Keresés

Részletes keresés

Hofburg Creative Commons License 2005.12.29 0 0 3472

Sziasztok!

 

Abrakadabra, sitty és sutty, már haza is értem a tegnapi kaposvári Neoton koncertről! :)) Jó, oké, én Kaposváron is aludtam. De ma aztán kivonatoztam magam: 4 óra Bp. Déi pu-ig, onnan még másfél-két óra haza. De megjöttem.

És nagyon-nagyon megérte!!! Rengetegen voltunk, és hatalmas bulit csaptunk!

Éváék fantasztikusak voltak, tényleg remek formában és nagyon-nagyon jó kedvvel játszottak, majd dedikáltak utána jó ideig.

 

Drága Bubu és Fristi, és a másik 3 pesti leányzó: nagyon örülük, hogy végre személyesen is megismerkedtünk!! Hosszú évek óta rengeteg koncerten láttalak Titeket, és mint kiderült, fristi, Te is engem itt-ott. Na, most végre összeismerkedtünk, és olyan jó volt ott táncolni, tapsolni és énekelni az első sorban!!

A képeket sajnálom én is, de talán majd legközelebb...

 

Bubu, örülök, hogy épségen megérkeztél haza az erőltetett menet után, amit "hajnalban" a buszpu-ig levágtunk! Tempós volt. De hát mit is vársz egy informatikus könyvtárostól és egy mobilszakértőtől?? :)))

peemrose Creative Commons License 2005.12.29 0 0 3471

szavazni lehet az év koncertjére.

 

http://index.hu/karacsony/2005/szavazas/

 

ki-ki belátása szerint :)

Előzmény: bubu79 (3470)
bubu79 Creative Commons License 2005.12.29 0 0 3470

Sziasztok!

 

Ahogy István már leírta, tegnap Kaposváron voltunk és tényleg frenetikusan jó teltházas buliban volt részünk. Én rég éreztem magam ilyen jól, de ehhez sok minden hozzájárult. Jó társaság, jó hangosítás, jó közönség, és természetesen jó zene.

 

István, nagyon sajnálom, ami a képekkel történt.  A memóriakártyáról törlődhet, de a szívünkből nem. Ott örökké őrízzük ezeket a pillanatokat. :)

Ja, és nagy kő esett le a szívemről, hogy épségben hazaértetek.

 

Edit, nagyon örülök, hogy annyi eltervezett találkozás után sikerült végre összehozni egy koncertet. Nagyon köszönöm a vendéglátást és remélem nem csak márciusban találkozunk legközelebb. Ja, és nyugodtan kikapcsolhatod a mobilt. ;) Próbáld csak ki legalább egyszer a kedvünkért. Please.

 

Hofbourgh, remélem jól írtam a neved. Inkább maradjunk  bantunál, azt tutira le tudom írni. :) Szóval Te vagy a világ legjobb informatikus könyvtárosa a világon! :)

Ha minden jó megy akkor holnap találkozunk!

 

Éva74, átvettem a videókat és viszem holnap. Gondolom megtaláljuk majd egymást a nagy tömegben.

 

 

Előzmény: fristi (3464)
zsolt 24 Creative Commons License 2005.12.29 0 0 3469
Köszi szépen a segitséget, mostmár minden tiszta!Imádom a Neotonosakat mert olyan segitőkészek egymás iránt!!!!! Mégegyszer köszi szépen és éljen a Neoton Familia!!!!!!!!!!!!!
fristi Creative Commons License 2005.12.29 0 0 3468

Szia Zsolt!

A holnapi Neoton Sztárjai koncert, 30.-án az V. kerületben a Vörösmarthy téren lesz, igen, kint a téren.Ha minden igaz, este 6 órakor, belépő nincs :-)  földalatti végállomásánál kell leszálni. Nem biztos a 6 órai kezdés, de korábban nem lesz max később.Mivel ingyenes koncert, és biztos hogy rengetegen lesznek, jobb elöbb odamenni,ha jó helyen akartok lenni, vagy furakodtok :-) Remélem ebböl már minden tiszta, ha nem kérdezz nyugodtan.

Előzmény: zsolt 24 (3467)
zsolt 24 Creative Commons License 2005.12.29 0 0 3467
sziasztok! még egy kérdésem lenne a 30, ai koncertel kapcsolatba és igérem többet nem zaklatlak ezzel titeket !! szoval csak azt szeretném kérdezni hogy szabadtéren lesz ? elöre is köszönöm szépen!!
Patak Éva Creative Commons License 2005.12.29 0 0 3466

 

 

 Sziasztok! Szia Kedves Éva!

 

Itt van a link,remélem sikerül majd itt visszanézned a mai Napkeltét.

 

Egyébként du. a M2-ön is ismétlik,ha jól tudom.Szia Puszi.:P.Éva

 

http://napkelte.wildom.hu/naptv/naptv.visszanezo.page?nap=20051229#

 

Remélem nem bénáztam el.

Előzmény: Éva74 (3463)
csiy Creative Commons License 2005.12.29 0 0 3465
051228051228
Éva74 Creative Commons License 2005.12.29 0 0 3463

Sziasztok!

 

Sajna csak a végét láttam a műsornak. Este az M2-n a napnyugtában nem lesz az ismétlése??? Ha valaki felvette, én igényt tartanék rá, illetve, ha le lehet vhonnan tölteni, akkor is szóljatok!

 

Még vmi! A múlt héten, vagy előtte az M1-en vmelyik nap a Nagy vitában volt Éva. Látta vki, vagy esetleg felvette videóra? Nem találom az MTV honlapján. A téma a vidék és a város volt. Fontos lenne, mert kíváncsi vagyok rá nagyon.

 

Remélem hatalmas volt az esti buli, gondoltam rátok: Üdv. mindenkinek, tali holnap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Valentina (3462)
fristi Creative Commons License 2005.12.29 0 0 3464

Sziasztok!

Fergeteges buli volt tegnap Kaposváron!

NAgyon jó volt a hangulat, és a közönség, Jól szólt a buli, és Éváék is kitünő formában voltak.Kedves mindenki aki tegnap ott volt, képzeljétek hogy az összes kép elszált a memoriakártyámról, szóval egy képet sem tudok fölrakni, és a közös fotóknak is annyi :-( ilyen még nem fordult elő velem, nagyon rosszul érintett hazafele amikor meg akartam nézni a képeket, és sehol semmi.majd próbálok szerezni egy pár képet a buliról. Bubu, te legalább láttad őket :-)

Rákérdeztem Ádámtól hánykor lesz a 30.-i koncert, és azt mondta este 6 óra, tehát nem 7,csak azért hogy nehogy valaki lemaradjon, de inkább mindíg elöbb kell menni mint később :-)Üdv. mindenkinek.

Valentina Creative Commons License 2005.12.29 0 0 3462
Most lesznek Éváék a Nap-keltében. :) Bocs, ha későn szólok... én is most tudtam meg.
a két kedves hölgy Creative Commons License 2005.12.28 0 0 3461
Kedves Zsolt!
Igen, a buli a Vörösmarty téren lesz, azért írtam a Deák teret, mert közlekedési eszközzel úgy a legegyszerűbben elérhető. Ahogy kiszállsz és feljössz a Deák téri metróból, egy perc alatt ott vagy gyalog. Szerintem csak a tömeg után kell menned:-)))
Vagy a kisföldalattival menj a Vörösmarty térig, és akkor egy percet sem kell gyalogolnod. Remélem, így már odatalálsz!
Drága Istvánom!
Köszi, gyógyulgatok, bár estére mindig nagyon fáj a lábam, egyenlőre nem tudom, hogy fogok bulizni, de addig még van 2 nap:-))) Jó bulit Nektek estére, mentem volna szívesen, azért gondoljatok Rám!
Puszi mindenkinek: Kati
csiy Creative Commons License 2005.12.28 0 0 3460
Előzmény: csiy (3459)
csiy Creative Commons License 2005.12.28 0 0 3459
zsolt 24 Creative Commons License 2005.12.28 0 0 3458

sziasztok Kedves Neotonosok!  A 30. ai koncert a honlapon a Vörösmarty térre van irva , és itt a forumba  a Kati azt irta hogy a Deák téren lesz ! valaki tudna segiteni hog ypontosan hova menjünk mert nem szeretnénk lemaradni rola! elöre is köszönöm szépen

 

Sty Creative Commons License 2005.12.28 0 0 3457

Promo

 

Kedves Peem?

Ez eredeti lemez?Mert kellene  nekem ,és nem szeretném,hogy az utolsó pillanatban eltünne!!!Vagy csak a CD-k tudnak eltünni?

:-)))

fristi Creative Commons License 2005.12.28 0 0 3456

Sziasztok!

A TAPOLCAI KÉPEK AZ OLDALON!

Aki bujt aki nem, ma Kaposvár, és remélem nagyon jót bulizunk, remélem Edit veled is végre talizunk, Bubu, mi megyünk tuti!!! Két kedves hölgy Kati, remélem gyógyulgatsz, és 30.-án már tiszta erővel nyomulsz :-) jól belejöttél a képfelrakosdiba :-) mindenkinek üdv. István

Éva74 Creative Commons License 2005.12.27 0 0 3455
Megvannak a képek, szupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Nagyon jók, gratula érte Viktornak és köszi Bubu!            Éva
Előzmény: Éva74 (3453)
Patak Éva Creative Commons License 2005.12.27 0 0 3454

 

 

Szia Kedves Csiy!

 

Veled meg már nagyon régen beszélgettünk sajnos.:-(

 

Hogy vagy mostanában?Aranyos vagy,hogy betetted a linket.:-) Köszi. És azt,hogy annak idején te

 

segítettél nekem a kicsinyítésben is!!! Köszi,és Puszi Neked.:Éva

Előzmény: csiy (3450)
Éva74 Creative Commons License 2005.12.27 0 0 3453

szia csiy! köszi a címet ismét bővült a gyűjteményem.

 

István! Ugye nem csak nekem nincsenek még a gépen a tapolcai képek? 30.-án buliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Üdv. mindenkinek! Éva

Előzmény: csiy (3450)
Patak Éva Creative Commons License 2005.12.27 0 0 3452

 

Szia Kedves Kati!

 

Akkor jól emlékeztem,csak én akkor nem egyedül jártam.Meg más koncerteken is láttuk egymást szerintem.:)

 

Mi is minden hónapba ott voltunk,mikor kint volt még a kis teraszon is.stb. De jó kis

 

bulik voltak.Meg utána volt még a Békásmegyeren pár Klubnap.

 

Én bízom benne,hogy lesz még ilyen.Szerintem igény lenne rá.És összejönnénk a

 

régi kedves és persze az új barátokkal is.:-)))Na meg a NEOTONNAL!!!:-)))

 

Egyébként nem változtatok olyan sokat. Ok,akkor találkozunk 30.-án!

 

Szia.:Puszi.:Éva

 

A képen ott ahol  hárman vagytok nagyon aranyos az a két kedves hölgy is!:-))

 

Ők emlékeznek rám Tahiból biztos.:-)))  Puszi Nekik is!

Előzmény: a két kedves hölgy (3448)
a két kedves hölgy Creative Commons License 2005.12.27 0 0 3451

Ez is Miskolc...
Bocsi, de muszáj gyakorolnom a képfelrakást...
csiy Creative Commons License 2005.12.27 0 0 3450
a két kedves hölgy Creative Commons License 2005.12.27 0 0 3449

Miskolci neoton sztárjai koncerten, ahová kicsit alulöltözve mentünk...
Emlékeztek?
a két kedves hölgy Creative Commons License 2005.12.27 0 0 3448
Kedves Évi!
Dehogynem jártunk a Patakyba!! Minden hónapban ott voltunk. Bizos, hogy ismerjük egymást, ha más nem, látásból. Furi, hogy így megismersz, pedig a Pataky meg a mostani kép között eltelt pár év, mi is sokat változtunk. Akkor 30-án találkozunk!
Puszi
Patak Éva Creative Commons License 2005.12.27 0 0 3447

 

 

Szia Kati!

 

Köszi szépen,hogy ilyen hamar válaszoltál.:-)

 

Látom már megoldódott a képberakás.Nekem ti nagyon ismerősök vagytok.

 

Nem jártatok teljesen véletlenül TI is a Patakyba?:-)))

 

 

Akkor talizunk Veletek is remélhetőleg 30-án.:-)

 

 

Szia Puszi.:Éva

Előzmény: a két kedves hölgy (3441)
a két kedves hölgy Creative Commons License 2005.12.27 0 0 3446

A két kedves hölgy...
a két kedves hölgy Creative Commons License 2005.12.27 0 0 3445
a két kedves hölgy Creative Commons License 2005.12.27 0 0 3444
egy nyári buli
a két kedves hölgy Creative Commons License 2005.12.27 0 0 3443
Lehet, hogy Éva nem látszik, de tényleg volt az a buli:-))))))
Csak még mindig nem tudok képet felrakni, nem segítenétek? Még lekicsinyíteni sem tudom, pedig olyan szívesen küldenék Nektek képeket!
Új kép-tallózás-feltöltés? Dehát nem megy!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!