Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15936
Peter Lauster
A TÁRSKAPCSOLAT KRÍZISEI

Egy könyv az ördögi körrõl, melybe vádaskodásainkkal, mindig kölcsönös bántásokkal belekényszerítjük magunkat. Peter Lauster, a szerzõ tapasztalati úton jutott a felismeréshez, hogy a házaspárok közötti napi civódások, a csalódottság, a kölcsönös szemrehányások könnyen válságba sodorhatják a társkapcsolatot. (Nyugat-Európában tíz házasságból kilenc válással végzõdik.) Hogyan jut jel idáig a „kölcsönös szerelemmel” kezdõdõ kapcsolat? De volt-e valaha is harmonikus és szeretetteljes? Egy kapcsolat zátonyra futásához – tudatosan vagy akár öntudatlanul – mindkét fél hozzájárul. A könyv írója arra a következtetésre jut (tatja az olvasót), hogy a szeretetlenség miatti félelmeink gyökere saját kishitûségünkben, vészes önelégültségünkben rejlik. (Ennek okai pedig a végtelenbe vesznek, de mindig az adott élet gyermekként megélt hatásai érvényesülnek a felnõttkori problémákban.) Félelmeink legyõzése egyet jelent önmagunk megszeretésével. Hol kezdjük? (Mert sürgõsen el kell kezdeni.) Peter Lauster megpróbál segíteni. A többi egyéni döntés kérdése.




Csak erdekelt hogy hol teremnek ilyen tájékozott emberek.
A agressziód akkor az elfolytott szexuális vagybol fakadóan tombol itt ? ;-))))
Előzmény: MagicBoy (15933)
buszjegy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15935
A vállalkozó örül, ha megél és azzal köt szerződést aki szóbaáll vele (több vállalkozó ismerősöm van). :)

Kihagytad hogy az MLM es egyeb hasonlo tehetsegtelen balfek vallalkozorol van szo :)
Erre a nagysikeru barati korre az MLMben tettel szert vagy egyebkent is csak luzerek allnak veled szoba?
Előzmény: MagicBoy (15919)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15934
Egyes gyáranak is meg kell felelnie, de igazad van.
Előzmény: Törölt nick (15929)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15933
Én csak Az MLM-el foglalkozom.
Mellette sokat olvasok (Pl Peter Lauster könyveket).
Miért?
Előzmény: Törölt nick (15927)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15932
Nem így értettem a hülye tanárt.
Az értelmi szinvonalukra gondoltam.
Az csak jó, ha megköveteli a tananyagot.
Előzmény: AgentOrange (15923)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15931
Nem mondtam, hogy az összes az én csak pédának hoztam a tanárokat arra, hogy a diplomával nem osztanak észt (Bár sokan szeretik ezt mondani).
Előzmény: AgentOrange (15920)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15930
Az Aranyember volt az (Mezőberényben történt).
Előzmény: Otto Normalverbraucher (15918)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15929
A Bionet termékei is rendelkeznek ISO minősítéssel.


Tudtommal nem a termékek hanem a gyartok rendelkeznek ezzel.
A virslinek nincs ISO minősítése ...
Előzmény: MagicBoy (15925)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15928
Nem tudom, hogy mikor ajánlott, de az tény, hogy a Dóriéknak elsőben ajánlotta a tanárnő.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (15912)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15927
Szia !

Te mivel foglalkozol ha nem vagyin indiszkrét amikor nem MLM-el ?
Előzmény: MagicBoy (15913)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15926
Én ilyet nem mondtam.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (15911)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15925
28 éves vagyok.

Anyagilag akkor vagy független, ha annyit keresel amiből kényelmesen megélsz.

Nincs olyan, hogy mit nem szabad megkérdezni, de van egy hierarchia.

A Bionet termékei is rendelkeznek ISO minősítéssel.

Ha elérsz egy szintet akkor azüzlettársaid forgalma után akkor is kapod a pénzt, ha a kisújad se moszítod.


Naj ja, ha a főnök és a munkatársaid nem fúrnak meg (Magyarországon ez a jellemző).
Előzmény: AgentOrange (15908)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15924
A Bionet szabályzata olyan, hogy ez nem fordulhat elő.
amúgy onnan tudom, hogy a Bionet Magyar cég. :)
Előzmény: Otto Normalverbraucher (15906)
AgentOrange Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15923
Bazmeg, régen meg mogyorópálca is volt az iskolában és sokkal keményebb tanárok, kineveltek olyan embereket, mint Teller Ede, Neumann János, Jedlik Ányos, Kandó Kálmán, Semmelweiss Ignác és még sorolhatnám, ugye beszédes nevek, tudod ha nem lettek volna már több ezer éve is "hülye tanárok" akik kegyetlenül megkövetelték a tananyagot, akkor most is követ pattintanánk valami fasza szellős barlangban.
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15922
A kuruzslást mond azoknak akik meggyógyúltak a termékektől.
Nem mellékesen az MLM legális ahogy a Bionet is úgyhogy kár a BTK-val jönni.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (15905)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15921
Hány olyan ügy volt mostanában ahol vígan árultak olyat ami káros volt az egészségre? :)
Előzmény: AgentOrange (15900)
AgentOrange Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15920
De mert egy tanár hülye (ami persze szubjektív, ha egy sértődött gyerek mondja), attól még nem az összes az ugye?
Előzmény: MagicBoy (15913)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15919
A vállalkozó örül, ha megél és azzal köt szerződést aki szóbaáll vele (több vállalkozó ismerősöm van). :)
Előzmény: buszjegy (15897)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15918
Urban legend, Kizárt dolog!!!! Három gyerekem van, már a legkisebb is gimnazista, hidd el, hogy végigjártam én is az iskolai marhaságokat. De ez teljesen kizárt dolog.  Nem véletlenül az "Arany Lacinak" c. vers volt az? :-DDDDDDDDD
Előzmény: MagicBoy (15913)
AgentOrange Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15917
Általános iskolában azért kell függvényt számítani, hogy gimnáziumban, vagy szakközépben ne legyél hülye, amikor az ilyen számításokra épülő bonyolultabb tudást kell megszerezni.

A fiadnak/lányodnak is kell majd általánosban függvényt számítania és ha te nem is használtad életedben az anno. megszerzett tudást, legalább a gyerekednek el tudod majd magyarázni, vagy majd azt mondod neki, hogy "én sem tanultam meg, hagyd a francba"?
Előzmény: MagicBoy (15910)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15916
Újságíróról volt szó.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (15915)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15915


itthon meg akkor se képes szólni, ha aznap nem ér rá.

 

Hát ha engem egy mlm-balek üldözne, bizony én sem szólnék vissza neki. :-DDD

 

Előzmény: MagicBoy (15907)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15914
Kell(ene), de ha nem vagy multi akkor örüljhetsz, ha találsz beszálítót.
Előzmény: AgentOrange (15896)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15913
A Barátnőm testvérének a lányának adta föl a tanárnő, hogy olvassa el a nyári szünetben.
Persze nem kötelező, de ha nem olvassa el akkor repül a feketepont.
A kislány megyei versenyt nyert azzal a rajzal amelyik miatt az osztályfőnöke leégette az osztály előtt.
Ennyit a mai "tanárokról".
Előzmény: Otto Normalverbraucher (15895)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15912

Te komolyan schwer von Begriff vagy....

NYOLCADIK osztályban ajánlott olvasmány, nem elsőben, te fafej! :-D

Előzmény: MagicBoy (15910)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15911
Ááá, MLM-éknél azt tanítják, hogy rendes munkahelyen csakis minimálbért lehet keresni. Diplomával meg csakis munkanélküli lehetsz. :-DDDDDDDDDD
Előzmény: AgentOrange (15908)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15910
Egy elsősnek minek elolvasni az Aranyembert?
Általános iskolában minek fügvényt számolni.
A Magyar gyerek lehet, hogy műveltebb, de a Magyar kultúráltság a béka segge alatt van.
Nyugaton, ha kirakod az index-et letisztúl a 2-szer 4 sávos Autópálya, ha valami baja lesz az autódnak azt jelzik a társaid, ha közeledsz a zebrához megáll a forgalom, stb.
Előzmény: AgentOrange (15894)
buszjegy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15909
"Akkor te a szerencsés kivételek közé tartozol."

A masik lehetoseg hogy te tartozol a szerencsetlen balfekek koze...
Előzmény: MagicBoy (15907)
AgentOrange Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15908
Hajjaj, nem vagy te könnyű eset, de annyi már lejött, hogy nem lehetsz 20 éves sem.

"Nem tudom, de szerintem más egyszerü dolgozó sincs tisztában az ilyen dolgokkal, és normális munkahelyen is, ha megkérdezi max azt a választ kapja, hogy "csak"."

Én, mint egyszerű dolgozó a nap bármely szakában azt is elérem neked, hogy a legapróbb felhasznált alkatrészünknek mennyi lehet a felületi érdessége max., ezzel együtt bármilyen adatot, becseszne, ha nem lennék tisztában ezekkel a dolgokkal. Egy normális munkahelyen nem kapsz ilyen választ, hogy "csak".


"2. Az MLM segítségével anyagilag független lehetsz (más szakmával nehezen)."

Miért is? Anyagilag akkor vagy független, ha megnyerted a lottó ötöst, MLM, befuccsól az anyacéged, borul a piramis, kampec, ennyi, hol itt a függetlenség?


"Ez így igaz, de ez az MLM-ben is ajánlott. Vannak alapszabájok amit mindenhol követni kjell, de azon felül nincs megkötve a kezed."

Nem tenne bolfoggá az a tudat, ha az egyik alapszabály az lenne, hogy mit nem szabad megkérdezni....

"Nem tudom, hogy miért annyi az ára ezt kérdezdezd meg a jappánoktól."

Hümm, de mégis, te vagy az eladó, tudod, ha én egy ügyfélnek, ügyfél vállalat képviselőjének azt mondanám, hogy ezt meg ezt kérdezzed meg ettől meg attól a beszállítónktól, akkor szépen beírna egy súlyos nemmegfelelőséget és ugrana is az ISO TS minősítés, ezzel együtt pedig jópár biznisz, mivel a vevő az első, tehát ha kérdez, akkor tudnod kell a megfelelő és kielégítő választ, ennyire egyszerű.

"Az MLM segítségével pár év alatt elérhetsz egy szintet, amitől kezdve akkor is jön a pénz a bankszámládra, ha nem csinálsz semmit."

Egyet jegyezz meg a jövődre nézve: olyan nincsen, hogy a semmiből jön a pénz a számládra, ezt nyugodtan elfelejtheted.

"9. Ha jól keresel akkor megengedheted magadnak, hogy segísd a családodat és az utódait.
Egy hagyományos munkahelyen dolgozva ezt ritkán teheted meg."

Hidd el, ha van eszed és tudásod, hagyományos munkahelyen is tudsz jól keresni.
Előzmény: MagicBoy (15899)
MagicBoy Creative Commons License 2007.05.24 0 0 15907
Akkor te a szerencsés kivételek közé tartozol.
Nyugaton ez természetes, de nálunk nem.
Egy újságíró haver mesélte, hogy nyugaton elnézést kért a gyár tulajdonosa, hogy 5 percet késett (közben ebédet tálaltak nekik, és minden óhajukat lesték) itthon meg akkor se képes szólni, ha aznap nem ér rá.
Előzmény: Törölt nick (15893)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!