Keresés

Részletes keresés

Alfrédi Creative Commons License 2008.09.10 0 0 675

Egy ilyen repülő zuhant le 1961-ben a Limanova téren egy ház tetejére. A szüleim mesélték, hogy a sajtó akkoriban elhalgatta a dolgot, és csakis szájról-szájra terjedt a híre.

Nemrég egy tv műsorban a ház lakói elmondták, hogy majdnem egy hétig volt a tetőn a gép, benne a halottakkal.

Előzmény: oldman2 (625)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.09 0 0 666
a tartogatós verseny ,
vesztese!
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.09 0 0 665


Kanis Creative Commons License 2008.09.08 0 0 664

Egy másik topikban leírtam,

hogyan kell csinálni. Az "URL" mező tatlama pl. ez esetben http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=1002202&go=82218470,  a "Szöveg"-é "hogyan kell csinálni". Te az URL-t üresen hagyod!

 

Előzmény: Törölt nick (663)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.07 0 0 663
nem tudom miért nem mentek át
pedig kísérletezek vele erősen
és addig nem nyugszom még át nem megy
de nyugi a képek meg vannak és fel is fogom őket tölteni
Előzmény: Törölt nick (662)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.05 0 0 661
Nagyon szép napos élményben és eseményben +"balesetben" gazdag hétvégét kívánok nektek!

L. :}}

Ne találjátok a lakás kulcsot,ragadjon be a lift ajtó,legyen foglalt "ép" akkor minden wc
és csorogjon ki jó sok, pl mikor a csúcsforgalomban araszoltok!
nos ennyi "rossz"kívánság legyen is elég e hétvégére!
majdnem56 Creative Commons License 2008.09.05 0 0 660
Úgy 17 évvel ezelőtt volt egy maszek munkám, lakásokban kellett végezni, legyen ennyi elég róla. Az egyik lakásban egy 23 éves fiatalasszony 1 éves gyerekével gyesen volt otthon, észrevettem, hogy jeleket ad, próbálkoztam, hamar összejöttünk. Azt mondta, jól megfelelek neki, én sokat tanítottam, kapható volt rá, de egyvalamit ő vett észre. Szeretkezés után mindig pisilnie kellett, ezért gyakran előtte is elment a wc-re, de egyszer úgy esett, hogy visszatartotta, és azt tapasztalta, hogy az élvezete még nagyobb. Ezzel játszott is, direkt kivárt, visszatartotta. Azt gondolom, hogy az lehet az élvezet forrása, hogy a záróizmok összeszorításakor a hüvely körüli izmok is kissé megfeszülnek, így a csikló jobban kiemelkedik a kisajkak közül, és intenzívebben ingerelhető.
Kb fél évig tartott,
16 év után ráakadt a mélcímemre, keresett. Újra összejöttünk. Most, ha lehet, még jobb vele: érettebb lett, felszabadultabb. Talán nem is ebbe a topikba tartozik: eleinte, amikor pisilni ment, becsukta az ajtót, és azt se engedte, hogy a közelben legyek (ne halljam). Addig kérdeztem, hogy mi az oka erre, és addig győzködtem, hogy nem találom gusztustalannak, nem fogok megundorodni tőle, amíg eljutottunk oda, hogy már egyáltalán nem zavarom, bár azt nem tudom, hogy érez-e izgalmat. (Majd megkérdezem.) Mostanra, amikor szeretkezés után együtt zuhanyozunk, mindig pisil, ha csak kicsit is, állva a kádban, és, bár ez nem tartozik a játékaink közé, tréfálkozva fel is hívja rá a figyelmet. Amikor én pisilek, az eddig nem érdekelte, de épp tegnapelőtt megállt a csésze mellett, és kissé előrehajolva megnézte, hogyan jön. Azt hiszem, ha nem épp aktus után vagyunk, felizgatott volna...
virradat Creative Commons License 2008.09.05 0 0 659

 

Adós lennék azzal, hogy kifejteném, miért tetszik, miért ragadott meg a friss-zöld, de tar szántóföldön a képek lánya?

 

Bár már egyre inkább hajlok rá, hogy az adott képeiden te szerepelsz.

 

A neten garmadával találhatóak szebbnél-szebb nők (miért is mondhatnám, hogy hidegen hagynak?) szétnyitott combokkal, csupasz ölekkel, széttárt fenekekkel, s olykor tömött keblekkel. Ám mindezt üzletiesen, a fényképekért teszik, és ez nagyon látszik, hervasztó.

A kurta videóknál ez még fölöttébb feltűnő.

 

És akkor itt van egy lány, aki elfogulatlanul, fehér fenékkel leguggol a napsütésben, egyáltalán nem palástolja, hogy nem sudár-magas, agársovány.

Olyan, mint közülünk egy. Egy szóval: szeretetre méltó.

S beszélni, beszélgetni is lehet vele.

 

"az elsőn úgy tűnik, csordul is..."

 

Hát ezt nem láttam …

 

Előzmény: Törölt nick (648)
virradat Creative Commons License 2008.09.05 0 0 658

 

Vallomás(ok).

 

Kérdésedre, nem oly büszkén, de válaszolok.

Igen, mi tagadás, megtörtént, előfordult – kétszer is (hát onnan a tapasztalat). Nem lakásban, nem nyilvános helyen, hanem a szabadban.

Első alkalommal nem is petting volt, hanem tizenhat évesek szerelme-csókolózása, egyre szorosabb-gyakorlatlan ölelése. Olyannyira szoros, hogy egyszercsak a lélegzetem is megnehezült és levegőért kapkodtam. A szót hogy visszafordítsam, nem mertem elárulni, hogy ugyan miféle folt terjeng egyre jobban a nadrágom elején.

Suta megoldás: a tarisznyát előre húzni: hittem, reméltem, hogy bevált.

Másodszorra már könnyebb volt: a lány (egy másik) akkor érezte, de még látta is, amitől egyre inkább nedvesedett-sötétült a farmerom. A HÉVvel utaztunk haza, és csak mi tudtuk, oldalzsákom miért van az ölemben.

Régen volt.

 

Zöld mezőben kicsi lány – nagyon tetszett.

Olyan megkapó, ártatlan-üde-szép, sajnálom, hogy bokor, fasor sincs a közelben, ahonnan nézhetnélek (bocs, talán a hév elragadott).

Hát még az, hogy a jelek szerint nem érkeztél még haza, s nem tudod, hogy minden sürgető érzés dacára, nem tudsz bejutni a házadba.

 

Másokat is bíztatnál, hogy küldjenek képeket?

Vagy a fiúké a lányokat kevésbé érdekli?

 

Előzmény: Törölt nick (644)
Alfrédi Creative Commons License 2008.09.05 0 0 657

- Dehogynem. - Szerintem mindenki elolvassa, aki pedig mégsem, az csakis magára vessen!

Én már el is olvastam, csak egyelőre még nem jutok tőle szóhoz.  

Most igazán le kell feküdnöm, mert hajnalban egy túlélőmaratonon indulok.

 

(Azon negyed órát kacartam, hogy a kolléganőd ,,bőre szürkés, aszott, kora ráncos")

 

Szia, Te mi Mriyánk!

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (651)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.05 0 0 656
bocs hogy kísérleteztem!
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.05 0 0 655
Előzmény: Törölt nick (648)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.05 0 0 654
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.05 0 0 653
akartam képet küldeni
de nem sikerül grrrr
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.05 0 0 652
Előzmény: Törölt nick (648)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.04 0 0 650
jó éjszakát neked is,és reggelre gyógyulj meg!
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.04 0 0 646
Ó dehogy haragszom te drágaság![miért is tenném?]
ez nem harag egyébként sem,hanem hiszti
Bár a hisztizés nagyon lányos dolog és inkább nektek csajoknak áll jobban az ilyesmi ennek ellenére olyan jó egy kicsit hisztizni,[és ma eredményes is volt]!
muszáj mindig tökéletesem férfinek lenni?
olyan jó egy kis őrültség egy kis másság!
...és különben is mikor kell akkor férfi vagyok és ez a lényeg a pasik egyébként is képesek a gyerekes dolgokra!
Van mikor azt hisszük hogy a világ egy nagy játékszer és a mi szórakoztatásunkra, találták ki! :}

köszönöm a kedves soraid és köszönöm a jókívánságaid!

pussz : Libr.
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.04 0 0 641
A névsor olvasásból ugyan szépen kihagytál[hüpp]
de mikor azt írod hogy teljes a létszám,akkor úgy érzem én is ide tartozom!!
[vagy mégsem]??
nálad vendégnek sem rossz lenni!
Előzmény: Törölt nick (639)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.04 0 0 640
itt vagy te drágaság??
de jóóó
nagy puszi neked!
Előzmény: Törölt nick (639)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.03 0 0 638
imádlak!
:}}
Előzmény: Törölt nick (637)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.03 0 0 635
Milyen szépen fogalmaztok![tüchtige Frau]
Én egyszerűen csak FAPINÁNAK hívom őket! :}}
Szal ők azok a nők akik a faszt is papírzsebkendővel fogják!
...és ők azok a "csinos hölgyek" akik ha tíz cerkám volna akkor sem tennék beléjük egyet sem!
...és ők azok a "csinos hölgyek" akik délelőtt ön magukat utálják,délutánra már az egész világot!
Na de uraim !!!
[valamilyen rétegből csak ki kell kerülnie a feministáknak]

:}} libr.
Előzmény: virradat (633)
Kanis Creative Commons License 2008.09.03 0 0 634
Bocsánat a kukacoskodásért: a képeken látható dolgokat kell itt visszatartanI --)))
Előzmény: Alfrédi (631)
virradat Creative Commons License 2008.09.03 0 0 633

 

Valóban kívánatos lenne, ha Mriya hazaérne.

Az se lenne baj, ha lakáskulcsot ezúttal se vitt volna magával (hivatkozás: Mriya74, 582). Sőt …

Vagy láthatnánk, ha ismét kövér csöppek ütköznének ki a bugyiján (már, ha tényleg ő volt a képeken, mert amúgy a net – ebben is – kimeríthetetlen).

 

Úgy gondolom, az a „tüchtige Frau”, akit említettél: egy típus, jól körülhatárolható tulajdonságokkal. Legalábbis így képzelem – némi tapasztalat birtokában.

Hogy milyen? Már harminc körüli hajadon, és mély megvetéssel viseltetik holmi kárhozatos nemi örömök iránt. Sovány, de nem az egészségesen karcsúan tündöklő fajtából, hanem inkább korán aszott és örökös sértettségben él, a felelőtlen, boldog szerelmesekre haragszik (mert az megbocsájthatatlan, ahogy azok a testükkel élnek).

 

Igazad van, magam is meglesném őket, amint poros-pókhálós lelkükkel megalázkodni kényszerülnek, szilárd erkölcsi elveik is elporladnak (mi tagadás: némi káröröm is lenne bennem).

Elfordulnak, leguggolnak (fehér fenekük széttárva szinte világlana). Még a bugyijukat is összefogják, eltartják maguktól.

Talán nem is lesném, de nézném őket akkor.

Visszaáll az élet rendje.

 

Előzmény: Alfrédi (629)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.03 0 0 632
Köszi Alf!!
ígérem szót fogadok neked,és meg fogadom a tanácsaid
Irtó rendes vagy!
Már csak Mriyának kell előkerülnie és azonnal gyógypuszit kérek a kobakomra és ezzel meg is volt a gyógy kúra!
[még az is lehet hogy gyógy cseppeket kérek tőle]az ám az igazi gyógy ír!
Kösz a meseszép képeket nektek!!

Mriya!!!!

Érj már végre haza!!
Előzmény: Alfrédi (628)
Alfrédi Creative Commons License 2008.09.03 0 0 631

 

Szia Oldman!

 

Az olyan jó móka, hogy a képek a feltöltéskor eltünnek. Egy csomót akartam küldeni, de minden eltünik, mint pénz az államháztartásból.

 

A terepszínű nadrág nagyon jó ötlet! - Lehet, hogy azért találták ki, és átvette a katonaság?

- Azt tudtad, hogy a pilótaruhákban van egy kiképzett hely a pisinek? (Meg biztos másnak is, de ezt most hagyjuk..)

Láttam egy lányt repülősruhában, és most jut eszembe, hogy...

Előzmény: oldman2 (626)
Alfrédi Creative Commons License 2008.09.03 0 0 630

 

Szárnyszegetten. - Avagy egy harcképtelen harcigép, a MIG-21-es.

                                                                            

Előzmény: oldman2 (619)
Alfrédi Creative Commons License 2008.09.03 0 0 629

Én is ,,birom" az ilyen szigorú tekintetű, mindent észrevevő, rosszatsejtő nőneműeket. Ezek nyápicak: Félnek az egértől, a póktól (na jó, attól én is). De ezek még a békabrekegéstől is irtóznak!  Hőhullámok érik, ha hallanak valakit pongyolán fogalmazni, és perrel fenyegetőznek, ha beelőzi őket valaki a pénztárnál.

Persze mindezt mindig kitűnő modorral teszik. már alapból is mindig azt mondják, hogy: uram....    De ha valamit sérelmeznek, akkor holtbiztos, hogy úgy fogalmaznak, hogy : Nézze uram! ...  esetleg: uram nézze...!

Két szó létezik, amit már csak alig-alig tudok elviselni. - Egyik az uram, másik a nézze.  - De ezek mindig együtt mondják!!! 

 

Hogy miért hoztam szóba ezeket a Frau Tüctig-eket?  - Hát csakis azért, mert irtó kiváncsi lennék, hogy mit tenne az ilyen, ha már annyira kellene pisilnie, hogy csakis akkor kerülhetné el a bepisilést, ha úgy dönt, hogy egy nem teljesen takaró bokor mögé kuporodik, vállalva azt, hogy meglátják őt.  - Akár más tüchtigek is.

- Á, szerintem nem tenné meg. Ellenkezne az elveivel. Inkább bepisilne.

Viszont a becsuri meg a tüchtigségével ellenkezne.

- Akkor megvan! Egyik sem lenne. Visszatartaná, és kész. Az ilyen képes rá, hogy visszatartsa akár meddig, mert erőt ad neki az elve, meg a tüchtigsége.

 

Egyszer azért meglesném.....

Előzmény: virradat (616)
Alfrédi Creative Commons License 2008.09.03 0 0 628

Libressz!

 

Figyelj! - 3 biztos tipp hogy egészséges légy:

  

  1.   Gyógyulj meg teljesen!

  2.   Maradj is úgy!

  3.   Ne feledkezz meg a megelőzésről!

      - A pozitív gondolatok erősítik az immunrendszert, ezért naponta háromszor 10 percen keresztül javallott a bepisilésre gondolni!   Sőt....!

 

De viccen kívűl is örülök, hogy jobban vagy.   Ez nem kis műtét volt!

 

Szia!

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (617)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.03 0 0 627
Bakkkker!!
Hogy te miket tudsz!!??
Neked is gratula a szép képekért!
Jómagam érintettem már meg repülőgépeket!
Ejtőernyős voltam az akkori:MHSZ-ben[akkor ganz club] volt a neve és Dunakeszire jártunk gyakorolni!


Mriya azt hiszem örülni fog mikor "hazajön" hogy mennyire tele írtuk és képeztük a topikot!

Nos drágám te következel!!
Előzmény: oldman2 (625)
oldman2 Creative Commons License 2008.09.02 0 0 626
 Én is láttam tartogatást, wc előtti sorállást, de semmi árulkodó foltot egyetlen nadrágon sem. Most a terepszínben pompázó katonalányokon méláztam el: vajon mennyire feltűnő a tarka anyagon rohamosan növekvő nedves folt? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!