Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2006.09.05 0 0 2480
Vosonic: köszi, de a pénz nem jött össze rá. :-)
Előzmény: déef (2479)
déef Creative Commons License 2006.09.05 0 0 2479
2477-re:
De igen. Azóta sem voltam tűzközelben, de cseréltem gépet...

2475-re:
A debreceni Lovardában.
Múlt ősszel-télen voltam néhány koncerten.

A Vidoron arról lehet megismerni, hogy gép nélkül szomorkodom egy padon, mert szervizben van a gépem.

Kösz, hogy megnézted, igyekszem :-) Remélem, a gépem is kész lesz 1-2 héten belül.

Apropo: ha akarsz 1-2 hétig tesztelgetni egy Vosonic-ot... most úgysem tudom használni. Nekem nem volt vele gondom, miután egy új vinyót tettem bele a régi, notebookból kiöregedett helyett.
Előzmény: toth-abri (2477)
toth-abri Creative Commons License 2006.09.05 0 0 2478
300eoss! Szúrj már be egy linket a honlapodról!
Előzmény: 300eoss (2474)
toth-abri Creative Commons License 2006.09.05 0 0 2477
Várj csak, nem te vagy az, akivel a tűzoltó bemutatón találkoztunk tavaly nyáron?
Előzmény: déef (2473)
toth-abri Creative Commons License 2006.09.05 0 0 2476
a srácnak melyik Canon nagyágyúja van?
Előzmény: 300eoss (2474)
toth-abri Creative Commons License 2006.09.05 0 0 2475

melyik lovardában?

 

téged miről kehetett megismerni és milyen géppel fotózól?

 

megnéztem a blogodat, érdekes

Előzmény: déef (2473)
300eoss Creative Commons License 2006.09.05 0 0 2474
A bajuszos-fülhallgatós egy debreceni srác, én Tankcsapda koncert-fotózáskor beszélgettem vele Debrecenben a öö..izé csarnokban.
déef Creative Commons License 2006.09.05 0 0 2473
A sárga fülesesre gondolsz?
Vele a Lovardában szoktam találkozni.
Előzmény: toth-abri (2471)
Bobby75 Creative Commons License 2006.09.05 0 0 2472
Rutinos.. Amúgy minden napról van 1-2 az indexkeleten.
Előzmény: toth-abri (2471)
toth-abri Creative Commons License 2006.09.05 0 0 2471

Na, vidoros képek senkitől? :-)

 

A tegnapi koncerten csak úgy rajzottak a fotóriporterek.

 

Szerintetek az egyik nagybajuszos-kenonos srácon azért volt fülhallgató, hogy a nagy hangfalak körül járkálva ne szenvedjen halláskárosodást? :_)

Bobby75 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 2470
Kiegészíteném a listát: ZD 7-14, vagy egy felező. A Vidor alatt rájöttem, hogy ez még hiányzik.
Előzmény: Bobby75 (2465)
Bobby75 Creative Commons License 2006.09.01 0 0 2469
Kérdezni is akartam, hogy sikerült ezt elérni. Én is próbáltam, de 1-2 másodperc felé nem tudtam menni, ezért is untam meg a nyomogatást.
Előzmény: Vikopeu1 (2468)
Vikopeu1 Creative Commons License 2006.09.01 0 0 2468
Hali!

25 másodperc az nem olyan kicsi. Átlagban 2-3 expó alatt megvolt egy villám.
Előzmény: ultramarin9 (2462)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2006.09.01 0 0 2467
bocsi, ezt nem ide akartam
Előzmény: DIE_ROBOTER (2466)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2006.09.01 0 0 2466
Gyerekek, jonnzy hová tünt?
Bobby75 Creative Commons License 2006.08.31 0 0 2465
ZD-14-54, portrémarkolat, és egy 35mm-es makro. Most ennyi...:)
Előzmény: toth-abri (2463)
Bobby75 Creative Commons License 2006.08.31 0 0 2464
Nyaralás alatt elkaptam egyet kézböl. Persze szépen bemozdult..:)
Előzmény: ultramarin9 (2462)
toth-abri Creative Commons License 2006.08.31 0 0 2463

Gratulálok, tetszik a felvétel(ek)! Már nekem is ki kellene próbálnom a panorámmát, de ahhoz először állvány kellene.

 

Tényleg, már régen fájt a fogam valami új cuccosra. Ti hogy áltok vele? Most mi kellene?

 

Nekem talán egy DX formátumos halszem.

Előzmény: Bobby75 (2459)
ultramarin9 Creative Commons License 2006.08.31 0 0 2462

Hát - nem tom, melyik az AJ gimi, pláne az uszodája, pedig ezek szerint itt a közelben van. Itt laksz netán? Mi az Ungvár sétányon, én a másodikon járkáltam az erkélyre, ami a főiskola felé néz. Onnan nem tűnt ilyen bíztatónak, pedig állványt, mindent előkészítettem. Nyáron volt egy jó villámos vihar, azt lett volna jó elcsípni, csak akkor épp rossz volt a gépem.

A 25s záridő nagyon kicsi, hogy tudtál egyáltalán villámokat elcsípni, ezt még most sem értem :) Vagy folyamatosan exponáltál? Én úgy láttam, 10-10 perc is eltelt, mire újabb villám jött.

Előzmény: Vikopeu1 (2461)
Vikopeu1 Creative Commons License 2006.08.31 0 0 2461
Hali All!

Erkélyről, 3-ik emeltről az Arany J. Gimnázium uszodája felé lőttem a képeket. 25s-os záridő, 8-9-es rekesszel és auto WB. Biztos ami biztos RAW-ban is mentettem, de jók lettek a színek.
ultramarin9 Creative Commons License 2006.08.31 0 0 2460

hm  Tényleg jók. Én többször kimentem megnézni, de túl magasnak (felhőbe ágyazottnak) és ritkának tűntek, így lemondtam róluk. Nem gondoltam volna, hogy ilyen szépek. Honnan készültek a képek?

Volt egy nagy közben (tán 9 körül), azt láttad? Ha igen, milyen volt, mért szólt olyan nagyot?

 

Előzmény: Vikopeu1 (2457)
Bobby75 Creative Commons License 2006.08.31 0 0 2459
Én is gondolkodtam, hogy felállványozom a gépet, de aztán inkább mégis a munka mellett döntöttem.. Amúgy tök jók, ha jól látom, valahol az Ungvár sétány környékén van. Vagy nem? Én a múlt heti szivárványt csiptem el 5 képben.

Előzmény: Vikopeu1 (2457)
vlevi Creative Commons License 2006.08.31 0 0 2458
Jó képek.
Hol készült, a Korányi környékén?
Előzmény: Vikopeu1 (2457)
Vikopeu1 Creative Commons License 2006.08.31 0 0 2457
Üdv Mindenki!

Tegnap vihar volt. Valaki készített még képeket?

http://www.vikopeu.hu/villam/villam.html
toth-abri Creative Commons License 2006.08.28 0 0 2456
Köszi, jó link!
vlevi Creative Commons License 2006.08.28 0 0 2455
Nem hiszem, hogy "A Vosonic" mint gyártó lenne a szar. Esetleg egyes típusai, vagy a beléjük rakott winchester, de ennyi erővel lehet az is, hogy "A Canon" nem jó.
Ezt a topikot nézted?
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9100014
Előzmény: toth-abri (2454)
toth-abri Creative Commons License 2006.08.28 0 0 2454

Sziasztok! Tudtok ajánlani valamilyen megbízható digitális háttértárat? A Vosonicról azt olvastam, hogy gyakran előfordul másolási hiba, és a képek elveszhetnek.

Köszi!

toth-abri Creative Commons License 2006.07.28 0 0 2453
Szia! Hát te ki vagy? :-)
GNdH Creative Commons License 2006.07.28 0 0 2452
De kihalt lett ez a topic! Mi van veletek, nyaraltok?
300eoss Creative Commons License 2006.07.06 0 0 2451
Én akkor pont dolgozóba leszek, de később mindenképp megnézem.
Előzmény: toth-abri (2450)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!