Szép hangú fütyüllő, vonzó a dallamja.
Hejenként úgy híllyák: körtemuzsika.
De mért is vón` oly` botor napjaink férfije,
hogy legbecsesb hangszerét akárki érincse?
Lám, Psychét is elérte sorsa,
Megfőzte Őt Jawbreaker sora!:DDDDD
Itt mindenki egymásra talál!
De tudom, tán hónapig, ha áll!:(((((
Akár a mesében! 3 nap az év,
Mondja Cupidó, s nincs több érv!
Aztán ez megy errre, amaz arra,
Tele van az élet, mindenféle szarral:DDDDDDDDDDDDDD
Szörnyű, hogy megy az idő!:((((( Most, hogy rengeteg melóm van, már majdnem két hete, úgy repülnek a napok, hogy az nem igaz!:))))) Észre sem vettem, hogy nem jutottam tasztalhoz. Mi mindenből maradok ki: brühühühühühühüü. Mindig mondtam, hogy az idő akkor megy lassan, ha semmit sem csinálok.....pedig
Szeretném a homokórát megállítani!
És a tasztal legszebb nőjét elcsábítani,
De az idő vasfoga meg nem engedi,
S a nejem a fejem úgyis meg feddi:(((((((((((((((((((DDDDDDDDDDDDDDDDD