Keresés

Részletes keresés

schleier Creative Commons License 2010.02.02 0 0 24032

Jajca!

 

megjelent az első érdeklődő...pedig még kész sincs...

 

 

Vandras Creative Commons License 2010.01.31 0 0 24031
Ez a Zindex hülyeségi közé tartozik.
Előzmény: GéKiss (24030)
GéKiss Creative Commons License 2010.01.31 0 0 24030
Hűha, akkor nálad valami nem kerek, ugyanis 3 kép van.... :S
Előzmény: topoly (24029)
topoly Creative Commons License 2010.01.31 0 0 24029
Bocsi, én 2 képet látod Vandrásnál, volt esetleg több? A hozzászólásodból ez következne. Az utolsó (második:) nekem is nagyon tetszik!
Előzmény: sztyui2 (24027)
Vandras Creative Commons License 2010.01.31 0 0 24028
Köszi, inkább helyzetjelentésnek készültek a képek. Ki sikerült szabadulni.
Előzmény: sztyui2 (24027)
sztyui2 Creative Commons License 2010.01.31 0 0 24027
Első kettő nekem annyira nem tetszik de az utolsó nagyon! Nagyon eltaláltad a perspektívát az utolsónál és nagyon szép fényeket is fogtál ki;)
Előzmény: Vandras (24025)
mazli1 Creative Commons License 2010.01.30 0 0 24026
Nagyon szépek! :) Különösen a hópihék!
Előzmény: Jajca (23998)
Vandras Creative Commons License 2010.01.29 0 0 24025
Egy kis szerdai Mártély, délután.
förster Creative Commons License 2010.01.29 0 0 24024
Biztosan így van, de a képeidet nézegetve azért itt többről van szó! :-)
A "Tücsökzene" a kedvencem. Remélhetőleg még sok szép munkádban gyönyörködhetünk!
Üdv.
Előzmény: pistabátyó (24023)
pistabátyó Creative Commons License 2010.01.28 0 0 24023
Szerencsém volt az idővel, jókor voltam jó helyen.
Előzmény: förster (24022)
förster Creative Commons License 2010.01.28 0 0 24022
Köszönöm, nem mindennapi fotó. Ilyen szépnek ritkán látom, pedig sokszor csodálom.
Gratulálok!
Előzmény: pistabátyó (24007)
Nuro Creative Commons License 2010.01.27 0 0 24021
Tlight, próbáltalak telefonon elérni, de nem vetted fel. Február 13.-án lesz a következő aukciós bál Mártélyon, ha érdekel ;-)
Előzmény: tlight (24019)
EveRY Creative Commons License 2010.01.27 0 0 24020
:) mit vártál ettől a balf*sztól?
Előzmény: tlight (24014)
tlight Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24019
Köszi a képeket. Közben megnéztem a galáriádat, nagyszerű képeket találtam több kategóriában!
Előzmény: pistabátyó (24015)
Vandras Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24018
Régen írtam a fotózz-ra értékelést, most megtettem. Az ürge jó fotós, de jobb, ha marad a saját szakterületénél.

Előzmény: tlight (24014)
Jajca Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24017
A reggeli zúzmarás derengést én is láttam, de sajnos a munka... viszont ezek nagyon szépek! Jó, hogy Orosházán ilyen jó szemű fotósok vannak... ahogy írtam korábban a vendégkönyvedbe ;-)
Előzmény: pistabátyó (24015)
Jajca Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24016
Na, délután kb. eddig olvastam el az értékelést... elég is volt belőle...
Előzmény: tlight (24014)
pistabátyó Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24015
Jó hideg szélcsendes, derült idő.
Lehetett reménykedni, de biztos csak akkor voltam amikor a reggeli derengésben kinéztem az ablakon.



Előzmény: tlight (24012)
tlight Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24014

Mekkora arc ez a Szandelszky Béla...

 

A PROFI ÉRTÉKELÉSE

Megmondom őszintén, fotóriporterként soha nem érdekeltek az ilyen jellegű képek...

 

HOGY KEZDHET ÍGY EGY ÉRTÉKELÉST!?

 

http://fotozz.hu/fotot_megmutat?Foto_ID=205901

Jajca Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24013
Ezért tényleg megérte... és valóban, jöhet a többi ;-)
Előzmény: pistabátyó (24007)
tlight Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24012
Kilested időjárás előrejelzésből, vagy egyszerűen csak most volt időd?
Előzmény: pistabátyó (24011)
pistabátyó Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24011
Legalább összefutottam volna egy Mártély specialistával. :-)
Egy nap szabi nekem is ugrott, de legalább nem hiába mentem.
Előzmény: Vandras (24009)
tlight Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24010

Szép ez a kép, vam még? Jöhet fel ide ;-)))

Előzmény: pistabátyó (24007)
Vandras Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24009
Hát olyan nagyon Mártélyos, grtaula. Sajna nem tudtam kimenni, pedig nagyon viszketett, de dolgozó............ Benéztem a képed közé, majd végig rágom.
Előzmény: pistabátyó (24007)
tyutyus Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24008
A fiatalkorú Piroska :-)
Előzmény: Vandras (24006)
pistabátyó Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24007
Szép volt a tegnap reggel Mártélyon.
Vandras Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24006
Vagy egy anyóka, rőzseköteggel a hátán.
Előzmény: Jajca (24005)
Jajca Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24005
Csak nem az őzike?
Előzmény: tlight (24002)
Jajca Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24004
Ha-ha Mesterem... kézből... erre fussa ;-)
Előzmény: tlight (24001)
Jajca Creative Commons License 2010.01.26 0 0 24003
A harmadikat azért csináltam, mert jégről lefolyó vizes képem még nincs ;-)
Előzmény: sztyui2 (23999)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!