Keresés

Részletes keresés

Nighthawk9 Creative Commons License 2006.12.25 0 0 59
A Nobolond által tapasztalt jelenségek nálam is megvannak de ez szerintem csak egy félresikerült funkció. Ellenben a dvd része néha kicsit megkergül :(
Nighthawk9 Creative Commons License 2006.12.24 0 0 58

Tényleg nagyon felhasználóbarát a menüje.  Nekem tetszik :)

Nighthawk9 Creative Commons License 2006.12.22 0 0 57

"Korong kell lenni töröl elott gyártás regisztáló készülékek. halad? igen nem"

 

 

Magyar nyelvű menü a Daewoo 8100-on. Mit lehet erre válaszolni? :)

 

 

Nighthawk9 Creative Commons License 2006.12.20 0 0 56
Végül vettem egy Daewoo DF-8100-t  38ezerért az óbudai Auchanban. Na majd meglátjuk milyen lesz.
Nighthawk9 Creative Commons License 2006.12.19 0 0 55

Erről az akcióról is lemaradtam :(

 

Sehol nincs odaírva, ezért megkérdezem: ugye a "DVD-video Combo"-knál a videó rész az mindíg felvevő-lejátszó? És a "dvd író-videó combo"-val pedig tudok másolni videókazettáról dvdre és vissza?

 

A garancia érvényesítésével kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak a Mediamarkt, Electroworld, Saturn, Elektropont, Photo Hall vagy a tesco, auchan, cora és társainál? Hol érdemes vásárolni?

 

 

thx.   

napoli007 Creative Commons License 2006.12.16 0 0 54
Sejtettem, hogy így lesz:o))
Előzmény: Föla (49)
Nighthawk9 Creative Commons License 2006.12.13 0 0 53

Ezt most találtam:

 

http://w3.enternet.hu/pocy01/27/newt3.html

 

Auchan: Daewoo DF-8100 DVD-író 39990 Ft

 

Az ajánlatok a készlet erejéig érvényesek:
2006. december 14-ig.

Áraink forintban értendők és az áfát tartalmazzák!

Na akkor már csak az a kérdés melyik auchanban van  még belőle...

Előzmény: Nighthawk9 (52)
Nighthawk9 Creative Commons License 2006.12.13 0 0 52

Nekem is elhalálozott  a 15 éves Samsung videóm, helyette szeretnék venni valamilyen combo-t, igaz csak dvd olvasósat kb. 30-35 ezer körül. A legolcsóbb dvd író combo a Daewoo DF-8100 50ezerért azért elgondolkodtató.

 

Ezekkel van valamilyen tapasztalatotok?

 

Samsung DVD-V6600

LG V180

Daewoo DX-9840E

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.11 0 0 51

Kösz, ennyi is segít a döntésben...lehet lassan rászánom magam a vételre. Én is szeretném elkerülni a zsúfoltságot, így ez egy jó megoldás (az igazi, egy merevlemezes dvd író/video combo lenne;) mivel a vhs-re továbbra is szükségem van.

Azért 1-2 HD-s dvd írót megnézek még Karácsonyig, de valószínű marad az LG RC185.

Előzmény: Föla (50)
Föla Creative Commons License 2006.12.11 0 0 50
Szia A70user! A tapasztalataimról csak egy pár sort. Első és legfontosabb ok ami miatt megvettem ( habár sokakkal osztom a vélemény hogy ami "egyesített" készülék annak túrós a háta) a vezetékelésekből már elegem lett. Kicsit kaotika ami a TV-nk mögé be van zsúfolva. A második, nem vagyok egy művésze ennek a világnak. Az egyszerűség ami nekem fontos. Sajnos ami téged érdekelne a műszaki oldala, arról nincs viszonyítási alapom. Nekem a felvett és átmásolt VHS felvétek minőségével nincs kifogásom. Magyarúl nagyon jó. Én a régi családi videó felvételek másolása miatt vettem meg. Arra úgy gondolom tökéletes. Üdv.
Föla Creative Commons License 2006.12.11 0 0 49
Nagyon köszönöm segítséged. Minden OK.
Előzmény: napoli007 (46)
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.08 0 0 48
Üdv!

Van nekem egy PanDMR-ES35V DVD/VHS felvevőm. Azt szeretném megtudakolni, hogy lehet e rajta magyar nyelvet beállítani. Legyetek szívesek ebben segíteni. Előre is köszönöm.
Ha nem lehet, akkor is írjatok. És akkor is köszi.
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.07 0 0 47

Szia Föla!

 

Ezek szerint neked ilyen van...tapasztalatokról írnál egy kicsit bővebben? Mennyire jött be?

A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, napoli007 véleményét próbáld ki.

Előzmény: Föla (45)
napoli007 Creative Commons License 2006.12.07 0 0 46
Lezártad a lemezt amikor végeztél?? Ha nem akkor tedd meg és minden le fogja tudni játszani.
Előzmény: Föla (45)
Föla Creative Commons License 2006.12.07 0 0 45

Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Légyszíves segítsetek. LG 185 combóval VHS-ről felvett DVD minuszos lemezt nem tudok lejátszani másik (négyet kipróbáltam) asztali DVD-vel, sem számítógépes DVD lejátszóval (az is LG). Esetleg próbáljak +-os DVD lemezt?

Köszi:Laci

napoli007 Creative Commons License 2006.11.28 0 0 44
Most már lehet, hogy ez a helyzet, de amikor én vettem a merevlemezesek még nem voltak leárazva mint mostanában. Nekem rengeteg családi videóm volt és nem akartam két készüléket, illetve még egy harmadikat mert egy LG házimozi már volt akkor. Valamint akkor ez az egy készülék volt ami hajlandó volt másolni egyikről a másikra a többi nem nagyon. Most is a kódóld dvd-ket minden fentartás nélkül másolja minden mennyiségben ha akarom:o))
Előzmény: Törölt nick (41)
napoli007 Creative Commons License 2006.11.28 0 0 43
A pécsiben láttam a múlt héten.
Előzmény: nobolond (42)
nobolond Creative Commons License 2006.11.27 0 0 42

OK - megadom magam - bár elég szűkszavúak a látható adatok.

Persze ez egy más (ár)kategória...

Mindenesetre nem értem, hogy az LG honlapján miért nincs.

Amúgy melyik Media Markt-ban volt ?

Előzmény: napoli007 (40)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.27 0 0 41
Nem rossz..csak picit drága, ha ezek az aktuális árak. Ennyiért talán már inkább egy merevlemezes dvd írót érdemes venni+ esetleg külön videot.
Előzmény: napoli007 (40)
napoli007 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 40
http://www.arukereso.hu/asztali-dvd-lejatszo-c3163/lg-rc7300-p3081564.html
Előzmény: nobolond (37)
napoli007 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 39
Előzmény: nobolond (37)
napoli007 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 38
Mire gondolsz? (paraméterek)
A médi markt-ban még egy pár héttel ezelött is láttam.
Előzmény: nobolond (37)
nobolond Creative Commons License 2006.11.27 0 0 37
Ennek a típusnak márnemcsak a kereskedelemben nem találtam nyomát - de az LG honlapján is csak egy fotó van róla. Mik a főbb paraméterei ?
Előzmény: napoli007 (36)
napoli007 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 36
LG RC7300 ez az enyém és már több mint egy éve nyúzom és minden rendben:o))
Előzmény: Törölt nick (34)
nobolond Creative Commons License 2006.11.26 0 0 35

Nem a hordozó típusára vagy márkájára - hanem a lejátszandó film/DVD FORMÁTUMÁRA (kiterjesztésére) vonatkozik a megállapítás. A hordozó gyártmánya mindegy neki.

Alternatíva szerintem nem nagyon van - "kiveszőben" vannak ezek a készülékek - inkább a merevlemezes DVD-felvevők a menők - abban nagyobb a választék.

 

Előzmény: Törölt nick (33)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.26 0 0 34
Ez melyik típus?
Előzmény: napoli007 (27)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.26 0 0 33

A rendkívüli válogatósság a CD/DVD, mint hordozó típusára vagy a lejátszandó filmekre (pl. divX) vonatkozik?

Milyen alternatívák vannak még szerintetek (ha van egyáltalán) a piacon a hasonló DVDíró/video combo kategóriában úgy 60eFt-ig?

Előzmény: nobolond (30)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.26 0 0 32
Kösz az infokat. Bár ez most teljesen elbizonytalanított...Korábbi daewoo off termékkel történt tapasztalataim után megfogadtam, hogy soha többé nem veszek tőlük semmit. A PC-s LG írók alapján pedig úgy gondoltam, hogy az asztali gépeik sem lehetnek rosszak. Hmmm
Előzmény: nobolond (31)
nobolond Creative Commons License 2006.11.26 0 0 31

Még vmit: a leírtakkal nem az LG "tartósságát/megbízhatóságát"  hanem "sajátosságait/tulajdonságait/jellemzőit" akartam érzékeltetni.

 

(Illetve megbízhatóságra mégiscsak egy: egy újraírható pluszos DVD-t akartam vele formáztatni - ill. itt: "inicializálni". El is kezdte- végigért a mutató de nem tudott kilépni - LEFAGYOTT ! Kikapcsoltam-bekapcsoltam semmire sem reagált.

(A DVD-t persze nem adta ki...

Végül - szerencsére - megtaláltam a leírásban, hogy "reset"-eléshez legalább 6 sec-ig nyomni kell a power gombot - na ekkor "észhez tért".)

(Mondjuk egyszer-kétszer a korábbi Daewoo is lemerevedett - írta is a leírás, hogy "mint bonyolult digitálizált készülék ilyen előfordulhat" e-kkor ki- és be kell párszor kapcsolni.

nobolond Creative Commons License 2006.11.26 0 0 30

Hááát - most van éppen nyúzópróbán, miután csereutalványt kaptam a Daewoo DF 8100-ra. Vmennyit rá kellett fizetnem - félve gondolom végig - lehet, hogy a Daewoo jobb volt - egyelőre magamnak se akarom bevallani...

Rendkívül válogatós - még a lejátszáskor is - ezt se azt se játssza le ( van egy "noname" DVD-600-as TV-DVD lejátszóm az szinte mindent lejátszik...)

A menűje szörnyű nehezen áttekinthető ( a Daewoo- jé se volt könnyű - de talán "kevésbé volt rossz") - már kétszer estem u.azon hibába, hogy a setup-ban félreértve egy menűpontot törölte és újrakereste az összes TV-csatornát - persze az ő sorrendjében és felirataival vagy anélkül...)

Lényegesen kevesebb paramétert lehet beállítani - de pl. a távszabályzója a legfőbb TV-funkciókat is távvezérli.

Egyébként bekapcsoláskor ez is vacillál 30 sec-ot ( ha van a tálcán DVD ha nincs ) továbbá a szalagszámláló 2-3 sec múlva eltűnik a képernyőről - többek között ezekért cserélték ki a Daewoo-t.

Zavar az is, hogy - míg az "ősvideok" kikapcsolás után készenléti állapotban mutatták az időt - ezek ( mind az LG mind a Daewoo) teljesen sötétek maradnak.

Előzmény: Törölt nick (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!