Keresés

Részletes keresés

msmks Creative Commons License 2005.07.04 0 0 486
ha bioboltban értékesítenéd, egyből feltűnne, hogy az adott polcon sorakozó áruk közül (amelyek éppenséggel ugyanazt tudják) nem a tiens a legolcsóbb.
ráadásul, ha valaki pont Tienst akar venni valamilyen okból (tételezzük fel, hogy van ilyen), akkor az nem bioboltba fog menni, hanem megkeres valakit, aki ezzel foglalkozik.

de hadd tegyek fel egy kérdést, amit nem értek: ha a saját boltomban árusítom, akkor ugyebár ha jól értem, a Tiens-től áfa nélkül vehetek dolgokat, majd a boltban rá kell rakni az áfát.
ha végfelhasználóként vásárolok, azaz pl. benne vagyok a Tiens-ben, akkor ki fizeti meg az áfát?
Előzmény: _alien_ (485)
_alien_ Creative Commons License 2005.07.04 0 0 485

Ertem.

No, meselj, Te / most miben latsz fantaziat?

_alien_ Creative Commons License 2005.07.04 0 0 483

Kedves Maxval

es ahhoz mit szolsz, hogy a Tienst akar a bioboltodban is ertekesitheted kiskerben azonos feltetelekkel?

msmks Creative Commons License 2005.07.03 0 0 482
ha kicsit visszaolvasol, megtalálod a pontos adatokat forrásmegjelöléssel együtt.

nincsenek itt nagy titkok.
Előzmény: jay_75 (480)
msmks Creative Commons License 2005.07.03 0 0 481
jobban utána kellene nézned annak, amit beszélsz. :)
én több mlm-ből is próbáltam vásárolni terméket, de vagy agyonhallgatták a dolgot, vagy be akartak előbb léptetni. miután közöltem hogy csak vásárolni akarok, agyonhallgatták a dolgot :)

tehát a rendszeren kívül nincs eladás. te adsz el a piramisodon kívül is valamit? természetesen árlistát kérek és előrebocsátom hogy áfás számla kell (ha Amwayes vagy akkor Amwayes számla kell, stb.)
Előzmény: jay_75 (480)
jay_75 Creative Commons License 2005.07.03 0 0 480

honnan szeded az adataidat?

Előzmény: Törölt nick (479)
jay_75 Creative Commons License 2005.07.03 0 0 477

kifelé nincs értékesítés? szépen néznénk ki, ha minden mlm rendzserű cégbe be kéne lépnem azért, hogy onnan vásároljak, ha szeretnék!!!

gondolkodjatok már egy kicsit.

nem leszek a vodafonnál se alkalmazott, hogy legyen egy telefonom, bár alkalmazotti kedvezménnyel biztos olcsóbb ott is (pedig az nem is mlm-tudtommal). nem leszek Amway tag azért, hogy vásárolhassak. tovább megyek, nem kell pl a Brokernetnél megbízási szerződést aláírnia se senkinek, ahoz, hogy hitelt vehessen fel a cégen keresztül, vagy befektetehessen.

jobban meg kéne ismeretek ezeket a dolgokat mielőtt olyan nagyon elítélitek őket!

azért mert krumplilevest akarok enni, nem feltétlenül veszek meg egy krumpliföldet. bár nekem valszeg olcsóbb lesz a krumpli, ha a földet is meg veszem és el tudom adni a róla a termést. csak nem értékesíteni akarok, hanem vásárolni, és ezzel én nem vagyok egyedül talán.

na és ebből lesz a forgalom.

az Amway pedig már vagy 50 éve működik, ne mondjátok, hogy csak egy ezrelék él belőle! becslésem szerint sokkal többen. de adatot nem tudom, mert nem ismerem céget ennyire. talán valaki más igen.

Előzmény: msmks (476)
msmks Creative Commons License 2005.07.03 0 0 476
akkor is.
ha nincs belépő, nincs forgalom.
Előzmény: salesguy (475)
salesguy Creative Commons License 2005.07.03 0 0 475

"Mert a profi mlm-esek tudják, hogy NEM a termékértékesítésból jön a pénz... "

hát miből?

a mi cegunknel egy budos buznyakot sem kapsz uj belepő utan...csak az eladásai, vásárlásai után...

miert nem nezek utana jobban, mielott hulyeseget irkaltok?

Előzmény: Törölt nick (473)
jay_75 Creative Commons License 2005.07.03 0 0 472

az hiszem, itt sokan még azok közül sem, akik az mlm 'pártját' fogjátok nem tudjtok teljesen, hogy ez nem egy 'farkába harapó kígyó'.

ha azt mindannyian látjátok, hogy az mlm vs pilótajáték között a különbség micsoda, akkor az mlm-et miért pilótajátékként űzitek?

azt értem ez alatt, hogy ha termék értékesítésről szól a dolog, akkor miért csak az emberek beszervezése megy ki a játék.

persze a nagy keresethez (ha jól látom) szükség van egy csoport építésére is. de sajnos kizárólag az emberek beszervezéséből nem lesz termelés amiből kereset lehetne... értékesítés és hálózatépítés, akinek ez a kettő egyszerre megy az lesz belőle gazdag. meglátásom szerint.

bleroy Creative Commons License 2005.07.03 0 0 471

én itt vagyok

nem a normális szint miatt mentek el hanem más miatt, de ezt te is tudod......

Előzmény: msmks (469)
msmks Creative Commons License 2005.07.02 0 0 469
igaz! valószínűleg fel tudják mérni.
csak túlteng az optimizmus.
úgy érzem, a topikban sikerült normális szintre hozni a hurráoptimizmus és az elutasítás viszonyát. sajnos ez azzal járt (előre látható volt) hogy a hurráoptimisták elmentek.

nem bírják ki, ha valaki ellentmond.
Előzmény: pancsen (468)
pancsen Creative Commons License 2005.07.02 0 0 468

Ez a cég kb másfél éve van Magyarországon. Vannak még nehézségek, ez biztos.

És a termék minőségére is panaszkodtak? És a jutalékrendszerre is?

Nekem a hozzászólások nagy része azért nem tetszik, mert az mlm - ellenzők szerint az mlm rendszerekben csak sikeres csalók és lúzerek, azaz hülyék vannak. Nem feltételezik az emberekről, hogy fel tudják mérni, hogy nekik mi a jó, mi, meddig éri meg.

Akinek nem teszik az mlm rendszer, ne lépjen be, ne vásároljon ilyen terméket, de hagyja élni és ne pocskondiázza le azt, akinek ez teszik és szívesen csinálja.

Nem csak az Amway-ben vannak erőszakos beszervezők, és nem mindenki erőszakos aki ilyen lehetőséget felkínál.

MINDEN erőszakos reklámozót, beszervezőt határozottan el kell küldeni, ha zaklat. Ilyen pl egy sor hittérítő, reklámcetli osztogató, autóablak mosó.........

Előzmény: Törölt nick (467)
pancsen Creative Commons License 2005.07.02 0 0 465

Tudsz valami konkrétumot? Mindig csak általásossákokat olvasok tőled. Honnan az info?

Ismertsz termékeket is?

Előzmény: Törölt nick (462)
_alien_ Creative Commons License 2005.07.02 0 0 464
maxval, inkabb kubarol meselj :)
bleroy Creative Commons License 2005.07.02 0 0 463
na, mit tudsz???????
Előzmény: Törölt nick (462)
_alien_ Creative Commons License 2005.07.02 0 0 461

helyreigazitom magam:

az elottem allo ket tienses dobozon eppen volt oeti szam, de valoban nincs mindegyiken.

mivel magyarorszag tagja az eu-nak, ha egy taplalekkiegeszitot egy masik tagorszagban (pl. gorogo., spanyolo.) engedelyeztettek, itt mar csak un. bejelentesi kotelezettseg van a termekre.

igy helyes.

Előzmény: Törölt nick (441)
bleroy Creative Commons License 2005.07.02 0 0 460

:-)

nem, minden ingyenes lesz.............

Előzmény: msmks (459)
msmks Creative Commons License 2005.07.02 0 0 459
persze ha jól gondolom, ugyanúgy kell majd érte fizetni mint a többi termékért.
majd valaki rááldoz valamennyi pénzt és feldobja egy free lapra aztán a platinák is bukni kezdenek a dolgon.

légvár
Előzmény: bleroy (458)
bleroy Creative Commons License 2005.07.01 0 0 458
eltaláltad most dolgozunk rajta hogy fent legyen........... :-))
Előzmény: msmks (456)
msmks Creative Commons License 2005.07.01 0 0 457
nem kellene mt-t se tartani, időspórolás..., a kazetták gyártási költségének eliminálása.
mit szólsz, milyen nagy ötlet ez?
Előzmény: msmks (456)
msmks Creative Commons License 2005.07.01 0 0 456
figyelj csak ide, ha már a piszkálódásnál tartunk:

miért nem teszitek fel az internetre? sokkal több ember hozzáférhetne.
Előzmény: bleroy (455)
bleroy Creative Commons License 2005.07.01 0 0 455

minek digitalizálod? hogy sokat hallgasd?

nekem meg vannak amin rajra van, sőt az mt-ken is elmondjuk, ..............

Előzmény: msmks (452)
bleroy Creative Commons License 2005.07.01 0 0 454
ha olvasnál olyat látnád, hogy benne vagy, így meg csak kibicként kiabálsz hülyeségeket.
Előzmény: Törölt nick (453)
msmks Creative Commons License 2005.07.01 0 0 452
ezt így elég nehéz lenne megcáfolni.

tudod hogy ez képtelenség.

viszont vannak kazettáim, ha jól emlékszem azokban nincs ilyesmiről szó. aktuális a digitalizálásuk.
Előzmény: bleroy (451)
bleroy Creative Commons License 2005.07.01 0 0 451

szia

miért gondolod hogy nincs így?

ott voltál minden szervezet, minden mt-jén?

nemhogy csak az előadások alatt hangzik el hanem több mlm-oktató könyvben is pontosan leírják ezeket az adatokat!

Előzmény: msmks (449)
salesguy Creative Commons License 2005.06.30 0 0 450

nézd, mi csinalunk 1 mlm uzletet aprilis ota...

tudod mit mondok a leendo munkatarsaimnak?

havi 50k

mert ennyit ossze hoz az árrésen:)))

van aki megcsinalja van aki meg ezt sem..

jelzem nem aloe vera, vagy barmilyen flp stb cucc...

konnyu eladni, foleg csajoknak...

és mi tortent?

3 honap es kb 80 emberke dolgozgat...a havi jutalekunk belole 40k..

de belefér:))))

nem ebbol élem a világom, de gondoltam kiprobalom, mert érdekel az MLM!!

a passziv jovedelem forrás az ami érdekel benne

esetleg 5-7  ev mulva lecseng 1-2-3M havonta es kozben logatom a lábam a hajomrol az adrián:)))

2 cégem van..IT mindkettő..(tehat nem sirok)de meg mindig keresem a killer aplicationt, ami annyit jelent, hogy laptop nyit es nezed a havi bejovot:))))

Előzmény: msmks (449)
msmks Creative Commons License 2005.06.30 0 0 449
nem is lenne semmi baj az mlm-el, ha erre megfelelően felhívnák az új ügyfelek figyelmét!!!
Előzmény: salesguy (448)
salesguy Creative Commons License 2005.06.30 0 0 448

na ezzel 1et értek

nem mindenki kereshet milliokat az MLM uzlettel, ahogyan nem mindenki kereshet milliokat akarmilyen vallalkozasal sem...

Előzmény: msmks (445)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.06.30 0 0 447

Gondtoltam rákeresek erre Melaleuca mlm cégre, mivel is foglalkoznak...

Jól tippeltek: Wellness! (vitamin, szappan, rúzs)

Esküszöm megcsinálom a küllő-piramisomat.:))

Előzmény: Zottjoghurt (437)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!