Keresés

Részletes keresés

CB Tornádó Laci Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2030
ÁÁáá a röhögés szaggat! Ötezer forintért a boltban kinyitjátok az FT-60 -at, így PÉNZÉRT az illegális használatra tökéletesen fölkészítitek.
PannonDXC oldal, 2008 03 20. hírdetés:



A PMR fórumban a 29239 számú hozzászólásodban kirészletezed, hogyan kerülöd meg a törvényt és programozod mondjuk az 50W -os mobil URH -t PÉNZÉRT PMR sávra is akár.

Szarrá offolod az összes topikot az okoskodásoddal, a fél PTK -t belinkeled ilyen háttérrel? Még te jössz a "zugkereskedő" dumával? Hogy nem sül le a bőr a képedről! Annyi vér bezzeg nincs a seggedben, hogy akármelyik börzén elémállj és elvállald magad!

Sajnálom, hogy fáj neked, hogy nálam akkor is van VX-3 amikor egész európában nincsen, de én az igények kielégítésére vagyok berendezkedre, nem az üres locsogásra. Bocsi ha erős volt.
Előzmény: HG4I (2025)
tantoknife Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2029
Csak mert ha alkalmas, és én beállítom a megfelelő freq. és a max. kimenő teljesítményt a megfelelő értékre, (mert állítólag beállítható), és nem használom a többi funkciót...... akkor miért vagyok illegálissá degradálva, csak mert te a ker. ügylet szerinted igazak oldalán ülsz , és egyből mindenki hunyó, ha ilyet szeretne venni ...és magánszemély, pláne ha kezdő ?
Tudod, vannak kezdő szőke macák, akik 18 évesen is ülnek akkora, vagy nagyobb kocsikban, mégsem használják ki az összes kocsi adta lehetőséget ...mert nem tudják kihasználni.
Tanto
Előzmény: tantoknife (2028)
tantoknife Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2028
Hello
Ez azt jelenti, hogy a PMR funkcióra alkalmatlan a készülék ?
Tanto
Előzmény: HG4I (2027)
HG4I Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2027

Tévedni emberi dolog:
én nem illegális dolgokra akarom használni, mielőtt még burkoltan erre célzol.
Hiszen Ti áruljátok ...nem ?
Én egy nagyon jó minőségű PMR adó vevőt keresek ... és ennyi.

 

Lám, máris közelednek az álláspontjaink!

Tévedni emberi dolog.

 

1. Te illegális dologra akarod használni. És nem burkoltan célzok rá, hanem nyíltan állítom. Már eleve illegálisan tartanád üzemben a kiválasztott, megvett rádiót, a VX-3E-t. Ennek üzemben tartásához ugyanis engedély kell.

 

2. Természetesen áruljuk, teljesen legálisan. Minden szükséges engedélyünk megvan hozzá. Az, hogy valamely cég árul valamit, az nem jelenti azt, hogy akkor már mindenki használhatja is a terméket.

Példák:

1. Lehet-e tulajdonosa egy 735-ös BMW-nek egy 4 éves kisgyerek? Persze.

Vezetheti? Nyilván nem.

2. Ez a BMW tud menni közúton 235-el? Persze. Szabad? Nem..... (egyes barmok ennek ellenére megteszik...)

Vagyis rossz a következtetésed: Hiszen Ti áruljátok ...nem ?

Igen, mi is áruljuk - engedéllyel, de ez nem jelenti azt, hogy te használhatsz ilyet.

 

3. Ha PMR446-os szabvány szerinti eszközt keresel, akkor azt kellett volna kérni. A VX-3E nem ilyen adóvevő, nem PMR446-os. Arra a célra nem is használható, csak illegálisan, szabály(oka)t szegve. /Ráadásul nem is erre tervezték.../

De, hogy haladjunk is előre, ezt nézd meg, ez kellhet neked:

http://www.anico.hu/products/PMR_radiok/VX-246_elemei/VX-246%20magyar.htm

Ezt az eszközt engedély nélkül birtokolhatod és tarthatod üzemben.

(Mások állítása szerint a PMR-ek "királynője".)

 

4. Még mielőtt újra a szkenner funkciót hoznád szóba: A nem neked (vagy mindenkinek = műsorszóró) szóló rádióadásokat hallgatni is tilos! Igen, jogszabály van rá, méghozzá EU-harmonizált jogszabály.

De ennek ismertetése ismét nem az én feladatom. Sem nem vagyok jogi tanácsadó, sem nem vagyok köteles jogi kurzusokat tartani a tisztelt VEVŐnek.. :)

Nézzen utána az, aki érintett.... Például az NHH honlapján, a jogszabályok között.

S, hogy látsd jó szándékomat itt a link:

http://www.nhh.hu/dokumentum.php?cid=8217

Figyelmedbe: 26.§. /1/ bek.

 

Ismét te akarsz illegális tevékenységet folytatni...

 

Csak hát én ezt már az első pillanatban "vágtam"....

 

Az egészben pedig az a szomorú, hogy megmagyarázod, hogy a vevő a balga

Megmagyaráztam. Meg. De nehogy azt hidd, hogy ez nekem jól esik. Egyáltalán nem, sőt elszomorít. Legfőképpen az, hogy az évek múlásával egyre több a balga....

 

Légy jó, ha gondod van, hívhatsz, írhatsz, stb.

Ha lesz VX-3E, minden további nélkül meg fogod kapni.

Attól még a használata illegális marad... :(

 

üdv.

Előzmény: tantoknife (2026)
tantoknife Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2026
Hello

Tévedni emberi dolog:
én nem illegális dolgokra akarom használni, mielőtt még burkoltan erre célzol.
Hiszen Ti áruljátok ...nem ?
Én egy nagyon jó minőségű PMR adó vevőt keresek ... és ennyi.
Az, hogy tele van funkcióval, amit szerinted különben sem lehet megjegyezni .... azt adja a gyártó cég bónusként ..... csak az a baj, nem tudják, milyen csúcs , vevőbarát szakértő-kereskedők árulják a cuccaikat .....

Ja..... egyébként meg azért, mert van egy kis zsebbpénzem, spóroltam a napi ebédeimből .... megint csak ennyi.

Azon kívül megmagyarázod, hogy egy kedvenc márka 2,5 %-os tejfölét hiány esetén lecserélni egy hasonlóval ugyanannyi tudást, energiát, stb jelent, mint egy ilyen rádiós témában alternatívát ajánlani- találni .... húúúúúúúúúúúú ..... akkor minek tanul az a sok balga a Műszaki egyetem 5 éveket ... degradált le a tanulást, a tudást, a tapasztalatot ..... hajrá ..... egyben önmagadat is.

Azt pedig, hogy mire kell, igenis elmondtam Neked, ha szakmailag nem akarsz segíteni, ne bizonygasd, hogy a winchester is kihagy már ennyire, és már csak a DEL funkcióra reagál.

Az USA szabványos cuccal is azért jártam úgy, mivel rossz szokásomhoz híven megkérdetem valakit, és nem mondott el MINDENT ...... nem segített fullra... csak részlegesen ...ahogy Te is tennéd ..... magadtól ....

Csak azt tudnám, miért olyan boltban dolgozol, ahol ilyen műszaki dolgokat árulnak, nem tejboltban ..... vagy Mercedesz szalonban ...vagy zenei hangszterboltban ..... hiszen nem kell semmit tudni, csak odaadni a buzi vevőnek azt, amit kér ..... nem ?
Te vagy a vezető.... vagy "csak" a mérnök-szakértő a boltban ?
Mert akkor nem igazán értem, hogy miért nem a Te általad említett
minimálbéres megoldásokban gondolkodnak ..... a tulajdonosok, a cégek...akkor csak kellene egy főnök ...az mindig kell.... meg 3-4 szőke 18 éves , sok adnimisztratív és egyéb dolgokra képes és hajlandó hölgy, aki bemondja a telefonba, hogy ebben az anico.hu által is képviselt boltban szakértő nincs, mondja meg mit akar ... és nemjen isten hírével ..... mert éppen körmöt ápolnak...meg a főnököt ...le.

Az egészben pedig az a szomorú, hogy megmagyarázod, hogy a vevő a balga,csak mert neked (nemecsek) várólistád van a készülékre, és akkor biztos is, hogy nem jutok már hozzá, mert mint vevő meg mertem mondani neked, nagy kereskedők agyondolgozott ősének - szogúan vett magánvéleményem.

Tanto
Előzmény: HG4I (2023)
HG4I Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2025
Lehetsz rövid...

Ami a honlapodon van, az csempészrádió!
Európában nem hozható forgalomba, nem felel meg az EU-s előírásoknak.
Neked pedig nincs engedélyed ilyet (sem) forgalomba hozni, árulni.

De, a te dolgod és felelősséged, mit teszel.

Aki pedig nálad veszi, illegálisat, illegálisan, tegye.

Légy egészséges és boldog! A becsapott, átvert vevőid is.

üdv.
Előzmény: CB Tornádó Laci (2024)
CB Tornádó Laci Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2024
Lehetek rövid?
Van VX-3. Párjával is. Azonnal.
info@cbradio.hu
20/9879602
Üdv: Laci
Előzmény: tantoknife (2022)
HG4I Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2023
Újfent a történelni hűség kedvéért:
telefonbeszélgetésünkkor és itt is csak te nevezel engem profinak - én ilyet soha sem mondtam!
Kérlek, ne tedd!

Másrészt: nehogy már én találjam ki, melyik termék kell neked!
/Az 30 évvel korábbi szokás volt és elmúlt!/

Na, öntsünk tiszta vizet a pohárba!
Én sem - és kollégáim sem - fognak ajánlani neked semmilyen típust.
/Ugyanis tudjuk, hogy illegális célra kell az eszköz és ebben nem vagyunk és nem leszünk partnerek./

Ráadásul el sem árulod, milyen célra kell....
Tudomásom szerint mindíg a feladathoz kell a megfelelő eszközt kiválasztani, nem fordítva.
/Lásd, korábban hogy jártál az USA-szabványos cuccal..../

Elvonatkoztatva az ügytől, általában:
ha bemész a közértbe, cipőboltba, stb... ott el tudja magyarázni az eladó a 2,8%-os zsírtartalmú "X" gyártmányú és "Y" gyártmányú tej közti különbséget?
Vagy szakképzett cipészt, cipő felsőrész készítőt találsz a cipőboltban?
Egy frászt! Sík hülyéket (mármint a termékhez, félre ne értsd!) találsz minimálbérért....

Úgyhogy barátom, mond meg mit akarsz, ha van fizess és vidd! Ennyi!
Egyébként nem hiszem, hogy panaszra lehetne okod, első pillanatban megismertelek: te vagy a VEVŐ! Tisztességesen ki voltál "szolgálva" - már amennyire ezt telefonon meg lehet tenni.

Az üzletpolitikánk felett nem nyitok vitát.

üdv., további jó illegalitást kívánok.

... és maradjunk abban, hogy nem értek a kütyükhöz, csak árulom. :)

Előzmény: tantoknife (2022)
tantoknife Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2022
A történelmi hűség kedvéért pedig :
még azt is elmondtad, mint profi szakértő, hogy minek vegyek ilyet, hiszem azt a sok funkciót, ami a gombokhoz tartozik ki sem lehet használni, sem megjegyezni ..... alternatívát persze már nem mondtál hasonló szkenneres kisgépre... hasonló tartományra .....
Tanto
Előzmény: HG4I (2020)
tantoknife Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2021
Hello

A kapitalizmusban tévedtem.... vagy az állítólagos ajánlati piacban ?

Amit pedig leírtál , az implicite, de benne van az általam leírtakban ... hogy most nincs. És majd lesz.
Egyébként igen, én telefonáltam.

Egyébként pedig kérdeztem még 6-t is.... is, ha Te voltál a telefonnál, akkor emlékezhetnél.
Meg arra is, hogy kérdeztem alternatívát.
Te viszont azt válaszoltad, hogy az attól függ...... nem azt mondtad, hogy van ez meg az, ezek közül ez meg az közeliti a 3-ast .... ebben vagy abban (árban, minőségben , tudásban) ... hanem mondjam meg én, mit akarok.

Elég kényelmes pozicióban vagy/vagytok úgy látszik ... azt várjátok, hogy jöjjön a profi, vegye le a polcról, fizessen és lehet tovább gépezni vagy mást csinálni ..... miközben amatőröknek is árultok .... állítólag ....... persze azok között is lehet profibb vagy kezdő .... szerintem illik mindegyiket megfogni és kielégíteni az éreklődését , igényét.... és mellesleg kivenni a zsebéből a pénzt.
ÉS azt, hogy mi van raktáron, azt is csak ide írod le ... a (történelmi) hűség
kedvéért.
Szerintem.

Tanto
Előzmény: HG4I (2020)
HG4I Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2020
Szia!

Jóindulattal fogalmazva: tévedés.

VX-3 nincsen - egész EU-ban hiánycikk.
Mást nem is kerestél - ha te voltál a reggeli telefonáló.....
Egyebekben többszáz db., legalább 10 klf. tipusú rádió van raktáron :))))
Ennyit a (történelmi) hűség kedvéért....

Reméljük, 2-3 héten belül az is lesz.

üdv.
Előzmény: tantoknife (2018)
tantoknife Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2019
Náluk is csak jövő héten lesz infó arról, mikor lesz.
Más cég ?
Úgy döntöttem, itthon veszem gari, egyéb okok miatt.
Tanto
Előzmény: Törölt nick (2016)
tantoknife Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2018
Köszi
De ők is kiürültek .....még jó, hogy kapitalizmus van, és állítólag ajánlati piac.
Tanto
Előzmény: Törölt nick (2016)
GoldenRetriever Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2017
AM-s vagy FM -es kézi cb érdekelne.Külső nem számít de működjön.
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2016
Előzmény: tantoknife (2013)
Z-M-an Creative Commons License 2008.03.19 0 0 2015
Köszi az érdeklődést, elkelt a DNT/KPO rádió!
Előzmény: Z-M-an (2010)
ha8lsu Creative Commons License 2008.03.19 0 0 2014
Kifogástalan állapotban lévő, nyitott HF/VHF/UHF, ICOM, KENWOOD vagy YAESU tipusú készüléket keresek megvételre, 200 eFt alatt.
Továbbá érdekelne HF sávokra, és a 6 méterre antenna és kis csillapítású koaxiális kábel.
tantoknife Creative Commons License 2008.03.19 0 0 2013
Tudja valaki, hogy Pesten hol lehet kapni garis Yaesu adó/vevőket .... ?
Tanto
soproni feri Creative Commons License 2008.03.19 0 0 2012
soproni feri Creative Commons License 2008.03.19 0 0 2011
Eladó egy Sony Ericson T-290i tipusú T-com os mobil hálózati és szivargyújtós töltővel,autós kihangosítóval. Ára:6500,ft
Z-M-an Creative Commons License 2008.03.18 0 0 2010
Korábban már volt, de most van ára is:

Eladó egy DNT (másnéven KPO MT 4000/Profitek77) típusú 2 sávos (PMR+LPD) adóvevő.

Ez lenne az...- 10 PMR (8+2) csatorna, 100 LPD csatorna
- 38 CTCSS
- 5 fokozatú vétel-erősség mérő
- vox (baby monitor),
- scan,
- dual watch,
- bill. zár,
- 57 x 45 x 121 mm (antánnával 290mm magas),
- 135 gramm,
- roger beep (kikapcsolható),
- power save,
- 5 féle hívóhang
- 1/4-es antenna
- 4 AA elemről működik
- HI/LO adáserő (0,5 vagy 2W teljesítmény!)

Ára 9,9e Ft.
Érdeklődni emailben lehet, sajnos itt a fórumon nem tudok jelen lenni folyamatosan.
Attila_3fra Creative Commons License 2008.03.18 0 0 2009

Sziasztok!

 

A képeken látható CB sávban és 10 méteren használható

asztali, hálózati végerősitő + csővel eladó vagy elcserélhető.

Az e-mail-em elérhető.

 

 

 

 

63-as Gyuri Creative Commons License 2008.03.18 0 0 2008

Szép napot mindenkinek!

 

ÚJRA ÁRZUHANÁS!!!! :)))

 

ELADÓ sorba kerűlt egy YAESU FT-470-es dualsávos kézi rádió!

Szép állapotú, felujított akupakkal ( 1000mAh ), mikrofonhangszóróval, hálózati töltővel!

 

I.á.:36.000.-ft

 

 Ajánlatokat e-mail címemre várom , mely publikus ill. dr63@freemail.hu

 

 73dx

Milford2 Creative Commons License 2008.03.18 0 0 2007
Szia Ates. Engem érdekelne a superstar, írd meg a számodat és felhívlak A részleteket telefonon beszéljük meg.
Előzmény: 109cb402 (1987)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 2006
Van itt egy szomszédos topik "Rádiózás másképpen, máshol, mással" címmel - ott mindent lehet kérdezni és válaszolni is, egyetlen követelmény, hogy ne legyen a dolog teljesen szabályos, mert az offtopik.
Előzmény: jimmi2 (2002)
soproni feri Creative Commons License 2008.03.17 0 0 2005
Szia
Lehet ilyet kérdezni,de jobb ha nem reklámozod ,emailban leírom neked.
Küld el az email címedet.
Szia Feri
Előzmény: jimmi2 (2002)
SZEGECS Creative Commons License 2008.03.17 0 0 2004
Hol laksz? Ha Pesten, akkor felejtős. Vidéken még talán lehet próbálkozni, ahol még nem tértek át a TETRA rendszerre.
Előzmény: jimmi2 (2002)
Jannn Creative Commons License 2008.03.17 0 0 2003

 

Eladó 1db. 400 MHz-s 13 elemes YAGI (2,80 méteres) amatőr épitésü,de nem barkácsolt.

Használlt, jól möködő.

Ajándékba adok 1 db. 2méteres kb 2 colos csövet,és 1db. 5 elemes 145MHz-s X jagit.

Ára :3000Ft.

Helyhiány miatt adom el, az ajándékot is el kell vinni.!

János.

06 20 3356334

Skype:vjanos18

 

 

 

jimmi2 Creative Commons License 2008.03.17 0 0 2002
Hali.Melyik az a rádió márka amelyik a rendőrségi adott lehet algatni?Vagy lehet ilyet kérdezni?
soproni feri Creative Commons License 2008.03.16 0 0 2001
Eladó:Sirtel GPE 27 5/8 lambdás stabil CB antenna,27-28MHz.ára:10.000,ft
Tel: 06 30 3804069
CB rádió tápegységek 13.8V 4 A ára:4000,ft

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!