Keresés

Részletes keresés

képnézeget Creative Commons License 2017.06.07 0 3 761

Nem keverte le a kapitányt, jöttek az 5 órás hírek. A kapitány tudomásul vette, menekült magától. :-D

Előzmény: martinaxe7 (760)
martinaxe7 Creative Commons License 2017.06.07 -12 0 760

BZs lekeverte Kútfalvit?

Regina Cuore Creative Commons License 2017.06.07 0 4 759

Teljesen jogos a felháborodása, szerintem is. Mégiscsak képtelenség, hogy a terroristák már a hatóságok látókörében voltak, mégis megtörténhettek ezek a tragédiák.

 

Engem legjobban az az eset döbbentett meg, amikor egy 5 éves kisfiút ölt meg egy afgán menedékkérő egy bajorországi menekültszálláson, a kisfiú anyját is súlyosan megsebesítette. Ráadásul elutasították a menekült kérelmét, de nem toloncolták vissza Afganisztánba, mert Afganisztán nem biztonságos. Ezt az afgánt egyébként már elítélték 2 évvel ezelőtt gyújtogatásért. Megtűrt menedékkérőként nyomkövetővel látták el, és nem hagyhatta el a menekülttábort. Aki ezt az embert megtűrte Bajorországban, nem toloncolta vissza Afganisztánba, az szerintem is vétkes az 5 éves kisfiú halálában. 

 

Ausztriában pedig egy muszlim házaspárt ítélt el a bíróság, kiskorú veszélyeztetése miatt, akik direkt terrorista kiképzésben részesítik a saját gyerekeiket. Terrorizmusra nevelik őket. Miért tűrik meg őket Európában? Ujjlenyomatot venni tőlük, a gyerekekről is, és azonnal ki kellene őket toloncolni, és soha vissza nem engedni őket, egyiküket sem, Európa egyik országába sem. Évek múlva sem. Az a hatóság, amely engedékenységet tanusít ilyen esetekben, emberi jogokra hivatkozva, az valóban vétkes a későbbi terrorcselekményekben. 

Előzmény: képnézeget (758)
képnézeget Creative Commons License 2017.06.07 0 3 758

És milyen jól beszélt tegnap a műsor elején!

 

http://karcfm.hu/archiv/palaver-2017-06-06-1600-1800/

 

Értelemszerűen az első rész elején.

Előzmény: Regina Cuore (757)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.06.06 0 3 757

Bayer Zsolt hazaérkezett Csíksomlyóról, ma már ismét ő volt a mikrofonnál. :)

képnézeget Creative Commons License 2017.06.02 0 3 756

Óóóóóó! Már bocsánat! Ma meg Simicska Sanyi ugatta le a betelefonálóját 5 előtt! Kikérte magának, hogy a betelefonáló jobban ismerje az izraeli helyzetet, mint ő! És valami brutális jelzővel illette a hallgatóját! Primitív, szűkagyú, vagy ilyesmi. Sanyi tényleg nem viccel! Nála valóban nem szabad "zs"-vel, "c"-vel kezdeni mondatot!

Előzmény: blas.donostia (755)
blas.donostia Creative Commons License 2017.06.02 0 3 755

Tegnap a Bocsánat rádióban is volt eksön: az utoésó előtti tíz percen keresztül méltatta a Soros munkásságát, utána a Káslerárpádozónak viszont drágajó Bella úr leüvöltötte a fejét nagy demokratikusan!

Előzmény: képnézeget (754)
képnézeget Creative Commons License 2017.06.02 -1 3 754

Ma Kőrösi 1. (Üvöltő Dervis) nagyon erősen bekezdett. 10 percig üvöltött, kommunistázott, szegény Kata próbálta csitítani, nem sok sikerrel. Volt a "német-magyar" csóka is, szerintem volt abban valami amit mondott, de aztán jött a jeti (ezúttal nem mutatkozott be) és elküldött mindenkit (az ispán urat, Bence kartácsat és a németet) a Halál faxgépére a demokrácia jegyében, mondván, hogy ezek meg nem szólalhatnak itt!

képnézeget Creative Commons License 2017.05.31 -1 3 753

Nem jelent semmit. A Nemzet Gázszerelője külsőre csúnya, belsőre buta, mégis összehozott 120 milliárdot.

Előzmény: hamisgalamb (751)
képnézeget Creative Commons License 2017.05.31 0 3 752

Nagyon jó volt ma a Paláver! Viszonylag sokat tudtam hallgatni. Nem tudom, volt-e a kapitány, Etelka volt. Kőrösi 1. úr (Üvöltő Dervis hozta a szokásos formáját, kedves evtááásaaaakozott). De az igazán jó rész ott kezdődött, amikor István (azt hiszem, így hívják) Floridából mondott néhány dzsender sztorit! Volt olyan picha, aki feleségül ment a Santa Fe-i vasútállomáshoz, másik idióta a Berlini falhoz (azóta megözvegyült). Jöttek az SMS-ek, Zsolti beolvasta őket, szakadtam a röhögéstől! :-DDD Ha tudjátok, hallgassátok meg!

hamisgalamb Creative Commons License 2017.05.31 0 0 751

Külsőre jelentéktelen, belsőre ballib. Nem egy nyerő kombináció.

Előzmény: képnézeget (750)
képnézeget Creative Commons License 2017.05.31 0 3 750

A Facsén megnézheted. :-)

Előzmény: hamisgalamb (748)
blas.donostia Creative Commons License 2017.05.31 0 3 749

Ez bizony Fispán "Pövöcö" stílusa: ha úgy totyog mint egy kacsa, ha hápog mint egy kacsa, ha olyant szrik mint egy kacsa akkor az egy kacsa! 

Előzmény: hamisgalamb (748)
hamisgalamb Creative Commons License 2017.05.31 0 0 748

Baromi sok ideje van, és már régóta, ha ilyen intenzíven keveri a sz-rt itt az indexen HUSZféle nicken, meg még be is telefonálgat DJBÚ-hoz is, újabban a Paláverbe is. Biztos régóta nyugdíjas, rém aggastyán lehet. Fizikai képességei megfogyatkoztak, de ettől csak agresszívabb lesz. Ismerem ezt a típust.

Előzmény: Regina Cuore (746)
blas.donostia Creative Commons License 2017.05.30 0 3 747

Bulgár gyuri klubban már én is írtam hogy mind Désike mind Stefka "B" osztályú hergelők, majd sajnos igazi hergelésért Bella "Bocsánat" Leventét kell hallgatni hétfőnként :D DJBú "Cöli" és Drágajó Papp úr "A" kategóriások, sajnos Papp már nincs a mezőnyben.

Előzmény: Sárospataki fiúk (743)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.05.30 0 3 746

Ehhez csak annyit még, hogy mindez régen volt, csak a régi fórumosok számára lenne érdekes, ha nem tudnám, hogy az illető ma is aktív itt a fórumon, más nickeken. Csak az igazság kedvéért, mert különben tényleg teljesen mindegy.

Előzmény: Regina Cuore (745)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.05.30 -1 3 745

Szerintem te vagy, aki jó nyomon jársz. 

 

PuPu annyira erőteljesen lobbizott pvpadló visszaengedéséért, ahogy általában saját másik nickért szokás harcolni. 

 

Csak egy példa, de volt sok hasonló. Ezt a modis topikból másoltam ki.

 

Ha jól megfigyeled, ő, mint mezei nick, pvcpadló törölt hozzászólását csak úgy olvashatta, ha emailt kapott róla. Ő. Azaz PuPu.:)

 

Ebből világosan következik, hogy pvcpadló és PuPu mögött ugyanaz a személy áll.

 

 

 

Előzmény: hamisgalamb (732)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.05.30 -1 3 744

Ahogy lesz egy kis időm hétfői napon - nem tudom előre, hogy az mikor lesz - felhívom Stefka Istvánt, és beszélgetek vele. Lehet, hogy idős már szegény, de biztos jólesik majd neki, hogy lesz egy új betelefonálója. :)

Előzmény: Sárospataki fiúk (743)
Sárospataki fiúk Creative Commons License 2017.05.30 0 0 743

Stefka elvtárs gyönge, nagyon gyönge és uncsi...

blas.donostia Creative Commons License 2017.05.30 0 4 742
blas.donostia Creative Commons License 2017.05.30 0 4 741

Add át a Délkóreai Lyuntának Sztoribá üdvözletét, ha már úgy is arra-felé jársz!

Előzmény: MátéBence7 (740)
MátéBence7 Creative Commons License 2017.05.30 0 2 740

Jelentem Tajvanon is szól a Paláver este 10:16-kor :) 

blas.donostia Creative Commons License 2017.05.29 -1 4 739

Kb 2-3mmal előtte valami Délkóreai Lyunta (nem junta vagyis hunta hanem lyunta) meg mittomén valami hajóvállalat de áttekertem SztoriOszibát

Előzmény: képnézeget (738)
képnézeget Creative Commons License 2017.05.29 -1 4 738

Az Üvöltő Dervist még hallottam. Mikor volt a kapitány?

 

Ahmed Há szabd már?

Előzmény: blas.donostia (737)
blas.donostia Creative Commons License 2017.05.29 -1 4 737

Ma is volt Kúúúútfalvi a Kúúútfalvi fm-en! Na és üvöltő dervisünk és büdös bolsizott

blas.donostia Creative Commons License 2017.05.29 0 4 736

:D Nagyon kemény az ürge! :D

Előzmény: Sárospataki fiúk (731)
hamisgalamb Creative Commons License 2017.05.29 0 0 735

Ez pikáns! :D

Előzmény: képnézeget (734)
képnézeget Creative Commons License 2017.05.29 0 4 734

Hagy válaszoljak Bláz helyett. A "Cöli" név története:

 

Bizonyára ismered Bulgár Gyuri bácsi méltán világhírű művét, "Vágy" címen tört be vele a világirodalomba. Ebben főhősünk folyamatosan veri a faxát.

>faxverő>>tzölöpverő>>>Tzöli>>>>Cöli

így keletkezett a legobjektívebb médiamunkás beceneve.

Előzmény: XX.század (728)
hamisgalamb Creative Commons License 2017.05.29 0 0 733

Wágner volt a tulajdonos? Nem hiszem. Ő csak manager volt.

Előzmény: Sárospataki fiúk (729)
hamisgalamb Creative Commons License 2017.05.29 0 0 732

Honnan vagy te olyan biztos, hogy két cég? Ugyanaz az az ember is tud nyomulni írásban is, telefonon is. Az elveik is nagyon hasonlóak, egy rugóra jár az agyuk.

Előzmény: XX.század (727)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!