Keresés

Részletes keresés

Móka70 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80038

Nahát Rana, micsoda csodás hírek!!!!!! Tanultam megint, hogy az utolsó pillanatig nem szabad feladni!!

Most aztán sok drukk a beágyazódáshoz, csak úgy, mint Ritának!!!!

Sannah, priviben kereslek!!!

Rill, csodás utat nektek, és sok sikert előtte a pecséthez is!!!!!!!

Előzmény: Rana75 (80023)
Jázmin1229 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80037
Sziasztok!

Rita!
Nem feledkeztem meg rólad csak pár napig nem volt időm visszaolvasni.
5-6 nap után én sem éreztem még semmit - bár állítólag a beülti utáni 2-3 napban sok minden eldől - és mégis sikerült. Tesztelni fogsz majd vagy vérvételt csináltatsz a munkahelyeden? Bízz benne, hogy minden OK!!! Az Ovitrelle mellett szedsz még vmit?
Én az Aspirin p. és az Utrogestan mellett napi 1000 mg C-vitamint, Elevitet (amit legközelebb kihagyok!), méhpempő kapszulát és 0,5 dl Berry nektárt szedtem ( no meg ebédhez vagy vacsihoz 1 dl finom vörösbort).

Zsazsa!
Én már ismertem a titkodat a másik fórumról. Gratulálok!!

Minden kismaminak boldog babavárást és minden akciósnak ++ tesztet és kitartást kívánok.

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80036
Sziasztok
Rana: gratulálok a szép szedrecskéhez. :))) Későn érő típus a gyerek! Szurkolok továbbra is. :)))

Rita, Jenny türelem, türelem. Tudom a kibicnek semmi sem drága. Ilyenkor mindig megbeszéljük a férjemmel, hogy már minden eldőlt, csak mi nem tudunk róla. Felesleges az izgulás. Na 5 percre ez le is nyugtat, de hátha nektek beválik.

Shannah
Lombikos ismeretségi körömben kb 80%os az IR arány, úgy ahogy mondod. Bennem is hasonló dolgok forognak. Pláne a Forgácsos szívás után elvesztettem a bizalmamat a maszekokkal szemben. Barátnőm rábeszélt az MMre, mert tapasztalatai szerint máshol meg nem foglalkoznak vele. :S
11 szeresére emelkedett az inzulinom és a BMIm se jó. :( Azért kezdtem el gyanakodni, mert többször vagyok nagyon rosszul kb úgy ahogy a cukros vizsgálat után. Majd megmondják, mit tegyek. Pajzsmirigy vizsgálatra is megyek, szerintem ott is van bibi. Mindkét betegség volt/van a családban.
Furcsa, hogy vékony vagy és sokat mozogsz és mégis. Mikor mész kontrollra?

Zsazsa :))) Gratulálok a hármas ikrekhez! :))) Jó egészséget és "könnyű" terhességet kívánok nektek. :)

Előzmény: Rana75 (80023)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80035

Zsazsa!

Talán kellett is találkoznunk decemberben, mert nekem is akkor volt Pécsett az első, Jázminnal együtt feküdtünk a leszíváskor.

rita0130 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80034

Shannah, Rill köszi a drukkot és Nektek is minden +++++++++++!!!!!!!

Zsazsa!

Köszönöm a tanácsot!!!

Hát nem semmi 3 baba!!!! Már olvastam rólad, hogy sikerült, de három!!!! Én még akkor is meglepődnék ha egy lenne!!! Ezek szerint uan.az az orvosunk?

 

Előzmény: zsazsa78 (80033)
zsazsa78 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80033
Szia Rita!!A tesztel kapcsolatosan szeretnék neked egy pár sort írni.Mivel én is iszonyú kiváncsi voltam a 13.dik és 14.dik napon én is csináltam tesztet.De!!!Mivel én is kaptam heti fél amp.Ovitrelle-t így nem akartam magam nagyon beleélni így a páromnak sem mondtam el (tudom nagyon rosszul viselte volna a kudarcot ,rosszabbul mint én).Utána olvastam a neten a terhességi tesztek hcg szint erősségének és akkor találtam egy olyan tesztet ami nem 20.-as 25-ös érzékenységű hanem 50-es.Elmentem a gyógyszertárba és megrendeltem,(Clearblue)még aznap délután meg is vettem.Másnap kellett visszamennem a 3 hetes uh kontrollra és ezért korán reggel megcsináltam a tesztet!!
Abban a pillanatban mikor megcsináltam nem hittem a szememnek,az is +++++++ lett!Eben már sokkal jobban hittem mivel ez nem volt annyira érzékeny teszt(50-es) és decemberben mikor az első lombikom volt akkor a doki nem látott semmit az uh-n így elküldött laborba.Na az akkori hcg-m 14-es volt!!Így tudtam hogy itt valaki(k)nek lenniük kell!Hát így is történt,aznap reggel a doktorbácsi két petezsákot látott!!:-):-)
Hát azóta igazi csoda történt múlt 7 vasárnap megkértem a nagybácsim aki szül.nőgyogyi hogy nézzen meg uh-n van-e már szívhang!!!És láss csodát:nem két kisbabát hordok a szívem alatt hanem hármat!!!:-):-)És dobog a szívük!!!!
Most szerdán megyek vissza Pécsre és nagyon de nagyon kíváncsi vagyok mit fog szólni a mi drága dokink!!
Kívánom,hogy neked is így sikerüljön!!:-)
Szerintem ha a 14.-dik napon még a szuri elött csinálsz egy ilyen tesztet(Clearblue)akkor biztosan kell vki(k)nek ott lenni(ük).
Nagyon de nagyon drukkolok!!!
rill Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80032

Rana, micsoda jó hír! :)))))) Nagyon drukkolok a kis szedreteknek, úgy látszik, nagyon igyekszik, behozta a kezdeti lemaradást!

 

Rita, Jenny, sok türelmet kívánok nektek, aztán pedig egy-egy szép kétcsíkos tesztet!

 

Mindenkinek hajrá!

 

 

Shannah Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80031

Rana,

nagyon drukkolok Neked! ++++++++++++++++ Most olvastam, hogy későn indult be az osztódás, de hála Istennek minden szépen alakult :-) Nekünk így lett egy fagyibabánk, mert először csak 2-en kezdtek el osztódni és mikor mentünk ET-re, a biológusnő odajött és mondta, hogy nem hagyta békén a 3. sejtecskét sem, így az is szépen beindult :-) Most Rá várunk, hogy hamarosan visszakapjam.

 

Rita, Jenny,

drukkhegyek Nektek is!!! ++++++++++++++++++++

 

Mindenkinek további szép vasárnapot!

Előzmény: Rana75 (80023)
Shannah Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80030

Móka,

képzeld, találtam egy doboz cetrotide-t! Ha holnap még aktuális lesz, akkor szólj és odaadom! Mindenesetre reggel viszem magammal :-)

Szépek lesznek a sejtecskéid, csak bízzál bennük és magadban! Drukkolok nagyon!!! +++++++++++++++++

 

Nagyon jólesik, ahogy vélekedsz a családtagjaimról :-))) puszi!

Előzmény: Móka70 (80012)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80029

Igen a 12. napot legalább ki kell várni.

Jenny, Rana én is nagyon drukkolok Nektek!!!!!!

Előzmény: jenny30 (80027)
Shannah Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80028

Szia Alma,

nekem az insulinom 4.01 és 36.63 lett, vagyis a 9xesére emelkedett. Erre a doki felírt 2x850 mg meforalt és persze javasolta a diétát. Sportot nem, mert többet sportolok, mint az amúgy előírt...

Az én esetemben azért számít ez magas értéknek és azért szükséges szerinte a gyógyszeres kezelés, mert vékony vagyok, eddig is odafigyeltem arra, hogy mit eszem és rendszeresen mozgok. Ha 20 kg-val nehezebb lennék, ennék mindent össze-vissza és nem mozognék, akkor nem számítana magasnak...

DE: már írtam ide korábban is, hogy más elismert szakmabeli prof szerint minden egészséges, fiatal nőnek így reagál a szervezete az extrém mennyiségű glucose bevitelre. Szóval nem tudom mennyire bízzak az MM-ben, eddig szinte akárki "betévedt" hozzájuk, tuti, hogy IR-t állapítottak meg nála... Ráadásul erre nincs is törzskönyvezve ez a gyógyszer... Ennek ellenére én is szedem, a kontrollig szerintem nem hagyom abba. Konc amúgy nincs ellene, de kicsit csökkentett adagot javasolt nekem a lombik idejére.

Én személy szerint nem tekintem szentírásnak amit az MM-ben mondanak, a diétát viszont betartom, szerintem az senkinek sem árt. Bár fogynom nem kellett volna...

Előzmény: Törölt nick (79982)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80027
Azt elfelejtettem az előbb, hogy nagyon drukkolok ám Nektek!!! :-)
Én majd 1 hét múlva gondoltam tesztelni.... vagy kicsit később.
rita0130 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80026

Jenny!

Te mikor csinálsz tesztet?

Előzmény: jenny30 (80024)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80025

Nagyon örülök, látod csak egy kicsit lustálkodott. Szerintem a C vit.-t mindenképp szedd, én még a Palástfő teát iszogatom. Akkor pihenj most sokat.

Előzmény: Rana75 (80023)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80024
Rana, Rita! :-)

Nekem ez a 4. beültetés. Eddig még sosem sikerült... (szóval, nincs még gyerekünk)
3 db, 5 napos embriócskát kaptam vissza.
Én ezeket szedem: Bromocr., Prednis., C-vit, E-vit, folsav.
Rengeteg túrót és sajtot eszem, meg sok ásványvizet iszom.
Én bevallom (ezúttal) nem feküdtem olyan sokat, mert szerintem nem ezen múlik...
Inkább próbáltam elterelni a gondolataimat, főztem, pakolásztam, meg ilyesmik.
DE ÁLLATIRA NEHÉZ!!!!!!!!! :-)

Másik fórumon az egyik lány elment beültetés után hegyet mászni, és ikreket vár!!! :-)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80023

Sziasztok!

Ma reggel beültették a kis szedrecskét!!!!! :))))))) A biológus csaj azt mondta, nagyon szép lett. :) Remélem, az is marad!

Rita, Jenny! Ti szedtek valami vitamint azon kívül, amit az orvos előírt? Nem tudom, szedjem-e a Macát meg C-vitamint továbbra is.

Mindenkinek kitartás!!!

rita0130 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80022

Szia Jenny!

Neked hányadik beültetés? és hány naposan kaptad őket? Nekem ez a 8. lombik és már volt egy sikeres ET-m, a fiam júliusban lesz 9 éves, lehet ezért ez a figyelés, de szerintem mindenkinél így van. A tesztet nem tudom mikor csináljam, mert heti fél Ovitrellt kapok, ami HCG-t tartalmaz, és most először van az is, hogy 6 napos blasztókat kaptam, te hogy gondoltad? itt a lányok szerint 12 nap körül már lehet tesztelni.

Előzmény: jenny30 (80021)
jenny30 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80021
Sziasztok Lányok!

Kedves Rita!
Bocsánat, hogy így ismeretlenül írok, de én is éppen ezzel a "nem érzek semmit, most akkor mi van??!!"- érzéssel bírkózom!! :-)
Nekem 1 nappal utánnad (14-én szerdán) volt az ET, és én is a dr. M-hoz járok.
Szóval, én totál megértelek, én is minden kis jelet figyelek magamon, pedig annyira tudom, hogy nem szabadna.... :-(
Én némi görcsölésen kívül semmit sem érzek... Igaz, még nem voltam terhes, szóval nem tudom, mit kellene egyáltalán.
Mikor csinálsz tesztet?

Üdvözöl:
Jenny
rita0130 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 80020

Köszi Lányok!

Próbálok nem foglalkozni magammal, de hát tudjátok milyen ez!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.17 0 0 80019
Rana: Hurrá!!!!! Nagyon jó hírekkel jöttél. :)))) Szurk-szurk továbbra is!

Rill. Köszönöm, nagyon kedves vagy, megnyugtattál. Bejelentkezem az MMbe, remélem nem kell 3 hónapot várnom. :S Akkor már lombikozni szeretnék megint.

Judit: köszönöm szépen az infókat. Kemény lehet az 5 pontos. Szegény, jól megkínozhattak. :( Ezek szerint 2 pontoson voltam tegnap. Honlapot ismerem, néha bekukkantottam. Átnézem ezzel a szemmel is. Szerencsére nem vagyok PCOs. Nálam a méhenkívülik miatt lehet bibi, egy vezetőm maradt, férjemnél kevés és öngyilkos katonák.

Mégleány. :) Simán láthatod a kis a kis gömböcöt. Persze, hogy mozog. Lehet fiú lesz? Állítólag ők mozdulnak meg korábban. :))) Addig jó, míg nem vagy rosszul! Kívánom, hogy a szülésig minden ilyen jól menjen. :)

Móka: sajnos nem tudok segíteni. :( Csak Utróm maradt.
Nem működött a Cetro? Rossz volt a fecskendő? Elég furcsa egy szerkezet. Sajnálom. Nagyon szurkolok szerdára! :)))

Rita: az utolsó napok a legnehezebbek, a várakozás. Nagyon megértelek. Hétfőn derült ki hogy nem sikerült a fagyibabánk, de előtte 3 nappal már teljesen kész voltam. :S Érdekes a lombiknál türelmesebb voltam. Még csak nem is teszteltem!
mégleány Creative Commons License 2008.05.17 0 0 80018
Móka, sajnos ebben nem segíthetek, de azért nagyon szorítok!!! :)
mégleány Creative Commons License 2008.05.17 0 0 80017
Rita, én totál semmit nem érzek szinte 9 hete :))) aztán mégis azt mondják, nől egy gyerek a hasamban :)))))
az elején abszolút semmi extra nem volt, csak mellfeszülés (mint menzesz előtt) és szurkálás jobbról-balról, szóval én azt hittem végig, hogy ez most nem jött össze, aztán látod miket írok ide :))))
szóval csak nyugi!

Rana, szorítok továbbra is!!!
Előzmény: rita0130 (80015)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.17 0 0 80016
Köszönöm, sokat jelent, hogy gondoltok rám. Amúgy van egy lombikos ismerősöm (elsőre sikerült neki), és ő is aggódott, mert semmit nem érzett. Úgyhogy ez nem jelent rosszat! Én is drukkolok neked, meg Móka tüszőcskéinek!
Előzmény: rita0130 (80015)
rita0130 Creative Commons License 2008.05.17 0 0 80015

Végre jó hír!!!!! Holnapra sok-sok drukk, akar élni látod!!! Szorítok Neki nagyon!!!

Mókában növekednek a tüszők, Mégleányban meg a baba már ficskándozik!

További jó híreket Mindenkinek!!!

Én meg már szétfeküdtem magam, úgyhogy holnap már felkelek, amúgy sajna nem érzek semmit.

Előzmény: Rana75 (80013)
Móka70 Creative Commons License 2008.05.17 0 0 80014
Hurrá, nagyon örülök, és kérlek bízz a holnapban, be fogják tudni ültetni a szépen osztódott embriótokat!!! Kitartást holnapig, és várjuk a jó híreket holnap is!!!!!!
Előzmény: Rana75 (80013)
Rana75 Creative Commons License 2008.05.17 0 0 80013

Képzeljétek, OSZTÓDIK!!!!!!!!! :))))  Azért sajnos még nem ért véget az izgulnivalók sora, mert holnap be kell menni 8-ra, de csak akkor ültetik be, ha szabályosan osztódik.  Úgyhogy annyira örülök, de azért szorítsatok nagyon, eddig segített!!!!!!

 

mégleány, olyan csodálatos ezeket a híreket olvasni rólad!!!! Vigyázz a kis puklicskára! :)

 

rita, veled mi újság? Remélem, minden a legnagyobb rendben!

Móka70 Creative Commons License 2008.05.17 0 0 80012

Szia, mégleány, pocakoskám :-))

Hát nem hiszitek el, de ma reggel beindult a fejfájós korszak...sajnos ez volt januárban is és a cetrotide a bűnös! Elég rossz a közérzetem. ..de ami még nagyobb baj, hogy nem működött a cetro, újat kellett bontanom :-(((((( elég rossz egy injekció-típus, könnyű elrontani....én ma így jártam, és sajnos ezzel buktam 9.000 ft-ot :-((((( annyi egy ampulla....kb mint anno az orgalutrán...hiába az antagonista nem olcsó mulatság :-(((

 

akinek esetleg van 1 db cetrotide 0,25, megvenném..ciki lenne a dokival felíratnom, múltkor is kiakadt, amikor egyet elrontottam....de ha hétfőig senkinek sincs, kénytelen leszek...nem baj, ez legyen a legkevesebb...

amúgy zökkenők ellenére remélem érnek a tüszők, várom a leszívást szerdán....

 

Előzmény: mégleány (80010)
mégleány Creative Commons License 2008.05.17 0 0 80011
Képzeljétek, már ki lehet tapintani a kis gömböcöt, ami a méhem :)))) és isten bizony néha úgy érzem, mozog a gyerek :))) persze a férjem mosolyog rajtam, de akkor is jó érzés erre gondolni, hiszen mozogni tuti mozog, csak még állítólag nem lehet érezni :)
de vicces a kis puklim :) (főleg hogy van beülti utáni derékhurkácskám és alatta most már kispukli :))) hehe)
(aki nemrég csatlakozott: 11-dik hét vége felé járok első lombikból, ami icsi volt :) )
mégleány Creative Commons License 2008.05.17 0 0 80010
Rana, mik a hírek???
Egyébként ha meg nem szívják le időben, eldurrannak :( de hidd el tudják, mikor kell csinálni!!!Valószínű az eredményeid miatt nem akartak túlstimuzni sem...
Sajnos ilyen van :(
A leszívásom napján mellettem volt egy kicsit idősebb nő, és amikor bejött a biológusnő, közölte vele, hogy sajnos egy sincs (pedig mindenki másnak volt viszonylag sok)!!!!És már nem először volt :( úgyhogy fel a fejjel, nálad van esély!!!
szorítok!

Móka, hogy állsz? Mellékhatások? Boldogultál a tollal???
Nekem annyira jól jött kia lépés, hogy a Puregonban is csak kevés maradt, Merionalból meg pont annyit írtak fel, amennyi kellett...bár igaz én csak feleket kaptam, de a lelkemre kötötték, hogy a bontottat ne használjam fel másnap...kicsit pénzpocsékolás, de nem mertem kockáztatni, így minden alkalommal egy halom félig teli fecskendőt adtam le a laborosoknak...
ha valaki belenéz a táskámba ezeken a napokon, tuti azt hitte volna, hogy drogos vagyok...
vicces az volt, amikor elfelejettem leadni és egy hétig hurcoltam a táskámban a kis pakkot :)
judit1975 Creative Commons License 2008.05.17 0 0 80009
Alma!

Ezen az oldalon sok mindent találsz az ir-ről is!

http://www.pco-szindroma.hu/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!