Keresés

Részletes keresés

Psyche Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1582
Na jó, akkor írj most gyorsan
egy másik sokkal jobbat,
tudom, menni fog ez neked,
szívünk ezért hőn epeked...
Előzmény: E-ditke (1581)
E-ditke Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1581
Elvesztettem remekművem,
szidom magam érte,
pedig milyen jó kis topic
születne belőle...
Előzmény: E-ditke (1580)
E-ditke Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1580
Nem rossz :-)) Csak ki tudja, hol van már ama remekmű...
Előzmény: Psyche (1578)
Jawbreaker Creative Commons License 2001.03.12 0 0 1579

Psyche

Ajtóm ki tudja hová vezet,
Még önmagam sem értem.
Bár ha van, ki szavaim érti,
Már nemhiába éltem.

Előzmény: Psyche (1576)
Psyche Creative Commons License 2001.03.11 0 0 1578
Nyiss egy új topicot "Ki írja át legobszcénabbul életem első novelláját" címmel!
Rám számíthatsz...:)))
Előzmény: E-ditke (1575)
Psyche Creative Commons License 2001.03.11 0 0 1577
Akkor hát fogad szívhatod,
nejed s szeretőid kínpadon
fognak téged nevetve
elfenekelni - remélem:)))
Előzmény: originalqszi (1574)
Psyche Creative Commons License 2001.03.11 0 0 1576
Úgy fogom majd, mint kilincset
mely oly ajtón van, mi ingerel
hogy belépjek óvón, vigyázón
mert álmaim hercegét ott találom.
Előzmény: Jawbreaker (1573)
E-ditke Creative Commons License 2001.03.11 0 0 1575
Szegény, ártatlan kis művemből mit csináltok... :-)) És ha leírnám egy novellámat, abból egy Dekameron alakulna? :-))

(De azért kíváncsi vagyok a folytatásra, ha lesz még :-)) )

Előzmény: originalqszi (1574)
originalqszi Creative Commons License 2001.03.10 0 0 1574
Adnám én kezébe fütyülőmet,
Fütyülőmet a legjobb nőmnek,
De félek, hogy nem adja vissza,
És majd fujja, s azt nem szívja!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jawbreaker Creative Commons License 2001.03.10 0 0 1573

Psyche

Szép hangú fütyüllő, vonzó a dallamja.
Hejenként úgy híllyák: körtemuzsika.
De mért is vón` oly` botor napjaink férfije,
hogy legbecsesb hangszerét akárki érincse?

Psyche Creative Commons License 2001.03.09 0 0 1572
És esetleg így?

Fütyülök, fütyülök, fütyülök én,
Ki adja kezembe fütyülőjét?

Előzmény: E-ditke (1571)
E-ditke Creative Commons License 2001.03.09 0 0 1571
Az utolsó versszakot nem vállalom! :-))

Esetleg így:
Fütyülök, fütyülök, fütyülök én,
a fesztiválba' pasizni kén'! :-))

Előzmény: originalqszi (1570)
originalqszi Creative Commons License 2001.03.09 0 0 1570
Fütyülök, fütyülök, fütyülök én,
A fesztiválban szalad minden szét.

Fütyülök, fütyülök, fütyülök én,
A fesztiválban nincs is tehén!!!

Fütyülök, fütyülök, fütyülök én,
A fesztiválban táncol egy szirén:))))))

Fütyülök, fütyülök, fütyülök én,
A fesztiválban kinézek egy spinét!:DDDDDDDDDDDDDD.

Előzmény: E-ditke (1569)
E-ditke Creative Commons License 2001.03.09 0 0 1569
Sziasztok

Íme, életem első (lejegyzett) verse, úgy 4-5 éves koromból. Ezennel felajánlom a Köz Javára:

(krrhhmm)
Fütyülök, fütyülök, fütyülök én,
a fesztiválba' fütyülök én.
Kész a vers.

:-)))

originalqszi Creative Commons License 2001.03.09 0 0 1568
Lám, Psychét is elérte sorsa,
Megfőzte Őt Jawbreaker sora!:DDDDD
Itt mindenki egymásra talál!
De tudom, tán hónapig, ha áll!:(((((
Akár a mesében! 3 nap az év,
Mondja Cupidó, s nincs több érv!
Aztán ez megy errre, amaz arra,
Tele van az élet, mindenféle szarral:DDDDDDDDDDDDDD

Szörnyű, hogy megy az idő!:((((( Most, hogy rengeteg melóm van, már majdnem két hete, úgy repülnek a napok, hogy az nem igaz!:))))) Észre sem vettem, hogy nem jutottam tasztalhoz. Mi mindenből maradok ki: brühühühühühühüü. Mindig mondtam, hogy az idő akkor megy lassan, ha semmit sem csinálok.....pedig

Szeretném a homokórát megállítani!
És a tasztal legszebb nőjét elcsábítani,
De az idő vasfoga meg nem engedi,
S a nejem a fejem úgyis meg feddi:(((((((((((((((((((DDDDDDDDDDDDDDDDD

Psyche Creative Commons License 2001.03.07 0 0 1567
Egy módszer a magány ellen:
írok, mint ki már enged
a jelen látomásának
keresve magam mását csak...
Psyche Creative Commons License 2001.03.06 0 0 1566
Bizton állítom, Te leszel,
ki a végén jót nevet.
Más szándékom nincs:
a jókedv kincs...
Előzmény: Jawbreaker (1565)
Jawbreaker Creative Commons License 2001.03.06 0 0 1565
Psyche

Emiled szerfelett gyomorba vágott,
Kiváncsiságom tetőfokára hágott.

Életre fel! Bár furcsa a jel,
Meglehet, hogy érdekel.

Előzmény: Psyche (1563)
Psyche Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1564
De arra jő egy matematikus
s háromszögből lőn kör!
Hogy legyen tematikus...

S autód márkaneve csak nevet.
A gépeknek lelkük van,
ezt ne feledd!

Előzmény: snejderfáni (1562)
Psyche Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1563
Kis túlzással szép az élet
alakom elcsomagolom szépen
s ha vágyad hőn nő
én leszek az igazi nő.
Előzmény: Jawbreaker (1559)
snejderfáni Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1562
Dácsia nem kő, mit képzelsz te ló,
Trabim nem cserélem, s ha esik a hó,
buszra szállok, vagy inkább metróra,
háromszöget teszek parkoló autómra. :)))
Előzmény: originalqszi (1561)
originalqszi Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1561
Látom elszabadult a pokol,
Alattam is pár rím kotol:))))

Dácsiák!
Mondja bácsikám!
Hová lett a dácsiám????

Az a dácsia,
Ment rá a bácsira!

Figyeljen bácsika,
Eladó a dácsia!:)))))))))

PITYKE Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1560
nyílik a hóvirág
a réten
csippeg mán a madár
jó régen
eléggé elegem belőle
az van
szeretném látni lelőve,
ez van
Jawbreaker Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1559

Tényleg oly Rubensi alakod, szentem?
A fogamat mindig is ilyenre fentem.

S bár ez nem igaz, a rím kedvét nem szegi,
Valódi izlésem lényegét elfedi.

Előzmény: Psyche (1558)
Psyche Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1558
Szabad(os) versem adja a választ:
a családi élet sajátos formája
mit kínálni tudok
s az biztos, meg nem unod!
Előzmény: Jawbreaker (1557)
Jawbreaker Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1557

Rubensi nőkkel még nem volt ám dolgom,
De nem ettől lógatom nagy búsan orrom.
Ha borissza csábod csakugyan galád,
Hogy lesz majd ebből valaha család?

Én a Petőfi féle trallalalla vonalat képviselem :))))

Előzmény: Psyche (1556)
Psyche Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1556
Bacchus lakomáján találkozunk,
Hol rubensi szépségem alád orvul.
S galád csábom borral tetézem,
Ígérem: lepetézel...
Előzmény: Jawbreaker (1555)
Jawbreaker Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1555

A gomba még mindig jobb, hogyha nyers,
Mintha felhő formájúról szólna e vers.

Ha pedig gyomrodban már nem bízhatoll
Ajánlott eszköz a libatoll.

Előzmény: Psyche (1553)
biocica Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1554
Engem csak az érdekel:
mért nincs pamutból a kezem,
hogy megtörölhessem a szemüvegem.
Psyche Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1553
Pincepörkölt s nyers gomba
rontotta gyomrom nyomorba.
Ráadásnak erőspaprika lángol
számban, jaj, mindjárt hányok.
Előzmény: Jawbreaker (1552)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!