Keresés

Részletes keresés

vaperova Creative Commons License 2016.08.08 0 0 557

Sziasztok!

Újrakezdő vagyok és segítség kéne!

Van egy Joytech egy aio(rba felújítható porlasztóval) és egy Eleaf istick basic+gs air 2  kazánnal.

A problémám az,hogy hiába néztem meg az összes youtube-is videót,még most sem tudom,hogy milyen ellenálláshuzalt vegyek a felújításukhoz.Jelenleg csak a vattát cserélem,a tekerést óvatosan újrahasználnom...amíg tudom.

Az aio-tól a gyári 0.6 ohm-ot ,

A gs air 2 -től szintén gyári 0.75 ohm-ot szeretnék.

Sajnos erről sehol nem találtam infót,mert leginkább komolyabb(VW,TC,)alapokkal hajtják meg a porlasztókat és mindenféle ellenálláshuzalt használnak hozzá.

Egyenlőre még nem érkezett meg az Ohm mérő,de úton van.

Ha meg tudnátok nekem mondani,hogy ezekhez a porlasztókhoz milyen huzalt válasszak sokat segítenétek!

Ha majd képben leszek az ohm/watt/volt szentháromsággal ,majd akkor én is beruházok egy komolyabb készülékre,de amíg hülye vagyok hozzá,addig nincs realitása.

Thx.

 

Siphersh Creative Commons License 2016.08.01 0 0 556
jocijocó Creative Commons License 2016.07.26 0 0 555

Cserélhető aksis módot szerez be, 20 ért már nagyon jót kapsz, meg egy felújíthatós kazánt. Én a VTC minit javaslom, és egy Tajfun Gs 2, vagy egy GT 2-őt. Minél jobb a kazán annál kisebb nikotin adag elegendő. Szépen lassan vissza tudod szorítani a nikotin mennyiséget, minden nagyobb keverésnél kevesebbet raksz bele. 

Előzmény: gyarmati1980 (554)
gyarmati1980 Creative Commons License 2016.07.18 0 0 554

Sziasztok

Segitsègre lenne szüksègem 

Nekem van egy Eleaf ijust start cigim tudtok nekem ajànlani hasonlot aminek nagyobb az aksija? Magàval az e cigivel meg vagyok elègedve csak estère mindig lemerül töltövel meg nem szeretem használni.

Nèztem a 2 est tetszik is csak èn nem vagyok oda a sok gözèrt lehet màs nagyobb ellenàllasu kazànnal hasznàlni?

Ill. Azt irja hogy 0-3 mg nikotinig ajànlott èn 12est hasznàlok igaz a start ra is 0-6 ot ir meg lehet hülye vagyok de az egyböl  tüdere nem èrtem.

Megsziv utàna szàjb tart rà a levegövètel?

Elöre is köszönöm

MortalWombat Creative Commons License 2016.07.16 0 0 553

Ja, kb. havi egy alkalommal én is elszívok egy analógot (kérek valakitől, aki éppen dohányzik).

Ekkor mindig leszűröm azt a megállapítást, hogy te jó ég, ez milyen büdös.

EZért van nálam betárolva mindig tartalék, hogy ne jussak el idáig.


Amúgy meg már gondolkodtam rajta, hogy be kellene vásárolni a liquidet nagy tételben, összetevőnként. Sokkal olcsóbbra jönne ki.

Magyarul: 1000 ml PG nikotinnal + 1000 ml VG mentesen + ízanyagok.

20-30eFt-ből meglenne az évi mennyiség.

 

Előzmény: Dhomasson (551)
MortalWombat Creative Commons License 2016.07.16 0 0 552

Azt mondja sosem cigizett, ahogy az osztálytársai sem, de most nagyon sokan e-cigiznek nikotinmentessel. Jól leüvöltöttem a fejét, mondván miattatok szopunk :)


Részben igazad van. De mégsem!

Inkább ezzel "menőzzenek", mint füvessel. Vagy tablettával. Vagy túlzott alkohollal. Vagy: stb... (nem akarom a legerősebb tudatmódosítókat említeni.)

Addig, amíg nikotinmentessel teszik, addig csak annyi kár éri őket (illetve még annyi sem), mintha kimenne egy fülledt nyári napon egy benzingőzös utcára. Ezzel meg elvan, aztán amikor elmennek hétvégi trinktúrára, legalább nem szív el 2 doboz analógot, utána meg nem köp aszfaltot két napig.

Szerintem a cél az e-cigi előretörésének megakadályozása.

De nagyon gyenge az érvrendszer!

Előzmény: Dhomasson (551)
Dhomasson Creative Commons License 2016.07.16 0 0 551

Ha haverokról van szó teljesen mindegy mennyitől esik el a költségvetés, vagy hány munkahely szűnik meg.

 

Amúgy igazad van, a nikotinos liquidek miatt amúgy is sokáig csak a külföld volt járható út, nem szoktunk vissza.

Ugyanakkor én több év után pont e héten voltam kénytelen venni 1 doboz analógot, hála kormányunknak. Történt, hogy úgy alakult, hogy egyszerűen 2 hétig nem tudtam megmondani 2 napra előre, hogy mikor, hol leszek, így nem tudtam rendelni a futár miatt, másra sem tudtam bízni. Kifogytam, aztán mehettem trafikba.. 

 

Ilyen alkalmakra tökéletes volt a kisvárosom e-cigi boltja, még ha oxygain viszonteladó is volt. 4,5 év alatt 2-szer mentem oda. De ugye a csodás törvény életbe lépése előtt lehúzták a rolót ők is. 

 

 

Más:
Beszélgettem véletlenül egy gimnazista sráccal, aki e-cigizik. Csodálkozva kérdeztem, hány év után váltott a bagóról. Azt mondja sosem cigizett, ahogy az osztálytársai sem, de most nagyon sokan e-cigiznek nikotinmentessel. Jól leüvöltöttem a fejét, mondván miattatok szopunk :)
De tényleg, azt hittem ezek ilyen mendemondák, hogy a fiatalok rákattannak, de sajnos lehet benne igazság. Inkább vennének rajta sört..

Ugyanakkor ha úgy nézem, hogy ezt próbálják ki 'menőségből' és nem az analógot, akkor ez is egy előnyös tulajdonsága az e-ciginek. És erre rá sem szoknak. Amikor pedig rájönnek, hogy hasznosabb dolgokra is el lehet költeni a pénzt, majd abbahagyják. Nem úgy, mint mi, akik számára már nem igazán volt visszaút.

Előzmény: MortalWombat (550)
MortalWombat Creative Commons License 2016.07.16 0 0 550

Ezt még nem olvastam, de hihetetlen.

Mondjuk annyira nem érint, majd jön be Kínából a hardver, Szlovákiából meg a liquid.

Aki e-cigizik, az nem fog visszaállni az analógra, és meg fogja keresni a módját arra, hogy beszerezze a hozzávalókat. E esetben viszont máshol marad a termék ÁFA-ja, a bolti eladó SZJA-ja + járulékai, és a bolt társasági adója.

Értem én, hogy erős a dohánylobbi, de ezek szerint nem ismerik az e-cigizés hatásmechanizmusát.

 

Előzmény: Dhomasson (549)
Dhomasson Creative Commons License 2016.07.15 0 0 549
Előzmény: MortalWombat (548)
MortalWombat Creative Commons License 2016.07.15 0 0 548
bcsbud Creative Commons License 2016.07.11 0 0 547

Bréking: most találtam, már csak 2 nap van hátra, androidos játékkal juthatsz e-cigihez itt: http://www.ecigiapro.hu/jatek/

jocijocó Creative Commons License 2016.07.10 0 0 546

Persze jól keverd össze.

Előzmény: Tulip990911 (545)
Tulip990911 Creative Commons License 2016.07.09 0 0 545

ne csepegtess

Gondolom, az aroma 5ml

45 ml-alapba beleöntöd az 5ml-t, és kész

Előzmény: Gabriella Szalai (544)
Gabriella Szalai Creative Commons License 2016.07.08 0 0 544

Sziasztok!!

Vettem 70/30 vg/pg alaplevet 0 nikotin tartalmú.

Vettem hozzá barack aromát..

Szeretnék késziteni nikotin mentes folyadékot.

Az aromára irták 10-20%

10 ml-hez hány csepp kell?

30ml-hez hány csepp kell?

Köszönöm a segítséget...

Tulip990911 Creative Commons License 2016.07.06 0 1 543

Lehet higítani nullás nikotintartalmú alappal.

10ml-hez adsz 10 ml nullást, máris 9-es lesz.

 

Előzmény: Gabriella Szalai (541)
Siphersh Creative Commons License 2016.07.05 0 0 542

Nem tudom, mit az a bázis folyadék, de lehet venni nikotinmentes e-liquidet is, azzal lehet higítani.

Előzmény: Gabriella Szalai (541)
Gabriella Szalai Creative Commons License 2016.07.05 0 0 541

Sziasztok!! 

Szeretnék kérdezni mert új vagyok,vásároltam liqudet ami 18mg nikotin erösségű.

Kérdésem az lenne,hogy tudnám csökkenteni a nikotin erösséget? /higitsam??? Bázis folyadékkal??

Elöre is köszönöm a válaszokat.

Dummy_Druggist Creative Commons License 2016.06.14 0 0 540

Tetra-Hydro-Kannabinol, a marijuana bódító hatóanyaga... 

 

Előzmény: jocijocó (539)
jocijocó Creative Commons License 2016.06.13 0 0 539

Köszi egyenlőre maradok a megszokottnál. Mit jelent a THC-s likvid?

Előzmény: Dummy_Druggist (538)
Dummy_Druggist Creative Commons License 2016.06.12 0 0 538

Ki kellene próbálni, hogy a THC-s liquid-eket betiltanák-e, ha azt e-cigivel használnák?

 

 

Előzmény: jocijocó (537)
jocijocó Creative Commons License 2016.06.11 0 0 537
jocijocó Creative Commons License 2016.06.03 0 0 536

Tök mindegy elérhető e vagy sem, én már betáraztam egy két évre. Tőlem aztán árulhatják a szarjukat méregdrágán, azt hiszem ebből nem lesz a közeljövőben nagy profitjuk. Aki belekóstolt az E cigi világába az még idejében betárazott, remélem rájuk-szárad a likvidjük. 

Előzmény: Kreativnormalis (535)
Kreativnormalis Creative Commons License 2016.05.25 0 0 535

Dummy_Druggist Creative Commons License 2016.05.25 0 0 534

Most megint elérhető a videó....

Előzmény: Dummy_Druggist (532)
Dhomasson Creative Commons License 2016.05.24 0 1 533

Tényleg hagyján, hogy visszaküldtek passzív dohányozni, de most még azzal is károsítják az egészségemet, hogy folyamatosan felkúrják a vérnyomásom. 
Ezek annyira ostobák, hogy az nem igaz. 

Dummy_Druggist Creative Commons License 2016.05.24 0 0 532

Rohadt, mocskos, szemét, állat banda! Eltüntették a videót!

Orbán!

Takarodj vissza a kőbányádba, és váltóáramot vezess, de ne kormányt és országot!

Mit képzelsz magadról, ki vagy te?

Te mondtad még az első kormányzásod idjén, hogy nem a kormánynak van miniszterelnöke, hanem a miniszterelnöknek van kormánya.

Úgyhogy TE felels ezért, magad vállaltad az egyszemélyi felelősséget...

 

Orbán takaroggy.!!

Monnyon le!

 

 

 

Előzmény: Dummy_Druggist (531)
Dummy_Druggist Creative Commons License 2016.05.24 0 0 531

Készült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium ajánlásával...

 

És azt a viccet ismeritek, hogy...

...Dr. Seszták Miklós nemzeti fejlesztési miniszter és Demjén Tibor bemennek a dohányzóba. Demjén Tibor látványosan nem érzi otthon magát, zavarában egy jobb napokat is megélt WHO pamfletet gyűröget a zsebében. Dr. Seszták Miklós  nemzeti fejlesztési miniszter  előhúz[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

 

Előzmény: jocijocó (528)
Tulip990911 Creative Commons License 2016.05.22 0 0 530

Nem kell népszerűsíteni, ez biztos.

Reklám nélkül is népszerű lesz, hála a kúrmánynak...

Majd aki ízesítettet, mentolosat szeretne szívni, átáll :)

Bármennyire is szeretné a hatalom a dohányzásba beledöglő tömegeket, elmehet a sunyiba...

Előzmény: jocijocó (528)
Siphersh Creative Commons License 2016.05.22 0 0 529
jocijocó Creative Commons License 2016.05.21 0 0 528

Tudjátok, hogy most már nem szabad népszerűsíteni az E cigarettát. Tehát óvatosan a tanácsadással.

Előzmény: Dummy_Druggist (527)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!