Keresés

Részletes keresés

hatosfalat Creative Commons License 2020.11.27 0 0 809

A védekezett már kettest valamikor meg a jó kettes védő nem ugyanaz. Nem érdemes egy extra cserét felvállalnunk, ha közben kettesben meg gyengülünk. Gondolom ki fogják próbálni, aztán vagy működik vagy nem.

Előzmény: Trombozis2 (801)
Trombozis2 Creative Commons License 2020.11.27 0 0 808

Vovát egyedül kellett volna kinevezni a válogatott élére Rasmussen szerződésének felbontása után. Ez nem történt meg részben azért mert még a junioroknak hátravolt egy világversenye, részben azért mert nem volt BL vagy felnőtt válogatott tapasztalata. Pálinger ezt úgy tolmácsolta a nép felé, hogy "Vova még fiatal". Mindegy, ez már a múlt, a Gáborok megkapták a karmesteri pálcát, adjuk meg nekik az esélyt a bizonyításra. A jövőben valószínűleg leosztják a szerepeket egymás között: azt rebesgetik, hogy nyártól Vova Győrbe költözik, Elek helye betonbiztos a Fradinál, Danyi meg marad a szöv. kapitány, ha kijutunk az olimpiára. Legalábbis nekem ez tűnik logikusnak.

Előzmény: Bamberg58 (806)
Bamberg58 Creative Commons License 2020.11.27 -2 1 806

Vovának jár a köszönet, neki is nagy szerepe van abban, hogy Eszter az utazó keretben lehet.”

Nagy kár, hogy Vova nincs ott.....esetleg Danyi helyett?

Előzmény: Trombozis2 (805)
Trombozis2 Creative Commons License 2020.11.27 0 2 805

Tóth Esztert jó volt látni az MKSZ tájékoztatón. Fülig ért a szája, látszott rajta, hogy egy álom vált valóra azzal, hogy felnőtt válogatott mezt húzhat. Nem jött neki könnyen, ő egy később érő játékos. Vovának jár a köszönet, neki is nagy szerepe van abban, hogy Eszter az utazó keretben lehet.

Trombozis2 Creative Commons License 2020.11.27 -1 2 804

Egyébként Tomori is lehet balátlövő, Háfra pedig jobbátlövő. Elég nagy variációs lehetőség van ebben a válogatottban. Tóth Eszter is nyugodtan bevethető balátlövő poszton és irányítóban. Több olyan variációs lehetőség is elképzelhető, amikor Szekeres és Tomori egyszerre van a pályán védekezésben. Ami valószínű forgatókönyv, hogy Szekeres folyamatosan cseréli az egyik pályán levő átlövőt védekezésben.

Előzmény: codi1993 (802)
szabopalesz Creative Commons License 2020.11.27 0 0 803

Volt meccs, 32-21 lett. Amit meg mond, azt a Siófok szurkolók szerint csak kamuzza. Lázításról írnak. Én se hiszem el amúgy, hogy neked nem mondanak semmit, majd felfüggesztik a játékjogod.

Előzmény: Bamberg58 (799)
codi1993 Creative Commons License 2020.11.27 -1 1 802

Klujber padhoz közelebb lesz gondolom Szekeres jön a helyére.

Távolabbi oldalon pedig irányító-balátlövő helyére jön majd Szekeres és valószínű meccs ezen félidejében fog Tomori játszani többet támadásban. Legalábbis én így gondolom. Holnap, holnapután már többet tudunk majd kire hol számítanak. 

Előzmény: Trombozis2 (801)
Trombozis2 Creative Commons License 2020.11.27 -1 0 801

A beálló simán mehet kettesbe (Tóvizi és Helembai is védekezett már kettest), Szekeres meg cserélné az aktuális báltlövőt (Háfrát, Zácsikot vagy Kácsort). Ha Klujber helyett Tomori van a pályán, akkor simán összejöhet egy Tomori-Szekeres belső hármas védekezésben. Persze ennek előfeltétele, hogy Tomori legyen támadásban, ami 15-20 perces megoldás lehet meccsenként.

Előzmény: hatosfalat (800)
hatosfalat Creative Commons License 2020.11.27 -1 0 800

Szekeres és Tomori együtt nem lesznek könnyen pályán. Ahhoz az kell, hogy Tomori támadásban éppen pályán legyen és beállót hozzanak le Szekire (ami általában nem olyan könnyű) vagy beállónak kell kettesben védekezni (ami szintén nem olyan evidens, mindegyikük hármast védekezik a klubjában).

 

Előzmény: Tonio 2.0 (771)
Bamberg58 Creative Commons License 2020.11.27 0 0 799

A spanyol-szlovák gyakorló meccs sem biztos. Pena az EB-ről és sok másról:

https://www.youtube.com/watch?v=e_6jelEsTuk

doki74 Creative Commons License 2020.11.27 -1 0 798

igen van közte egy "Kis" különbség :-)

Előzmény: van_Persil (793)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2020.11.27 -2 0 797

Picit azért optimistább vagyok,bár tagadhatatlan hogy nem alaptalanok az aggodalmaid,de induljunk ki abból hogy néhány rutinosabb játékost leszámítva ezt a válogatott a világon senki nem ismeri(talán még Gabiék sem)ergo ez a történet még akár jól is elsülhet(itt én is az 5-ik 6-ik helyre gondolok)ama a lövőket illeti hát bennem is van némi szorongás.....Noni és Keti elkaphatják a fonalat de Tomi és Szani már rizikósabb,Tomira szerintem jobban számíthatunk hátul ott azt hiszem több hasznát tudjuk venni,támadásban meg addig lesz/lehet amíg Keti kicsit pihen.....

 

Előzmény: Tonio 2.0 (771)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2020.11.27 -2 0 796

'A svéd helyzet is aggasztó, bár a magyartól valószínűleg most jobb. Nem tudom jó ötlet e ez a két gyakorló meccs. A többiek nem véletlenül nem játszanak.'

 

A norvégok is játszottak a dánokkal.

Előzmény: Bamberg58 (765)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2020.11.27 -2 0 795

'Szerintem kevered az előzővel. Klavs Bruun Jørgensent bírálták folyamatosan, Jesper Jensen bírálatára még ok se volt.'

 

Igazad van erről megfeledkeztem...elnézést kérek!

 

Mondjuk ez a Jensen sem egy aranyos gyerek.....

Előzmény: Gojira (764)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2020.11.27 -4 0 794

'Végül is ha így nézzük, akkor 14:5 az arány a valaha volt fradisták és az eddig még a Fradiban nem szerepeltek között a 19 fös keretböl, úgyhogy egyáltalán nem meglepö, ha kvázi Fradit fogunk látni.'

 

A magyar válogatott fogjuk látni,nem a kvázi Fradit Vácot ETO-t.....

Előzmény: van_Persil (761)
van_Persil Creative Commons License 2020.11.27 -2 0 793

Alapvetően csak a “Dánok” és a “dánok” közti különbségre akartam felhívni a figyelmét.

Előzmény: doki74 (791)
szabopalesz Creative Commons License 2020.11.27 0 0 792

Pontosan.

Előzmény: Bamberg58 (790)
doki74 Creative Commons License 2020.11.27 0 0 791

Kellett volna valamit írnia a dánok gyenge pontjának ide? 😉🙂

Előzmény: van_Persil (758)
Bamberg58 Creative Commons License 2020.11.27 0 1 790

Senki, sehol nem írta, komoly helyen, hogy Neagu lemondta. Itt valaki írta ugyan, de valójában ez nem igaz. Csak kisebb terhelést akar, ő erről beszélt. 

 

 

Előzmény: van_Persil (781)
van_Persil Creative Commons License 2020.11.27 0 3 789

Azok spec. nők voltak, a Schilcha-Schilcha páros.

A bírókkal az a baj, hogy mind más-más felfogásban fúj: az Ikreknél a belemenés az befelé szabad és még örülhet a védő, ha nem állítják ki, a két osztráknál ha csak a kisujjad körme összeráncolja a beállós mdzét, már mehetsz is ki, de a beállós nyugodtan befoghatja a kezedet, valamelyik másik brigádnál meg gyak. három passz után passzív. Jó lenne, ha megegyeznének, mi hogyan merre az EB-n.

Előzmény: Törölt nick (787)
szabopalesz Creative Commons License 2020.11.27 0 1 788
Előzmény: van_Persil (781)
Törölt nick Creative Commons License 2020.11.27 -1 0 787

Ha már a bírokról esett szó, szerintem idén sem lesz jobb a helyzet, csak női párosokkal

Kiváncsian várom az EB-t és a szereplésünket, itt az ideje megmutatni mit is tudunk

szerintem a lehető legjobb kerettel utazunk

Előzmény: van_Persil (786)
van_Persil Creative Commons License 2020.11.27 -2 3 786

Azért a legutóbbi VB-n csak ordas nagy csalással sikerült minket kigolyózni a legjobb 12-ből, amikor az oláhoknak az 5lépés+belemenés=magyar szabaddobás helyett hetest adtak belülvédekezésre. Szóval az a 14. hely nem a valós viszonyokat tükrözte.

Előzmény: Tonio 2.0 (784)
codi1993 Creative Commons License 2020.11.27 0 0 785

Én sem olvastam még olyat hogy még is lesz.

Előzmény: van_Persil (781)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2020.11.27 0 0 784

A bukik a legutóbbi vb előtt szintén az 5-6. hely környékére rangsoroltak minket, aztán mi lett belőle? 14. hely. Nem azt mondom, hogy az utóbbi volt a realitás, de a bukikkal csínján kell bánni.

Most különösen nehéz megtippelni bármit is.

Előzmény: Igazság80 (778)
Igazság80 Creative Commons License 2020.11.27 0 1 783

Az oké, ez igaz de jobb mérleggel hozta mint a nagy Ambros bármikor...

Előzmény: Tonio 2.0 (782)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2020.11.27 -2 0 782

BL győztes, ja, csak azt külföldi klasszisokkal nyerte, ők sajnos a magyar válogatottban nem állnak rendelkezésre.

Előzmény: Igazság80 (780)
van_Persil Creative Commons License 2020.11.27 -1 0 781

Lesz Neagu? Mikor mondta, hogy mégsem mondta le az EB-részvételt? Mert pár napja még úgy volt, hogy lemondta.

Előzmény: szabopalesz (776)
Igazság80 Creative Commons License 2020.11.27 -3 3 780

Ilyen hozzáállással nem is lehetne senki soha sikeres.  BL győztes és 2x-es Kek győztes edzőink vannak, és magyar kupagyőztesek és bajnokok is, persze az örök károgók amikor eredmény van, akkor elbujdosnak, néha az az érzésem bizonyos drukkerek az ellenfélnek szorítanak inkább...

Előzmény: Kikinda Rangers (779)
Kikinda Rangers Creative Commons License 2020.11.27 -5 2 779


Na, olvasva a hsz-okat, kezdem belelovalni magamat a tavalyi, realitástól elszakadott, túlfűtötten rajongó állapotba, boldolok egy erős saccot: a kilencedik hely meglesz, a tizenkettedik kicsit csalódás lenne. (Végül is – nincs miért visszafogni magunkat eufória tekintetében, ez a lehető legjobb magyar csapat jelenleg. Az, hogy edző(-k) nélkül vágunk neki a világmindenségnek, az olyan huszáros, magyarosch virtus, ad egy szuicidummal gazdag bájt az egész küldetésnek.)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!