Keresés

Részletes keresés

MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15907
Akkor te a szerencsés kivételek közé tartozol.
Nyugaton ez természetes, de nálunk nem.
Egy újságíró haver mesélte, hogy nyugaton elnézést kért a gyár tulajdonosa, hogy 5 percet késett (közben ebédet tálaltak nekik, és minden óhajukat lesték) itthon meg akkor se képes szólni, ha aznap nem ér rá.
Előzmény: Törölt nick (15893)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15906

És neked garanciát adtak, hogy ilyesmi nem fordulhat elő?

Honnan tudod, hogy a becopyzott hsz. nem pont egy bionetestől származik?

Előzmény: MagicBoy (15902)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15905

A mások segítésén a mások gyógyítását értem.

Aha...! És ezt a BTK paragrafust ismered?

 

BTK.

Kuruzslás
285. § (1) Aki jogosulatlanul, ellenszolgáltatásért vagy rendszeresen az orvosi gyakorlat körébe tartozó tevékenységet fejt ki, vétséget követ el és egy évig terjedő; szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő

(2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a kuruzslást az orvosi gyakorlatra jogosultság színlelésével követik el.

(3) E § alkalmazásában orvosi gyakorlatra jogosult az, akinek hazai egyetemen szerzett vagy külföldi egyetemen szerzett és honosított (egyenértékűségi záradékkal ellátott) orvosi oklevele van, illetõleg az a külföldi állampolgár, aki a népjóléti miniszter engedélye alapján oklevelének honosítása nélkül fejthet ki orvosi tevékenységet, feltéve mindegyik esetben, hogy nem áll az orvosi tevékenységtől eltiltás hatálya alatt.

Előzmény: MagicBoy (15899)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15904
Nem mondtam, hogy minimál béren tengődik, de nem kap anyit amiből kényelmesen megélne.

"Minden iskolás Jókait kell, hogy olvasson"


Ezt nem az újamból szoptam.
Ha olvasnál újságot (Nem Blikk-et) akkor te is találkoztál vólna már vele.
A keresztanyám Kanadában él.
Nagybáttyám Ukrajnába (bár az nem nyugat).


Folytasd bártan.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (15892)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15903

mindenféle előpképzettség nélkül.

Azt látjuk..... :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: MagicBoy (15899)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15902
Tényleg nem olvastam.
Kösz, hogy belinkelted.
Elég szomoru az ilyen és én is találkoztam már hasonlóval, de az a cég ahol ilyen megtörténhet onnan menekülni kell.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (15891)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15901
Ha azt gondolod, hogy a diplomával észt osztanak akkor rossz nyomon jársz (Lásd a sok hülye tanárt).
A helyesírásom soha se volt a legjobb, de ezzel érvelni ovodás viselkedés.
Előzmény: Törölt nick (15890)
AgentOrange Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15900
"Válalkozóként feltehetsz kérdéseket a beszálítónak?
Szerintem nem."

hümm, hát igen, azért mindenféle szer összetételére, igazolt hatás/mellékhatására rá lehetne kérdezni, mondjuk eladsz a hiszékenyeknek 500 adag X cuccot, amiről véletlenül kiderül idővel, hogy rákot okoz, akkor azzal védekezel a bíróságon, hogy "nem kérdezhettem meg az összetevőket/hatást"?
Előzmény: MagicBoy (15889)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15899
"Én továbbra is két kérdésre várom a választ, 3990 vs 200 as karszalag?
Miből van az 500 akárhány forintos "kontaktspray"?"

Nem tudom, de szerintem más egyszerü dolgozó sincs tisztában az ilyen dolgokkal, és normális munkahelyen is, ha megkérdezi max azt a választ kapja, hogy "csak".

A 9 okot külön kell kezelni.
Van aki ezért lép be és olyan is akad aki másért.

1. Aki dolgozik annok jól jön egy kis jövedelemkiegészítés.

2. Az MLM segítségével anyagilag független lehetsz (más szakmával nehezen).

3. Ez nem csak MLM lehet, de csak az MLM-be lehet belevágni minimális tőkével és mindenféle előpképzettség nélkül.

4.A több szabadidő azt jelenti, hogy, ha az MLM segít abban, hogy sokkal több szabadidőd legyen, mint bármelyik más válalkozásban vagy hagyományos munkahelyen és egyáltalán nem kell sokat dolgoznod, mert minnél jobban csinálod annál kevesebb idődbe kerül.

5. Igen megy MLM nélkül is de az MLM segítségével gyorsabban, mert az MLM egyik alapja a kapcsolattartás és az ismerkedés.


„sőt, kifejezetten hasznos ha az ember önállóan is tud gondolkodni-továbbgondolni dolgokat.”

Ez így igaz, de ez az MLM-ben is ajánlott. Vannak alapszabájok amit mindenhol követni kjell, de azon felül nincs megkötve a kezed.


6. A mások segítésén a mások gyógyítását értem.
Nem tudom, hogy miért annyi az ára ezt kérdezdezd meg a jappánoktól.

7. Nem kell hozzá MLM, de az MLM segít benne, hogy több emberrel ismerkedhess meg (az átlagember még a Balatonhoz se jut el (kivéve, ha ott lakik) nem pedig külföldre.

8. Az MLM segítségével pár év alatt elérhetsz egy szintet, amitől kezdve akkor is jön a pénz a bankszámládra, ha nem csinálsz semmit.
Nameg lassan ott tartunk, hogy a kormány a nyugdíjakat se fogja tudni fizetni (nyugat Európában nem egy példa volt ilyenre a multban).

9. Ha jól keresel akkor megengedheted magadnak, hogy segísd a családodat és az utódait.
Egy hagyományos munkahelyen dolgozva ezt ritkán teheted meg.
Előzmény: AgentOrange (15886)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15898
Helloo Boy !


Már azzal vegleg elkapáltad a renomédat hogy a svédeknek az IQ-ja 10x a magyarokéhoz képest .....

Szerintem masrol nem is erdemes beszelni .... Talán még ólomlábú ilyen ember a csoportban ....
Előzmény: MagicBoy (15889)
buszjegy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15897
:) Latod ez a kulonbseg kozted es az onallo vallalkozo kozt.

Egy onallo vallalkozo azzal uzletel akivel akar es kemenyen ra is kerdez ha vmi nem tetszik. Te meg ugy es annyiert uzletelsz ahogy az MLM rendszered megengedi, ha meg nem tetszik vmi akkor elhajtanak.
Előzmény: MagicBoy (15889)
AgentOrange Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15896
"Válalkozóként feltehetsz kérdéseket a beszálítónak?"

Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii????????????????????????????

Hát bazzeg, még jóhogy, hiszen te választod a beszállítót, alárendelt szerepben kell(ene) hogy legyen.
Előzmény: MagicBoy (15889)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15895

Csak úgy mellesleg az Aranyember 8.-ban volt régen is kötelező olvasmány, most meg már nincs is ilyen kategória, csak "ajánlott".

De ez már nagyon OFF.

A Te gyereked biztos "gazdag papa..."-t fog olvasni első osztályban. :-DDDDDDDDD

AgentOrange Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15894
Azért ne essünk át a ló túlsó oldalára sem, mert egy jó képű haza nyolcadikas pl. simán megeszik reggelire egy amerikai érettségizőt műveltségben és tudásban is, nem beszélve az ottani iskolarendszer bájáról, ami félévente azért kitermel egy mészárost magából, aki halomra pusztítja osztálytársait, majd agyonlövi magát...

Azza lviszont egyetértek, hogy a gimnáziumban tanultak 80%-ával semmit sem tudsz kezdeni az élet során....főiskolán/egyetemen is fajtától függően rengeteg a tökéletesen haszontalan, felesleges tantárgy és követelmény, ellenben fájóan hiányzik rengeteg tantárgy, képességi felkészítés amit jó esetben az első munkahelyén tanul meg az ember, rosszabbik esetben haláláig csavart teker be valami gyárban, vagy polcot pakol a teszkóban.

Nem beszélve a diplomás munkanélküliképző intézményekről, amelyek a sokszoros piaci túltelítettség ellenére ontják magukból a munkanélkülieket (tanító, tanárképzők pl...)
Előzmény: MagicBoy (15888)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15893
Igen nalunk ez szokás volt és ma is az. Sőtt ! Kizavarja a közvetlen vezetőket es face to face és a tolmács lehet vele beszélgetni.
Előzmény: MagicBoy (15883)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15892

Ez teccik. Simán csak fekete-fehér igen-nem-ben tudsz gondolkodni.

 

Aki nem mlm-ezik, az minimálbéren tengődik.

Minden iskolás Jókait kell, hogy olvasson - bezzeg a művelt nyugaton... (ahol te valszeg még sose jártál)

 

folytassam még...? :-)))))))))))

Előzmény: MagicBoy (15888)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15891

Biztos nem olvasta el a 15354-ben leírt esetet. Nem baj, becopyzom neki... :-D

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9123617&go=67438735

Előzmény: buszjegy (15887)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15889
Válalkozóként feltehetsz kérdéseket a beszálítónak?
Szerintem nem.
Előzmény: buszjegy (15887)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15888
Ez igaz, de írtam, hogy én a kultúráltságra gondoltam az IQ alatt.
Amíg nálunk azt tanítják, hogy mi a 600-adik soha se hallot akárki addig értelmesebb országokban azt, hogy hogyan boldogulsz az életben.
Amíg nálunk agyonterhelik a gyereket már elsőben (a legújabb az, hogy nézzék meg az Aranyembert, mert az annyira jó film (az, de nem egy elsősnek aki egy kukkot se ért belőlle)), addig nyugaton kényelmesen tanulnak.
Na de ez egy másik téma.
Előzmény: msmks (15885)
buszjegy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15887
Magicka, mintha azt irtad volna hogy az MLM onallo vallalkozas... vagy megsem hanem egy olyan szar munkahely ahol meg a koltsegeidet is te izzadod ki es akkor hajt el fenebe a kerdeseddel a felsovonal-fonokod amikor kedve van???

Gondolkozzal mar realisan :)))
Előzmény: MagicBoy (15883)
AgentOrange Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15886
5. Személyiségfejlődés/Egyéni kibontakozás

Ez mlm nélkül is megy - szerintem, sőt, kifejezetten hasznos ha az ember önállóan is tud gondolkodni-továbbgondolni dolgokat.

6. Mások segítése

itt visszakanyarodok az eredeti kérdéshez, 3990 pénzért adni 200-ba kerülő dolgot inkább mások átb@szása.

7. Megismerkedés új emberekkel
ehhez sem kell mlm, ha az ember nem személyiségzavaros, antiszociális


8. Nyugdíjba vonulás
?

9. Gondoskodás az utódokról
?

az utolsó kettőt fejtsed ki
msmks Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15885
ez igaz. de akkor ha ebben megegyeztünk, máris nincs értelme sem az iq-szintet méricskélni, sem azzal dobálózni, hogy máshol magasabb vagy alacsonyabb-e az átlag, mint nálunk.
Előzmény: MagicBoy (15875)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15884
Várom a folytatást.
Majd az egészre válaszolok.
Előzmény: AgentOrange (15881)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15883
Szerinted egy nem MLM-es munkahelyen kérdezhetsz a tulajdonostól (sokszór még nem is látod a hosszú évek alatt amíg ott dolgozol).
Gondolkozzál már reálisan.
Előzmény: buszjegy (15882)
buszjegy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15882
Ja en is jot rohogtem rajtad. Onallo vallalkozo de elhajtjak mint az utolso csicskabalekot ha nem jot kerdez a nagyfonoktol :)) LOL..
Előzmény: MagicBoy (15880)
AgentOrange Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15881
Én továbbra is két kérdésre várom a választ, 3990 vs 200 as karszalag?
Miből van az 500 akárhány forintos "kontaktspray"?

1. Jövedelemkiegészítés
2. Anyagi függetlenség

Az 1-ből nem következik a 2.

Ha van egy normális főállásod, mert vitted valamire az életben, anyagilag független vagy, azaz csak ugyanannyira függő, mintha jól menő mlmes lennél.

3. saját vállalkozás

ez miért csak mlm lehet?

4. több szabadidő

Erről azt gondolom, hogy napi 28 órát kellene gürcölnöd és rábeszélned-győzködnöd, ha mondjuk 200 nettót meg szeretnél keresni havonta.

folyt köv.
Előzmény: MagicBoy (15878)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15880
Tipikus elvakult MLM ellenző duma.
Ahelyett, hogy elolvasná amit a másik ír csak hülyeségeket beszél.

1. Nem sértődtem meg.
2. Nem tüntem el csak ebbe a fórumba nem fogok írni.
3. A kedvencekben azért meghagyom, mert vicctopiknak jó lesz.
Előzmény: buszjegy (15879)
buszjegy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15879
Ez gyors kor volt... leadta az osszes butasagot es eltunt ujabb egy evre nagy sertodotten :) Ujabb erdekes tapasztalat az MLMrol es az MLm ugynokokrol.
Előzmény: MagicBoy (15878)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15878
Na jó lassan búcsúzom, mert úgy látom, hogy annyira elvakultak vagytok, hogy nem lehet veletek vitázni.
Az a jó a dologban, hogy azt se tudjátok, hogy miről beszéltek.
Van aki 10 éves adatokkal dobálózik (Pl. Maxval).
Más beleköt mindenbe aminek semmi köze a témához (helyesírás).
Olyan is akad aki nagy nehezen talál valamit amibe beleköthet (Hír TV (az ország nagyrésze szerint csak a Hír TV a reális, mások szerint csak az ATV, megint mások szerint egyik se), egy terméknek a tartozéka, stb.
És olyan is akad aki abba köt bele, hogy az MLM-ben van egy működő módszer amit továbbadnak az újonnan csatlakozóknak és elvárják, hogy kövesse. Ezek csak azt felejtik el, hogy ez is egy szekma és minden szakmának vannak jól bevált módszerei.
Azon azért gondolkozzatok el, hogy az általatok tévedhetetlenek hitt (a hírek nem erről szólnak) nyugati orvoslás alig pár száz éves, míg a Bionet termékekek által képviselt keleti több ezer.
Úgy látszik, hogy még mindig nagyon naiv vagyok, mert azt hittem, hogy tudunk felnőttek módjára vitázni, de tévedtem.
Én segítő kezet akartam nyújtani nektek, de úgylátszik, hogy ti jól elvagytok a tudatlanságotokkal.
Lehet, hogy azért fordultok ovodás eszközökhöz, mert másképpen el kéne ismernetek, hogy nekem van igazam?
Nagyon sok MLM ellenzőt ismerek (több barátom is ilyen), de azt ők is elismerik, hogy a termékek jók, az áruk reális (érdekességként csak annyit, hogy csak a Magyarok szerint drága (a mostani folyamatokat elnézve már nekik se sokáig), míg a külföldiek (keletiek(Románok, Ukránok, stb.), nyugatiak(Svédek, Angolok, stb.) egyaránt) azon csodálkoznak, hogy hogy lehet ilyen olcsón ilyen jó minőséget előállítani).
Tudom, hogy nem hiszitek el, de tényleg azért csinálom, hogy segítsek és a termékek jóságában hálás emberek tucatjai erősítenek meg nap, mint nap.
Kívánom, hogy legyetek egészségesek és se ti se a környezetetek ne szoruljon rá a keleti orvoslás termékeire, mert fájdalmas lesz a felismerés.
Tiszta szívből kívánok nektek hosszú, békés gazdag életet.
Mert mit kínál az MLM amiért egyre többen csatlakoznak?
Íme a leggyakoribb 9 ok:
1. Jövedelemkiegészítés
2. Anyagi függetlenség
3. Saját vállalkozás
4. Több szabadidő
5. Személyiségfejlődés/Egyéni kibontakozás
6. Mások segítése
7. Megismerkedés új emberekkel
8. Nyugdíjba vonulás
9. Gondoskodás az utódokról

További kellemes fórumozást.

Üdvözlettel
Pál Mihály

U.I: Azoknak akik hajlandóak felnőtt ember módjára vitatkoz bármikor és bárhól állok a rendelkezésére.
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15877
Miért mondjam el?
Ha sokat írok akkor az a baj, ha keveset akkor meg az.
Sehogy se jó nektek, mert a sokat nem hiszitek el a kevéssel meg igazolval látnátok a hülyeségeiteket.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (15872)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!