Keresés

Részletes keresés

gma Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16228
Maximum ettől a topiktól állhat le az agyam :D
Előzmény: Biovadász (16227)
Biovadász Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16227
"Nem az én hullám a zöld, mielőtt valaki beleköt :DDDDD"

Pedig már azt hittem, hogy téged is összealoézett valaki. :)
Előzmény: gma (16226)
gma Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16226
Az a helyzet, hogy teljesen reális volt, mert az én bankom ilyen :D
Online ügyintézésre van kihegyezve. Nem írom le a nevét, mert reklám lenne, csak annyit, hogy van a logójukban többek közt valami zöld hullámszerű.

Nem az én hullám a zöld, mielőtt valaki beleköt :DDDDD
Előzmény: Biovadász (16225)
Biovadász Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16225
"Mondok mégegy variációt: klimatizált normális a bank, de csak 4 alkalmazott kezeli az ügyfeleket, mert online (neten és telewfonon ill. faxon mindent el lehet intézni). Ez reálisabb egy banknál, mint a szakadt kinézet."


És a te bankod címe gmabank@freemail.hu lenne? :)

Nyilván a példa szélsőséges volt, de ha egy akármilyen ügynök mindenen spórolva adja elő az évszázad üzletét, az soha nem lesz hiteles. :)

Vannak olyan külsőségek amire bizony adni kell egy üzleti kapcsolatban.

És attól, hogy van online ügyintézésed az elképzelt bankodban, attől összesen négy darab ügyfélszolgálatos édeskevés lesz akkor is ha van telefonos faxos és e-mailes ügyintézési lehetőséged is. :)
De az online és személyes ügyfélszolgálatok kidoldozásáról és működéséről pénzügyi szolgáltatóknál és hogy az elméletedben mennyi volt a reális tartalom, arról beszélgethetünk sokat, személyes tapasztalatok alapján. :)
Előzmény: gma (16222)
gma Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16224
Na előkerestem a ti nagy örömötökre vala :D katt ide
Ajánlom a "képek" szekciót, egyből ez ugrott be a lepusztult bank leírás alapján :D
Előzmény: gma (16223)
gma Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16223
Ezen én is röhögtem valamelyik nap, mennyi free hosting oldal van a neten, mögötte "működő" vállalkozással... Volt is erről egy poén weboldal, valami fake nyelviskola, de sajnos nem linkeltem be.
Előzmény: cumpika (16221)
gma Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16222
Bank: mindig a végletek... Mondok mégegy variációt: klimatizált normális a bank, de csak 4 alkalmazott kezeli az ügyfeleket, mert online (neten és telewfonon ill. faxon mindent el lehet intézni). Ez reálisabb egy banknál, mint a szakadt kinézet.

Skype: szerinted egyedül ezért beszélhet valaki Skype-on egy új ügyféllel? Meséld már el, a mobilodról hogyan küldesz át egy pps vagy xls fájlt :D
Egysíkú gondolkodás, no comment.
Előzmény: Biovadász (16220)
cumpika Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16221
(most éppen a tokio marui ak47ß és jing gong ak47ß airsoft fegyverekre gondoltam, mielőtt valaki azt hinné, hogy alternatív parfümökről beszélek)

Na ez telibe találta.


Egyébként a gagyi vállalkozókra annyira jellemző a skype,a freemail,atw-s és egyéb vacak oldalak használata.
Szinvonal,image,zéro.
Ja az Il Ferros kocsikat el ne felejtsem,meg a Dacia Logan,tiszta ciki az egész.
Előzmény: Biovadász (16218)
Biovadász Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16220
Amúgy még a gazdasági költségcsökkentés hatása a vásárlókra dolog egy bizonyos szint alatt megbosszulja magát, mert bizalomvesztéshez vezet.

Pl adott két bank, ez egyiknek van egy szép légkondis ügyfélszolgálata valami normális helyen, ami ugye drága mulatság, aminek a költségei az ügyfeleket terhelik.
Adott egy másik bank, aki a nyócker leglepukkantabb részén kibérel egy máladozó vakolatú körgangos házban egy kis lakást, az ügyfelek szépen sorbanállhatnak a gangon, az "irodában" ügyfélszolgálatos olcsómunkás jómunkásember.
Hiába működik mind a kettő egyformán jól, szerinted melyikbe vetik az emberek a bizalmukat? :)
(ez marketing első óra, azt hiszem) :)

Éppen ezért, ha valaki megkeres egy freemailes címről (mert az ingyen van), egy szakadt ladával érkezik (mert ő maga tudja szerelni ami olcsó) és utána mondja hogy majd skype-on keres mert az ingyen van, akkor nem vagyok benne biztos hogy el fogom neki hinni, hogy éppen az évszázad üzleti ajánlatát kapom. :)
Előzmény: gma (16216)
gma Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16219
Ja én meg azt hittem hogy a Skype-ra válaszoltam. Write only?
Előzmény: Biovadász (16218)
Biovadász Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16218
Mármint ha lemásolok valamit megspórolva a fejlesztési költségeket, olyan helyen állítom elő, ahol alacsonyabbak a bérek, majd az eredetire hivatkozva marketingelek az tisztán gazdasági költségcsökkentés? :)

(most éppen a tokio marui ak47ß és jing gong ak47ß airsoft fegyverekre gondoltam, mielőtt valaki azt hinné, hogy alternatív parfümökről beszélek) :)
Előzmény: gma (16216)
gma Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16217
Tudod mit, csinálok neked külön egy fórumot, ahol virtuálisan arcon lehet köpni minden MLM-est. De term. fizetős lesz (nem is kicsit, nagyon) azért, hogy a te magas minőségi elvárásaidnak is megfeleljen :D
Előzmény: Törölt nick (16214)
gma Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16216
Te tényleg ilyen vagy, vagy csak megjátszod?
Miért baj, ha valaki költséget csökkent? Hallottál már egy vállalkozás bevételi és kiadási oldaláról? Vagy akár csak egy családi kasszáéról? Vagy az államkasszáról? Te tényleg arra törekszel, hoyg mindent a legdrágábban vegyél meg?
Ezt az okos embert, LOL :D
Előzmény: Törölt nick (16214)
Biovadász Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16215
esetleg freemailos e-mailekkel köldözgetnek szabványleveleket és még arra sem veszik a fáradtságot, hogy a "hamarosan felhívom" részt kivegyék azoknál, akiknek nem tudják a telefonszámát :)
Előzmény: Törölt nick (16214)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16214
Esetleg SkyPe-ról hogy minimalizálják a költségüket ...
Előzmény: gma (16213)
gma Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16213
"rejtett számról hívják őket az ügynökök"
Vagy a munkahelyükről telefonálnak :DDDDDD
Előzmény: Otto Normalverbraucher (16211)
gma Creative Commons License 2007.06.08 0 0 16212
A gyengébbek vegyenek elő egy DVD Jogtárat és nézzenek utána, hogy mi minősül hamisítványnak és mi nem. Mondtam, óvodával csak eggyel fogok foglalkozni, az itteniekkel nem :D
Előzmény: Zottjoghurt (16209)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.06.07 0 0 16211

Most hallgatom a neten, 10:15-től kell hallgatni a honlapról.

Megy ám a vetítés, hogy olcsóbb, de jobb minőség, bla-bla-bla.

Valami MLM-akadémia nevű kóter :-) képviselője nyomja a dumát...

Ez is jön azzal, hogy "ez egy szakma". Bex&rás..... :-DDDDDD

 

A betelefonálók meg mondják, hgoy rejtett számról hívják őket az ügynökök, meg az egyéb ellenvélemények is szépen jönnek...

Előzmény: Otto Normalverbraucher (16203)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.07 0 0 16210
Na Te is leirtad magad ... ;-))))
Előzmény: Zottjoghurt (16209)
Zottjoghurt Creative Commons License 2007.06.07 0 0 16209

akkor hol van? FM group topikban?

 

Az általában roppant drága eredeti autóalkatrészek hamisított (enyhébb megítélés szerint „utángyártott”) változatai

 

Az általában roppant drága eredeti parfümök hamisított (enyhébb megítélés szerint „utángyártott”) változatai

 

Mi a különbség?

 

annak csomagterében lévő utazótáskákból 294 darab Emporio Armani, Giorgio Armani és Chanel ábrás védjegyre hasonlító, a vásárlók megtévesztésére alkalmas jelzéssel ellátott napszemüveget találtak.

 

Nem csak alternativ szemüveg?

Előzmény: gma (16206)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.07 0 0 16208
Ti is azzal foglalkoztok nem ... ;-)) A hamisitványok is olyan mint dolgok ...
Előzmény: gma (16206)
gma Creative Commons License 2007.06.07 0 0 16207
Ez OFF de nem hagyhatjátok ki :D

http://subba.blog.hu/?d=070607a

ON
gma Creative Commons License 2007.06.07 0 0 16206
Öregem, ez nem a hamisítványokkal foglalkozó topik, olvasd már el a topiknyitót.
Előzmény: Törölt nick (16204)
gma Creative Commons License 2007.06.07 0 0 16205
Hát ez kész :D
Előzmény: Biovadász (16202)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.07 0 0 16204
A hamisítványok terjesztése gyakran hoz magával egészségügyi és biztonsági kockázatot. A vevőkörük kettős: egy részük nem tudja, hogy utánzatot vásárol, van azonban olyan felhasználói kör, amelyik tudatosan keresi az ilyen termékeket, előnyös vétel reményében. A vásárlók mindkét esetben rosszul járnak, mert az utánzatok többnyire silány minőségűek, ezért a forgalmazásuk összességében értékvesztéssel, munkahelyek elvesztésével és életszínvonal-csökkenéssel jár – figyelmeztet az OECD, hozzátéve, hogy a hamisítványok előállítása és értékesítése általában is erősíti a korrupciót és a szervezett bűnözést.


Forrás
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.06.07 0 0 16203
A kossuth rádió napközben c. adásában kb. fél 10-től mai is volt MLM téma - a múltkor belinkelt oldalon visszahallgatható. Sajnos pont egy megbeszélésen voltam, nem tudtam egyenesben hallgatni, de du. pótolom. :-)
Biovadász Creative Commons License 2007.06.07 0 0 16202
Nekem még boldogult ifjúkoromban a seregben sikerült vérmérgezést összehozni. (meggyőztek róla, hogy én is simán le tudom kaszálni egy légvédelmi rakéta fedezékét szabadidőmben) :)

Még jó hogy nem Magic-kel szolgáltam eggyütt, mert egy hét múlva akadtak volna rá a hullámra, tetőtől talpig bealoézve. :)
Előzmény: gma (16201)
gma Creative Commons License 2007.06.07 0 0 16201
Huh az durva volt, egyből ez jutott eszembe, amikor hallottam a rádióban vezetés közben.

Kezdőcsomag: 180ezer
Képzések: 250ezer
Tisztítókúra az egész családnak: 210ezer
Hagyni meghalni a feleséget és kiszáradni a gyereket, és ezért x év börtönt kapni: priceless

No comment.
Előzmény: Biovadász (16200)
Biovadász Creative Commons License 2007.06.07 0 0 16200
Ugyan már, a vérmérgezésre is az aloe lötyit ajánlotta antibiotikum helyett, ez visszakereshető itt a fórumon. (vagy ezen, vagy az aloéson)

Az ilyen emberek családja szokott benne lenni a hírekben, mint az a tisztítókúrás mostanában.
Előzmény: AgentOrange (16197)
Biovadász Creative Commons License 2007.06.07 0 0 16199
Magiccal beszélgetni olyan mint sajtreszelővel... (folytatást gondolom mindenki ismeri) :)

Amúg egy másik topikon ios van egy hozzá hasonló érdekes ember, aki szintén nem túl bonyulult lelkű biztonsági őr (bocs a pár normálistól), de emellett fegyverszakértőnek és jogásznak érzi magát, valamint már kifejtette, hogy a relativításelmélet egy logikátklan baromság. :)

Össze kéne ereszteni őket Magic-kel, országos nagy haverok lehetnének. :)


De tetszik a logikus érvelés. Átveszem.
"az ember szíve a talpában van!! Nem hiszed? Azért nem hiszed, mert nem mered elhinni!"
(különbenis tök mindegy hogy az orvosok mit mondanak, azok mind hazudnak, szponzorom a Kazánkovács Józsi mondta hogy a talpban van, tehát ott van. Ő jobban tudja, mert már kardokkal és tölgyfalombokkal ékesített gyémánttérdszalagos goldenagency leadmanager)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!