Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.27 0 0 16563
Csak azt az egyet nem ertjük itt sokan ha mar ott állsz a menyország kapujában akkor miert nem lépsz be rajta ?
Előzmény: Aconcagua (16562)
Aconcagua Creative Commons License 2007.06.27 0 0 16562

  

 

   Igazad van Otto! Cselekednem, változnom kell. Üdv!

Előzmény: Otto Normalverbraucher (16557)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.27 0 0 16559

Gma!

 

Megértelek téged hogy nimbuszodat nem rombolhatod te azzal hogy nem tudsz eljárni holmi fekete internetkereskedelemmel szemben. Póbálkozzál ...

Előzmény: gma (16504)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.06.27 0 0 16557
Ezekről az ömlesztett szófo....sokról csak az jut eszembe, hogy aki nem képes pontokba szedve, világosan tagolva, néhány mondatban leírni a lényeget, az egyéb gaztettekre is képes. :-D
Előzmény: Aconcagua (16547)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.06.27 0 0 16556

Az előbb olvastam egy nagyon találó kis szösszenetet - szerintem sok MLM-es csodaszerre vonatkozhat.... :-D

 

http://www.nlcafe.hu/forumkifejt.php?bw=&forumid=155184&forumuser=&id=&page=1&step=2
 
akaba777    Hozzászólás: 91  2007-06-26 23:51
 


Emberek !

Én egyre inkább rájövök, hogy a kaukázusi emberek nem is a joghurttól élnek 100 évig, hanem mert ott az istenhátamögött nem bombázzák őket folyamatosan mindenféle csodaszerekkel, csodakapszulákkal, csodavízekkel, csodateákkal, fogalmuk sincs a bifidusz-effenziszről és norbiupdateről sem...

Nincs TV, nincs rádió, nincs percenként szirénázó autó, nincs APEH meg TB, meg kamatadó...

Szikrázó napfény, csodás panoráma, bőgő tehénkék, káráló tyukocskák, béke és nyugalom a köbön = naná, hogy 100 évig él mindenki! 

Évente egyszer meglátogatja őket a Hírhozó, na akkor napokig fetrengenek a röhögéstől, mikor meghallják, hogy a sok hülye itt a Földön PÍ-vízet iszik, meg lúgos-vízet, meg almaecetet keneget és vedel, japánkristály-amőbákat növesztgetnek vízben és leisszák a levét, a kombucha-gombás vízről nem is beszélve...   

És mint tudjuk, a nevetés nagyon-nagyon egészséges, a kaukázusi emberek rajtunk röhögnek 100 évig.

Biovadász Creative Commons License 2007.06.27 0 0 16555
Az mlm-et a versenysporthoz hasonlítod, ahol a végén csak egy vigyorog? :)
Előzmény: gma (16553)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.27 0 0 16554

Ez nem egy "nemösszeállított" anyagon múlik. Erre születni kell es pár ev munkássága is kell hozzá. Ilyen anyagon csak az MLM ügynökség mulik.

 

Tudod mint a viccben.

 

Marika bemegy egy enektanárhoz hogy énekelni szeretne megtanulni. Visszakérdez a tanar milyen mufajban. Miert van valami eltérés ? Igen. Komolyzene 5-10 év könnyűzene megvárható.

Előzmény: Törölt nick (16549)
gma Creative Commons License 2007.06.27 0 0 16553
Ha minden sportolónak olyan hozzáállása lenne mint nektek, már betiltották volna az olimpiát. Pedig számonként ott is csak egy aranyérmes van.
gma Creative Commons License 2007.06.27 0 0 16552
Te meg szimplán hazudsz :D
Vagy csak ennyire ostoba vagy :))))
Előzmény: Törölt nick (16550)
gma Creative Commons License 2007.06.27 0 0 16551
"csak nincs kedvem össze állitani hozzá az anyagot."
Akkor az esélyed máris nulla. Azért ez nem mindegy.
Előzmény: Törölt nick (16549)
gma Creative Commons License 2007.06.27 0 0 16548
Egy mondatba összefoglalva tehát úgy érzed, képes vagy megvalósítani önmagad mlm nélkül is. Ez teljesen elfogadható, azt kell csinálni, amihez kedved és motivációd van és abban legyél profi.

Az egyik vezetőm mindig hülyének néz :) amikor mondom neki, hogy a pénz önmaga nekem sem a legfontosabb ebben. Hanem inkább ami vele jár, rengeteg dolog.
Amikor látom, hogy emberek sikereket érnek el. És ez nem feltétlenül anyagi értelemben, bármi más, önbizalom visszaszerzéstől (hogy képes beszélni emberekkel) bármi lehet. Csak érezzék hogy fontosak, nem csak egy utolsó senkik egy elqrt országban...
Előzmény: Aconcagua (16547)
Aconcagua Creative Commons License 2007.06.27 0 0 16547

MLM Tapasztalatok:

 

   Miért nem dolgoztam az MLM vállalkozásban, amelyben fél évig benne voltam?

Mint mondtam, minden adott volt: 1. Megbízható, stabil cég 2. kiváló, egyedi termék, napi fogyasztási cikk 3. megfelel a világpiaci trendnek 4. monopolhelyzet 5. brilliáns jutalékrendszer (passzív jövedelem)

   Ezenkívül újonnan induló MLM-vállalkozás (tehát jó időzítés), lelkes, energikus vezetők és csapat; másolható szisztéma; maximális segítség. Minden adott külsőleg, hogy az ember munkához kezdjen és nagy eséllyel bekerüljön a 0,01%-ba. (Egyébként ez még mindig fennáll!)

   Erre belépek a rendszerbe és nem dolgozok. Miért?  Mint említettem a külső tényezők mellett (amelyek maximálisan rendelkezésre állnak, ritka az ilyen egybeesés egy MLM-vállalkozásnál!), a csatlakozó egyént is (jelen esetben engem) górcső alá kell venni. Milyen esetben is érdemes csatlakozni bárkinek egy MLM-vállalkozáshoz?

   A legfontosabb kérdés: Miért csatlakozol? Mi a célod vele? Mi motivál, mi a Te hajtóerőd a hálózatépítésben, ahol 0,01% az esélyed a sikerre? Ezért kezdik rögtön azzal, hogy írd le a céljaidat! Legyen egy álmod! De nem is önmagában a cél, hanem inkább a MIÉRT a fontos! Ez a motorja, hajtóereje az egész vállalkozásodnak, az égő vágy, amiért képes vagy mindent beleadni! Ezért a miértért éri meg Neked megfizetni a siker árát!

   Mert őszintén: ki az az idióta, akinek ha 0,01% esélyt adnak a siker elérésére, mégha minden külső segítség adott is, mégha óriási pénznyereménnyel kecsegtet is a végcél, hajlandó beleadni mindent, tehát megéri neki megfizetni a siker árát, de nincs semmi motivációja önmagán a pénznyereményen kívül? Vagyis: Miért is kell  nekem célba érni, bekerülni a 0,01%-ba, mit akarok kezdeni a győzteseknek járó jutalommal? Miért is csináljam végig ezt az egészet?

   Mert valljuk meg őszintén a pénz önmagában nem elég motiváció! Szükséges az élethez és jó, ha minél több van belőle, de önmagában nem elég hajtóerő.

   Amikor beléptem ebbe az MLM-vállalkozásba és fél évig benne voltam, nekem mindössze csak a legfontosabb dolog hiányzott: a MIÉRT. Csatlakoztam, nyitott voltam rá, tetszett a dolog.  Egy kis MLM-ezés, nyüzsgés, próbálkozás, képzés, szóval úgy jól elvoltam, mint a befőtt. De nem volt motivációm a munkára, a cselekvésre. Aztán gondoltam egyet, hogy na ennyi elég is volt és befejeztem. Tisztában voltam vele, hogy nem akarom csinálni, nincs MIÉRT.

Szerintem az élet minden területén fontos a MIÉRT. Mégha a válasz: CSAK. Akkor is.

   Az MLM-vállalkozást az emberek többsége az anyagi függetlenség elérésének és az ezáltal kitűzött céljaik megvalósításának  a reményében kezdik el. Ennek elérésére  0,01% az esély. Akinek adottak a külső feltételek, elég erős a MIÉRT-je és hajlandó megfizetni az árát, annak érdemes elindulnia. Nekik nagyszerű lehetőség az MLM. Ha nem csak az anyagi sikereket nézzük, akkor végülis minden csatlakozó profitálhat valamilyen szinten belőle.

   De MLM-vállalkozáson kívül is mindenki megtalálja a saját útját az életben, ha feltérképezi egyéni képességeit és lehetőségeit, nyitott, változásra és fejlődésre kész.  A harmónia önmagunkkal és a világgal meg amúgy is fontos mindenki számára.  A MIÉRT mellett ugyanis e harmónia hiánya volt számomra a másik cselekvést gátoló tényező az MLM-vállalkozásban és nem csak ott. Ennek a harmóniának a hiánya vezetett oda, hogy nem volt és nincs kellő motivációm, miértem, hogy anyagi függetlenséget és ezzel járó célokat tűzzek ki magam elé, hiszen még a pénztől független dolgaim sincsenek rendben. De ezzel véleményem szerint vannak még így páran.

   Egyébként tényleg mindennek klappolnia kell és eléggé elszántnak kell lenni ahhoz, hogy valaki egy 0,01%-os esélyt megragadjon a siker elérésének a reményében. A legtöbb ember ehhez túl kényelmes és inkább megelégszik kevesebbel, de az legalább biztos. 

  

gma Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16546
Na további szép köpködést, én megyek, holnap ugyanitt.
gma Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16545
Te gyapjasozol, Biovadász meg néz mint a gyapjas, hogy milyen a stílusunk... Ezen csak röhögni lehet...
Előzmény: Zottjoghurt (16544)
Zottjoghurt Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16544
Minden napra egy példabeszéd? Szegény gyapjasok nem győzik kopipasztézni az anekdóta-gyűjteményükbe. Aztán holnap jelentkeznek is a legközelebbi toborzóirodán.
gma Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16543
Én kérdezem, miről? Mert ez így félinformáció.
Előzmény: Törölt nick (16541)
gma Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16542
Szerintem korrekt, de most már igazán érdekelne 5 mondatban, hogy végül miért nem ment nálad, hiszen ebből lehetne a legtöbbet tanulni. :)
Előzmény: Aconcagua (16539)
Aconcagua Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16539

MLM Tapasztalatok:

 

   Magyarországon 10.000.000 ember él. Két éve van jelen a hazai piacon az általam kipróbált MLM-cég. Mint elhangzott egy üzleti szemináriumon, hazánkban 10 csúcsvezető, 100 középszintű- és 1000 alsószintű vezető lesz. (Természetesen ezek a számok nem csisszre pontosak, csak sacc/kb. adatok, de nagyjából ez várható.)

   Akárhogy is számolom, ez az 1110 ember hazánk lakosságának 0,01 %-a!

Ez azt jelenti, hogy a csatlakozók 0,01%-a lesz pénzügyileg sikeres (alsóvezetők pár százezres, középszintű vezetők többszázezres-esetleg egy-két milliós, csúcsvezetők több milliós fizetéssel.) Mi lesz a többi csatlakozóval?

   A csatlakozók 95%-a nem keres semmi pénzt, 4%-a pár tízezer Ft-ot keres majd.

Véleményem szerint ezek az adatok minden mlm-vállalkozásra igazak.

   Miért érdemes mégis elindulni? Kinek érdemes elindulni? Csak 1110 embernek érdemes elindulni és üzletépítéssel foglalkozni? De ki dönti el, hogy kik lesznek azok?

   Több tízezer embernek érdemes elindulni és a verseny majd eldönti, hogy kik érnek célba! Nekünk csak a következőt kell eldöntenünk: 1.Miért induljunk el? 2.Megéri-e az árát? (pénzt, időt, energiát, amit befektetünk)

   A statisztikák alapján akkor az mlm rendszerekhez csatlakozók 95%-a ráfizetéses és csalódott?  Aki jól átgondolja, hogy miért csatlakozik és neki megéri az árát, hogy "versenyezzen" a célba érkezésért, az nem fizet rá és nem csalódik. 

   Én fél évet próbálkoztam egy MLM-vállalkozásban. 480.000 Ft-ot, havonta 80.000 Ft-ot költöttem el, kezdetben napi 4-5 órát, később 1-2  órát "dolgoztam".

Kezdőcsomagom 80.000 Ft volt. Kilépésem után 90%-os áron visszavették. Fél év alatt 150.000 Ft-ot adtam ki szuper termékekre, melyek mind elfogytak. Képzésre (cd-k, dvd-k, könyvek, szemináriumok) 180.000 Ft-ot áldoztam, melyek nekem megérték az árukat. Egyéb költségek (telefon, benzin, stb.) (100.000 Ft) benne vannak a pakliban, nem sajnáltam rá a pénzt. Termékeket 100.000 Ft értékben adtam el.

   Tehát hit, lelkesedés az volt, termékeket fogyasztottam, képeztem magam, jöttem-mentem, nyüzsögtem, jól éreztem magam, csak éppen a legfontosabb maradt ki: a munka. Fél év után úgy gondoltam, hogy kilépek, de nem voltam csalódott, hiszen nekem megérte az árát, amit kifizettem. De több pénzt, időt, energiát nem akartam szánni rá, tovább már nem érte volna meg nekem az árát, ezért kiléptem.

   Hogy miért nem dolgoztam az külön megérdemelne egy fejezetet és nem csak annyit, hogy mert nem voltam harmóniában önmagammal és hogy mert balek vagyok vagy tipikus belépő és tipikus vevő. Tehát mindent összevetve nem tekintettem úgy magamra fél év mlm-es tagság után, hogy ráfizettem és csalódtam. Sőt jól éreztem magam és mindent összevetve pozitívan jöttem ki belőle. A befektetett pénz, idő és energia nekem megérte az árát így is, hátha még dolgoztam is volna és esetleg pénzügyileg is pozitívan jöttem volna ki!

   Hogy áll az MLM-es vállalkozás két év után Magyarországon, amelyben fél évig próbálkoztam? A közeljövőben 3-4 embernek van esélye, hogy csúcsvezetővé váljon, jobban mondva elérje a legmagasabb minősítést, habár ők már így is többmilliót keresnek havonta. Két tucatra tehető a középvezetők száma, akik többszázezer-estleg egymilliót meghaladó összeget keresnek havonta. Mintegy kétszázan vannak az alsószintű vezetők, százezres illetve párszázezres havi fizetéssel.

   Akárhogy is számolom, az 1110 helyből még 800 kiadó! Ez a 0,01%-nak kb. 75%-a! Persze, hogy érdemes csatlakozni! Csak el kell dönteni, hogy miért csatlakozunk és megéri-e nekünk az árát?

   Nem vagyok MLM-hívő, nem vagyok MLM-ellenes. Kipróbáltam fél évig egy MLM-vállalkozást, amelyben szereztem bizonyos tapasztalatokat. Sokat olvastam ebben a témában pro és kontra.  A sikerhez vezető utat még nem ismerem, legalábbis gyakorlatban, mivel nem vagyok sikeres benne. (Elméletileg vannak elképzeléseim) De létezik MLM-siker, ez tény, mégha csak 0,01%-ban is. A sikernek sok összetevője van, ez is megérne külön egy fejezetet.

   Érdemes MLM-vállalkozásba kezdeni? Kinek érdemes? Mindenesetre aki egy indulásnál be tud kapcsolódni, előnybe kerülhet, de ez is relatív, hiszen a gyakorlat azt mutatja, hogy már elvileg telített piacokon is érnek el sikereket.

   Érdemes-e elindulni egy olyan vállalkozásban, amelyben 0,01% az esély a pénzügyi sikerre? Miért indulnak el? A győztesek jutalma sok pénz. (Ehhez kapcsolódhat: szabadságérzés, szabadidő, emberi kapcsolatok, egészség, embereknek segíteni, személyiségfejlődés, stb.) De a fő hajtóereje a győzteseknek a pénz, az anyagi függetlenség, amellyel majd sok álmukat és sokmindent meg tudnak

valósítani.

   Miért csatlakozol? (Mi a hajtóerőd?) Neked megéri-e az árát ( befektetett pénzt,

időt, energiát), hogy 0,01% eséllyel talán sok pénzt kereshetsz, passzív jövedelemre tehetsz szert ( és ezzel együtt sokmindent megvalósíthatsz, amit talán pénz nélkül nem tudnál)?

   Amennyiben valakinek megvan a miértje, a hajtóereje, hogy miért akar bekerülni abba a 0,01%-ba és hajlandó megfizetni az árát, úgy, hogy neki megéri, ha célba ér, ha nem, akkor az ilyen ember nyugodtan csatlakozhat, nem fizet rá és nem fog csalódni, hiszen tudja milyen játékba megy bele.

   Az MLM-vállalkozás nem más, mint játék, jó móka, kincsvadászat, emberhalászat.

Csak lazán és könnyedén, de hittel, lelkesedéssel, bizonyos elkötelezettséggel, keményen dolgozva, pénzt, időt, energiát befektetve lehet csak sikeres az ember.

Nem biztos, hogy lesz, de lehet sikeres.

   MLM-ellenzők? Annyiban igazuk van, hogy sajnos az emberek sokan úgy érzik, hogy kész ráfizetés, hamis illúziók kergetése, piramisjáték, tejelés a piramis tetején állóknak. Sokan csalódnak az MLM-ben, mert sokan nincsenek tisztában a dolgokkal

a csatlakozók közül. Sem az MLM-el, sem saját magukkal. És ez sajnos sokszor abból adódik, hogy nem mérik fel saját képességeiket, lehetőségeiket, nincsenek miértjeik és nincsenek felkészülve arra, hogy nekik megéri-e megfizetni az árát, nincsenek tisztában azzal, hogy az anyagi sikerre csak 0,01% esélyük van és sokszor tényleg manipulálják az embereket a belépéskor és nyomást gyakorolnak rájuk az üzletépítés alatt, holott nincsenek semmivel, de leginkább önmagukkal tisztában.

    MLM-hívők: MLM-vállalkozást csak olyan embernek szabadna elkezdenie, aki tisztában van saját képességeivel, lehetőségeivel, aki tudja, hogy miért indul el az MLM-üzletben, akinek megéri megfizetni az árát, mégha csak 0,01% esélye is van az anyagi sikerre.

   Az MLM-siker elérhető, mert az a bizonyos 0,01% eléri, ez tény. De nem csak az anyagi függetlenség és az ezzel együttjáró dolgok lehetnek mindenki számára egyenlőek a sikerrel. Valaki sikernek könyvel el egy kis jövedelemkiegészítést, egészséges, jó termékek fogyasztását, jó emberi kapcsolatokat, személyiségfejlődést. (Tény és való, hogy az emberek többsége az anyagi függetlenség elérésének a reményében csatlakozik!)  

   Mit kell nézni egy MLM-vállalkozásnál? 1. Megbízható, stabil cég  2. egyedi termék, napi fogyasztási cikk, amely megfelel a trendnek 3. monopolhelyzet

4. brilliáns jutalékrendszer (passzív jövedelem)

    Amennyiben találunk ilyen céget, el kell döntenünk: Miért csatlakozunk? Mi az, ami hajt bennünket, hogy a 0,01%-ba kerüljünk? Megéri-e megfizetnünk az árát?(befektetett pénz, idő, energia) Tisztában vagyunk-e képességeinkkel és lehetőségeinkkel?

   Emberek! Figyelem! Új MLM-es vállalkozás indul Magyarországon! Most nyit a piac, keresünk hálózatépítőket! Megbízható, stabil cég; kiváló, egyedi termékkel, mely napi fogyasztási cikk; megfelel az uralkodó világpiaci trendnek; momopolhelyzetben van a cég!; a világ legkedvezőbb jutalékait fizeti;

   Figyelem! Még egy hálózatépítő sincsen, de mindenkinek felhívjuk a figyelmét, hogy csak 1110 ember lehet anyagilag sikeres ebben az üzletben! Tehát a 10.000.000-ós lakosságot figyelembe véve az emberek 0,01%-a! Tehát ha mindenki indul a versenyben, 10.000 indulóból csak 1 ér el anyagi függetlenséget! De előre felhívjuk mindenkinek a figyelmét, hogy a hálózat ki fog épülni! A hálózatépítőkkel és a fogyasztókkal együtt! Ön dönt! Részt vesz a hálózatépítésben? Miért vesz részt? Miért akar a 0,01%-ba tartozni? Megéri-e  Önnek megfizetni mindennek az árát?

Tisztában van saját képességeivel és lehetőségeivel? Esetleg képes a változásra, fejlődésre, nyitott?  Jobb minél előbb bekapcsolódnia, de a gyakorlat azt bizonyítja, hogy bármikor elindulhat! Jó döntést! Start!

 

  

buszjegy Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16537
Mellesleg mindannyian részei vagyunk valamilyen hálózatnak. Pl: internet, telefon stb.

Aki ilyeneket mond az talan valami nagyfesz halozatnak lehetett resze kicsit tovabb mint ahogy egeszseges...
Előzmény: CaMea Culpa (16536)
CaMea Culpa Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16536
Érdekes hozásszólásokat olvastam, lehet, hogy néhányatoknak el kellene olvasni a Személyiségünk rejtett tartalékai című nagybecsü könyvet. Én azt gondolom, hogy csak az az MLM rendszer ér ma valamit, ami mögött komoly képzési rendszer van, annélkül el sem érdemes kezdeni, mert addig csak eladás. Az pedig ugyebár nem a mi reszortunk. Mellesleg mindannyian részei vagyunk valamilyen hálózatnak. Pl: internet, telefon stb.
Alimami Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16535
Köszönöm a megtisztelő hozzászólást, kedves Otto Normalverbraucher.

Továbbra is a hitelességről fogok írni.

A mai napon magához szólított főállású munkahelyem csúcsvezetője, és követelte:
áruljam el a titkom...

... A végén kénytelen voltam beléptetni. :)
Előzmény: Otto Normalverbraucher (16470)
gma Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16534
Itt összesen arról van szó, hogy az eredmény nagyobb vagy egyenlő, mint az elvárások a belépés előtt. Ennyi :)
Előzmény: végé (16531)
gma Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16533
Hűha ez jól hangzik. Na lehet hogy csinálunk egy kétnapos programot arrafelé családdal és az egyik nap ez lesz másik meg valami fürdő. Arra a hétvégére úgy tudom pont nincs programunk. Köszi az infót.
Előzmény: Biovadász (16532)
Biovadász Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16532
Nem csinálnék olyat, ami árt az íjászsportnak. Inkább megdoblak egy jó nagy fémgolyóval, akkor a nehézatlátákat baxtatják nem minket. :)

Jahm, eg kis OFF:
Ópusztaszeren lesz idén az íjászat napja, belevéve Árpád vezér halálának 1100. évfordulóját.
Főként a tradícionális íjászat lesz a domináns, de bemutatkozik az összes szakág, futásíjászat, 3D, lovasíjászat, stb is.
Tervbe van egy "sortűz" amikor 1100 darab tradicionális íjász lő egyszerre, ahol megtekinthető, hogy milyen is egy igazi nyílzápor. Én csigával megyek a 3D rendezvényekre, de ezt a látványt nem fogom kihagyni. :)
Ezen kívül solymászat, baranta, hasonlók.

Belépés nagyon drága, aki íjjal jön annak ingyenes, aki íj nélkül annak hatalmas összeget, 200 Ft-ot kell kifizetnie.

Itt van ni, bár még nincs teljesen kész:

http://www.ijasznap.hu/
Előzmény: gma (16530)
végé Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16531

Látom nagyon megfogott ez a "belülről jövő" 95% sikertelenségi arány. :-)

Én ezekkel a százalékokkal egy kicsit óvatosabban bánnék, azt is megmondom miért.

Mit jelent egyáltalán az, hogy valaki sikeres mlm-ben:

Azt hogy milliókat keres, vagy azt mondjuk, hogy a főállásából/nyugdíjból származó jövedelmét megduplázza?

Többször elmondtam már a nyugdíjas tanárnő esetét, aki a nugdíja 4x-ét keresi az AW-ből - nem milliókat, havi 300-400e Ft-ot - őt hova soroljam? Ő sikeres annak ellenére hogy nem keres miliókat?

Sokkal inkább az elégedettség az amiről érdemes beszélni, aki csatlakozott az azt kapja a rendszertől amit várt, vagy valami mást?

A tapasztalatom szerint azok az emberek lesznek túlnyomó részt elégedetlenek akik csatlakoznak, aztán várják, hogy majd valaki sikeressé teszi őket, aztán 1-2 hónap várakozás - semmittevés - után azt mondják: "ez szar ez nem működik, engem átvágtak!"

Amikor megkérdezed tőle hány MT-t tartott, akkor meg csodálkozik: "..Jaaaa, hát azt egyet sem"

Persze ez kétoldalú dolog, lehet hogy az egész oda vezethető vissza hogy esteleg nem kapott teljes képet a rendszerről vagy ő nem mérte fel jól a lehetőségeit.

Itt el kell ismernünk a saját -szponzor - felelősségünket is, nem mindig az új üzelttárs a hibás a "helybenjárásért".

Subcy és Gma is írta, hogy vannak nulla százalékosak.Nálunk is természetesen :-(

De többször probáltuk megvilágítani, hogy a rendszert az elégedett emberek tartják életben - persze ez csak propaganda szöveg (by msmks) - éppen ezért a leendő nulla százalékosokat már rögtön az elején próbáljuk "kiszűrni" mert nincs egymásra szükségünk. Nekik ránk, nekünk meg rájuk.

Nem az elégedetlenségi hányadost akarjuk növelni.

Az előbbiek miatt nálunk az elégedettségi arány messze nem 5%.

Ha viszont azt a statisztikát nézem meg, hogy aki effektíven befekteti a heti 15órát nálunk az AW üzletébe, az kb.1,5-2 év alatt ~300e Ft-ot tud keresni havonta, akkor azt gondolom borulnak a "nagy átlag statisztikák"

Természetesen amit írtam azt a saját "ügynöki hálózatunkra" írtam - az üzletet le sem merem írni, mert ez nem az :-) - de kiváncsi vagyok ezzel kapcsolatosan a többiek véleményére is.

Előzmény: Biovadász (16517)
gma Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16530
Dehogy kötekedünk pont veled, még a végén hátbalősz :)
Előzmény: Biovadász (16528)
gma Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16529
Bocs, teljesen igazad van. Tehát legmélyebb tiszteletem a kivételnek!

;)
Előzmény: Biovadász (16527)
Biovadász Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16528
"Vadász, én nem nevezem magam hívőnek. Ezt is csak a te képzeleted faragta :-D"

Hát igen, képzeletfaragásból itt sokan kapnának ötöst. Bár van akinek nem a saját képzelete működik hanem a Kazánkovács Józsitól tanulja. :)

Amúgy meg bekaphassátok, mert éppen a napokban dícsértelek meg pont mind a kettőtöket hogy ti vagytok a legnormálisabbak, aztán mégis velem kötekedtek. :)
Előzmény: subcy (16518)
Biovadász Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16527
"ugyanúgy kaptok választ, amilyen stílusban beszóltok."


Már elnézést kérek, de én beszóltam neked bunkón? Ha nem, akkor mire a többesszám? :)
Előzmény: gma (16520)
Biovadász Creative Commons License 2007.06.26 0 0 16526
"Akkor ne csak beszélj az egészségről, hanem talán tegyél is érte valamit :-D"

idén februárban voltam a háziorvosomnál a jogosítványom miatt.
Az előtt 97-ben, szintén jogosítvány miatt.
Ennyit arról, hogy mennyire vagyok beteges. :)
Előzmény: subcy (16522)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!