Keresés

Részletes keresés

Contempt Creative Commons License 2007.05.03 0 0 715

"A belem fordul ki tőletek."

 

Mit kéne ehhez mondani? :DDD

Előzmény: Szabó G. Zoltán (713)
nemhívő Creative Commons License 2007.05.03 0 0 714
A határozat és döntéshozatalhoz nem 50 % + 1 szavazat kell?
Előzmény: Cseburaska (712)
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2007.05.03 0 0 713
A legkevésbé sem humorizáltam, csak te azzal a reménytelenül üres fejeddel nem voltál képes megérteni, mit írtam.

Azt, hogy mások barbár cselekedetei nem szolgálhatnak mentségül erre a barbár cselekedetre. És azt, hogy túl sok barbár cselekedetet hajtottak végre a történelem során ahhoz, hogy valakitől, aki elítéli a barbárságot, számon lehessen kérni, hogy minden korábbi barbár cselekedetet elítélt-e.

Amúgy a lóláb eléggé kilóg. Először kuroszava olvtárs hörgött azon, hogy Gyurcsány miért nem ítéli el azt is, ahogyan Kádár gyalázta meg Nagy Imre holttestét. (105)-ben rámutattam, hogy párszor már elítélte. Kuroszava eldugult, jött halgatlak, hogy de bizonyítsam be, hogy én is elítéltem. (141)-ben bebizonyítottam, erre ő is lehátrált a témáról, megérkezett viszont erősítésként lcms, hogy de az újvidéken Tito partizánjai által lemészárolt magyarokról miért nem beszélek. lcms -t (347)-ben elküldtem az anyjába, erre jössz te azzal, hogy cinikus, mocskos módon humorizálok az újvidéki magyar áldozatokon, holott semmi ilyet nem tettem.

Vagyis a tendencia világos: mindenáron ürügyet próbáltok találni, hogy mindenkit el lehessen hallgattatni, aki a tegnapi gyalázat ellen fölemeli a szavát. Merthogy a szívetek mélyén helyeslitek, csak gyávák vagytok ezt ki is mondani, ezért inkább szart dobáltok arra, aki elítéli.

A belem fordul ki tőletek.
Előzmény: Törölt nick (365)
Cseburaska Creative Commons License 2007.05.03 0 0 712
Fel, lévén hogy a törvényben foglaltak szerint határozat és döntéshozatal képtelen lenne.
Előzmény: nemhívő (709)
Cseburaska Creative Commons License 2007.05.03 0 0 711
A gondolkozás ezen a fórumon off, úgyhogy maradjunk a szintnél:

Atetükörvaannyátmindenmocskoskomcsistanácifideszesprovokátornak!!!
Előzmény: takacsi (708)
takacsi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 710
Te Zoli, nagyon ráérsz.
Miért nem ülésezett a parlament a héten?
Ha nincs munkátok, akkor miért kaptok pénzt?
Különösen KÖLTSÉGTÉRÍTÉST, SZÁMLA NÉLKÜL?
Mitől van a költség, ha munka nincs?
Előzmény: Szabó G. Zoltán (701)
nemhívő Creative Commons License 2007.05.03 0 0 709
Attól, hogy az ellenzék lemond a mandátumáról fel kell oszlatni a parlamentet?
Előzmény: Cseburaska (703)
takacsi Creative Commons License 2007.05.03 0 0 708
Bár nem kapcsolódik Kádár et. kponyájához, de tökéletesen igazad van.
Ha az ország érdekét néznék csak, akkor lemondtak volna mandátumukról.
De az egyéni érdek-félelem erősebb....
Előzmény: Cseburaska (703)
Cseburaska Creative Commons License 2007.05.03 0 0 707
Természetesen! Bár ott is vannak dögevők, de azok nem nevezik magukat "gondolkozó"-nak...
Előzmény: tama_i (705)
kakukkboy Creative Commons License 2007.05.03 0 0 706

V. Ovi nem szabadkőműves te n.okoska, hanem neokommunistta.

:o)))

Előzmény: Álomvédelmi twist (700)
tama_i Creative Commons License 2007.05.03 0 0 705
A valódi állatok védelmében, ugye ?  Mert ez egysejtü lehetett , de arra is szégyent hozva.
Előzmény: Cseburaska (702)
nemhívő Creative Commons License 2007.05.03 0 0 704
Hülye lenne megakadályozni, ezt épeszű ember nem várhatja el tőlük, de a nyilt elhatárolódást azt igen. És attól még rá szavaznának hidd el! Ezek hülyék, de nagyon!
Előzmény: Álomvédelmi twist (700)
Cseburaska Creative Commons License 2007.05.03 0 0 703
A fidesz meg a kdnp annyit tehet, hogy feláll az országgyűlésben, és minden tagja lemond a mandátumáról. Innen, az Országgyűlés nem lenne alkalmas a funkciójának a betőltésére, ezért a Köztársasági Elnöknek uj választást kellene kiíratnia. Pont. ehez azonban némi vérnek kéne az ellenzék pucájában lenni, és bízni a saját szavazóikban, hogy megint meg lesznek választva. De azért jobban ragaszkodnak a megélhetési politikusaink az egyszer már kikapart konchoz, minthogy erről lemondjanak.
Cseburaska Creative Commons License 2007.05.03 0 0 702
Tökmindegy... Aki kitalálta és kivitelezte az egy beteg "állat" volt.... Bár az állat szót óvatosan használom..
Szabó G. Zoltán Creative Commons License 2007.05.03 0 0 701
1989 tavaszán (amikor a közbeszéd jelentős részben Nagy Imre újratemetése körül forgott) jelent meg az ÉS páratlan oldalán egy glossza, azt hiszem, Vitányi Iván írta. Arról szólt, hogy a "humanizmus" szó a közhiedelemmel ellentétben nem a "homo" (ember), hanem a "humare" (ásni) szóból ered, arra utalván, hogy ember az, aki a halottakat eltemeti.

És aki kiássa?
Előzmény: yaouank (331)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2007.05.03 0 0 700

A szabad választás miatt nem lehet megakadályozni, hogy ezek a visszataszító alakok ne szavazzanak a Fideszre. Ráadásul aki nem teljesen hülye, az tudja, hogy ha le akarja váltani az MSZP-SZDSZ kormányt, nincs más választása.

A Fidesz csak annyit tehet, hogy ezt a képükbe vágja, és félreérthetetlenné teszi, hogy semmiben se ért egyet velük. Aztán mehetnek sírni a liberális tőrdöfésről és a szabadkőműves Orbánról.

Előzmény: 33nev (696)
nemhívő Creative Commons License 2007.05.03 0 0 698
Ez olyan értelmes és definiálható kifejezés mint pl. a butikos kormány, az új arisztokrácia, faluparlament, vagy a reform alap? Mert akkor legalább feldobjuk a hangulatot!
Előzmény: nagyfaxolos (695)
nagyfaxolos Creative Commons License 2007.05.03 0 0 697
Most ég szegény!:-D
Előzmény: Törölt nick (691)
33nev Creative Commons License 2007.05.03 0 0 696
De, bizony, hogy az! Ugye, milyen kellemetlen?
Előzmény: Álomvédelmi twist (694)
nagyfaxolos Creative Commons License 2007.05.03 0 0 695
Kufárellenes
Előzmény: nemhívő (682)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2007.05.03 0 0 694

Remélem nem Fidesz-szavazó vagy. Marha kellemetlen lenne nekünk. Jó lenne, ha színt vallanál, nehogy a komcsik veled azonosítsanak bennünket.

Előzmény: Törölt nick (575)
nemhívő Creative Commons License 2007.05.03 0 0 692
De ha Orbánról kérdezel őt én sem tartom piac ellenesnek, csak nem piacbarát. És ez itt az EU-ban nem feltétlenül előrevezető. És most lehet mindenki nekem esik, de az MSZP-vel is ez a gond (a korrupció és mutyizás nem piacbarát tevékenység...), ezért adósodtunk el feleslegesen.
Mert ha már egyszer hiteleket veszünk fel, akkor azokat nem jóléti intézkedésekre kellett volna fordítani, hanem fejlesztésre. A gazdaság fejlesztésére. Nem fizetésemelésre, az egészségügy, oktatás pazarló állapotának konzerválására. A MÁV, BKV hasonló pénzzabáló mamutvállalatok támogatására többek között.
De ez már totál off.
Előzmény: waxxablaze (684)
nemhívő Creative Commons License 2007.05.03 0 0 689
Ki? Mi?
Előzmény: waxxablaze (684)
nemhívő Creative Commons License 2007.05.03 0 0 688
Ha elhagyod a neot-t már van némi tapasztalatunk. Létező szocializmus, a gondoskodunk mindenkiről, fogjuk a kezed tipusú gondoskodó állam. Elég volt egyszer!
Előzmény: estipisti (683)
VirágElvtárs Creative Commons License 2007.05.03 0 0 687
Nem. nem hívtam. TGM, Moldova, Gyurcsány, az itteni  bértopikolók  még megfelenek.
Előzmény: Törölt nick (685)
waxxablaze Creative Commons License 2007.05.03 0 0 684

miért? az?

forrás?

Előzmény: nemhívő (682)
estipisti Creative Commons License 2007.05.03 0 0 683

úgy gondolom, hogy nem kell kormányon lenni ahhoz, hogy valaki ártson az országnak. Valóban a felvetésem csak elméleti, mert nincs mivel összehasonlítani Gyurcsány tevékenységét, hiszen semmi komoly koncepciót nem lehet felfedezni, sodródás és kapkodás a jellemző.

 

Sem neki (szociknak), sem Orbánéknak nincs komoly kormányzati programja. és ez szintén nagy baj.

miután a neokommunizmus nincs definiálva történelmileg, lehet lufinak is nevezni.

Előzmény: waxxablaze (678)
nemhívő Creative Commons License 2007.05.03 0 0 682
Te hogyan nevezed azt aki piac ellenes?
Előzmény: waxxablaze (678)
mamicska Creative Commons License 2007.05.03 0 0 681
mondod te, de szerencsére ez nem számít, majd kinövöd

figyelj: ha más nem, de az a misztikum, ami a születés és a halál körül kialakult - az sem véletlen

mérhetetlen dühös vagyok, ha valakiről azt írják, hogy kipotyogtatja magából a gyereket netán azt, hogy ellik...olvashatod itt a fórumon több helyen. Ez szörnyűség - a születés és a halál ténye túlnő azokon, akikkel történik. Ők nem számítanak. Egy anyagyilkos nő is szül, gyereknek ad életet és egy tömeggyilkos is meghal, mert ő meg elveszít egy életet.
Nem lesz belőle szent és nem fogja a borzalmakat senki elfelejteni, gondolhatunk rá, mint véreskezű diktátorra - de kész, ami a sírban van, az már nem ő.

Fetisiszták azok, akik képesek a pucér csontokat Kádár tulajdonságaival felruházni és elrabolni.
Előzmény: lilaköd mámor (641)
Cactus Creative Commons License 2007.05.03 0 0 680
Igen, erre van bizonyitekom. Ugyanis nincs "szelsobalos kadarbuzi" baratom, ergo az alap logika szerint ilyen ember nem tehette. Amugy hosszadalmas bizonyitasi eljaras nelkul is meg vagyok gyozodve arrol, hogy ezt egy beteg naci tette. Rajuk vall az eljaras.
Előzmény: pepe-002 (469)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!