Keresés

Részletes keresés

LoviGabi Creative Commons License 2001.03.22 0 0 426
Hali.

"LoviGabi! Köszönöm az eddigi zenéket, a nagyját le is kapartam. Viszont érdekelne, lesz-e még."

Időközben felvettem a kapcsolatot egy holland illetővel, így pár héten belül várhatok 1-2 CD-nyi mp3-at.

"Jó lenne tudnom, mert nekem elég nehezen oldható meg a CD írás (2 gigás vinyó, nuku CD író, elég drágán írnak a környezetemben, macerás is)."

Nekem is egy 2 gigásom van, s szintén Cd-író hiányban szenvedek, mondjuk van egy-két barátom aki szívesen felírja a cuccaimat (természetesen ingyen, csak a nyers CD-t kell vinnem), meg bizonyos megszorításokkal a munkahelyen is tudok íratni, de ott nem mindig. Ezért is vetettem fel itt a múltkor hogy itten a tagok összefogása ezügyben (is) sokat jelentene...

LoviGabi

Előzmény: YoungOld (423)
LOG Creative Commons License 2001.03.22 0 0 425

Yozefnek köszönet a zenéért,most tőtöm.A weblap készitéséhez jómagam is hozzájárulok,ám egyenlőre a hardveres adatátvitel még jobban megy (pl villamoson CD hurcolás,stb) de ez változni fog.lehet hogy tudok egy ált.isk tornatermet szerezni az alkalomra,fejenként egy százasért,takarító néniknek,gondnoknak,stb.BP.XVIII a helyszín,még nem kell örülni,ha összejön azonnal ülök a gép elé.
artax Creative Commons License 2001.03.22 0 0 424
Yozef.

Az a valaki aki Flash -ezik en vagyok.
Pl a http://www.asiacenter.hu Flash resze az en munkam. Ha valakit erdekel neze meg. Igaz az eleje eleg gicses, szinvaltos hatter, meg tuzijatek...ez nekem sem tetszik benne de a megrendelo kulon kerese volt.:(((

Kraftwerk honlap. Minden jo amit irtatok de en szemely szerint nem tennek fel mp3 mat.
Vagy max 30 masodpercet. Nem az illegalis zenet akarom terjesztenio, csak infokat. mp3 mat meg aki kicsit is ugyes talal....
Inkabb atfogo discografia, cikkek, kepek, albumok kepei, szamcimei,link a videos oldalra...stb stb stb

Yozef koszi a Expo 2000 szaz eve megvan mp3 ban, de nem elegszem meg ezzel. Eredetiben kell.
De azert a segitoszandekok koszonom.
Ha fel tudod tenni tedd fel valahova lehet hogy valakinek meg nincs meg....

Udv

Gabor

YoungOld Creative Commons License 2001.03.22 0 0 423
Üdv mindenki!

Ez a honlap készítés nagyon jó ötlet. Van jópár cikkem, képem, mp3, etc. ami kell. A hivatalos albumok feltételéről annyit, hogy nem lehetne úgy megoldani, hogy nagy magyar mp3 honlapokra feltenni, és a KW honlapon meg csak belinkelni? Szerintem a warehouse csapata lehet, hogy örülne egy nagyobb mennyiségű mp3-nak, pláne, hogy 1 együttestől van, tehát gyűjtemény szintű. Nekik pl. rengeteg egyéb mp3-aik is vannak, el tudják talán helyezni ezt is, meg nekik is jó, ha van anyag. (Aztán lehet, hogy hülyeséget mondtam, de talán így megoldható, nem?)
A honlapba én is szívesen beszállnék, bár nem értek a szakmai részéhez, de anyaggal, ötlettel, egyéb bármivel szívesen.
Valaki itt írta a Ralf & Florianról, hogy olyan, mint a Kraftwerk 1 és 2, csak "Kraftwerkebb". SZVSZ max annyiban hasonlít, hogy mindhárom krautrock. De a Ralf & Florian sokkal hallgatósabb, táncosabb. A KW 1 és 2 inkább elmélyültebb, öncélúbb. (bár ez magánvélemény)
LoviGabi! Köszönöm az eddigi zenéket, a nagyját le is kapartam. Viszont érdekelne, lesz-e még. Jó lenne tudnom, mert nekem elég nehezen oldható meg a CD írás (2 gigás vinyó, nuku CD író, elég drágán írnak a környezetemben, macerás is.) Szóval ha van, akkor úgy kalkulálok a továbbiakban, ha nem, akkor meg úgy. Elég nehéz így gazdálkodni, hogy nem tudja az ember előre. Tehát megköszönném, ha leírnád, lesz-e még. Hála!

YoungOld

LoviGabi Creative Commons License 2001.03.22 0 0 422
Hali.

"En is hozza tudok jarulni nemi anyaggal, kepek, infok, es persze sok-sok mp3."

Hmm... milyen jellegű mp3-ak? Csak mert -gondolom,- a hivatalosan megjelent kiadványok feltétele nem éppen lenne legális (bele tudnának kötni); esetleg részletek még talán. Azt viszont nem tudom hogy az "unofficial" dolgokra (pl. a koncertfelvételek) mit lépne az EMI...
Én is részint emiatt tettem fel csak rövid időre fel az általam feltöltött cuccosokat.

LoviGabi

Előzmény: Yozef (421)
Yozef Creative Commons License 2001.03.22 0 0 421
Udv!

> Volt Expo 2000 remix maxi a Virginben???
> A fene hogy nincs most penzem.

Nem akarok nagykepu lenni, de ez is megvan mp3-ban, ha erdekel igy is feltoltom azt is, 6 szam van rajta.

> Regen en csinaltam a masik kedvencemnek a Yello-nak egy honlapot. Olyasmire gondolok a Kraftwerk eseteben is > tartalmilag, felepitesben kinezetben persze sokkal jobbra.

Valaki irta, hogy foglalkozik flash-el, szoval akkor mar a kinezet nem lesz rossz. En is hozza tudok jarulni nemi anyaggal, kepek, infok, es persze sok-sok mp3.

Yozef

Előzmény: artax (418)
artax Creative Commons License 2001.03.22 0 0 420
Disp isten vagy:)))

Akkor komolyan elkezdhetjuk torni a fejunk az oldalon. Igaz?
Mondom en szivesen csinalok hozza Flash-t.

Udv

Artax

disp Creative Commons License 2001.03.22 0 0 419
Abszolut komoly A 380. a sorban
Előzmény: artax (418)
artax Creative Commons License 2001.03.22 0 0 418
Disp

Ez a Kraftwerk.hu intezes komoly volt a reszedrol?

Youwine

Igaz hogy friss info nem nagyon lenne fonnt.
De szerintem ettol fuggetnul megerne a honlap
Atfogo alap informaciok. /Yozef nek igaza van pl/ Megjelent albumok.
Borito kepek, szamcimek. Megjelent maxik.
Amit ossze tudunk szedni informacio magyarul.
Nalam is lapul egy ket ujsagcikk valahol.
Meg meg biztos eszunkbe jutna bar dolog.
Vegulis az sem baj ha nem a kraftwerk.hu lesz a cim.
Regen en csinaltam a masik kedvencemnek a Yello-nak egy honlapot. Olyasmire gondolok a Kraftwerk eseteben is tartalmilag, felepitesben kinezetben persze sokkal jobbra.

http://www.extra.hu/yellogalaxis/

De komolyan kene egy igazi normalis honlap.
Nem?
Volt Expo 2000 remix maxi a Virginben???
A fene hogy nincs most penzem.

Visszaterve a sajat Kraftwerk bulira. Senkit nem izgat a dolog?
Pedig tenyleg jo lenne. Es nem nyilvanosan meghirdetett penzes bulira gondolok hanem csak sima mezei osszerofenesre.
Csak egy kellemesebb helyseg kene.

Moiret udv a csapatban.
Egyebkent nem te vagy az elso aki megkoszoni. Nezd vissza a forumot. LoviGabi-nak tobbszor es tobben is megkoszontuk.
De azert ugy mindekinek: KOSZI fiuk, lany/ok.

Udv

Artax

Yozef Creative Commons License 2001.03.21 0 0 417
Nos meberek itt egy ujabb adag mp3. Ezuttal a megigert Ralf & Florian albumot toltottem fel a atr.hu-ra. mp3 formatumban van fent, meglatjuk torlik vagy sem, az utolso szamot szet kellett vagni, mert 13MB korul van, szoval 2db lett belole, itt van hozza a hj-split amivel ossze tudjatok rakni, hazsnalata egyszeru. Szoval aki meg nem ismeri ezt az albumot az kb olyasmire szamithat mint a Krafterk 1 es 2 albumok, talan amr egy kicsit jobban "hasonlit" a Kraftwerkre a hangzas.
Valjek egeszsegetekre.. es koszonom, hogy felrakhattam ezt az albumot is, ha mar itt nagy koszongetesben vagyunk. :)

Ha valaki megirja hogy kell megcsinalni, hogy link legyen ezekbol a sorokbol, akkor legkozelebb mar ugy teszem fel es nem kell copy-paste-ezni, addig marad ez a megoldas.

www.tar.hu/kraftwerkfan/Ralf & Florian/01 - Elektrisches Roulette.mp3
www.tar.hu/kraftwerkfan/Ralf & Florian/02 - Tongebirge.mp3
www.tar.hu/kraftwerkfan/Ralf & Florian/03 - Kristallo.mp3
www.tar.hu/kraftwerkfan/Ralf & Florian/04 - Heimatklange.mp3
www.tar.hu/kraftwerkfan/Ralf & Florian/05 - Tanzmusik.mp3
www.tar.hu/kraftwerkfan/Ralf & Florian/06 - Ananas Symphonie.mp3.001
www.tar.hu/kraftwerkfan/Ralf & Florian/06 - Ananas Symphonie.mp3.002
www.tar.hu/kraftwerkfan/Ralf & Florian/hjsplit.exe
www.tar.hu/kraftwerkfan/Ralf & Florian/images.ZIP

Yozef

Előzmény: artax (402)
LOG Creative Commons License 2001.03.21 0 0 416
-Igen,a nagy lelkesedésben jóól elfelejtettük megköszönni egymásnak a dógokat...
frankón jó volt ez a figyelmes észrevétel.
retorzio Creative Commons License 2001.03.21 0 0 415
Köszi!!
Youwine Creative Commons License 2001.03.21 0 0 414
Millió köszönet!!!
Yozef Creative Commons License 2001.03.21 0 0 413
Udv!

Akinek esetleg igy konyebb:
www.tar.hu/kraftwerkfan/2000 - 15 Minutes of Fame (single).rar
www.tar.hu/kraftwerkfan/2000 - 15 Minutes of Fame (single).r00
www.tar.hu/kraftwerkfan/2000 - 15 Minutes of Fame (single).r01
www.tar.hu/kraftwerkfan/2000 - 15 Minutes of Fame (single).r02
www.tar.hu/kraftwerkfan/2000 - 15 Minutes of Fame (single).r03
www.tar.hu/kraftwerkfan/2000 - 15 Minutes of Fame (single).r04
www.tar.hu/kraftwerkfan/2000 - 15 Minutes of Fame (single).r05
www.tar.hu/kraftwerkfan/2000 - 15 Minutes of Fame (single).r06

Remelem mukodik.

Yozef

Előzmény: Youwine (409)
moiret Creative Commons License 2001.03.21 0 0 412
Ez hihetetlen...! Itt egy topic a KRAFTWERKrol, en meg bamban barangolok mashol.
Raadasul tele minden jo kis letoltheto anyagokkal...rulez!
Hat fiuk, azt hiszem en vagyok az elso aki ezt megkoszoni, de biztosan nem az utolso!!:-))

udv
moiret

Yozef Creative Commons License 2001.03.21 0 0 411
>Honnan?Hogyan?Mikor?Merre?Meddig?

itt egy cim ahova most pakolom fel, nem tudom mikor torlik, vagy mi a divat a tar.hu-n.
ftp://tar.hu
username: kraftwerkfan
password: kraftwerk
a web konyvtarban talalod az anyagot, letomoritetem rar-al, mert hatha az mp3-at kapasbol torlik. Egyebkent a 7MB-nal nagyobb file-okat sem szeretik azt irjak. Na meglatjuk meddig el a hely...

Szoval emberek akit erdekel Bartos Karcsi 15 minutes of fame maxija az toltse amig lehet.

Yozef

Előzmény: Youwine (409)
disp Creative Commons License 2001.03.21 0 0 410
Két Linket ajánlok a figyelmedbe:
http://www.hpo.hu/Magyar/db/vedjegy/vedjegy.cgi


és

http://www.domain.hu/franchise/uzletpol.html

Ezek alapján magyarországon a Kraftwerk ügyvédei mehetenk a *****-ba.

Előzmény: Youwine (405)
Youwine Creative Commons License 2001.03.21 0 0 409

Tökély! Köszi!!!

Honnan?Hogyan?Mikor?Merre?Meddig?

Előzmény: Yozef (408)
Yozef Creative Commons License 2001.03.21 0 0 408
Youwine! mp3-ban nem jo? mert ugy nekem megvan a 4 szamos maxi.

Yozef

Előzmény: Youwine (407)
Youwine Creative Commons License 2001.03.21 0 0 407

A múlt héten a Virgin a Dunapacalban tele volt még Expo2000 remixszel, volt Senor Coconut és még eredeti Expo2000 is, mind a két féle (videoklippel és anélkül).

Nem tudjátok, hol lehetne megkapni Bartos 15 Minutes of Fame-jét?

Yozef Creative Commons License 2001.03.21 0 0 406
> A gond az, hogy annyira kevés a valódi info a KW körül, hogy nehéz volna frissen tartani a lapot.
>(Mindez persze szigorúan csak a magánvéleményem, nem akarok okostóbiásnak látszani).
Ez tulajdonkeppen igaz, de gondolni kene a "kezdo" Kraftwerk-esekre is akiknek biztosan dudunk ujat mondani. En is mindig talalok olyan dolgokat amiket meg nem tudtam az egyuttesrol, szoval en tamogatom az oldal kesziteset es ha tudok segitek is, persze remeljuk legalisan meg lehet oldani a dolgot.
A Ralf & Floriant hova tudnam feltolteni? arra gondolok tud valaki olyan helyet ami gyors es nincs mindenfele korlatozas (ne kelljen szetvagdosni a szamokat).
Yozef
Előzmény: Youwine (403)
Youwine Creative Commons License 2001.03.21 0 0 405
Disp, ez már döfi! Szurkolok!
Előzmény: disp (404)
disp Creative Commons License 2001.03.21 0 0 404
Jówanna!

Már intézem a kraftwerk.hu -t.

Előzmény: artax (402)
Youwine Creative Commons License 2001.03.21 0 0 403

Vannak magyar oldalak a neten, böngészővel könnyen megtalálhatóak. Az általad javasolt domain-hez a Kraftwerk nem járulna hozzá. Egy skandináv rajongót be is perelt a KW jogásza és el is vették a skactól a www. kraftwerk.mittomén domain-t, ami egyébként egy sima rajongói oldal volt 0 kereskedelmi linkkel.

A gond az, hogy annyira kevés a valódi info a KW körül, hogy nehéz volna frissen tartani a lapot.
(Mindez persze szigorúan csak a magánvéleményem, nem akarok okostóbiásnak látszani).

Előzmény: artax (402)
artax Creative Commons License 2001.03.21 0 0 402
KEDVES disp

Meg ne bantodj mar, csak cukkolak.
Nem volt komoly. Ha esetleg megbantotalak akkor
BOCSANATOT KEREK.
:)))))

Yozef udv a csapatban.
Feltolhatnad valaholva azt a lemezt.

Kozben azon torom a fejem mi lenne ha csinalnak egy igazan coool magyar Kraftwerk oldalt?
En szemely szerint Flash-el foglalkozom, tehat tudnek segiteni.
Ugy gondolom ennyi tiszteletet adhatnak a Kraftwerknek hogy legyen egy jo magyar honlapja.

http://www.kraftwerk.hu

Szep lenne nem?

Velemeny?

Udv

Artax

disp Creative Commons License 2001.03.21 0 0 401
Végülis 4 CD-nyi mp3 ami csak kraftwerk....hmmmm...lehet hogy téged nem is érekel....
Előzmény: artax (398)
Yozef Creative Commons License 2001.03.20 0 0 400
Hello! Eddig csak olvasgattam a forumot, de most ugy ereztem hozza is szolok... szoval LOG kerdezted ki mit tud.. na ez nem az.. hanem a Ralf & Florian albumrol. Nos nekem megvan mp3-ban es ha jol emlekszem 73-as kiadas. Ha erdekel valahova feltolthetem.
Ja es termeszetesen a Kraftwerk a legjobb egyuttes! Csak johetne mar valami uj anyag.
Yozef
Előzmény: LOG (396)
LOG Creative Commons License 2001.03.20 0 0 399

Electric café? végül is semmi extraság.még tanuló voltam,és becsámborogtam érte Bp.-n az összes kurrensebb bótot akkoriban,tél,havazás,stb.Egyik bótban:MEEGVAN!!!Útközben jött dögös megfázás,láz.Taxival haza,dugó,hánynikiszállás,de sebaj.Nálam a lemez!
Itthon lázfetrengés,ollé szól a Kraftwerk...Ja,meg 1991,BS,minikazettás diktafon zsebben,nyári baleset után mankó.felvétel indul leghátul,közönséghang maxima,félúton csodás NI-CD ceruzaakku lemerült...élvezhetetlen...
Tonna zene ha kraftwerkgyüjtőtől van nem hinném hogy rosszfajta gyüjtemény .Hacsak nem republic-16 tonna feketeszéén :-)

artax Creative Commons License 2001.03.20 0 0 398
disp

Tonna mp3??? Ez nem Kraftwerk forum? A Tonna az milyen egyuttes?:)))))))

Vegre irt valaki mar azt hittem kihalt a forum.

LOG

En pl kivancsi lennek az Electric Cafe tortenetere....

Udv

Artax

disp Creative Commons License 2001.03.20 0 0 397
Jelentkezem a Pocket Calculátorra!!

Tudok adni cserébe Tonna MP3-at.

Előzmény: LOG (396)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!