

Lehet lenyomni a rizsát a győzelemmel felérő döntetlenről, meg efféle fasságokról, oszt' csomagolni a gecibe. Ezen a selejtezőn is mi maradtunk a rólunk elnevezett.

Csak a szokásos...

ötmilliárdkevés Creative Commons License 2021.06.23 -4 10 267

leszarom a magyar csapatot es igen, a jelenlegi politikai helyzet miatt azt szeretnem ha kikapna a magyar csapat. hatha meguti a gazdat a guta.

Hallkan mondom:a helyedben szégyellném magam.

Előzmény: altimus (251)
Törölt nick Creative Commons License 2021.06.23 -3 1 266

Orbán vitte be a focit a magas politikába, tehát jogosak az indulatok. Az Aranycsapat szétesése óta tömény szopás volt, amire az 1986-os 6:0 tette rá a pontot. Kit  érdekel? Engem annyira, hogy mivel végződik a Csajágaröcsöge-Bivalyb@..ád klubmeccs. Horthy és Rákosi alatt is játszott a 11 VB döntőt, de elbukták. Az esüst is nagy érdem,  de a politikai hatalom részéről figyelemelterelés.

Előzmény: Törölt nick (262)