Keresés

Részletes keresés

Ozagen Creative Commons License 2003.08.16 0 0 319
Mi az, hogy leléceltem?

Vagy: innen megszökni szokás (vagy illdomos)? Ha nem vagyok itt, az akkor "télak"? Lefalcoltam? Dobbantottam? Átvertem volna Kerítés Őrnagyot?

Nem, ohj, nem, kérem. Kerítést festegetek mostanság. :)

Előzmény: AgyProTézis (316)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.08.14 0 0 318
Kedves Willlmaaaaa!
Eccer bisztos elolvom még, csak mostan elolv-adok, ollan melleg vann, hogy ihaj-csuhéj!!
Lihegek, mint /***/jegesmaci a leolvasztás alatt...
Előzmény: villma (317)
villma Creative Commons License 2003.08.13 0 0 317
Vakításról szó nincs, tényleg régen jártam ezen
a tájékon. Tegnap jött az ötlet, benézek, "beolvasok":-), s amint látod nem kutyába nézlek:)
Van egy olyan topic, hogy "Misztika és mágia", oda nézzél be, mert ottan akad néhány számodra is
érdekes gondolat. Az utolsó tíz hozzászólást olvasd el, ha nincs jobb dolgod.
Előzmény: AgyProTézis (316)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.08.12 0 0 316
Szia Kisveres!
Nem változok, a világ változik körülöttem...nickek jönnek, mennek, én maradok tisztelettel. Nemtom Ozi miért lécelt le, az Ő dolga...
Ne vakíts, hogy nem lapítottál itt valahol a környéken, ezt még én sem hiszem el..:))
Járom az utam, macskaköves uton...
A körmöm kopog esős délután...
/Kutyába se veszel mostanába!/
Előzmény: villma (315)
villma Creative Commons License 2003.08.12 0 0 315
Szia APT! Na, most meg ezt is elbaltáztad azzal a nyalalással, és még ragoztad is:) Ha találsz ebben a sivár agymenésben egy értelmes beszélgető partnert, akko ne menjél mán át értelmetlenkedő jópofistába, mert a nicklény elveszti a fonalat, vagy belegabalyodik, vagy lelécel (mint én is, annak idején:)
Amúgy gondolom minden rendben, jó egészségnek
örvendsz, és vidáman fütyörészve telnek napjaid.
Előzmény: AgyProTézis (314)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.08.11 0 0 314
Mindenki örült, aki számít. Aki a jóra számít.
Másnak nem is örülhettünk volna ilyen felhőtlenül..És hogy volt olyan is, aki fújolt, az csak azt jelenti, hogy a probléma /Auswitz, és a holocaust/ máig nincs kellően letisztázva-feldolgozva a köztudatban.
Még a náci okkultista tényleges indíttatás-eltévelyedés is jóformán rejtve maradt a nagyközönség előtt, és megmaradt a pár eszelős őrült ámokfutása egy birodalom élén...Persze ehhez fel kellett volna dolgozni a szellem,-és eszmetörténetet Nietschén túl is...
Előzmény: mijahu (313)
mijahu Creative Commons License 2003.08.07 0 0 313
Én nagyon örültem neki. Ennyi.
AgyProTézis Creative Commons License 2003.07.22 0 0 312
Ugye ez az a bizonyos 'fehér off', a 'fehér zaj' mintájára..Ugye nem baj, hogy nem próbálom desifírozni ;p
Előzmény: modemzene (310)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.07.22 0 0 311
Kurta-furcsa visszakozásodat értetlenül fogadom, nodehát több dolgok vannak a földön és az égen, mintsem elménk felfogni képes.../Turing gépem csak számol, csak számol...vajh megáll-e eccer?/

Szalonnasütés a Szesöl szigeteken /nemtom hogy kell leírni, talán Seychelles?/

Dekoncentrációs Tábor/n/ok

Előzmény: Ozagen (309)
modemzene Creative Commons License 2003.07.21 0 0 310
kjhsdbagiusdrhsjk scv erriugh eviuher iuher iugh eriugh erig wcr
Ozagen Creative Commons License 2003.07.20 0 0 309
Topicot, mint ígértem, váltok most, kedves APT. Válaszaim neked, mint olvasom alant, unalmasak, lélekrontóak. Csak magamat okolom. Ha velem tartasz ebben a konduló térben, keress valami olyasmit, ami Braziiil! keresési feltételre hallgat (nagyjából).

Eme szép koncentrációs tábornak vége. :)

Előzmény: AgyProTézis (308)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.07.16 0 0 308
Nyalaláskor az élet tiszta méz: csak tudni kell nyalni.../Télen hánytunk a havat eleget!/
Jégkrémbalett/A.E.Bizottmány/-Bagaméri, az elátkozott fagylaltos/Kéményalap és krumpliból/

A nyelv az emberi érintkezés szerve és eszköze, valamint másodlagos jelzőrendszer is.

Előzmény: Ozagen (307)
Ozagen Creative Commons License 2003.07.12 0 0 307
Nyalalni: érdekes szóalkotás.

Ám: ritka kiváltság jókivánsággal találkozni itt. :) Mintha csak azt mondanák: jó napot, és ezt komolyan is vesszük. Szívesen belefeledkeznék néha az őszinte kivánságok unalom-tengerébe.

Előzmény: AgyProTézis (306)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.07.08 0 0 306
Kedves Ozagen!
Látom, szabin vagy a real ego-d, kellemes nyalalást!:)
Heppi Holidéj!
AgyProTézis Creative Commons License 2003.06.24 0 0 305
Egyértelmű, hogy a nácik koppintották a bolsikat, időben is..és upgradelték..A bolsik meg az asszíroktól loptak, állítólag ott volt először tömeges száműzés. Manapság már nincs szükség diszkrét területekre, a kirekesztés és a nem akceptálható eszközök bevetése helyileg indifferens Manhattantől Gázáig, Kenyától Kabulig, Kurdisztántól Bagdadig, Groznijtól Moszkváig.
Játék határok nélkül..:(
Előzmény: Ozagen (302)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.06.24 0 0 304
Apropopó!
Természetjog..
Az emberkék egyenlőnek születnek, és a szabad fejlődés /verseny/ teszi őket egyenlőtlenné /strukturálja/, vagy egyenlőtlen esélyekkel születnek, indulnak az életbe, és az esélyegyenlőség-felzárkózás-kiegyenlitődés elérése felé kell segíteni Őket?
Széna vagy szalma? Esetleg más cellulóz- és/vagy lignin tartalmú megoldás is van? /Nem famentes Bibliapapír vagy bunkósbot?/
Sacho Panza szerint a vannékiekre és a nincsnékiekre lehet bontani a társadalmat..
Előzmény: Ozagen (302)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.06.23 0 0 303
A természetjogon nem is tudom, hogy pontosabban mit értettem volna, asszem beépültek az emböri jogokba...akkó' biztos vannak asszonyi jogok is..mög gyerökjogok is.
Előzmény: Ozagen (302)
Ozagen Creative Commons License 2003.06.22 0 0 302
Szia, kedves APT!

Itt vagyok. A GuLAG-ok és a KZ-ek működtetése megalkotóinak, létrehozóinak nyilván sok-sok fejtörést okozott. Egyebek mellett: logisztikai, technológiai problémák fölött merenghettek. Halálmérnökök rágicsálták grafitcerkáik végét. Pár tízmillió holttest eltávolításának aligha lehet bárminő forradalmi megközelítése. A minták azonosak, a know-how-t nyilván lopkodták egymástól.

Írod: természetjogaink nem csorbítása. Ezt nem értem. A természetjogot csorbítani nem lehet. Vagy tételezzük a természetjog érvényességét, vagy nem veszünk róla tudomást. A nemzetközi jogot vagy a belső jogot meg lehet sérteni. A természetjog azonban olyan felső eszme, amelyet gyakorlati megfontolás nem sérthet.

Előzmény: AgyProTézis (301)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.06.22 0 0 301
A mai napon megerősítést nyertem, u.is egy Ernst Nolte /nem Nick Nolte!/ nevű fickó regélte -frissen megjelent könyvével kapcsolatban-/11óKos/, hogy a bolseviki és náci megoldi /Gulag ill. KZ/ egy tőről fakadnak, és mindegy hogy milyen totaliarizmus nevében müxenek. A tennivalónk az antitotaliarizmus, azaz az emberi, polgári, nemzeti, nemzetiségi, kisebbségi, és egyéb nem említett elidegeníthetetlen /természet-/ jogaink csorbításának nem engedése..jottányit sem..

/Hol vagy?:-)/

Előzmény: Ozagen (296)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.06.16 0 0 300
Kedves zsoltu!
/Eléggé ismerős a kép, én is laktam picit a bátyám törpetacsijával egy fedél /VII.ker./ alatt, apámat példul fixált ugatással elzavarta a saját kedvenc helyéről./ Ami szomorú benne, az az egészségügyi leépülése a kutyusnak, és a gazdik fokozatos el-eszköztelenedése a betegséggel szemben.
A kutya több, mint családtag, a család kisebbik, mindig gyámolításra és törődésre szoruló része. /-Ugyanakkor mindig visszasugároz egy csomó szeretetet.Ezért tartanak sokan ebet. Mindig rögtön 'visszafordítja' az érzelmi befektetést.-/ Majdnem olyan, mint egy fogyatékos ember...
Amíg virul a kutyus, maga a tökéletes játékosság és élénk eleven erő. Mikor kezd kihunyni a gyertyája, akkor a világ _leg elesettebb_ lénye. Mert szenvedni is nagyon tud. Mint ahogy szeretni is. Mint az összes érzelmekre képes lények.
A kutya 'profil'ját a cserkész-magatartás adja, ez van a génjeiben, ez a hajlama. Lankadatlan figyelem /ha kell/, tanulékonyság /amíg fiatal/,explózió-extrovertáltság, ambíció, kitartás és hűség. /A cikk 'kurta' stílusa ismerős;), egy másik cikk meg szembejött a fordulóban./
Előzmény: Törölt nick (297)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.06.16 0 0 299
El fog olvni, sok kis minidrámát ír...
Előzmény: Törölt nick (297)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.06.16 0 0 298
Elolvasom, mert mondtad..Egyébként hangulatosakat ír, 'minidrámákat1..
Előzmény: Törölt nick (297)
Ozagen Creative Commons License 2003.06.14 0 0 296
Szvsz a harmadik, de a franc tudja. Kiábrándító. Most ott tartok, nem is olvasom végig. Kafka-mismásolások vannak benne, nő-ügyek nem eredeti firtatása. Brrrr.

P. s.:

Borges-topic, Álom-topic: túlságosan kézenfekvő megoldások. Keresem az új téma címét.

Előzmény: AgyProTézis (294)
Ozagen Creative Commons License 2003.06.14 0 0 295
Húbazmeg, egy hivatásszerető ember. Én is az vagyok. :))) Bár az tényleg kérdéses, a hivatásszeretet mennyire fér össze a szolidaritással?
Előzmény: AgyProTézis (292)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.06.14 0 0 294
Ez a Kudarc c. regény a tetralógia vége, vagy a harmadik?
Előzmény: Ozagen (291)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.06.14 0 0 293
A Kudarc c. regénynek kudarc a vége..teljesen normális. Naná, majd a főhős elnyeri a fele királylányságot, meg az ország kezét..
Előzmény: Ozagen (291)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.06.14 0 0 292
Hogyne! Álmomban nézegettem a kutyám fényképét, és arra gondoltam, hogy milyen jó volna, ha még élne /uis már az örök vadászmezőkön kergeti a macskákat és a süniket/, és akkor a fényképen elkezdte csóválni a farkát. Ekkortól már tisztában voltam vele, hogy ez csak az álomban lehetséges.Ezt hívják a szakirodalomban tudatos álmodásnak.

Nemrég meg szakmai vitát álmodtam a munkahelyemről, az unióval kapcsolatban. Lehet, hogy a hivatásig szeretem a foglalkozásomat? Mindenesetre a kollegáimmal kapcsolatban szolidáris vagyok, Állam bácsi meg majd vigyáz magára, eszköze, stb. van elég.

Előzmény: Ozagen (290)
Ozagen Creative Commons License 2003.06.14 0 0 291
Sok-sok hónap után elvergődtem Kertész Kudarc című regénye vége felé. Ebben a topicban a nyitófejezetért még lelkesedtem, de a regényvég egész egyszerűen csapnivaló. Lekenés. Karakter-abberáció. De csak zavarja Kertészt. :)))
Előzmény: AgyProTézis (289)
Ozagen Creative Commons License 2003.06.14 0 0 290
"Az álombeli realitásnak az egyéni emóciók az erővonalai"

Vannak erre nézvést bizonyítékaid? Empíria és álom, hö? :)))

Előzmény: AgyProTézis (288)
AgyProTézis Creative Commons License 2003.06.14 0 0 289
Képzeld el, hogy milyen kedvező statisztikát jelent az, ha mi itt ilyen című topicban eszmét cserélünk. Pezsgő szellemi élet a Nobel-díjasról. Javítjuk az országimázst. Aktuális.
Szerintem Kertészt sem zavarná. De felőlem nyithatsz Borges-topicot,vagy bármi mást is /álomtopic/ ha akarod átmegyek oda :)
Előzmény: Ozagen (287)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!