Keresés

Részletes keresés

NoCigi Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2958

Sajnos nem jól látod a dolgot. Te is tapasztalhattad, hogy hiába kérsz szépen, hogy ne fújják rád a füstöt, akkor is elküldenek.

A szép szó nem nagyon segít, mert vannak akik nem megfelelő stílusban válaszolnak. Ezt csak akkor veszik észre amikor visszakapják ugyanazt. Időrendi sorrend megtekintésével meglátod, hogy mi az igazság...

 

Megnézheted az Öntelt hozzászólásokat.

Ralinál már az adalék anyagoknál kiderült, hogy nem igazán lát tisztán a kérdésben.

 

A további okoskodókról az alkohol értelem fejlesztő hatásának bizonygatásánál tapasztalhattam, hogy a csekély ételmű lényekkel van dolgom.

 

Az igazságot ki kell mondani.

 

Nem tudom ki írta, de az igazságot sokszor kell ismételni mert a tévedést is sokszor ismétlik...

 

 

Előzmény: Csárlíz Teron (2957)
Csárlíz Teron Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2957
Szép és jó dolog, hogy amellett vagy hogy az emberek szokjanak le a dohányzásról, na de ilyen eszközökkel???? Nem sértegetni kellene a dohányosokat, meg lehülyézni, butázni, stb., hanem normálisan elmagyarázni, és ne erőszakkal, ahogyan te teszed. Mert ha valakit leparasztozol, lehülyézel, szerinted hallgatni fog rád??? Azok nem érvek amikkel előállsz. Ezekkel a megnyilvánulásokkal okoskodónak tűnsz, aki az alapján ítél, hogy valaki dohányzik-e vagy sem. Változtass a hozzáállásodon, és valószínűleg többen fognak figyelni rád. Bár meg kell mondjam, lehet már felesleges, mert te azt is elítéled aki valaha dohányzott.
Előzmény: NoCigi (2956)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2956

Nem akarok senkit leszoktatni csak bebizonyítani, hogy a dohányzás egy teljesen felesleges és ténylegesen életveszélyes tevékenység azaz hülyeség.

Ha valakit sikerül rávezetnem erre, akkor már ettől lesz olyan erős az elméje, hogy parancsoljon a nikotin miatt eltompult vegetatív idegrendszerének, hogy ne tovább.

 

Továbbá eljutatni azt az információt amit a dohánygyárak elhallgatnak és próbálják elfedni "a dohányzás egy felelős felnőtt döntés" szlogenjükkel:

A dohányzás nem csak az aktív dohányosra nézve mérgező hanem a környezetőkben lévő élőlényekre is.

 

Ezért a dohányzás egyáltalán nem felelős döntés hanem egy felelőtlen, rossz  döntés végeredménye!

Előzmény: tyukodi pajtás (2954)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2955

Jó ha tudod, hogy nincsenek zavaró agysejtek.

A nem megfelelően müködő agysejtek maguktól elhalnak. Az alkoholtól viszont sok használható agysejt elpusztul.

Jó lenne ha utánanéznél a szakirodalomban.  Mert én nem vagyok agysebész de azt az alapvetést, hogy az alkohol az agysejteknek csak árt azt megtanultam.

Nem hiszem el, hogy ezt komolyan állíthatod azok után, hogy olyan fellengzősen írtál, hogy milyen okos vagy.

 

Mondd hogy viccelsz, mert ha nem akkor bizony te a hülye dohányosok táborát erősíted!!!

 

 

Előzmény: Törölt nick (2953)
tyukodi pajtás Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2954
Szerintem ijesztgetéssel meg agresszivitással senkit nem lehet leszoktatni. Sokkal inkább, ha elhiteted vele, hogy képes rá, érdemes megpróbálni.
Előzmény: NoCigi (2952)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2953

Pedig ez nem vicc ám. Nézd csak meg a főiskolás/egyetemista hallgatókat. Vajmi kevés eséllyel indul diplomát szerezni az a nebuló, aki nem sajátítja el kellőképpen az alkoholfogyasztás tudományát.

Én pl. versenyszerűen űzöm a sörivás művészetét és meg kell hogy mondjam, nemhogy kopik, hanem folyamatosan javul a memóriám ( többek között ). Ez annak köszönhető, hogy felesleges, csak zavaró agysejteket pusztítom és ezáltal jóval több lehetőséget nyernek a hasznos, kreatív agysejtek.

Probieren Sie!

Előzmény: NoCigi (2950)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2952

Ép testben ép lélek!

 

Életed csak egy van.

 

Én közelről ismertem egy tanárembert, aki ugyanezt mondta amit te. 13 éve szörnyű kínok közt halt meg. A gégerák miatt nem kapott levegőt. A arca az utolsó napon szürke volt az oxigén hiánytól. Ha inni akart valami folyadékot, akkor arra az időre amíg a korty folyadék leszívárgot az összeszükült torkán le kellett mondania a lélegzésről.  Fél perc be telt mig 1 korty folyadék lejutott a torkán. Utána megint csak küzdött a levegővétellel. Nagyon nem ment neki az ami általában egy egyszerű észrevétlen, természetes dolog számunkra.  55 éves volt. Tiszta elmével fogta fel, hogy meg fog fulladni...

 

Mindenki a másik hibájából tanuljon!

 

Sajnos a nemdohányzók is veszélyben vannak a dohányosok miatt:
http://www.surgeongeneral.gov/library/secondhandsmoke/

Előzmény: tyukodi pajtás (2949)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2951

Ezért született meg ez a topic...

Koncertre nem dohányozni jár az emberek normálisabb fele.

Jó hallani arról, hogy nem én vagyok az egyetlen.

 

Ha Halász Judit vagy más gyerekeknek szóló koncert volt, akkor igazán pofátlanul viselkedtél.

Kár, hogy még büszke is vagy rá!

Előzmény: Lizergsav (2946)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2950

Ostobaság amit általánosítva állítasz.

 

Remélem csak vicc volt.

 

Ird meg mert a rali annyira hülye, hogy komolyan veszi.

 

Igaz, hogy Vizi E. Szilveszter állítását viszont nem vette komolyan...

Előzmény: Stms (2944)
tyukodi pajtás Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2949

Az agy kapacitásának részét - hasonlóan az alkohol fogyasztáshoz  - dohányzással lehet amortizálni:

Nem tudom, Te hogy állsz vele, de nekem van, miből :-))

Előzmény: NoCigi (2940)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2948

Ez pontosan így van.

 

Előzmény: Stms (2944)
Spanci Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2947
Én ide járok röhögni:o)
Előzmény: Lizergsav (2945)
Lizergsav Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2946
Egyszer egy szabadtéri koncerten szólt rám egy férfi,hogy oltsam el a cigarettám.....Nem tettem....DDDD
Előzmény: Lizergsav (2945)
Lizergsav Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2945
Micsoda hozzászólások...:DDDDDD
Stms Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2944
Buta vagy, már ne haragudj.

Az alkohol ugyanazt csinálja az agysejtekkel, mint az oroszlán a zebracsordával: a lassabbakat öli. Ergo, minél többet iszol, annál okosabb leszel.

A fentieket megerősíti, hogy diplomás emberek a diploma megszerzése közben jelentős mértékben fogyasztanak alkoholt.
Előzmény: NoCigi (2940)
Csárlíz Teron Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2943
Igen, a cikkek alapján valószínűleg az évtizedek óta dohányzóknak csökken a memóriájuk. De nem 9 évi dohányzás után. Valószínűleg 30 évesen az agyérelmeszesedés miatt sem kell aggódnom.
Előzmény: NoCigi (2940)
rali Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2942
Hülye hazugság, de ez tőled már megszokott dolog.

Előzmény: NoCigi (2940)
rali Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2941
Kurvaeccerű: ne haladj mögöttük.

Ennyire hülye nem lehetsz, hogy azt várod el, hogy a hátsó szemeikkel azt nézzék, mikor és hol vagy éppen.
Előzmény: Infomaker (2933)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2940

Az agy kapacitásának részét - hasonlóan az alkohol fogyasztáshoz  - dohányzással lehet amortizálni:

http://www.origo.hu/tudomany/elet/20041214adohanyzas.html

 

http://ma.hu/page/cikk/i/0/42727/1

 

 

Valószínüleg a butulás összefüggésben van az agyérelmeszesedéssel is ami a dohányzásnak is az egyik mellékhatása...

Előzmény: Csárlíz Teron (2938)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2939

A 2907-es  szó szerint:

Ha drágább lesz az egészségügy, akkor még egy érvvel több, hogy a nemdohányzók (köztük gyerekek) egészségét még szigorúbb törvényekkel védjék meg a bunkó paraszt, pofátlan dohányosokkal szemben. 

 

Ebben hol is van az, hogy minden dohányos bunkó paraszt?

Előzmény: Csárlíz Teron (2938)
Csárlíz Teron Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2938
Figyelj, a 2907-es hozzászólásodban általánosítva "lebunkóparasztozod" a dohányosokat. Már csak sértegetni tudsz, mert nem tudsz kimászni a saját magad ásott gödrödből.  Egyébként a sértegetésedre reagálva, az agyat nem lehet elfüstölni. :))) NEM SZÉGYELLEM, HOGY DOHÁNYOZTAM!  :)
Előzmény: NoCigi (2930)
Spanci Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2937
:oDDDDD
Előzmény: Stms (2935)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2936
Apró oromok.
Előzmény: Stms (2935)
Stms Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2935
Jó'van, legalább nem vagy homofób.
Előzmény: NoCigi (2934)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2934

Vannak bunkó és pofátlan dohányosok ezt mondtam. Azoknak egy szigorúan betartatott törvény rosszul esne ezt mondtam illetve írtam. Az, hogy sokan magukra veszik az állításomat az azt bizonyítja, hogy ők vagy megfelelnek a körülírt kritériumoknak vagy értelmileg egy kicsit le vannak amortizálódva.

 

 

 

Én is így egyetértek ezzel:

Pofátlanok-e vagy sem, az mindegy, nem én döntöm el, de akik a nemdohányzó vonatról leszállva rágyújtanak, én meg mögöttük haladva szívom a füstöt, igazán lecigarettázhanának egy bőrszivart :-D

Előzmény: Törölt nick (2931)
Infomaker Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2933
Pofátlanok-e vagy sem, az mindegy, nem én döntöm el, de akik a nemdohányzó vonatról leszállva rágyújtanak, én meg mögöttük haladva szívom a füstöt, igazán lecigarettázhanának egy bőrszivart :-D
Stms Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2932
"Tudod is értelmezni a szavakat...?"

Oh, ne várjunk el másoktól olyat amiben magunk is elbukunk.
Előzmény: NoCigi (2930)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2931

Melyik hozzászólásomban mondtam, hogy minden dohányos bunkó és paraszt?

 

Mást sem csinálsz itt.

Előzmény: NoCigi (2923)
NoCigi Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2930

A 2907-ben hol van az, hogy minden dohányos bunkó paraszt?

 

Tudod is értelmezni a szavakat vagy a 9 év alatt nem csak a tüdödet füstölted el hanem az agyad kapacitásának nagyrészét?

Előzmény: Csárlíz Teron (2927)
Csárlíz Teron Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2929

Én csak bunkókkal találkoztam, mert amelyik nem volt bunkó azzal nem is volt gondom.

 

Látod, te is azok közé az emberek közé tartozol, akik csak a rosszat veszik észre.

Előzmény: NoCigi (2924)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!