Keresés

Részletes keresés

szévike Creative Commons License 2022.12.21 -1 4 7233

Naná, hogy nem ellett meg a tehén még mindig.

Azt a döntőre tartogatják. Igy van megirva.

Ha már szépen felvezették az eseményt, akkor az

meg is fog történni.

Városi embereknek ez nagy élmény, lehet majd simogatni

a bocit és nevet adni.

Előzmény: Ilhilla (7231)
Zmmplen Creative Commons License 2022.12.21 0 6 7232

Szerintetek lehetséges, hogy a színfelismerő feladatnál a 3 fiú egyöntetűen eltévesztette a színt, s csak Fruzsi tudta jó, hogy zöld szín következik?

Völgyi művésznőnek nagyobb lett a mellénye! Rájött, azzal is tovább tud jutni, ha délig alszik, ha a többieket maga elé engedi a munkában, ha nagy szájat nyit, ha olyan párbaj ellenfelet választ, aki haza akar menni. Mikibe beletört volna a bicskája.

Ez az utolsó Farm gyűlés nekem minősíthetetlen volt.

Ilhilla Creative Commons License 2022.12.20 -2 6 7231

Hasonlót műveltek, amiért Fruzsinát MEGRÓTTÁK: "mondvacsinált indokkal tette a jelet Péterre és Lajosra".

 

Ami még nagyon ellenszenves volt: 

- Zsuzsa azt az Andit hívta ki, kiről tudta, hogy balkezes és a válla megsérült, amikor az anyajegy begyulladt rajta, ráadásul

- szabálytalanul fogta a rudat, nem a végét, hanem beljebb, jobban meg tudta támasztani a kezében. Demcsák persze nem szólt rá! Úgy állt ott, mintha a "győzelmi zászlót" kellett volna tartania. 

 

Andi is buta volt, hogy erőfeladatot választott (szerintem már nagyon haza akart menni, mert sejtette mi következik). 

 

A társaság ismét Zsuzsa elé vetette Fruzsit koncként, ráadásul Dalma is a szemébe fog hazudni és nincs már ott Andi, aki tanúsítaná, hogy igaza van Fruzsinak. Hiába, kell a feszkó, a balhé, már Fruzsi sem sokáig bírja!

 

Amin nevettem: Demcsák megjegyezte, hogy Zsuzsa a legyekkel küzd. Gondoltam, csak úgy, mint Riska tehén, aki még mindig nem ellett meg, pedig hetekkel ezelőtt pár nap volt hátra a párának! ...és Zsuzsát az nem zavarta, amikor brigádvezetőként nem kelt fel időben és ott cikáztak rajta a legyek? 

Előzmény: Lord Viktor (7229)
dragobert Creative Commons License 2022.12.20 -3 7 7230

 

        Már a múltkori Fülöp elleni párbaj is ugyanolyan bunda volt mint a mai.

A fősz@rkeverőt minél tovább benn kell tartani, hogy legyen egy kis változatosság.

Valószínű, hogy Fülöp is kapott valami "fájdalomdíjat" amiért a forgatókönyv szerint

ki kellett neki esni. 

Előzmény: Lord Viktor (7229)
Lord Viktor Creative Commons License 2022.12.20 -1 10 7229

Ez a mai gyűlés egy bohózat volt. Ez az kamu egymásra jelölgetés a gerinctelenség és a sunyiskodás iskolapéldája...

Az meg, hogy ez a kis genyó a nagy szavak és mártírkodás után nem olyat hív ki, akivel baja van már csak a legalja.

 

Andi titkos favoritom volt, de az utolsó pár játékon már az látszott, hogy nem hajt már és nem igazán érdekli a dolog verseny része az összeköltözés óta, amiért kár. De talán jobb is így, mert talán az utolsó volt, aki a lányok közül ember tudott maradni, mert bár megkedveltem a Fruzsit, ő se százas azért. Igazából rajta és Mikin kívül már alig találni pozitív karaktert, ez egy elég fos lett a végére... 😁

csakbámulok Creative Commons License 2022.12.20 -1 9 7228

Völgyi művésznő prezentálta, milyen a kisember, ha hatalmat kap!

 

Egyetértek, emberként a legkisebb, kár, hogy még ott van a képernyőn!! Elvárta volna, hogy főnöknek szólítsák, pedig ilyen rossz szereplést "főnökként" senki sem nyújtott a farmon, arról nem is beszélve, hogy fogalma sincs, mit jelent VEZETŐNEK lenni! Persze az is lehet, hogy az egész csupán az ő becstelen taktikájának a része!! Egy biztos, ő itt a leggyengébb láncszem, sőt, nélküle jobban működne az egész. Jut eszembe, a pékáru gyártásának megfúrása (amit zsuzsi tett), a forgatókönyv része is lehet. Eddig még egyetlen termelési feladatot sem tudtak teljesíteni, így lassan apad a végösszeg. Ez persze nem menti fel zsuzsit (a kisbetű szándékos) semmi alól.

Egyébként én is úgy gondolom, valóban túltolják Norbikát, a jópofizása is eléggé satnyára sikeredik, de legalább csapatjátékos, nem árt senkinek, százszor inkább ő nyerjen, mint a bögyös!!!!!!!!!!!

Előzmény: Zmmplen (7223)
Amaribp Creative Commons License 2022.12.20 0 0 7227

Hát! A más! Érdekes, pedig előző adásban bemutatták, hogy vita volt, recept szerint vagy nem recept szerint, felfőzzük, vagy szirup,  vagy mi van a tésztában. Vagy ugyanaz a tészta, mint a pogácsába, jó a pozsonyi kiflibe is ?

Előzmény: Ilhilla (7225)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.20 -4 1 7226

Simán kinézem belőle, mert elég jó a "beszélőkéje", eléggé magabiztos és -valljuk be- jóval tájékozottabb mint a hallgatósága!

Előzmény: Mazsola0070 (7221)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.20 -2 2 7225

Eddig úgy volt, az egész területet behálózták a feladatok, közben elég sokat kellett futni és végül "hazafutni" a dombtetőre, ami még gyaloglással is megerőltető volt eddig szinte mindenkinek, nem pedig úgy, hogy  előtte "kifutotta" magát! Norbi gyakorlott, reggelenként otthon vagy futópadon nyomja le a kilométereket, vagy a közeli erdőben!

 

MÁS!

 

A kamera simán rögzítette, milyen képet vágott Norbi, hogy "ismét ugrott egy milla a nyereményből"! A többiek pedig olyan furcsák voltak: mintha szándékosan szabotálták volna a feladatot, de az is lehet, hogy csak Zsuzsának akartak keresztbe tenni. Mindenesetre as két férfi jól "megőröltette" a kölköt! :-)

Előzmény: Zmmplen (7223)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.20 0 3 7224

mint a mai, amelyiket simán nyerte ifj. Schobert.

 

Az első fordulót valóban megnyerte, de a "logika" nem az erőssége! ...és én drukkolok, hogy az első fordulóban másodikként befutó Fruzsi legyen végül a védett! Gondolom ezért is lesz annyira kibukva Zsuzsa, hogy kihasal a hintaágyra! :D

Előzmény: Mazsola0070 (7222)
Zmmplen Creative Commons License 2022.12.20 0 9 7223

Biztos, hogy a döntő feladat futás lesz?

Ha, a Farm lakók is úgy látják, hogy  ifj. Schorbert biztos döntős lehet, akkor összefogva ki lehetne szavazni.

Völgyi művésznő prezentálta, milyen a kisember, ha hatalmat kap!

Dikh Tv, Dikh rádió? Ezt meghagyom az etnikai kisebbségnek.

Figyeltem Fruzsit, állandóan sürög-forog, teszi a dolgát, szürkeállománya is rendben van.  Nem csodálom, hogy Dikh Zsuzsa potenciális ellenfelet lát benne.

Tetszik a lányok alakuló összefogása.

Mazsola0070 Creative Commons License 2022.12.19 0 3 7222

Lehet az is, hogy lány lesz az ellenfél, de azt sem tartom kizártnak, hogy a nagy benga Dudás vagy Csuti, őket azért sokkal nagyobb durranás lenne legyőznie ifj. Schobertnek, mintha mondjuk Szorcsikot vagy Fruzsit győzné le.

 

Arra kell vigyázniuk, hogy erőfeladat ne legyen, mert abban Dudás, de Csuti is fél kézzel lenyomná a kisgyereket, lehet hosszabb távú futás és olyan jellegű feladatok, mint a mai, amelyiket simán nyerte ifj. Schobert.

Előzmény: Elhaym1 (7215)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.12.19 -1 1 7221
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2022.12.19 0 0 7220

Gyors csekkoltam, K. Péter is szerkesztő, van itt szürkeállomány a realitygyártáshoz. Szerencsére pont jött Tomi sínre rakni a projektet.

Most már szurkolok, hogy legyen meg, miután egy napjuk ment a kukába, hősies mentés lenne. A matek mindig szűk keresztmetszet.

Előzmény: shu14 (7219)
shu14 Creative Commons License 2022.12.19 -6 4 7219

Annyira látszik, hogy minden megkreált ebben az egészben. Most ezt kellett a showműsorhoz teljesíteni.

 

Azt mondjuk kinézem, hogy nem tudják a milliliter váltószámát.

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (7217)
Kr.Kr. Creative Commons License 2022.12.19 0 10 7218

Ez borzalom. Azt még nem értettem meg, hogy melyikük nem tudja a mértékegységeket átváltani. 

 

Újabb szidalom született: Legyen a Te segítőd a Völgyi Zsuzsi!

Borzalom ez a nő. Mindent kimagyaráz, minden alól felmenti magát. 

A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2022.12.19 -1 4 7217

Ezt az egész feladatom nem hiszem el. Megkapják, Zsóti nyomatékosan megteszi főnöknek Zsuzsit. Aki látványosan leszarja a receptet, és nagyjából mindent elront. Kiváló ügynök!

Ilhilla Creative Commons License 2022.12.19 -4 3 7216

Mekkora "pofátlan húzás" a TV2-től! A reklámbevétel és a nézettség érdekében képesek újravágni az utolsó részt? Eredetileg nem így tervezték, de Karácsony előtt be kell mutatni, mekkora szeretet van abban a "szent családban"!

 

A kölök pedig ismerkedhet a hierarchia fogalma után a "logisztikai leállás" jelentésével is? :-)

Előzmény: Elhaym1 (7215)
Elhaym1 Creative Commons License 2022.12.19 -1 2 7215

Így 100% be fog jutni. Aztán  ott kitalálnak egy olyan feladatot, hogy az ellenfele a döntőben mindenképp egy lány legyen, mivel őt a futós játékban simán megveri. 

Előzmény: Mazsola0070 (7212)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.19 -4 3 7214

27-én indul a Drága Örökösök új évada, engem az jobban érdekel!

 

Itt a top 3 tippem: Norbi, Csuti, Viki.

Előzmény: Mazsola0070 (7212)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.12.19 -2 4 7213

A Gáspár klán tagjainál eddig nem igazán volt követelmény, hogy a szerepléseik során szépen, érthetően beszéljenek magyarul.

 

Ez még realitykben, "celebes műsorokban" szódával elmegy, na de Evelinke riporterként is úgy fog beszélni, ahogy eddig hallhattuk tőle?

Előzmény: Magdi60 (7209)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.12.19 -1 6 7212

„December 23-án egy utolsó Farmgyűlés keretein belül kiderül, ki az a három, legerősebb játékos, aki a december 27-i elődöntőben bizonyíthatja rátermettségét, a családtagok megható látogatását követően.”

 

Akkor most már kb. 100%, hogy ifj. Schobert begyalogol legalább a legjobb háromba, de nagy valószínűséggel meg is nyeri az egészet.

 

Mert így jöhet majd id. Schobert és Rubint megható látogatása, összeborulás a feltörekvő új bajnokpalánta ifj. Schoberttel, a Schobert család felmagasztalása, stb., stb.

 

Úgyhogy ha a héten tényleg az derül ki, hogy ifj. Schobert bejut a legjobb háromba, akkor én ezt a két ünnep között inkább kihagyom.

 

Nem vagyok meggyőződve róla, hogy a Schobert-Rubint klán ifj. Schobert ilyen korai bedobásával a celebvilágba azt a hatást éri el, amit szeretne. 

Előzmény: Elhaym1 (7211)
Elhaym1 Creative Commons License 2022.12.19 -1 2 7211

A Farm döntő nem pénteken lesz, hanem 28-án.

https://www.blikk.hu/sztarvilag/hazai-sztarok/tv2-farm-vip-unnepi-vegjatek-musorvaltozas/cf1rd8d

 

E szerint Farm gyűlésen dől el ki legyen a top 3. Nem tetszik. A korábbi évadokban versenyek alapján dőlt el ki a 3 legjobb. Ez a módszer nagyon Norbinak kedvez. 

 

 

 

 

Elhaym1 Creative Commons License 2022.12.19 -1 2 7210

Nagyon sokan elvégzik. Az Exatlonból pl. többen is. Fülöp is ott kezdte, aztán vezethetett műsort. Ez mindig jobb, mint amikor valaki csak úgy műsort kap, mint Lara. 

Előzmény: Magdi60 (7209)
Magdi60 Creative Commons License 2022.12.19 -2 0 7209

Natessék. Evelin egy hónapos Tv2 gyorstalpaló után riportot csinált:

https://www.borsonline.hu/celeb/2022/12/gaspar-evelin-fantasztikus-lehetoseget-kapott-a-tv2-tol

 

Előzmény: Mazsola0070 (7202)
Amaribp Creative Commons License 2022.12.18 -2 2 7208

Mi ebben a -2 pont? Nem így van?  :) Láttam itt, láttam ott...

Előzmény: Amaribp (7206)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.17 -1 2 7207

Mivel Völgyi Zsuzsa teljesen eltért a recepttől és sós tésztából akart pozsonyi kiflit csináltatni, valamint a töltelék esetében is mást akart,egy rész erejéig visszahozzák Tamást?

Előzmény: szévike (7201)
Amaribp Creative Commons License 2022.12.17 -2 1 7206

Én csak annyit gondolok, szerződést kötnek,  cserébe foglalkoztatják őket:) Mai világban fontos. Ha más nincs, ez is hozz pénzt, pláne ebben a zűrzavaros helyzetben, ami most van.

Előzmény: shu14 (7204)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2022.12.17 -3 0 7205

Nem akarok példákat mondani, de az Exatlonban megforduló játékosokon azonnal látszik, ha közel sincsenek normális edzettségi állapotban.

A Gáspár família minden tagja nevetséges lenne, de az Update-pápáért is aggódhatnának a rajongók 2 futam után.

Értem az aggódást, de felesleges. A 2 családra nagy szükség lesz egész évben a többi műsorban, vigyázni kell rájuk!

Előzmény: Mazsola0070 (7202)
shu14 Creative Commons License 2022.12.17 -5 4 7204

Jó ötlet. De egészítsük ki a listát Majka papával, Jocikával, minden Tóth vezetéknevű nővel, Tillával, Ördög Nórikával, Demcsákkal, Csobot Adéllal is. Na meg az összes családtagjukkal, szeretőikkel, szeretőik családtagjaival, családtagjaik szeretőivel, üzletfeleikkel, stb.

Előzmény: Mazsola0070 (7202)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!