Keresés

Részletes keresés

alrgiii Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76339

Ez igaz, viszont a "remélem" kezdetű mondat elhagyása nem erőlködés. Ha van kérdés a levélben, akkor fel van dobva a labda, elindulhat a beszélgetés. Ha meg nem válaszol, akkor ez a levél nem jött be, mehet a következő.

Előzmény: Törölt nick (76334)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76338

Nem egészen erről van szó. Hagyjuk a dolgot.

Előzmény: Törölt nick (76337)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76337

Tehát ha jól értem, a Szűz vagyok! topikban a szűzfiúk nem panaszkodhatnak, mert a nemszüzek unják a dolgot.

Előzmény: Törölt nick (76335)


Törölt nick Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76336

A fiatalemberek nayg része a kezdetektől csak elutasítást kap. Mitől lennének magabiztosak?

Előzmény: Törölt nick (76334)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76335

Nem. Nem fejtem ki, mert már leírtam párszor, és a topic picit unja a dolgot.

Előzmény: Törölt nick (76328)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76334

Szerintem ha valaki nem magabiztos, az olyan nagy baj, mintha lerí róla az erőlködés.

Előzmény: alrgiii (76332)
whynotbpboy Creative Commons License 2015.05.06 -6 0 76333

Sziasztok. 19 éves bp-i, jómódú, sportoló srác vagyok, biszex, 185/79 19/7, keresek olyan kissrácokat akik nyitottak közös, kölcsönös hokizásra, akár idővel többesben is. Olyan is érdekel kortól függetlenül akit szintén ugyan ez izgatna, dumálhatnánk róla. Nyitott gondolkodású, nem rasszista srác vagyok így tényleg bármilyen kissrác írhat. Ha úgy alakul a dolog, hogy kölcsönös a szimpátia és összehaverkodunk nagyon szívesen támogatom is. whynotbpboy@gmail.com

alrgiii Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76332

Alapvetően egyetértek veled. Annyival egészíteném ki, hogy mindenképpen legyen benne valami személyes ("szép a _kék_ szemed"), illetve valami utaljon arra, hogy elolvasta az adatlapot ("én is szeretek korcsolyázni"). Én gyakran írtam fénykép nélküli nőknek is, ott kimarad a külsőről szóló rész. A végére viszont nem írnám oda, hogy "remélem, kapok választ". Magabiztos férfi nem reménykedik, hanem biztos benne vagy leszarja.

Előzmény: nagykékRS (76310)
alrgiii Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76331

A tapasztalatom azt mutatta, hogy ismerkedés legelején bizony nem tudnak. Írtam a blogos történetet, hogy mennyire nem kezdeményeznek. Ha megvan két-három levélváltás, utána már beszélnek maguktól is, de addig semmit.

Előzmény: Törölt nick (76321)
szjozsi79 Creative Commons License 2015.05.06 0 1 76330

Ok, akkor halljunk 20 mondatot a tegnapi napodról!

Előzmény: szövetszöcske (76279)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76329

Most fel kéne hördülnöm, hogy nem.

De ha nem tetszik, akkor hiába rendelkezik kiváló belső tulajdonságokkal, nem ismerkedem.

Előzmény: nyílméregbéka (76327)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76328

Én sem.

Viszont ha itt folyton panaszkodsz (így láttam), akkor az mégis csak azt jelzi, hogy feszít ez a téma belülről, ezen agyalsz, tehát vágysz a társra.

Akkor mégis kellene ismerkedni. Nem?

Előzmény: Törölt nick (76326)
nyílméregbéka Creative Commons License 2015.05.06 -1 0 76327

És neked ahhoz a réteghez van közöd?

Előzmény: Törölt nick (76325)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76326

Én sem "ismerkedem". Nem látom értelmét.

Előzmény: Törölt nick (76324)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76325

Én nem panaszkodtam.

 

Azt hiszem, van egy olyan jelentős réteg, akinek teljesen mindegy, milyen szívhez szólóan érzelmes vagy értelmes levelet írnának, csak a fotó alapján döntene. Nőben és férfiban is.

Előzmény: nyílméregbéka (76323)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76324

Megfogtál, nem járok magyar szórakozóhelyekre. Meg külföldire sem. Sőt, igazából nem is ismerkedem.

De ahogy a fórumon olvastam, a lányok csordákban járnak bulizni, meg mindenhová. Így elég nehéz róluk leválasztani a kiszemelt példányt. A visszautasításnak is nagyobb az esélye, ha a barátnők közben ott vihognak mellette. Ha a külsőd és a fellépésed az "erősebb", akkor jobban bejön élőben ismerkedni. Ha meg az intelligenciád és humorod kenterbe veri a külsőt, inkább neten próbálkozz először. Hátha lenyűgözöd annyira, hogy a végén a randin sem szalad el.

Tényleg az a legrosszabb, ha nem csináltok semmit.

Előzmény: fejlodni007 (76322)
nyílméregbéka Creative Commons License 2015.05.06 -1 0 76323

Most megint ki lesz élezve a dolog a férfi kontra nő kérdésre, és akkor én megint felveszem a p....tempót, ahogy Matyi írta, és abbafejezem.

Nem. Aki fel akarja venni a kapcsolatot a másikkal, annak ezt úgy kell tennie, hogy a másik érdemben tudjon rá reagálni, és teljesen függetlenül attól, hogy melyik a férfi, és melyik a nő. Én akarok ismerkedni, ezért nekem kell elkezdeni, és úgy kell, hogy a másik válaszoljon rá. Ma már egy nőtől is kevés, hogy leejti a zsebkendőjét, férfitól meg kifejezetten siralmas. 

Ha egy nő ír annyit egy férfinak, hogy "ismi?", akkor vajon egy férfi mit válaszol erre? "Meg hát." Erre írtam a Casablanca idézetet. 

Persze igen, lehet, hogy igazatok van, én még a dinoszauruszokkal együtt szocializálódtam, könnyen meglehet, hogy elég ennyi egy kapcsolathoz. Ismi... Csak akkor nem értem a panaszáradatot.  

Előzmény: Törölt nick (76321)
fejlodni007 Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76322

Olvastam egy cikket a lengyelországi bulihelyekről. Na, ott a csajok nagyon is nyitottak, kezdeményezőek, ott tényleg van értelme a bulizós ismerkedésnek!

Bezzeg ha egy magyar szórakozóhelyre elmész... -.- nókomment

Előzmény: Törölt nick (76321)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76321

Tudod, az ember alapvetően azt feltételezné, hogy egy társkereső oldalon azért vannak jelen a különböző nemű felek, hogy egymással ismerkedjenek. Tehát ha valaki kap egy levelet egy másneműtől (vagy akár azonostól, ebbe most ne menjünk bele), akkor az egy jelzés arra nézve, hogy az illető ily módon kinyilvánította közeledési szándékát. Egy felnőtt ember van olyan intelligens, hogy ezt értelmezze és további lépéseket tegyen.

Írjátok itt többen is, hogy olyan levelet írjon a pasi, hogy a nő tudjon rá reagálni.

Miért, ha a nőtől nem kérdeznek, akkor az már önállóan nem is tud témákat felvetni?

 

 

Előzmény: nyílméregbéka (76319)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76320

Mikor próbáltál utoljára fiatal nővel "ismerkedni"?

Előzmény: nagykékRS (76310)
nyílméregbéka Creative Commons License 2015.05.06 -1 0 76319

És egy ilyen levélre szerinted mit lehet válaszolni? "De van." És akkor még mindig ott tartunk, hogy és most...? Szerintem a fiatalok is szeretnek, és tudnak értelmesen beszélgetni. 

De lehet, hogy tévedek, mert sokaknak még ez is túl hosszú. Rohanó világunkban elég annyi is, hogy "ismi?"

Luis, azt hiszem, ez egy szép barátság kezdete :D

Előzmény: Törölt nick (76317)
nyílméregbéka Creative Commons License 2015.05.06 -1 0 76318

Hmmm... nem is tudom... Nekem ez sok lenne. Utálom, ha látatlanban elkezdenek dicsérgetni, az annyira álságos, erőltetett nekem. Jó, biztos van, akinek bejön, de akkor is érdemes először kicsit visszafogottabban bánni a bókokkal.

Ami viszont szerintem fontos, hogy az első levél ne legyen zárt. Gondolok arra, hogy "Szia! Megtetszett az adatlapod, szeretnék veled ismerkedni." Amikor ilyen leveleket kaptam, akkor bennem mindig az volt, hogy aha... és...?  Ki a fene tart vissza? Tedd azt! Szóval jó, ha inkább olyan, ami egy témát nyit meg, amin tovább lehet lépni, vagy jó, ha például a bemutatkozó levél végén feltesz egy kérdést, amire lehet, kell válaszolni. Ha a beszélgetés fonala el van kapva, akkor onnantól már nem nehéz tovább gombolyítani. 

Előzmény: nagykékRS (76310)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76317

Ez inkább az idősebb korosztálynak való.

Egy fiatalabbnak jobban bejön a "Szia! Nincs kedved ismerkedni?" típusú kezdeményezés.

Előzmény: nagykékRS (76310)
alrgiii Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76316

Én társaságban még mindig ilyen árnyék vagyok, szerencsére ez nem kizáró ok nősüléshez :-), csak olyan nőt kellett találni, aki elfogadta.

Előzmény: fejlodni007 (76309)
GegeWarrior Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76315

Jesszusom, ez remélem csak valami viccnek szántad, mondjuk annak elég szar volt :P 

Udvarlás???? Romantika???? Persze, max akkor ha viritod a lóvét, addig semmi.

Előzmény: nagykékRS (76310)
alrgiii Creative Commons License 2015.05.06 0 0 76314

Maga a blog volt a marketing, hiszen bemutatott. És (szerintem) jó volt. A fotómmal sem lehetett olyan nagy gond, mert amikor már kezdeményeztem, lett randi is. Kezdeményezni kellett, nem pedig várni arra, hogy majd csak jön valaki, aki bejön a nyitott ajtón.

Előzmény: Brood88 (76307)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.06 0 1 76313

kész időutazás volt olvasni.

 

még nem vette be a piros kapszulát.

Előzmény: Törölt nick (76311)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.05 0 0 76312

nem az számít hogy menniyre vagy jó pasi -azaz mennyire jól nézel ki-, hanem az hogy mennyire jó a féynkép, azaz hogy mennyire jól nézel ki.

 

tömörebben. 'nem az számít hogy mennyire nézel ki jól, hanem az hogy mennyire nézel ki jól'

 

 

ezt írtad le tulajdonképpen, ha esteleg nem vetted volna észre magad. nemsemmi... és nem, nem adtam a szádba semmit. de ha mégis majd úgy érzed, gondolom megmagyarázod hogy a fénykép hogy nem arról szól hogy hogy néz ki vlki. :))

 

 

Előzmény: Brood88 (76307)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.05 -1 0 76311

na ezt hnap megmutatom az egyik csajnak, kiváncsi hány méterre fog gurulni a röhögéstől. keresem is mérőszalagot.

Előzmény: nagykékRS (76310)
nagykékRS Creative Commons License 2015.05.05 0 0 76310

Bármennyire is változik a világ, a lányok 99%-a ma is elvárja, hogy a srác kezdeményezzen.

Nagyon jó pasinak kell annak lenni, akinek a társkereső postafiókjára halomra érkeznek a levelek.

A fiúnak kell szerintem először egy jól megfogalmazott levelet írni a kiszemelt lánynak, amivel felkelti az érdeklődését annyira, hogy választ is kapjon.

Az ilyen "Szia! Jól nézel ki, megismerkedünk?" stílusú levélre persze ne várjatok választ, mert ebben semmi vonzót nem fog találni. Vigyetek a levélbe egy kis fantáziát, romantikát, ha sikert akartok. (Itt kellene a gyakorlat, mert éles helyzetben csütörtököt mond a "beszélőkétek"!) :-)

Szóval valami hasonlóval kellene kezdeni egy első levelet.

"Szia!

Regisztráltam erre az oldalra, mert ...(Itt röviden leírod miért, kit, mit keresel.)

Nézegetve az adatlapokat megakadt a szemem a kedves mosolyodon (vagy akármin - arcán, szemén, haján, alakján. Persze akkor nem "kedves alakját" írsz, hanem mondjuk csinos alakot.)

Aztán még egy kicsit dicsérgeted, de ne "önző módon", tehát ne úgy, hogy a "magasságod vagy a súlyod pont megfelel nekem", hanem pl. "ideálisan csinos az alakod". A lényege ugyanaz a mondatnak, de a másodikból azt következteti ki egy nő, hogy törődsz vele, fontos neked.

(Valami ilyesmi az "udvarlás", amit gyakorolnotok kéne szóban, írásban attól függetlenül, hogy akartok-e valamit éppen attól a nőtől vagy sem.)

Aztán a levélben szépen elköszönsz - "Remélem kapok választ tőled?  Szia! Pista" vagy hasonlóval...

Semmi feleslegeset ne írj elsőre magadról és semmi randira hívás! Majd eljön annak is az ideje, de itt most az a cél, hogy felkeltsd a lány érdeklődését.

Nem azt mondom, hogy 10 ilyen levélből mindre kapsz választ, de 2-3 lány biztosan kíváncsi lesz, "ki is ez a kedves, romantikus fiú" és válaszol, kérdezgetni fog, hogy mit csinálsz szabadidődben stb. Ebből már fel lehet építeni egy beszélgetést, ismerkedést, randit...

 

 

Előzmény: Brood88 (76307)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!