Keresés

Részletes keresés

milendee Creative Commons License 2006.10.30 0 0 7050
nem mehetek ki, egyedül vagyok épp:(
Előzmény: Égensétáló Lukács (7048)
milendee Creative Commons License 2006.10.30 0 0 7049
Előzmény: milendee (7047)
Égensétáló Lukács Creative Commons License 2006.10.30 0 0 7048
hát egyél valamit
Előzmény: milendee (7047)
milendee Creative Commons License 2006.10.30 0 0 7047
éhes vagyok:(
milendee Creative Commons License 2006.10.30 0 0 7046
be kéne ültetni egy inkognitós felügyelőt az órájára.
Előzmény: Gombócartúrné (7044)
milendee Creative Commons License 2006.10.30 0 0 7045
én ezekre nem reagálok. odavetem, hogy a tesómé nem elég? miért pont tőlem kell vej meg unoka?
Előzmény: Gombócartúrné (7041)
Gombócartúrné Creative Commons License 2006.10.30 0 0 7044

Van egy köcsög tanár, óraadó a világgazdasági kutató intézetből, a múltkor sikerült egy kis vitát kirobbantanom vele.

Egy usabuzi seggnyaló, aki elméleti szakember és az igazi munkáról fingja nincs. De biztos, ami biztos, a jenkik mindent jobban csinálnak. Na, vajon miért vesztem vele össze?

Most ez jött be megint órára, én ahogy megláttam, fogtam a cuccom, mentem is haza, egy percet nem vagyok hajlandó itt ülni felkiáltással.

Ma kaptam levelet csoporttársamtól, miszerint jobb is, hogy nem maradtam, mert felhúztam volna magam, ugyanis a faszi megint rákezdett a múltkori témára, beszólt nekem úgy, hogy nem voltam ott - ez asszem elég piti...

Most gondolkodom, hogy írok neki egy levelet, miszerint azért kapja a pénzét, hogy tanítson.

Gombócartúrné Creative Commons License 2006.10.30 0 0 7043

Én állandóan ezt kapom.

Nameg igen, a hízást.

Van egy szomszédom, mindent legalább 5x mond el, ha az unokájáról van szó, akkor 15x, és mindent 5x kérdez meg.

Akkora valaga van, mint egy jólfejlett kamion, erre a múltkor mondja nekem a legbájosabb mosolyával, hogy: te is híztál neeeem?

Mire közöltem vele, természetesen a legbájosabb mosolyommal, hogy mióta ezt legutóbb megkérdezted úgy fél éve, azóta egy nem.

Ez az a típus bazmeg, aki ugyanazt fél évenként megkérdezi... csak, hogy fájjon.

(de érdekes, hogy amikor 6 kilót lefogytam, valahogy nem kérdezett rá, hogy te fogytál neeeeem? gondolom baszta a csőrét, hogy nekem sikerült)

Előzmény: Eavit (7042)
Eavit Creative Commons License 2006.10.30 0 0 7042

én most ezt megúsztam. talán mert egész nap a szobámban kuksoltam, de megkaptam, hogy kövér vagyok.

miközben fogyózom már mióta!!!

Előzmény: Gombócartúrné (7041)
Gombócartúrné Creative Commons License 2006.10.30 0 0 7041

Amikor bátyámék várták a gyereket, kicsit megörültem, hogy most "leveszik a vállamról" a társaséletes gyerekneveléses marhaságot, és talán nem fognak rám figyelni annyira, hogy legyen idejük piszkálni.

Na, azóta az van, hogy "neked is ideje lenne már"...

Előzmény: Eavit (7036)
Eavit Creative Commons License 2006.10.29 0 0 7040

örülök, hogy az, amit ocsmány részeg állapotban művelek inkább vicces mint undorító, vagy szánalmas.

ha van kedved dumálni be online.

Előzmény: fokhagymabors (7039)
fokhagymabors Creative Commons License 2006.10.29 0 0 7039
5 napja nincs kedvem írni ebbe a szarságba, de még ekkor is megnevettetsz:-)
Előzmény: Eavit (7038)
Eavit Creative Commons License 2006.10.29 0 0 7038

az is ezsembe jutott, hogy hánytam is....

és az is, hogy mi van ha nem emlékszem mindenre??

jó buli vót!

gyertek. :)

Előzmény: Eavit (7037)
Eavit Creative Commons License 2006.10.29 0 0 7037

eszembe jutott, hogy elhívjak valakit....

mesélem, hogy legutóbb is tök jó volt...mármint júniusban.

aztán eszembe jutott, hogy akkor olyan részeg voltam, hogy össze-vissza bőgtem és teleköpdöstem egy poharat. úgy kellett előlem elvenni.

szóval minősíthetetlenül viselkedtem. mondjuk most már röhögök magamon, de csak azért mert hónapokra van....

Előzmény: milendee (7012)
Eavit Creative Commons License 2006.10.28 0 0 7036
hát ezt nem nekem kell felfognom, ennek ellenére folymatos a húzás minden családi ünnepen. a helyzet csak romlott, mióta  a hugomnak komoly barátja van több mint egy éve.
Előzmény: milendee (7034)
Eavit Creative Commons License 2006.10.28 0 0 7035

ütök a szádra. :)

csak lazán. bár mondani könnyű.

ha valaki izgul akkor izgul.

Előzmény: milendee (7033)
milendee Creative Commons License 2006.10.28 0 0 7034
baromság, tök fiatal vagy még. különben is, előbb tanulni kell meg karrier, más idők járnak (üss a számra léééciii)
Előzmény: Eavit (7032)
milendee Creative Commons License 2006.10.28 0 0 7033

de én élvezni akartam, és nem mellesleg megismerni, milyen a legnagyobb vallási ünnepük, amilyen nálunk a karácsony. erre bedugnak egy sarokba.

és halálra is izgulom magam, mert a 2 szervező közül senki sem tudta megmondani, h milyen felszerelés van ott, lehet h csak 1 mezei deck, és nem tudom, milyen zenéket toljak, mert erről sem bírtak nyilatkozni. ott ovlt az első 2 bulin. OK, olyat fogok.

de: tegnap (!) felhív, hogy van-e bollywoodi karaoke zenegyűjteményem. ne bazz! akkor kellett volna azt mondani, hogy köszönöm a felkérést, ennyi. most hasmenésem van, nem tudok enni, úgy el fogom izgulni, amennyire csak lehet. és akkor még Bollyné sem biztos, h jön, mert beteg. ő szokta bennem tartani a lelket, nélküle csak kutyulok össze-vissza.

na, vajon mi lesz? van-e értelme izgulnom, vagy álljak hozzá úgy, ahogy ők?

Előzmény: Eavit (7031)
Eavit Creative Commons License 2006.10.28 0 0 7032
holnap jönnek a rokonok, újabb aforduló arról, hogy milyen rakás szerencsétlenség vagyok és vénlány leszek, mert így sose lesz senkim....
Eavit Creative Commons License 2006.10.28 0 0 7031
még az is jobb mint epidemológiát tanulni.
Előzmény: milendee (7029)
Eavit Creative Commons License 2006.10.28 0 0 7030

nnnna. a másik. bockó még horkol is.

bár kicsit meg kell pozícionálni és abbahagyja. :)

Előzmény: milendee (7028)
milendee Creative Commons License 2006.10.28 0 0 7029

ma este nagy hindu vallási ünnep, nyár óta szervezik, én nyár óta készülök rá. erre mi van? végig kell ácsorognom az eglszet egy zenegép mögött:////

morcccc

milendee Creative Commons License 2006.10.28 0 0 7028

én most jól. nem horkoltak mellettem:)

mondom, h kőszingli vagyok..

Előzmény: Eavit (7027)
Eavit Creative Commons License 2006.10.28 0 0 7027

gyerekség olyasvalakire vágyni aki érdekes és izgalmas?

vagy csak reménytelen, hiszen egy a millióból az ilyen.

rosszul aludtam és furákat álmodtam.

milendee Creative Commons License 2006.10.28 0 0 7026
jaj ne bosszants fel korán reggel éhgyomorra..
Előzmény: Gombócartúrné (7023)
Eavit Creative Commons License 2006.10.27 0 0 7025

szerintem jól tetted.

én is ordibáltam volna. megérdemelte.

Előzmény: Gombócartúrné (7023)
Gombócartúrné Creative Commons License 2006.10.27 0 0 7024

Sóhaj

Megyek ma isibe. Rém izgalmas órám lesz.

Előzmény: Eavit (7022)
Gombócartúrné Creative Commons License 2006.10.27 0 0 7023

Jaj, képzeld, mitörtént a tegnap...

Beültünk 6-an egy helyre iddogálni.

Pincér első körnél közölte, hogy előző reggel 10 óta nem aludt - mintha bármi közünk lenne ehhez... (engem sem sajnál senki a mh-emen, ha a saját faszságom miatt nem fekszem le aludni)

MINDENT többször mondtunk el neki, s annak ellenére, hogy felírta, mit kérünk, 2 tétellel kevesebbet hozott ki, látványosan vágta is a pofákat, mikor valamit elfelejtett és visszaszalajtottuk.

1 ember elment haza, kifizette az 1 pohár borát.

Jött még 2 ember, majd mi nem sokkal ezután ketten elindultunk.

Odaléptünk a pulthoz, mondom a gyereknek, szeretnénk kifizetni, amit fogyasztottunk.

Erre félvállról odaveti... mit veti? köpi nekem, hogy adjuk oda a pénzt a többieknek, mert együtt van a számla.

Visszamentem az asztalhoz, itallap kinyit, kiszámoltam, 1050.- Ft, pontosan ennyit letettem az enyémeknek, mondván, hogy ennek a fasznak én egy forint borravalót nem adok.

Ekkor jött az asztalunkhoz, hogy hát ha mi valamit nem mondunk be neki, ottmarad kifizetetlenül ésatöbbi.

finoman szólva ordítva közöltem vele, hogy mégis mi a faszt képzel magáról, nem nézi ki belőlem, hogy egy sört és két hubertust fejben tudok tartani, és egyáltalán, azért kapja a fizetését, mert mi itt fogyasztunk és hogy képzeli hogy így viselkedik a vendéggel ésatöbbi...

Csak állt, szóhoz nem jutott az ordításomtól és nézett egyik szememből a másikba, aztán, hogy kiordítottam magam távoztam... most voltam itt először és utoljára.

Utólag gondolkodtam el, mekkora hülye vagyok, hogy hagytam magam felhúzni.

Amikor közölte, hogy a haveroknak adjuk a pénzt, bájos mosollyal csak annyit kellett volna mondanom: a vásárlók könyvét és egy tollat kérek.

Ma beszéltem a társaságból egy emberrel, azt mondja, ő már többször volt itt, és soha semmi problémájuk nem volt, igaz, ezt a gyereket még nem is látta itt...

Eavit Creative Commons License 2006.10.27 0 0 7022
sóhaj....
Előzmény: Gombócartúrné (7021)
Gombócartúrné Creative Commons License 2006.10.27 0 0 7021
DE!
Előzmény: Eavit (7020)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!