Keresés

Részletes keresés

Fixor Creative Commons License 2011.01.14 0 0 49673

Szia Krisztam!

Írok majd priviben. 

Beindult a mandula,szúrom a szurikat,vasárnap megyek 7.napi uh-ra,aztán meglátjuk hogy alakultak a dolgok odabent.

Majd utána akkor írok,hogy állnuk.

Remélem ti jól vagytok,tényleg el vagy tűnve.

Puszi Nektek Fixor

Előzmény: krisztam1977 (49672)
krisztam1977 Creative Commons License 2011.01.14 0 0 49672

Szia!!!

Remélem jó úton vagytok már. Sokat gondolok rád, de sajnos az e-mailig nehezen jutok el...azért igyekszem...

Írj mi van veletek....?

Előzmény: Fixor (49671)
Fixor Creative Commons License 2011.01.14 0 0 49671

Szia suzi.

Mi a Bp-i Kaáliba járunk,megkerestem azt a papírt,amin a díjjak vannak.

Első konzira 13000ft-ot fizettünk.

hormonvizsgálat vérvétellel 14eft,de ezt meg tudod csináltatni laborba is nőgyógyis beutalóval.

Azért szerintem vigyetek pénzt.

Mi annak idején 44 eft-ot hagytunk ott,mivel a Párommal addig senki nem foglalkozott és ott csináltak neki hormont meg kromoszóma vizsgálatot meg sperma vizsgálatot.

De mivel nálatok ez megvan,csak a hormon kell,azt meg úgyis mondják ott hogy máshol is meg tudod csinálni és visszaviszed.

 

Sok sikert nektek!

 

Előzmény: szuzi78 (49670)
szuzi78 Creative Commons License 2011.01.13 0 0 49670

Az jó sok vizsgálat még.Ezeket meglehet oldani tb-én belül? Megmondom őszintén mért érdekelt ennyire,hogy mennyi az első konzi,mert nekem azt mondták, hogy az első konzi kb 80-90ezer ft lesz.

Előzmény: coriella (49668)
coriella Creative Commons License 2011.01.13 0 0 49669

És igen, az első konzi mindenképpen fizetős, talán 8ezer ft? az árban nem vagyok biztos.

Előzmény: szuzi78 (49667)
coriella Creative Commons License 2011.01.13 0 0 49668

Elmondják, hogy mit kérnek még. Neked egy EKG, rákszűrési eredmény, hormontükör, mindkettőtöknek hepatitis és hiv teszt egészen biztosan kelleni fog.

Előzmény: szuzi78 (49667)
szuzi78 Creative Commons License 2011.01.13 0 0 49667

szia

Köszönöm a választ. Mi is Kaáli intézetbe megyünk. Akkor is kell fizetni az első konzultációért?Más vizsgálat nekünk nem kell mert a petevezeték átvizsgálást azt most csinálták hétfőn.A férjrmnek is megcsinálták már az andrológiai vizsgálatott. Azt hiszem az az egy vizsgálat kellene a hormonális.Vagy lesznek még vizsgálatok?

Előzmény: coriella (49666)
coriella Creative Commons License 2011.01.13 0 0 49666

Szia! Ha jól tudom, az első konzi maga fizetős, és ott kapsz árlistát a továbbiakra, kérj. Sok minden elintézhető a meddőségi kivizsgálás keretein belül tb-re, és van ahol választhatsz is, pl inszem van meddőségi intézetekben és a kórházakban is. Vannak különlegesebb vizsgálatok, amiket a saját szakálladra végeztethetsz el, magánúton. Több infon nincs, mert jómagam Kaális segítséget vettem igénybe. Sok sikert Neked a babához! +++

Előzmény: szuzi78 (49665)
szuzi78 Creative Commons License 2011.01.13 0 0 49665

SZIASZTOK!!!

Nekem nagyon sok kérdésem lesz remélem tudtok majd rá válaszolni.Tehát az első kérdésem az lenne,hogy

jövő hónapban megyün a Tapolcai intézetbe,az első konzultációra.Ott mégis mit mondanak meg ott lesz megoldva a hormonális vizsgálat és az hogy zajlik? Meg most mit kell fizetnünk és mit nem?Meg mennyibe kerül amiért fizetnünk kell.Mert nem nagyon értem.

Köszönöm a válaszokat.

Fixor Creative Commons License 2011.01.07 0 0 49664

Szia Edit.

Teljesen értem az elkeseredésedet,de most már jó kezekben vagy és tuti nemsoká babád is lesz.

Itt eléggé pang a fórum,ha szeretnél több infót a kérdéseidre,akkor gyere át az inszemináció-s fórumra.

Sok lány írkál oda,hátha tudnak segíteni pár tanáccsal.

Kiatrtás addig is és sok sikert meg türelmet nektek.

Üdv Fixor

Előzmény: Edit0202 (49663)
Edit0202 Creative Commons License 2011.01.06 0 0 49663

Sziasztok!!!!!

 

Új vagyok itt.31 évesen elkeseredetten.= év fogamzásgátló szedése után 3 éve nem menstruálok.Rengeteg nőgyógyásznál voltam.Kaptam clostyt,amitől 2 almányi cisztám lettMegműtöttek és megcsinálták a petevezeték átjárhatóságit is.Minden rendben ment.Most Pestre járunk a Forgács intézetbe,mert Fehérváron nincs normális orvos.Alacsony az inzulinom és az inhibin B-m is.Ma kaptam meg az eredményeket.Az ibhibinre van kezelés?????Nagyon elszomorodtam.Bár egy halvány reménysugár,karácsony napján megjött.Következő konzultáció 17.-e,addig türelmetlenség és szomorúság.Bezzeg amikor műtöttek a másik szobában egy 23éves lány volt,4. abortusszal.Igazságtalan az élet:-(

fablia Creative Commons License 2011.01.03 0 0 49662

NAGYON NAGYON BOLDOG, BABÁKBAN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDEN RÉGI ÉS ÚJ TOPIKTAGNAK!

babyteve2 Creative Commons License 2011.01.01 0 0 49661

BBÚÉK...boldog babákban gazdag új évet kívánok mindenkinek!

Fixor Creative Commons License 2010.12.31 0 0 49660

Minden Kedves Topikostársamnak Nagyon boldog Új évet Kívánok!

Puszi Fixor

coriella Creative Commons License 2010.12.31 0 0 49659

Minden ontopik látogatónak, régieknek és újaknak egyaránt: boldog, sikeres új esztendőt kívánok, szeretettel! cori

stunc Creative Commons License 2010.12.30 0 0 49658

Lányok, asszonyok, mindenkinek kívánok boldog új évet, és mi mást még, mint azt, hogy 2011 mindannyiótok számára hozza meg a várva várt babá(ka)t!

Fixor Creative Commons License 2010.12.21 0 0 49657

Ámen!

Köszi,nektek is boldog áldott ünnepeket!

 

Előzmény: coriella (49656)
coriella Creative Commons License 2010.12.20 0 0 49656

Akkor januárban bebabásodsz végre! :-))) Sok sikert, addig is szép karácsonyt, és boldog új évet kívánok!

Előzmény: Fixor (49655)
Fixor Creative Commons License 2010.12.20 0 0 49655

Sziasztok Lányok!

Csak gondoltam bejelentkezem ide is.:)

Végül is ebben a topikban kezdem a fórumozást és a szívem csücske is ez a topik.

Másodszor pedig ennek a fórumnak köszönhetem Drága Barátnőmet Andyrót.:)

 

A lényeg,hogy januárban lesz a lombikunk.

Voltam dokinéninél és megkaptam a szurikat (Gonalt),akkor kezdem, amikor megjön január első hetében.

Majd 7.nap megyek uh.-ra.

Fogom jelezni azért hogy hogy állunk! 

 

Remélem mindenki jól van!

Ha olvassátok akkor írjatok pár sort.

Puszi Fixor

 

 

zsuska78 Creative Commons License 2010.12.01 0 0 49654

Sziasztok !

 

A BMC-be járunk. Mivel a doktor szerint egyikőnknek sem lehet gyereke így maradt ez a megoldás. Névtelenül találtak hozzánk hasonló (kinézetű) párt és tőlük van a donor embrió.

Nekem endometriozisom van. Megműtöttek szeptemberben, egy petefészkem megmaradt.

Majd az orvos megmondja érdemes-e stimulálni, ugyanis három kezelésem volt és petesejt nem lett. Sok megpróbáltatáson vagyunk túl, de most már úgy érzem sinen vagyunk és nagyon fogjuk szeretni.

Előzmény: baba37 (49651)
chelszy Creative Commons License 2010.11.30 0 0 49653

korall, végül aznap, mikor írtam ide megjött rendesen. Pont egy hetet késett, ilyen még sosem volt. De hát betudtam annak, hogy összezavarodott a szervezetem. Nem hiszem, hogy terhes voltam (akár egy hétre is), mert nem volt sem mellfeszülés, sem rosszullét, csak egyszerűen hiába vártam piroskát. :)

Előzmény: korall1 (49648)
baba37 Creative Commons License 2010.11.30 0 0 49652

Na! Egyszerre írtuk ugyanazt!

 

A progit már a beűlti előtt is nyomni kell,nekem legalább is így volt!

Előzmény: baba37 (49651)
baba37 Creative Commons License 2010.11.30 0 0 49651

Zsuzska!

 

Ez intézménytől függ ,hogy hogyan készítik fel a méhet a befogadásra! Ugyan úgy működik mint akinek fagyis beűltije van.Van akinek peteéréshez igazítják a beűltit és repesztő injekciót kap előtte.

A méhnyálka vastagítására kapsz ösztrogént és a progi pótlásra utrogestánt.

Te hova jársz? Már van felajánlód?

Előzmény: zsuska78 (49649)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.30 0 0 49650

Szerintem ez hasonló ahhoz mint amikor valakinek fagyasztott embriós transzfere van. Figyelik a ciklus elején hogy van e spontán peteérés.

Ha nincs, akkor kapsz rásegítő szereket. Amit biztosan kapsz az tűszőrepesztő injekciót. Azért mert a beültetést az ovulációhoz képest az embrió 3-4-5 napos korának megfelelő időben csinálják.

 

Az ET után pedig progeszteront.

Előzmény: zsuska78 (49649)
zsuska78 Creative Commons License 2010.11.30 0 0 49649

Sziasztok!

 

Szoktam olvasgatni a hozzászólásokat, most én is szeretnék kérdezni tőletek, mert új helyzetbe kerültem. Valószínűleg donor embrió beültetésre megyek év elején. Szeretném kérdezni, hogy milyen injekciókat vagy gyógyszereket szoktak adni ilyenkor, mert ugye peteérés serkentő nem kell. Gondolom. Előre is köszönöm a segítséget.

 

üdv és drukkolok mindenkinek.

korall1 Creative Commons License 2010.11.25 0 0 49648

Minden Katánknak boldog névnapot kívánok!

korall1 Creative Commons License 2010.11.19 0 0 49647

Chelszy,

Azóta változás?

Én ugyan erre a kérdésre nem tudok válaszolni, de pont ezt tapasztaltam, amikor megfogant Blanka. Újabb teszt?

Előzmény: chelszy (49646)
chelszy Creative Commons License 2010.11.16 0 0 49646

Lányok volt már itt olyan valakinek (hallottatok-e róla), hogy a sikertelen lombik hónapja után, nem jött meg a menszesz?

A lombik (long prot.) után baromi erős, élén piros vérzésem volt, és majd meghaltam úgy fájt. Erre most (köv.hónap) késett 5 napot, de a menszesz előtti tünetek ugyanúgy jelentkeztek (karikás szem, láb- és hasfájás), csináltam tesztet, negatív, majd estére, wc után (bocsi) valami menszesz szerű, na mondom megjött. Ez egy napig tartott, gyakorlatilag nem is jött ki vér belőlem, csak törlés után, de csak ezen az 1 napon. Ma tartok ott, hogy 1 hete kellett volna megjönni, de már menszesz tünetnek sincs jele.

 

Lehetséges, hogy úgy bekavart a hormonbomba, hogy kimarad a köv. hónapban???

 

Egyébként 13 éves korom óta, mindig 27-29 napra menstruálok, sosem marad még ki.

judin Creative Commons License 2010.11.08 0 0 49645

Sziasztok!

 Új vagyok itt, aki segítséget kérni jött. Magam is túlvagyok jó sok lombikon, de meg is van az eredménye, egy négyéves szuper kisfiú. A következő babáink fagyasztva várakoznak, remélem, nem hiába!!!Mindannyiotoknak sok erőt, derűt és türelmet kívánok ehhez a sokszor emberpróbálóan nehéz, de a legnagyobb jutalmat ígérő úthoz!

 Amiért bejelentkeztem, az a szakdolgozatomhoz szükséges segítségetek lenne, amihez vizsgálati alanyokat keresek. A családszerkezet és a gyermektelenség feltételezett összefüggéseit kutatom. Olyan párokra lenne szükségem, akiknek még nincs gyerekük, de majd egyszer szeretnének, vagy akár már régóta nagyon szeretnének, de valamilyen orvosi, lelki vagy ismeretlen ok miatt még nem született baba.

Egy rövid anonim intejút és két tesztet szeretnék fölvenni a jelentkezőkkel, ami hozzávetőleg 45-60 percet fog igénybe venni az erre vállalkozók életéből. Semmilyen személyes adatra nincs szükségem, a névtelenség teljeskörű kezdettől fogva.

A résztvevők a vizsgálat lezárulta után tájékoztatást kaphatnak az összesített eredményekről.

 Előre is hálásan köszönöm minden jelentkező megtisztelő bizalmát!

chelszy Creative Commons License 2010.11.03 0 0 49644

Szedtem 3 hónapig az elevitet, utána Femibiont, készülve a terhességre. :)

Most is néha bekapom, még el nem fogy, meg időközönként 500-as C vitamint.

A fodrásznál azt mondták ha ennyire hullik (nekik is feltűnt), akkor ált. hormonzavarra utal, de vizsgáltassam inkább ki. Na és hol? Azt ők sem tudták megmondani. Egyébként mindig nő új hajszál, szóval nem kopaszodom, de a lakásban mindig látom a kövön, szőnyegen és ezt már a férjem szerint is abnormális. Mindig is hullott, de ennyire azért nem.

Előzmény: korall1 (49643)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!