Keresés

Részletes keresés

BuNnY Creative Commons License 2006.12.07 0 0 4494
Háziverseny rulez, megmérkőzünk az utolsó helyekért. Legyen védőszentünk Eric Moussambani, az angolna!
Előzmény: Kékbálna (4492)
Dr. Zook Creative Commons License 2006.12.06 0 0 4493
...hmmm, letorik a kezem is irgalmatlan gorcsok kinoznak de minden gyotrelem dacara amit e szavak okoznak idefirkantom: egyre ugyesebb a srac

ááá mi van velem, segitseg!

zook
Előzmény: Kékbálna (4492)
Kékbálna Creative Commons License 2006.12.06 0 0 4492
Á mi nem ebben a nagy csapatban indulunk a Bunnyval. Egyszerűen nem akarunk zavarba hozni senkit sem a képeinkkel. :)) Ez részünkről egy egyszerű párbaj, amihez egy a hogy is hívják csak körítés. :)) Egyébként jó hír, hogy az első 20-ba be lehet kerülni. :))
Előzmény: Dr. Zook (4491)
Dr. Zook Creative Commons License 2006.12.06 0 0 4491
jaj, akkor hogy lesz bunny a harmincötödik? ezt tervezte...szegeny de csalodott lesz.

zook

:)
Előzmény: Analóg (4490)
Analóg Creative Commons License 2006.12.06 0 0 4490
Én úgy tudom hétfőn este fél hétkor 11 leadott anyag volt, abban nem t'om benne volt-e a Násfayk anyaga is, meg a Gulyás Zsoltié. 
Előzmény: Dr. Zook (4489)
Dr. Zook Creative Commons License 2006.12.06 0 0 4489
oje
Előzmény: BuNnY (4488)
BuNnY Creative Commons License 2006.12.06 0 0 4488
Nem sok, doktor úr, nem sok.  De több, mint három, ezért a dobogóról tuti lecsúsztunk :P Konkrét információkat a januári hivatalos bemutatón, zsűrizésen sötöbö.
Előzmény: Dr. Zook (4487)
Dr. Zook Creative Commons License 2006.12.06 0 0 4487
aztan hany kis hobbitka lett a vegelszamolasnal, draga nyákos lápi szörnyeteg úr?
Előzmény: BuNnY (4486)
BuNnY Creative Commons License 2006.12.06 0 0 4486

Mockosz kis kezeim közé kaparintottam a drágaszágaitokat, cúna hobbitkák, már válogatom is ki, mit fogok szarumán nagyúr elé bocátani saját neveckém alatt.

háááháááhááá (sátáni kacaj).

Dájver Creative Commons License 2006.12.04 0 0 4485
Sziasztok!


Nem tudom, hogy hol kellene megpróbálnom, de hátha tudtok segíteni, esetleg valakit érdekel. Tudom, hogy ez nem egy hirdetős fórum, de talán nem haragszotok meg érte.

Van egy NIMAR univerzális compact fényképezőgép tokom, amit szeretnék eladni. Nekem 40m alatt sem ázott be, de a gyár azt hiszem 30m -t ad meg. A tok csak az exponáló gombot tudja kezelni, de kezdő fotósnak vagy snorisoknak kiváló.
A legnagyobb hátránya, hogy a gép vakujának fénye visszaverődhet a plexiről, de ügyes fényterelésekkel ez kiküszöbölhető és persze függ a géptől is.

Ha valakit érdekel....

tacsko_"kukac"hotmail.com

Üdv.
D.

BuNnY Creative Commons License 2006.12.04 0 0 4484
Személyem feddhetetlenségéhez kétség sem fér ... nem lesz elrontva az átnevezés nagyon, épp csak néhány kép véletlenül mondjuk analog és archi eredeti nevekről bunny névre cserélődnek. Ez a fránya technika néha bizony megtréfálja az embert :P
Dr. Zook Creative Commons License 2006.12.01 0 0 4483
bakker, igen, tenyleg o fogja...hmmm...ragaszkodom a szemelyes jelenlethez atmeretezes kozben...videobirot!!!

:)

zook
Előzmény: Analóg (4482)
Analóg Creative Commons License 2006.12.01 0 0 4482
Vagy még egy lehetőség Bunny! Bár nem t'om még mindig te fogod a képeket átnevezni-méretezni? Ha igen véletlenűl rontsd el a többiek képét közben. És még lehetsz akkor második, persze csak utánam! :-) A piszkos anyagiakat pedig ne itt beszéljük meg, hanem jó kis tiramisuk társaságában!
Előzmény: Garfield33 (4481)
Garfield33 Creative Commons License 2006.12.01 0 0 4481

Ez bagyon eccerű. Odaállsz a kapualjba, és minden befele igyekvőt fejbevágsz.

Előzmény: BuNnY (4479)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006.12.01 0 0 4480

Azt csak a jó isten tudja.

 

:))))

 

Ha nagyon ég a ház, odaadom az "enyémet".

Előzmény: hunyi 7 (4478)
BuNnY Creative Commons License 2006.12.01 0 0 4479
Én tegnap leadtam, asszem a 2. vagy harmadik voltam, ezzel a helyezéssel összetettben is megelégednék :D
Előzmény: Analóg (4477)
hunyi 7 Creative Commons License 2006.11.29 0 0 4478
És mikorra is számíthatnék én erre a gumigyűrűre?
Mert ha sokat csúsztatjuk, akkor égető lesz.
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4468)
Analóg Creative Commons License 2006.11.27 0 0 4477
Én már rég leadtam volna, csak Pixmanias piszmog, és egyeztetni akarunk, hogy ne adjunk be egyforma képeket, mert majdnem mindenhol együtt voltunk. De a héten akkor is elintézem. Viszont Zorrokitudjahány lehet mégsem indul, mert az új házával van elfoglalva és még szkennelnie is kellene.
Előzmény: BuNnY (4475)
Kékbálna Creative Commons License 2006.11.27 0 0 4476
Tudod jó a projekt szabályt. Az idő 90%-át elszöszmötölöd a világ legszofisztikáltabb comboboxával. Majd a maradék 10% időben elvégzed a hátramaradt 90%-nyi melót. :))
Előzmény: BuNnY (4475)
BuNnY Creative Commons License 2006.11.27 0 0 4475
És tartok tőle elég sokat lesznek aznap 17 és 18 óra között :)
Előzmény: Kékbálna (4474)
Kékbálna Creative Commons License 2006.11.27 0 0 4474
Hétfőn még be lehet vinni személyesen 18-ig. Ezt láttam a kiírásban.
Előzmény: Dr. Zook (4473)
Dr. Zook Creative Commons License 2006.11.27 0 0 4473
oje es koszi!

mas: kepek, van meg akivel egyutt szaladok majd a vasarnapi fopostara?

:)))

zook
Előzmény: mercatoris2 (4471)
BuNnY Creative Commons License 2006.11.27 0 0 4472
Nemsokára lejár az OB beadási határideje, aki még szúnyogol a képekkel, kezdjen el kapkodni :) (következő hétfő a határidő).
mercatoris2 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 4471
Válasz is:-)
Előzmény: Dr. Zook (4470)
Dr. Zook Creative Commons License 2006.11.25 0 0 4470
...mail ment!

zook
Előzmény: mercatoris2 (4469)
mercatoris2 Creative Commons License 2006.11.25 0 0 4469
Nahát, hogy terjednek az infó... Köszi.
Előzmény: Dr. Zook (4465)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006.11.24 0 0 4468

No.

Megjött a gyerekem.

Neki van maszkja, meg reduktora.

Igaz, a hátán hordja.

 

:))))

 

Előzmény: Dr. Zook (4467)
Dr. Zook Creative Commons License 2006.11.24 0 0 4467
nocsak, ez olyan mint a DD onarckep ami vigyorgas maszk es reduktor nelkul... hol talalkoztal a mesterrel?

:)
zook
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (4466)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006.11.24 0 0 4466

Olvasom, és?

Búvár majmot nem láttál még?

 

:)))

 

 

Előzmény: Dr. Zook (4465)
Dr. Zook Creative Commons License 2006.11.24 0 0 4465
oje, most neztem a ships of darknesst, szivesen latnek meg!

speibl, konyorgom, olvasd el a topic cimet :)))

zook
Előzmény: mercatoris2 (4464)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!