Keresés

Részletes keresés

gma Creative Commons License 2007.06.05 0 0 16081
Ezt az autóbérlést mire alapozod? Valahol utánanézhetünk ennek vagy "csak hallottad valakitől"?
Előzmény: Azamat Bagatov (16080)
Azamat Bagatov Creative Commons License 2007.06.05 0 0 16080

egy dolgot még elmondok, amit hallottam:

 

a droidtoborzók néha nagy rendezvények. az mlm cég ilyenkor kibérel/kölcsönöz egy pár luxusautót, illetve drágább autót.

aztán ezekkel a kocsikkal vonulnak be a "sikeres emberek" (Kovács II. Pista géplakatos, aki egy hete lépett be és mára milliomos) a sok droid meg extázisba jön a nagy felhajtástól. (persze az ilyen droidtoborzóra a belépés nem ingyenes :-) mindenki szigorúan fizet, hogy hülyét csináljanak belőle)

gma Creative Commons License 2007.06.05 0 0 16079
Csak nem bírtad ki, no comment :D
Előzmény: Törölt nick (16078)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.05 0 0 16078

/ Ozzy kímélj meg a válaszodtól, egyrészt nem neked írtam, másrészt úgyis csak rosszindulatú megjegyzéseid vannak :D /

 

 

Kritikus nem rosszindulatú ... Az nem u.a.

Előzmény: gma (16076)
gma Creative Commons License 2007.06.05 0 0 16077
Valahol olvastam:

Emlékszem, 25 éve minden vágyam volt 50ezer forintos fizetés és egy 1982-es évjáratú Volkswagen Golf. Nagyban gondolkodtam.
Mára mindez teljesült :D

Előzmény: Otto Normalverbraucher (16073)
gma Creative Commons License 2007.06.05 0 0 16076
"persze hozzá kell tenni, hogy az amweyesekben annyi gerinc sem volt, hogy elmondják miről lesz szó... titkolták, nekem vmi befektetést emlegettek.
azóta mind uolyan csóró mint volt. "

Ez a kauzalitás lényege, ok és okozat. Akik másokon keresztül akarnak milliomosok lenni úgy, hogy a "mások" azt sem tudják, mit csinálnak, azoknak nem sok babér terem...

/ Ozzy kímélj meg a válaszodtól, egyrészt nem neked írtam, másrészt úgyis csak rosszindulatú megjegyzéseid vannak :D /
Előzmény: Azamat Bagatov (16072)
gma Creative Commons License 2007.06.05 0 0 16075
Ez igaz :)
Előzmény: kheiron (16071)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.06.04 0 0 16073
Gondolom, az első fénylőarcúnak még mindig megvan a telesport zakója... :-DDDDD Meg tán a Zastavaja is. :-))
Előzmény: Azamat Bagatov (16072)
Azamat Bagatov Creative Commons License 2007.06.04 0 0 16072

MLM tapasztalatok:

 

tán még gimis lehettem, a 90'-es évek első felében, amikor egy vállalkozó ismerősünk mondta, hogy el kell mennem egy előadásra, mert ott csodát fogok hallani és csak úgy dőlnek majd az anyagiak, ő már jövőre nem is fog dolgozni. blablabla.

elnéztem, Városvédő Vállalkozók Klubja nevű valami volt. egy paraszt beszélt, telesport zakóban (ő volt a közüllünk gyütt, nép gyermeke, a mi fijunk, mi kutyánk kőke szimpátia megteremtésével megbízott személy) elmondta, hogy paraszt volt eddig, traktorista, de most má jó nekije, mert sokat keres kevés munkával. (ugye eccerű ember mint mink, és lám megcsinálta... :))

akarunk e mink is ijjet? háááá hógyne, mondták sokan, városi értelmiségiek, amin nagyon csodálkoztam..., akkor még tiszteltem őket. nekem már akkor 16 évesen  világos volt, hogy átbaszás az egész. muhaha. persze a stratégiát figyeltem, a droidoknak folyton olyan kérdést tettek fel, amire csak igennel lehetett válaszolni. (akarsz-e sok pénzt, van-e 10 ismerősöd stb.)

persze én leléptem az első szünetben.

 

aztán egy igazi Amway-es szeánszon is részt vettem - nézőként. a stratégia szintén hasonló, eccerű népfia, megcsinálta, igenlős kérdések, aki ellenvéleményt fejt ki ott röhögjünk, vagy nyugtassuk meg. a résztvevők olyanok voltak mint egy szekta, bárgyú vigyorral, a munkanélkül sok pénz jövőjébe vetett ostoba hittel. egyszerűen agymosottak voltak, alap kérdésekre nem tudtak válaszolni, csak nyomták a betanult szöveget....

itt is leléptem, kb. 30-40 perc után.

persze hozzá kell tenni, hogy az amweyesekben annyi gerinc sem volt, hogy elmondják miről lesz szó... titkolták, nekem vmi befektetést emlegettek.

azóta mind uolyan csóró mint volt.

 

aztán egyszer ajánlottak egy sárga flakonos förmedvényt, az örök élet levét. iszonyat íze van az aloje vérának, nagyon drága is, (a boltba olcsóbb), és persze csak az az igazi, a többi silány hamisítvány, ők még a légteret is megvették hozzá stb. persze az iszonyat löttyöt csak hálózaton belül, kezdő csomag vásárlása után lehet megvenni, stb stb. hát kenjék a hajukra... :)))

 

szal én kerülöm őket, vagy jót röhögök rajtuk.

kheiron Creative Commons License 2007.06.04 0 0 16071
Ha az AMWAY-ból jövő bevétel legalább kétszer akkora mint az állásából vagy az egyéb vállakozásából bejövő pénz, akkor és csakis akkor kezdjen el azon gondolkozni hogy főállásban akarja csinálni.

Viszont egy kvalifikált embernek ahhoz, hogy ilyen szempontból értékelhető jövedelemre tegyen szert valaki, annyit kell dolgoznia, hogy amellett nem nagyon marad energiája az "eredeti" elfoglaltságára.
Előzmény: végé (16047)
végé Creative Commons License 2007.06.04 0 0 16070

Őszinteség mint veleszületett emberi erény!!!

Jól van, látom kezdesz jó irányba mozdulni, még ha egy kicsit öregurasan is :-)

Ha így megy tovább, még akár mlm-ben is sikeres lehetsz :-)))

 

A piros pontot azért kaptad, mert nem azt mondtad, hogy minden gyémánt ilyen, hanem azt, hogy nem ismersz egyet sem, tehát elismerted, hogy a

"csak nehogy kiderüljön egy gyémánt aki még a fagyiról is számlát kér"

 

igazából csak egy feltételezésen alapuló, rosszindulatú megjegyzés.

Ezt őszintén, - mint veledszületett  emberi erény - elismerted.

 

Ehhez gratuláltam.

Előzmény: Törölt nick (16068)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.04 0 0 16068
A piros potykát köszönöm de ne tudom miert kaptam pontosan ... ;-)) A "mi" köreinkben az öszinteség nem mint jutalmazandó viselkedésforma hanem veleszületett emberi erényként jelentkezik ... ;-)) Persze azt tudom hogy ez antagonisztikus ellentétben van egy sikeres MLM sztereotípiával de mi már csak olyan öregesen adjuk elő ...
Előzmény: végé (16063)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.06.04 0 0 16067

Jajj, neways.... Szerintük a lanolin is mérgező. Nyilván a birkákat is azért nyírják rendszeresen, nehogy a saját szőrükben lévő lanolintól megmérgeződjenek. :-DDDDD

 

Ott van a lényeg a TVE cikkben: mérték!!!!!

Tudod, "tiltsák be a dihidrogén-monoxidot".... :-D

Előzmény: Törölt nick (16066)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.06.04 0 0 16064

Ontopik rádióműsor MOST a Kossuthon az MLM-rabszolgák könyvről.

Online is meghallgatható később....

http://real1.radio.hu/kossuth.htm

végé Creative Commons License 2007.06.04 0 0 16063
Nem kell "neveltetési hátrányban érezned magd" :-)
...sőt kaptál egy piros pontot az őszinte válaszra. Csak azért kérdeztem, mert a kérdés feltevése azt sugallta számomra , hogy ismersz ilyet.
Előzmény: Törölt nick (16054)
gma Creative Commons License 2007.06.02 0 0 16062
A motorozás az jóóóóó :D

"nem itt kell dumálni, mert az élet elmegy az ember mellett, az biztos."
Egyetértünk.
Előzmény: stühmer (16060)
stühmer Creative Commons License 2007.06.02 0 0 16060
Időpocsékolás minden ugatás, bárhonnan jön.

Újra elkezdtem zongorázni, vettem egy Machintosh gépet tanulni, beszereztem a francia nagyszótárakat, és ..... hmmmm egy motoron gondolkozom így 50 felé :-))))
Próbálom filmre írni a fotóimat és zenéimet, programokat nézek, madzagokon dolgozom, hogy összejöjjön minden eszközöm.
nem itt kell dumálni, mert az élet elmegy az ember mellett, az biztos.

:-))
stümi
Előzmény: gma (16059)
gma Creative Commons License 2007.06.02 0 0 16059
Pedig tényleg megörültem, komolyan. Amióta nem vagy, más a hangulat itt, nem is szeretem igazán az egészet. Nem vita van csak ugatás. Persze lehet csak én látom így.

Kellemes hétvégét Neked.
gma
Előzmény: stühmer (16058)
stühmer Creative Commons License 2007.06.02 0 0 16058
Megörültél nekem ???
na neeeeeeee ezt nehezen hiszem.
Holnap lefotózzam a hokedlis FM árust a piacon ?
Meg a listácskáját amolyan html formában :-)))

GMA, szeretettel gondolok a vitákra, de nem tudom folytatni.
Küzdök a családom talpon-maradásáért, Te ezt érted biztosan.
Holnap jön Anya, Apa, Nagynéni, hárman több mint 240 évesek, semmi nem érdekel, csak a leves és a nyugszékek.
Mindenkit üdvözlök barátsággal !!!
stümi
Előzmény: gma (16057)
gma Creative Commons License 2007.06.02 0 0 16057
Nem te, MagicBoy nevét láttam meg, na mondom erre már benézek :D
Aztán láttam hogy írtál és megörültem ;)
Előzmény: stühmer (16055)
stühmer Creative Commons License 2007.06.02 0 0 16056
Bocsánat, psp-re kattantam rá véletlenül :-)
Sebaj, szia PSP :-)
Előzmény: stühmer (16055)
stühmer Creative Commons License 2007.06.02 0 0 16055
Szia GMA :-)
Látszom a modis topicon ?
Hooool ?
Nem szoktam oda járni és még sosem írtam be.
Előzmény: Törölt nick (16052)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.02 0 0 16054
Nem is merek ilyen embereket. De most ez nekem hibaként kellene hogy működjön vagy neveltetésbeni hatrányban kellene ereznem magam .. ;-))
Előzmény: végé (16049)
gma Creative Commons License 2007.06.01 0 0 16053
Szia Stümi! ;)

(csak beköszöntem, láttam a mod.topikon keresztül, hogy vannak itt régiek)
Előzmény: stühmer (15983)
végé Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16051
.. és minden fagyiról számlát kér, vagy miért említed ezt a smaragdot?
Előzmény: Törölt nick (16050)
végé Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16049
Hány ilyen gyémántot ismersz Ozzi?
Előzmény: Törölt nick (16041)
végé Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16048
Ok, bocs, félreértettelek.
Természetesen én is le merem írni, pontosan milyen járulékokat fizetek, mondjuk az alkalmazotti státuszom után, a céges könyvelésem sem titok, de azt azért nem tenném ide ki?
Előzmény: Biovadász (16046)
végé Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16047
Egyet is értek veled, meg nem is.
Amikor elindítottam a cégemet, én is egyik pillanatról a másikra álltam fel a korábbi munkahelyemen, mert tudtam, hogy az vállalkozás amibe belefogok el fog tartani.(Ez akkor nem AMWAY volt)
Megcsináltam néhány komolyabb projektet, azt gondolom a szakmámban elég jól elismernek, bár ezt nem kell elfogadnod.
2006 elején találtak meg egy projekttel, ami 2 éves lefutással "nagyon szépen nézett ki".
Szerettem volna sikerdíjas szerződéssel megcsinálni - a 2 évet megfinanszíroztam voltam magamnak - de a megrendelő ragaszkodot az alkalmazotti státuszhoz, hajlandó volt ezért a magasabb költségeket vállalni, így határozott időre (2év) ismét alkalmazott lettem, mert megfizettek. Tudják, hogy mellette "érdekeltségem" van az AMWAY üzletben, ezt rögtön az elején tisztáztuk, elfogadták. Teljesen korrekt az együttműködésünk, mindenki betartja a megegyezett szabályokat.
Tavasszal elmentünk egy kicsit hosszabb időre világot látni, természetesen fizetés nélküli távolléttel, nem betegállománnyal, ezért semmi szükségem a munkaidőben történő seftelésre, de ezt megint nem kell elfogadnod.

Az AMWAY vállakozással kapcsolatosan pedig azt mondjuk mindenkinek, hogy ne akarják az elejétől főállású vállalkozásként csinálni. Pont az a lényeg, hogy bárki elkezdheti a jelenlegi állása, vállalkozása mellett, nem ahelyett kell(ene) csinálnia.
Ez semmi más, mint egy második jövedelem-láb lehetősége.
Ha az AMWAY-ból jövő bevétel legalább kétszer akkora mint az állásából vagy az egyéb vállakozásából bejövő pénz, akkor és csakis akkor kezdjen el azon gondolkozni hogy főállásban akarja csinálni.
Előzmény: Törölt nick (16042)
Biovadász Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16046
Nem az a lényeg hogy mennyit keresek, hanem hogy akár tételesen is fel merem írni ide, hogy mennyi járulékot fizettem. :)

(amúgy én nem keresek minden honapban milliókat, nem erről szólt a hozzászólás)
Előzmény: végé (16044)
végé Creative Commons License 2007.05.30 0 0 16045
Lehet, hogy nagyobb betűkkel kellene írnom, hogy azt olvasd amit leírtam?!

Nem azt mondtam, hogy mindenkinek biztos jövedelme van AMWAY-ból, hanem azt, hogy nekem.

Az átlag AMWAY tag jövedelméről, meg egy kicsit jobb statisztikáim vannak, mint a Ti idekopizott kimutatásaitok.

Ami a lényeg: ki, MENNYI MUNKÁVAL, mennyi idő alatt, mennyi pénzt tudott keresni!!!!
De azt hiszem erről bszélgettem már veled korábban :-)
Előzmény: Törölt nick (16039)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!