Keresés

Részletes keresés

izamur Creative Commons License 2017.08.05 0 0 6476

Sziasztok!
A bolognese-havanese kutyákkal kapcsolatban kérdeznék, hivatalosan fésülős fajták, de ha nyírni kell, mi a fazon? Akármerre nézelődtem, mindenhol egyformára nyírt fazont látok, viszont valahol találkoztam már olyannal, ahol a lábak hosszabbra voltak hagyva. Pl. egy vizsgán melyik lenne a hivatalosabb és milyen gépfejekkel érdemes dolgozni?

HoneyDoggy Creative Commons License 2017.06.29 0 0 6475


Szia,

Egy jo lehetoseget szeretnek veled megosztani.
Vagysz kulfoldre menni elni, dolgozni mint kutyakozmetikus??
Itt a lehetoseg!!!
Agusztusi kezdessel keresek Daniaba jo kereseti lehetoseggel, megbizhato onalloan dolgozni tudo ugyes kozmetikust.
Jelentkezni oneletrajz es angol motivacios level ide: honeydoggy17@gmail.com
Tovabbi info:
Kutyakozmetikus állás külföldön!
Kezdő, de tehetséges – tapasztalt, de nyitott az új trendre kutyakozmetikust keresek.
Elvárások:
 Rátermettség a szakmára vagy/és 2-3 év tapasztalat vagy több
 Angol nyelvtudás alapszintű szakmabeli kommunikáció
 Felelősségteljes munkavégzés
 Megbízhatóság
 Új trendek követése: ázsiai fazon, kreatív grooming (festés)
Amit kínálok:
 Idegen nyelv elsajátítása
 Jó kereseti lehetőség
 Új ország, új élet amiben a segítségedre leszek
 Biztos szállás és munkaviszony
 Fizetés: fix+ jutalék
Ha szeretnél Skandinávia egyik országában élni, dolgozni és megfelelőek az ambícióid, akkor küldj egy fényképes önéletrajzot, amelyhez csatolsz egy motivációs levelet. Ebben megfogalmazod, miért szeretnéd megkapni a munkát, miért válasszalak Téged, milyen kihívásokkal néztél szembe pályafutásod alatt.
Jelentkezéseket várok az alábbi e-mail címre: honeydoggy17@gmail.com

Előzmény: Imola. (6468)
HoneyDoggy Creative Commons License 2017.06.29 0 0 6474

Egy jo lehetoseget szeretnek veletek megosztani.
Vagysz kulfoldre menni elni, dolgozni mint kutyakozmetikus??
Itt a lehetoseg!!!
Agusztusi kezdessel keresek Daniaba jo kereseti lehetoseggel, megbizhato onalloan dolgozni tudo ugyes kozmetikust.
Jelentkezni oneletrajz es angol motivacios level ide: honeydoggy17@gmail.com
Tovabbi info:
Kutyakozmetikus állás külföldön!
Kezdő, de tehetséges – tapasztalt, de nyitott az új trendre kutyakozmetikust keresek.
Elvárások:
 Rátermettség a szakmára vagy/és 2-3 év tapasztalat vagy több
 Angol nyelvtudás alapszintű szakmabeli kommunikáció
 Felelősségteljes munkavégzés
 Megbízhatóság
 Új trendek követése: ázsiai fazon, kreatív grooming (festés)
Amit kínálok:
 Idegen nyelv elsajátítása
 Jó kereseti lehetőség
 Új ország, új élet amiben a segítségedre leszek
 Biztos szállás és munkaviszony
 Fizetés: fix+ jutalék
Ha szeretnél Skandinávia egyik országában élni, dolgozni és megfelelőek az ambícióid, akkor küldj egy fényképes önéletrajzot, amelyhez csatolsz egy motivációs levelet. Ebben megfogalmazod, miért szeretnéd megkapni a munkát, miért válasszalak Téged, milyen kihívásokkal néztél szembe pályafutásod alatt.
Jelentkezéseket várok az alábbi e-mail címre: honeydoggy17@gmail.com

Előzmény: Imola. (6468)
Ashley2003 Creative Commons License 2017.06.28 0 0 6473

keresek normális, kedves, nem verekedős kutyakozmetikust két westie kutyához. Az egyik öreg, süket és vak, emiatt ingerlékeny. Csak nyirni nem trimmelni kellene. Esetleg aki házhoz jönne még jobb lenne. Budapest 10-17 kerület határán lakunk.

Dya44 Creative Commons License 2017.06.21 0 0 6472

Sziasztok!

Mire van szükség egy kutyakozmetika szalon nyitásához? 

(Az eszközök már megvannak.) Engedélyek hol és hogyan?

 

Gaacsy Creative Commons License 2017.06.06 0 0 6471

Sziasztok! Új vagyok itt a fórumon, most végzem a kutyakozmetikus tanfolyamot. Van köztetek, aki az EFEB-nél csinálta az elméletet eLearning formában? Lennének kérdéseim a vizsgával kapcsolatban. Előre is köszönöm a válaszokat!

albika93 Creative Commons License 2017.06.06 0 0 6470

Sziasztok! 

 

II. kerületi kutyakozmetikába keresek szakképzettséggel rendelkező, önállóan dolgozni tudó kutyakozmetikust. Érdeklődni a 20/272-0052 számon lehet. Köszi :)

Norx Creative Commons License 2017.05.19 0 0 6469

Sziasztok!

Moser 1400 kutyanyírógép kihasználatlanság miatt eladó! 

Alig használt (kb.3-4x) így hibátlan állapotban van, szeptemberig még garanciás. Otthoni használatra tökéletes. Minden infó a képen. 

Az ár FIX: 8000 Ft

Veresegyház és környékén személyesen átvehető.

Imola. Creative Commons License 2017.05.08 0 0 6468

Sziasztok! Tavaly végeztem el a kutyakozmetikus képzést. Ha bárki tud valamilyen munkát ajánlani az kérem jelezze.

Tapasztalatom nem sok van, de annál több tudás vágyam és szorgalmam.

Köszönöm!

Kutyakozmetika eladó Creative Commons License 2017.04.14 0 0 6467

Sziasztok!

 

Eladó a XI. kerületben 12 éve működő, és persze jelenleg is, nagy vendégkörrel rendelkező kutyakozmetika bérleti joga.

Vendégkörrel, 2 db állítható magasságú asztallal, tehát  két ember is dolgozhat egyszerre, 2 vízkicsapóval, szárítóval,

samponnal, törölközőkkel, szárítóval, nyírógéppel, és mosógéppel, külföldre költözés miatt átadó.

A munka szinte azonnal kezdhető. Ára 1,5 millió Ft. Érdeklődni a forever312@gmail.com, vagy a 06/70 3600308-as

számon lehet. Köszönöm

Petra & Molly Creative Commons License 2017.03.28 0 0 6466

Sziasztok!

 

A segítségeteket kérném. Nem vagyok kutyakozmetikus, nincs ilyen végzettségem, se gyakorlatom.
Van egy yorkim, akivel elég messzire jártunk kozmetikushoz, de úgy döntöttem, hogy szeretném a későbbiekben én magam csinálni. (a kutyusom már nem fiatal, és az egyik lába eléggé fáj, szeretném minél jobban kímélni)
Kinéztem a Moser Rex 15W nyírógépet, de ollót is vennék, viszont fogalmam sincs, hogy melyik gyártó termékei a jók. Olyan 8-10 ezer forintos árkategóriában ha tudtok ajánlani, azt megköszönöm!

Hodisusie Creative Commons License 2017.03.27 0 0 6465

Kedves Noémi!

Ha a vízkicsapató eladó külön, az érdekelne.

Esetleg egy állítható magasságú asztal is.

Előre is köszönöm a válaszodat!

Zsuzsa

Előzmény: Kutyakozmetika (6460)
izamur Creative Commons License 2017.03.27 0 0 6464

Persze, hiszen fémből van és használod, de ennek semmi köze a gép típusához. Bármely másik gépen ugyan úgy felmelegedhetnek a fejek. :)

Előzmény: Mmea (6463)
Mmea Creative Commons License 2017.03.20 0 0 6463

Nekem is szimpatikus a tulajdonságai alapján. Egyetlen egy dolog miatt gondolkozok még rajta, hogy több helyen olvastam, hogy melegszik a fej és sokszor le kell tenni hűlni hagyni. Te mit tapasztaltál?

Előzmény: izamur (6462)
izamur Creative Commons License 2017.03.20 0 0 6462

Én még csak kutyakozmetikus tanuló vagyok, nincs sok tapasztalatom a gépek terén, de én Moser Max 45-öt vettem, mert a gyakorlati helyemen 2 ugyan ilyen géppel dolgozunk és az oktatóm azt mondta, jól bevált, tartós gép. Az egyiket tanuló korában vette (kb 8-10 éve), azóta működik.

Előzmény: Mmea (6461)
Mmea Creative Commons License 2017.03.19 0 0 6461

Sziasztok,

 

Segítséget szeretnék kérni. Van egy bishon havanese és egy puli kutyusunk, akiket én szoktam otthon nyírni. Az eddig használt olcsóbb kategóriás gépünk, sajnos felmondta a szolgálatot. Ezért szeretnék vásárolni egy erősebb gépet, mellyel a bishonunk finom szőrét és a pulink durva szőrzetét is rendben tudom tartani. Két gép között vacillálok. Az egyik egy Wahl KM2-es gép lenne a másik egy Moser Max 45. Melyiket választanátok és miért?

 

Nagyon köszönöm a segítséget.

Kutyakozmetika Creative Commons License 2017.03.19 0 0 6460

Kutyakozmetika bérleti joga eladó! Jelenleg is mukodik, az új tulajdonosnak semmi dolga nincs vele azonnal fogadhatja a vendegeket! Vendegkorrel, teljes felszereléssel berendezéssel atado! Csapatoval, 2   hajszarito 15 gepfej, 2 nyirogep, 13 olló, 30 db torolkozo , 2 asztal samponok ápoló szerek és adom a naplót is amibe benne vannak a kutyusokrol az infók! Ára 2millio alku nincs ez egy korrekt ajánlat! A kozmi teljesen felújított és felszerelt! 0670 658 94 24 Noemi A harmadik kerületben van! 

fogelpeterne Creative Commons License 2017.03.18 0 0 6459

Kutyakozmetikus állás (részmunkaidőben)


Budapesti (IV. ker.) üzletünkbe részmunkaidős kutyakozmetikust keresünk, heti pár napra. Jelentkezz fényképes önéletrajzzal(referenciákkal) a kiskutyakozmetika@gmail.com -on vagy érdeklődj a 06 70 420 1139 - es telefonszámon.

molly 174 Creative Commons License 2017.03.14 0 0 6458

Eladó egyszer kipróbált ultrahangos fogkőleszedő.Plusz fogkrémmel.Ára:55000ft.

Koncz Anna

06209166815

molly 174 Creative Commons License 2017.03.14 0 0 6457

Technikust keresek Zuglóba heti 2-3 napra.Lehetsz frissen végzett,vagy még tanfolyamot végző is.

Koncz Anna

06209166815

Ancsa7811 Creative Commons License 2017.03.13 0 0 6456

Szia! Tapis. Csak ajánlani tudom. 

Előzmény: Kutyafűlű (6447)
albika93 Creative Commons License 2017.03.12 0 0 6455

Sziasztok! Szakképzett, önállóan dolgozni tudó kutyakozmetikust keresek részmunkaidőben XV. és II. kerületi kutyakozmetikákba. Érdeklődni a 20/272-0052 telefonszámon lehet.

izamur Creative Commons License 2017.03.09 0 0 6454

Köszönöm! :)

Előzmény: sysko35 (6453)
sysko35 Creative Commons License 2017.03.08 0 1 6453

Szia. Ugyanaz a két méret. 

Előzmény: izamur (6452)
izamur Creative Commons License 2017.03.08 0 0 6452

Sziasztok!
Kutyakozmetikus tanuló vagyok.
Érdekelne, hogy az Andis #9 2mm-es nyírófej ugyan az e mint a Moser #10F 2mm-es fej? Van különbség valamiben?

Köszönöm! :)

Hodisusie Creative Commons License 2017.03.04 0 0 6451

Sziasztok!

 

Hobbi kutyásként keresek eladó vízkicsapatót, hosszú szőrű kutyushoz :)
Átmeneti megoldásként 1-2 napos bérlés is érdekelne Pécel környékén.

 

Előre is köszönöm a segítségeteket!

fogelpeterne Creative Commons License 2017.03.02 0 0 6450

Budapesti (IV. ker.) üzletünkbe részmunkaidős kutyakozmetikust keresünk. Jelentkezz fényképes önéletrajzzal(referenciákkal) a kiskutyakozmetika@gmail.com -on vagy érdeklődj a 06 70 420 1139 - es telfonszámon.

Mimóza kutyakozmetika Creative Commons License 2017.02.28 0 0 6449

Kutyakozmetikust keresek szombati napokra III. kerületi kutyakozmetikába.

Elvárás:saját felszerelés, önálló munkavégzés,megbízhatóság, munka és magas fokú állatszeretet,  jó kommunikáció a kutyusokkal és a gazdikkal, rend és tisztaság szeretet.

Érdeklődni a 70-3766505-ös telefonszámon lehet

Luc3a Creative Commons License 2017.02.22 0 0 6448

Sziasztok!

 

kezdő kutyakozmetikusként keresek állást, egyetem mellé, heti pár nap vállalásával, lehetőleg tapasztalt kozmetikus keze alá dolgoznék. Fürdetés, szárítás, bontás , előnyírás önállóan megy, ollózásban bizonytalan vagyok. Asztalom, felszerelésem ( egyelőre ollók kivételével ) van . Leginkább Pest belvárosában, de minden lehetôség érdekel.

 

Ha szükséged van olcsó és lelkes munkaerőre, hivj a 06202265499-es telefonszámon :)

 

üdv, Luca

 

Kutyafűlű Creative Commons License 2017.02.21 0 0 6447

Sziasztok!

 

Szeretnék segítséget kérni !

Kutyakozmetikusnak szeretnék tanulni,gondom igazából csak annyi lenne hogy melyik iskolát válasszam, ahol meg kapom a meg felelő tudást.

Budapest érdekelne, 13.kerületben lakom

Köszönöm !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!