Keresés

Részletes keresés

misisipi Creative Commons License 2022.05.08 0 0 11854

Jó reggelt! Egy tévesen leírt panaszom után lezárták az ügyet. Az árú nem érkezett meg , de nem tudom vitarendezési központban újra megnyitni .Hogyan tovább? Köszönöm.

forestmaster Creative Commons License 2022.05.03 0 0 11853

sziasztok!néhány év kihagyás után ismét eladtam 1-2 dolgot ebay-en ,mivel megszünt a paypalra kifizetés így a Raiffasen  bankszámlámra kértem az utalást ,az ebay.com-rol.euroban jött érdekes(sepa?)és a raiffaisen bank MINDEN UTALÁS UTÁN LEVONT 2000 FT-OT. mit javasoltok ti hogy csináljátok mert ez nagyon sok így .nyitni kell eur számlát .esetleg van talán olyan opció is ebayen hogy összevárni az eladott tételek kifizetését.modjuk havonta egyszer.küldje bankszámlára .

1robot1 Creative Commons License 2022.04.27 0 0 11852

köszi!

Előzmény: bandolesa (11851)
bandolesa Creative Commons License 2022.04.27 0 0 11851

Szerintem igen, tudod használni vásárlásra, másik paypal utalásra, más bankszámlára utalásra idegebeknek is használható.

Csak saját számla nem lesz hozzá.

Előzmény: 1robot1 (11850)
1robot1 Creative Commons License 2022.04.27 0 0 11850

kérdés: ha megszűntetem a bankszámlámat, akkor a paypalomat tudom tovább használni?

Racek820 Creative Commons License 2022.04.20 0 0 11849

Üdvözletem!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Üzleti fiókom van a Paypal-nál. A Sberbank csődje miatt megváltozott a bank (Erste) így a bankszámlaszám is. Napok óta próbálom, de az istennek sem tudom hozzákapcsolni a fiókhoz az új számlaszámot. Ahogy megadom a bankszámlaszámot és a bank nevét, elküld a rendszer a heplcenterbe, ahol aztán beszélgethetek a "okos" robottal. E-mail-re értelmes választ nem kapok, menjek a helpcenterbe. A helpcenter küldözget körbe-körbe, mindig ugyanoda jutok vissza. Próbáltam már lezárni is a számlát, de azt sem lehet. Egy utolsó próbát még teszek, ha itt valaki tud segíteni, azt nagyon megköszönöm. Végig mentem a helpcenterben a megadott hibalehetőségeken, egyik sem áll fenn. Kivel lehetne értelmesen beszélni a PAYPAL-nál? Kitől kaphatnék választ, hogy mi a répa a probléma??? Előre is nagyon köszönöm.

C. Vieri Creative Commons License 2022.03.16 0 0 11848

Ez a másik, de írta, hogy mások is próbálták már lebeszélni, gondolom már felvetették ezt. Én a csalás "gyakorlati" oldalára szorítkoztam, hogy lássa, hogy paypallal is csak látszólag érzi magát biztonságban.

Előzmény: TyggeR (11847)
TyggeR Creative Commons License 2022.03.16 0 0 11847

önmagában gyanús, hogy egy jófogáson megjelent, több százezer forint értékű árut külföldi akarna megvenni

 

egyértelmű csalás, és mivel a paypal csak a vevőt védi, és mindent elhisz akár "bemondásra", sokan élnek ebből elég jól

 

köszönd meg az érdeklődést, és rázd le

Előzmény: somolya (11845)
C. Vieri Creative Commons License 2022.03.15 0 0 11846

Nehogy feladd.

 

Két eset fordulhat elő:

1. Konkrétan majd kapsz egy eredetire megszólalásig hasonló emailt, hogy megérkezett, amiben a link valami paymepal.com-ra meg hasonlóra vezet, ha véletlen nem veszed észre, elküldöd, bukta.

2. Megjön a Paypalodra a pénz, feladod. Itt két eset lehet: ajánlva/tértivel (nevezzük bárhogy - az a lényeg, hogy átvételkor alá kelljen írnia), vagy anélkül. Előbbi esetnél nem veszi át egyszerűen és fizetheted a visszaküldést. Utóbbinál átveszi, aztán szépen visszarántja a pénzt, mondván, hogy nem ő vette át.

Előzmény: somolya (11845)
somolya Creative Commons License 2022.03.15 0 0 11845

Olvasni egy bizonyos nigériai csalásról. 

Jófogáson megjelent hirdetésemre egy  külföldi vevő azt kéri tőlem, hogy Paypal-lal fizethessen a több száz ezer Ft-os árúért. Ő intézkedik, hogy egy általa megbízott magán cég elszállítsa tőlem az árút.

Sokan azt mondják, hogy így ne adjam át az árút, mert lehetősége van, hogy  valamilyen kifogással   Paypal-tól visszavegye a pénzt.

Láttam itt a fórumon is ilyen ilyen eseteket, de azt nem, hogyan bonyolódik le megbízhatóan a Paypal segítségével  egy ilyen tranzakció. Mi lehet a megoldás, hogy  én, mint eladó védve legyek?

Kell-e és, ha kell, hogyan tudom bizonyítani, hogy hibátlan állapotban átadtam az árút a szállító magáncégnek?

bandolesa Creative Commons License 2022.02.18 0 0 11844

Ez mit jelent?

Inaktív PayPal-számla díjainak táblázata-3500 huf.

bandolesa Creative Commons License 2021.11.05 0 0 11843

A PayPal felhasználói megállapodásának kiegészítései

2022. január 28-án kezdődő hatállyal:

  • A PayPal Vásárlói védelmi programjának és Értékesítői védelmi programjának feltételeit külön weboldalakra helyezzük át. A programokra vonatkozó feltételeket Ön a Felhasználói megállapodás elfogadásával egy időben fogadta el, és ezek a feltételek továbbra is a Felhasználói megállapodás részét képezik. A feltételeket abból a célból helyezzük át, hogy egyszerűbbé tegyük az elérésüket és az áttekintésüket.
  • Módosítjuk a PayPal Értékesítői védelmi programjának szövegezését annak egyértelműsítése érdekében, hogy a szállítási és a kézbesítési igazolásnak egy online ellenőrizhető követési számot is tartalmaznia kell.
  • Egyértelművé tesszük, hogy az online vitarendezési folyamatunkkal, a PayPal Vásárlói védelmi programjával és/vagy a PayPal Értékesítői védelmi programjával való visszaélés a Felhasználói megállapodás értelmében korlátozott tevékenységnek minősül.
  • Egyértelművé tesszük, hogy a PayPal Értékesítői védelmi programja minden feltételének megfelelő viták esetén nem számítunk fel normál vitarendezési díjat.
    • Egyértelművé tesszük, hogy a kötelező tartalék másik megnevezése az indulótartalék.
    • Elérhetővé teszünk 14 további pénznemet a PayPal-számláról történő utaláshoz, és egyértelművé tesszük, hogy mennyi az ezen pénznemekben történő utalási tranzakciókért esetlegesen fizetendő minimális és maximális díj.
    • Pontosítjuk az Európai Gazdasági Térség (EGT) fogalmának meghatározását azzal, hogy feltüntetjük az EGT részét képező piacok/régiók listáját.
Tshu-hash Creative Commons License 2021.10.22 0 0 11842

A fizeteskor szokott lenni opcio, hogy choose your card issuer rate.

Előzmény: O_PETI (11840)
TyggeR Creative Commons License 2021.10.22 0 0 11841

sehol, minden fizetésnél külön oda kell figyelni rá. régebben hozzáadott kártyáknál megmaradt a beállítás, ha valaki megcsinálta, új kártyákhoz már több hónapja nem működik a korábbi beállítási lehetőség

Előzmény: O_PETI (11840)
O_PETI Creative Commons License 2021.10.22 0 0 11840

A paypalon most hol tudom beállítani, hogy a bankom váltson?

pirobi Creative Commons License 2021.10.02 0 0 11839

Sziasztok !!

Van egy kis gondom hátha valaki tud segíteni.

 

Uj Bank kártyát kaptam.

Paypal odalról töröltem a régi kártyát és sajnos a Számla számot is.

az uj kártyát simán aktiváltam a Paypalon de a Számlaszámomat nem tudom

Cookie ,,előzmények törlése,,másik böngésző mindent megcsináltam de nem tudom hogyan tovább. Írtam a Paypal nak de semmi válasz már 3 napja !!!

akinek van ötlete kérem segítsen

köszönöm

bombaba Creative Commons License 2021.09.27 0 0 11838

Állítsd le magad, nem az ebédlődre utaznak, a pénzed akarják lenyúlni.

Előzmény: macska123456 (11833)
bombaba Creative Commons License 2021.09.27 0 0 11837

"Nem tudjátok hová fordulhatnék?" - De, ez könnyű kérdés:a legközelebbi rendőrséghez feljelentést tenni mert átvertek.  Ebben a műfajban nem az első vagy, már 15-20 éve csinálják ezt. De amíg veréb van....

Előzmény: Helga13 (11832)
hobby 66 Creative Commons License 2021.09.23 0 0 11836

Nem lehet.

Ha valakinek van palipalija, akkor bankszámlája is van. Nem egyszerűbb bankszámláról bankszámlára utalni?

Előzmény: macska123456 (11835)
macska123456 Creative Commons License 2021.09.23 0 0 11835

Bocs,csak egy kérdés ....a paypallal nem lehet banki számlára utalni egyenesen? mért kell ahhoz nekem is regisztráltnak lennem? 

 

hobby 66 Creative Commons License 2021.09.23 0 1 11834

Átverés ez mind, a "nigériai csalásoknak" olvassatok utána.

Előzmény: macska123456 (11833)
macska123456 Creative Commons License 2021.09.23 0 0 11833

szia, nagyon szeretném tudni,hogy honnan akarták megvenni a bútort,mert nekem is most akarja angliából megvenni az ebédlőmet valaki,de azt állítja nem tud utalni csak payplannal fizetni, még nem csináltam meg a fiókot mert nagyon fura érzésem volt így vele.Ő is saját céggel szálítaná el . Sikerült azóta valami?

 

Előzmény: Helga13 (11832)
Helga13 Creative Commons License 2021.09.18 0 0 11832

Sziasztok! Azt hiszem engem nagyon ázvernek. Eladó dolgaim után érdeklődtek. Azt írta a PlayPal-on utal. Én is letöltöttem az alkalmazást. Kaptam egy emailt, hogy utalt, de adfig nem kapom meg, amíg nem utalok vissza az ügynöknek 150 ezer forintot. Talán szerencsére, nem sikerült, mert nem fogadta el a kártya számom. Ő jepentett az oldalon. Tegnap éjjel óta küldözgetem nekik az emailt, hogy utalják a vásárló részére vissza az összeget. Ők azt írják ezt már nem lehet,vásároljak kripto valutát 150 ezerért és akkor továbbítják az összeget. És a vevő nagyon hasonló volt a már korábban említett vevőhöz. Ugyan olyan stílusban írt,ő is azt mondta a szállító cége elviszi a bútorokat.

Nem tudjátok jová fordulhatnék?

Pünkösdi Kató Creative Commons License 2021.09.13 0 0 11831

Köszi. Ez teljesen új. Ha nálunk is bevezetnék, ekkor hagynám abba a netes eladást. Az itthoni "lomjaimat"passzolom el így.

Akkor volt pénz a paypalon, ugye, tuti? Mert már du utaltam volna rá.

Előzmény: hobby 66 (11830)
hobby 66 Creative Commons License 2021.09.13 0 0 11830

Akkor kapja meg a pénzt, ha megérkezett hozzád a cucc.

Előzmény: Pünkösdi Kató (11829)
Pünkösdi Kató Creative Commons License 2021.09.13 0 0 11829

Sziasztok, évente talán 1x vasárolok az ebayen, használom a paypalt, de most ezt nem értem. Vásároltam, gondoltam 2-3000 Ft van rajta és az ebayről elindítottam a vásárlást, majd utána be kellett lépnem a paypalra. Most olvasom az emaileket, az eg,iknél ezt írja

 

Ön engedélyezte a(z) $19.27 AUD összegű kifizetést a(z) eBay számára

A pénzt akkor utaljuk át, amikor az eladó feldolgozta a kifizetést.

 

Ez mit jelent? Nem volt rajta annyi pénz? Nem baj, én is meglepődtem, hogy az ebay nem írta ki, hogy kevés az összeg. 

A köv emailben meg ott van, feladta, dátum, hogy mikor érkezik. 

Mit ertek félre?

dani-12 Creative Commons License 2021.08.27 0 0 11828

Sajna ugyanúgy feldobja a 'gyors biztonsági ellenőrzés'-t, amelynek keretében egy kódot akarna küldeni sms-ben a régi számomra. :(

Előzmény: cliftony77 (11827)
cliftony77 Creative Commons License 2021.08.26 0 0 11827

Próbáld meg letölteni a PayPal mobil alkalmazást, hátha azon keresztül sikerült belépned.

Előzmény: dani-12 (11826)
dani-12 Creative Commons License 2021.08.25 0 0 11826

Mivel elég rég használtam, elfelejtettem a jelszavam és sajna a régi telóm sincs már meg, akkor hogy tudok belépni paypal fiókomba? Most minduntalan a régi mobilra akar ellenőrző kódot küldeni.

cliftony77 Creative Commons License 2021.07.27 0 0 11825

Sziasztok!

 

A céges PayPal számlánkkal kapcsolatban belefutottam egy olyanba, hogy meg kell erősítenünk, hogy valós cég vagyunk, valós emberekkel a tulajdonosok között, stb. Pár évente megcsinálják ezt, terrorizmus elleni, meg pénzmosás elleni törvényre való hivatkozással, már hozzá vagyok szokva. Viszont most az van, hogy az egyik pont során le kellene tölteni egy dokumentumot:

 

 

Amit aztán kinyomtatva fel kellene töltenünk, de ha rányomok a fenti gombra, akkor hibát jelez:

 

 

Esetleg van valakinek valami ötlete, hogy mit kezdjek ezzel?

 

Előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!