Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16040

Igen én leirom.

Én is csak egy alkalmazott vagyok és 1.315.698 Ft adót (apeh)  fizettem.

De most ez sok vagy kevés ....  nem latszik benne a berenkívüli juttatasok nagyjabol semmi ...

 

 

Előzmény: végé (16030)
Biovadász Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16038
"Te leírod egy nyílvános fórumon, hogy Te mennyi után fizetsz?"

Miért ne? Erdekel? :)
Előzmény: végé (16030)
Biovadász Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16037
"ezért mondtam, hogy nem vagyok, vagyunk rosszabbak mint bármilyen más kereskedelmi egység"

Nana - jut eszembe kétszer is a nátrium vegyjele - egy üzlethelységgel rendelkező vállalkozás, bolt, autószerelő, bármi, igencsak könnyen ellenőrizhető adóellenőrök által, míg a személyes kapcsolatra épülő "szia lacikám, hoztam az LOC-t" tipusú értékesítésnél igencsak kockázatmentesen lehet csalni, amit nem kicsit ki is használnak. :)
Előzmény: végé (16034)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16036

Ekkora családod van, és mindenkit betereltél az akolba?

 

nekem is van egy alkalmazotti státuszom, hasonló jövedelmi viszonyokkal :-)

Aha. Akkor onnan finanszírozod a baromi nyereséges mlm-tevékenységet? :-)))) MEg te is bent fénymásolsz, onnan telefonálsz... Ismerjük a sztorit. :-D

Előzmény: végé (16034)
Pirimidin76 Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16035
diamond vagy?:)
Előzmény: végé (16031)
végé Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16034
Folyamatosan általánosítasz,
Mi az, hogy "az általatok abszolút lenézett alkalmazotti státusz"...
Hol írtam ilyet?
Abszolút tudok azonosulni vele, nekem is van egy alkalmazotti státuszom, hasonló jövedelmi viszonyokkal :-)
Nem rossz, nem kell feltétlenül eldobni csak azért, mert máshonnan is jön pénz.

A számlaadással kapcsolatosan igazatok van, kellene mindenkinek adni, ezért mondtam, hogy nem vagyok, vagyunk rosszabbak mint bármilyen más kereskedelmi egység.
Ha kell adok számlát, ha nem kell nem adok. De az egész tétel elenyésző, kb. 10-20eFt-nyi termék az amit idegenek kérnek tőlem havonta, a többi marad a családban.
De nyílván Ti is mindenhol kérés nélkül kaptok számlát :-)

Amit leírtam, csak azért mondtam, hogy érzékeltessem számlázás, adózás, járulékfizetés szempontjából nincs különbség, hogy AMWAY vállalkozás vagy bármilyen más vállalkozás.

Előzmény: Otto Normalverbraucher (16033)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16033

Igen, leírtam már jópárszor.

Mivel az általatok abszolút lenézett alkalmazotti státuszban leledzem, minden fillérem után ki van fizetve minden adó és járulék. A ti szemetekben ez lúzerság, tudom.... De pl. tb-járulékot már kb. aug végétől nem fizetnek utánam, mert elérem a plafont. :-)

 

Az "aki kér számlát..." bekezdésre már feltették előttem a viszontkérdést.

Előzmény: végé (16030)
Biovadász Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16032
"aki kér, kap számlát"


Csak aki kér?
Megváltozott az adótörvény, és már nem számlaadási kötelezettség van, hanem számlakérési? :)
Előzmény: végé (16030)
végé Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16031
Így van barátom, ez piszok jó!!!

Nekem igen, ..... és neked?
Előzmény: Pirimidin76 (16029)
végé Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16030
Nálam csak Te használsz nagyobb szemellenzőt barátom.
Kettőnk között az a különbség, hogy én megcsináltam az AMWAY üzletet Te pedig nem, éppen ezért én tudom miről beszélek, Te pedig nem.

Látod pontosan ezért nem bizonygatja itt senki, hogy mekkora üzlete van, mert mindekinek próbálod osztani az észt olyan dologban amihez NINCSEN LÖVÉSED SEM!
Neked is elmondom: Annyira értesz az MLM-hez, amennyi pénzt keresel belőle!

Elég régóta itt vagyok a fórumon, lehetsz Te is meg az összes ellenző nagyon sikeres és okos a szakmájában, vállalkozásában - kívánom hogy így legyen - de az mlm-ben (AMWAY) a fenti állítás miatt rókaszart sem ér a szakértő véleményetek.

Mi közöd van hozzá, hogy mennyi jövedelem után fizetek tb és nyugdíjjárulékot?
Te leírod egy nyílvános fórumon, hogy Te mennyi után fizetsz?

Már többször elmondtam, hogy adózás szempontjából ez ugyanúgy működik, mint bármilyen más vállakozás.
15.-én utalják a bónuszt, ez cégem bevétele, ugyanúgy számolom el az egyéb költségeimet mint bármilyen más cég, vagy vállalkozás, ugyanúgy fizetem az adóimat, járulékaimat mint a többi cég vagy vállalkozás.
Számlaadás tekintetében sem vagyok rosszabb, mint bármelyik kereskedelmi egység:
aki kér, kap számlát, akár 1db fogkrémről is. (ez msmks-nek szólt :-))
Tavaly még EVA-s volt a cég, 7 számjegyű adót fizettem, úgyhogy nem kell a zavrosbanhalászadótnemfizetőamwayügynök érzést kelteni :-)

Ezért az adó, járulékfizetési hozzállásomról nem igazán játszik, hogy Te mit gondolsz...

"Érdekesen képzeled el a nulla kockázatot...."

Miért is..?
Előzmény: Otto Normalverbraucher (16028)
Pirimidin76 Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16029
"biztos jövedelmem van"

hát ez piszok jó, Egon, ez piszok jó!
:D:D:D
Előzmény: végé (16027)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16028

Ezzel szemben a mi AMWAY vállalkozásunk a következőket adja nekünk:
Olyan mintha munkavállaló lennék, mert
- biztos jövedelmem van,
- az időm egy részét - és nem a munkaerőmet - adom cserébe (meg mondjuk a tapasztalatomat és hozzáértésemet.)
- teljesen mindegy, hogy az "alkalmazómnak" (AMWAY) hogy megy, minden hónap 15-én utalják bónuszt.
- ugyanakkor nincsenek befektetett millióm az AMWAY vállalkozásba.
- magasabb a jövedelmem mintha egyszerű munkavállalóként a eladnám a munkaerőmet.
- Az elmúlt évek alapján biztosnak merem nevezni a jövedelmem.
- Nulla kockázat.

Hát wzz, legalább olyan szemellenződ van, mint az Il Ferrosoknak, akik még mindig fennhagyták a matricát (hátha megtörténik az isteni csoda....), és januári belépés után bőszen hangoztatják, hogy nekik tkp. már nyereséges volt a biznic. :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Színtiszta pszichológia, a kognitív disszonancia teljes kikapcsolása/elnyomása.

 

Havi hány ft jövedelmed után fizetsz tb-t, nyugdíjjárulékot? Gondolom, a nemszámlás ügyleteid (mekkora része is az összforgalmadnak????) után nem igazán...

Azt meg - gondolom  - soha nem számoltad ki, mennyi fölösleges terméket használsz otthon, csakhogy százszázalékos termékfelhasználó legyél....

 

Biztos egyedül a halál! :-D 

Érdekesen képzeled el a nulla kockázatot....

 

Előzmény: végé (16027)
végé Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16027
"Az mlm sikeresen kombinálja mindkettő negatívumait."

Ez a kijelentésed 3 esetben lehet igaz:
- Nem ismered az mlm-et, csak hallomásból, vagy láttál már olyat aki megpróbálta
- Ismered, de rosszul csinálod
- Ismered, ennek ellenére félre informálsz

Ezzel szemben a mi AMWAY vállalkozásunk a következőket adja nekünk:
Olyan mintha munkavállaló lennék, mert
- biztos jövedelmem van,
- az időm egy részét - és nem a munkaerőmet - adom cserébe (meg mondjuk a tapasztalatomat és hozzáértésemet.)
- teljesen mindegy, hogy az "alkalmazómnak" (AMWAY) hogy megy, minden hónap 15-én utalják bónuszt.
- ugyanakkor nincsenek befektetett millióm az AMWAY vállalkozásba.
- magasabb a jövedelmem mintha egyszerű munkavállalóként a eladnám a munkaerőmet.
- Az elmúlt évek alapján biztosnak merem nevezni a jövedelmem.
- Nulla kockázat.

Ez a qrva AMWAY tényleg csak a negatív dolgokat kombinálja.
Előzmény: Törölt nick (16026)
AgentOrange Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16025

Cash, esetleg próbáld meg reklám nélkül, mert azért jogosan kimoderálnak...

 

Előzmény: AgentOrange (16022)
AgentOrange Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16022

"Azóta az én pénzemből nem kellett rákölteni, max csak annyit, amiért megdolgoztam. Azaz az eddigi nyereségeim vissza fordítottam."

 

tehát, dolgozol és a nyereségedet az üzletre fordítod, azaz nem keresel semmit, akkor ez miért jó?:)

Előzmény: YourCashCow (16021)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.26 0 0 16012
Ilyen emberekkel szemben csak az erdektelenség segít, csak nehéz betartani ..
Előzmény: altmark (16010)
subcy Creative Commons License 2007.05.26 0 0 16011

Figyelj NASA fejlesztés, biztos hat :-D

Viccet félretéve, én ismerkedtem még az elején a marketing tervel a cégnek, és nagyon nem tetszik. Olyan buktatók vannak benne kb, mint az IL_ERRO-s szerződésben :-D

Az tény, hogy több külföldivel beszéltem akiknél szintén jelen van ez a cég és talán jobban is megy mint itt nálunk. Nálunk alapból sok a kisfogyasztású autó. Nem igazán érné meg belerakni. Én személy szerint bele se mertem rakni soha a kocsimba. Meg értelmét sem látom, mivel nekem sincs nagy motor a vasba. Persze biztos lehet a kicsit is még jobban csökkenteni, de inkább kihagyom :-D

Előzmény: altmark (16010)
altmark Creative Commons License 2007.05.26 0 0 16010
Ez nem vicc. Kedvenc topicom, az "Alacsony fogyasztás" - ahol tök jól kitárgyaltuk, hogyan kell úgy vezetni, hogy ne egyen sokat az autó - azután döglött be, hogy megjelent pár faszkalap mlm-es, akik egyfolytában a csodaszereiket reklámozták, amiket a tankba kell önteni.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (15951)
cumpika Creative Commons License 2007.05.25 0 0 16009
Válaszra meg hiába várunk.
Aki kérdez nem balek.
Viszont ilyenekre nincs szükség,rontják az üzletet.

A szemetek,még kérdezni mernek!Nem elég,hogy ŰBERFASZA?
Előzmény: AgentOrange (15991)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.25 0 0 16008
Bele is borzongtam hogy 1-2 firma nője az enyém maradhatna ... ;-DDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Otto Normalverbraucher (16007)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.25 0 0 16007

:-DDDD

Én is be akartam copyzni...

A "Firma" az adott esetben behelyettesíthető a szponzorral, nem? :-D

Előzmény: Törölt nick (16006)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.25 0 0 16006
1. balek ne kívánd Firmád nőjét, idővel úgy is rád marad !
Előzmény: Otto Normalverbraucher (16003)
subcy Creative Commons License 2007.05.25 0 0 16005
Senki nem úgy kezdi, hogy egyből a "piramis tetején ül" :-D
Előzmény: Törölt nick (16001)
Biovadász Creative Commons License 2007.05.25 0 0 16004
No igen, online pokerben pl gyakran a sikeresség feltétele, hogy át kell menni egy másik asztalhoz. :)
Előzmény: Törölt nick (16001)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.25 0 0 16003

A múltkor Selmecbányán jártam, és ezzel kapcsolatosan meglehetősen érdekes információkat találtam a "balek" fogalommal kapcsolatosan. Nem állom meg, hogy meg ne osszam veletek. :-D

 

http://balekoktatas.tvn.hu/eloadasanyag/1.eloadas.doc

 

A lényeg:

Az általánosan elfogadott definíció szerint a balek: “Zöldfülű, (sárgacsőrű, büdös), poros hasú, ész és értelem nélküli véglény, amely minden tekintetben, az Isteni Fényben Tündöklő Dicső Firmák támogatására szorul.”

Előzmény: Törölt nick (16001)
AgentOrange Creative Commons License 2007.05.25 0 0 16002

Gyakorlatilag az mlm világa kihasználókból és kihasználtakból áll, a kihasználók jól járnak, a kihasználtakkal pedig elhitetik, hogy ők is jól járnak, jól járhatnak, előbb utóbb kihasználók lehetnek, ha szerveznek maguk alá további elemeket, akiket majd eredményesen ki tudnak használni:))

 

Alap.

Biovadász Creative Commons License 2007.05.25 0 0 16000
Rosszul tudod, MagicBoy már jól megmondta, hogy az ő termékeik olcsóbbak, mint a kereskedelemben kaphatók. :)
Előzmény: subcy (15999)
subcy Creative Commons License 2007.05.25 0 0 15999

Le vagytok maradva Vadász!

 

Nekem egyszer 450.000-ért kínáltak hasonló készüléket :-D Kiszívja a párnából az atkát és az vizen keresztül szűri a benti levegőt. Hegyi levegőt csinál bent. Tudod? Olyat amibe Májkel Dzsekszon feküdt :-D 

Egyedi levédett technológia, senki nem másolhatja (még kína sem... elvileg) :-D

Ha viszel embert és rendel 80.000 a jutalékod. Ha sok embert viszel és rendelnek sokkal több :-D

Igaz, ez hivatalosan nem MLM.

Én bár MLM-el foglalkozom, de ettől még most is hányok, ha visszagondolok ezekre a bohócokra. A készülék ránézésre 25.000 Épp ezért tudom miért utáljátok az MLM-et.

Bár általánosítani NEM lehet, ezt már soxor mondtam, van jól működő rendszer is, bár itt ezt úgysem hiszi el senki. Nem baj nem is azért vagyok itt, hogy bárkit győzködjek :-D

 

Előzmény: Biovadász (15995)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.25 0 0 15998
Annyira had vegyem védelmembe hogy ha mondjuk adsl árakat keresel a www.tantusz.nhh.hu oldalom ott is talalsz u.a. termékre 3000-20.000 közötti arat. Semmi nem ugyanannyiba kerul "itt" vagy "ott"
Előzmény: Biovadász (15995)
AgentOrange Creative Commons License 2007.05.25 0 0 15997

nyugodtan.

Előzmény: Otto Normalverbraucher (15996)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!