Keresés

Részletes keresés

msmks Creative Commons License 2005.05.29 0 0 339
akarok venni egy Amway fogkrémet. de komolyan.
de számlát is kérek róla.

tud nekem valaki segíteni?
Előzmény: salesguy (338)
salesguy Creative Commons License 2005.05.29 0 0 338

nem tudod uzletben megvenni, csak a web-en..es ez a lenyeg benne:)

7 hét halozatépites utan 12% lettem:)) wow

anyone to join?

Előzmény: msmks (337)
msmks Creative Commons License 2005.05.29 0 0 337
te most engem tuti hogy hülyének nézel.
az üzlet címét kérdeztem.
Amway fogkrémet nem látok.
Előzmény: pancsa* (336)
pancsa* Creative Commons License 2005.05.28 0 0 336
Az előző hozzászólásomban van egy link, ott megtalálod. Az árak $-ban vannak megadva.
Előzmény: Zottjoghurt (333)
msmks Creative Commons License 2005.05.28 0 0 335
jó. tegyük fel, egy Amway fogkrémet szeretnék vásárolni. hol lehet ezt megtenni (üzlet cím)?
Előzmény: TaKy99 (329)
lizard75 Creative Commons License 2005.05.27 0 0 334
Sziasztok.
Én újrakezdtem az MLM-et. 2001-ben foglakoztam a VEBSO-val. Nem igazán ment nekem.
Most viszont állami támogatást viszünk el egyéneknek és cégeknek. Ez nekem bejött, igaz nem olyan régen csinálom de itt legalább haladok, valamint tudok segíteni sok-sok emberen.
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.27 0 0 333
jó, jó, de mennyiért? Nem látok sehol árat.
Előzmény: pancsa* (332)
pancsa* Creative Commons License 2005.05.26 0 0 332
Itt NINCS kisker rés. Ennyiért hozod el, ennyiért adod. Aztán a központ küldi a jutalékodat. Persze lehet, hogy van aki tesz rá, mi nem.
Előzmény: Zottjoghurt (331)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.26 0 0 331

megirnád nekünk néhány termék nagyker árát?

(Gondolom itt is 30% a kisker rés.)

Előzmény: pancsa* (330)
pancsa* Creative Commons License 2005.05.25 0 0 330

Megtaláltam:

http://web.axelero.hu/aliser/marketing.htm

Nem tudom kié, de jó.

Előzmény: teknoerno (302)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.24 0 0 329

Nem értem. Hozzátok nem a GLS szállít?

Ha nem vagyok otthon, felhív a futár én meg mondom neki, mikor leszek otthon... Akkor visszajön. De egyébként rászoktattam a délelött 9-11 közöttre, mert nekem mindíg akkor jó. Így már fel sem hív, automatikusan így hozza. Ennyi. Nem tudom, miért nem tudod megbeszélni a futárral. (igaz, nekem havonta 3-6x jön csomag.)

Ugyanis pontozzák a futárokat... Ha valakire sok a pont (fekete :))) akkor csááá, mehet máshová.

Ja, az 1000Ft meg nálunk nincs. Hiszen összedobjuk. Közös csomag... nincs költség.

Így bárki rendelhet, akár 1 fogrémet is....

Előzmény: pancsa* (328)
pancsa* Creative Commons License 2005.05.23 0 0 328

Rendelési limit: nem felső, hanem alsó limit van: ha 15000 ft alatt rendelsz 1000ft szállítási díjat kell fizetni.

Ha valaki máshol is dolgozik, akkor nem mindegy, hogy a következő nap mikor jön a "postás".

Előzmény: murila (323)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.23 0 0 327

"Valószinűleg, ha kerékpár-küllőt árulna az AW túlárazva, akkor azt vennék orrvérzésig a tagok, közben dicsőítve a kerékpározást és minden MT-n felmutatnának egy csokor küllőt, mint ereklyét."

Ez jó, ez még nekem is tetszik. :D

Azért van egy kis írói vénád!!!

Gratt.

Előzmény: Zottjoghurt (326)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.23 0 0 326

szerintem túl drága az a kozmetikum és az élelmiszer.

hát igen, a pár higitható alapterméken kivűl, más nem nagyon versenyképes... főleg a külső partnerek által gyárott termékek. Itt a tészta példáján rögtön kibukott. Ráadásul a boltokban választék is van egy adott termékcsoporton belül is.

Ez a néhány élelmiszer (és árak) is azt bizonyitják, hogy ezek csak alibi termékek, a kereskedelmi látszat fenntartásához kell. Semmi közük a valódi vásárlói igények kielégítéséhez. Valószinűleg, ha kerékpár-küllőt árulna az AW túlárazva, akkor azt vennék orrvérzésig a tagok, közben dicsőítve a kerékpározást és minden MT-n felmutatnának egy csokor küllőt, mint ereklyét.

Előzmény: pancsa* (317)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.23 0 0 325

miert nem mesz vissza a raktarosi munkadhoz hetfon es azzal foglalkozz:)

ezt hagyd a nagy fiukra:)

ez inkább az Amway raktárosainak mond, biztos a keblükre ölelnek.

minimum 12% osok leszunk majusban:))))

és júniusban?

Előzmény: salesguy (316)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.23 0 0 324

Rossz hírem van:

500 g barilka tészta, formától függetlenül:

cba: 199.-  (zárt papírdobozban)

spar: 238.-  ("műanyag ablakos" papirdobozban, diszdoboz)

2 hónap alatt inkább csökkent az ára. Nem akciósak!

500g xxx olasz tészta, zörgős zacskóban: 178.-

Ebből is látszik, hogy a csomagolás nagy szerepet játszik az árban.

Kiváncsi vagyok az AW tészta miben van...

Élelmiszereknek nincs kiker ára!

és biztos nem is adsz el belőle, igaz?

Mint ahogy a nutriából sem...:)))

Évente le kell perkálni 10 rugót, hogy vitaminos AW spagettit ehessek, mert egyszerű vevőként nem jutok hozzá..:) szép kis értékesítő hálózat.

nem rendelkezünk azokkal a feltételekkel, ami az élelmiszerkereskedelemhez szükséges

zárt csomagolású gyári élelmiszert miért nem lehet eladni? A Tiens meg az FLP miért árulhat élelmiszert mlm-ben?

Előzmény: TaKy99 (315)
murila Creative Commons License 2005.05.22 0 0 323
Milyen rendelési limit? Annyit rendelsz, amennyit akarsz. A cucc meg, ha reggel rendeled meg, már másnap itt is van. Ha este, akkor két nap. Azért azt ne mondd, hogy ez olyan rossz.
Előzmény: pancsa* (322)
pancsa* Creative Commons License 2005.05.22 0 0 322
Pontosan ezt teszem: amit jónak találok azt megveszem magamnak meg a környezetemnek, de enmerőszekoskodom senkivel, akinek kényelmesebb bemenni a boltba és oett vásárolni. Mert a rendelési lmit és a szállítás ütemezése......
Előzmény: TaKy99 (319)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.22 0 0 321
Merlin, e-mailban ment az elérhetősége a hölgynek.
Előzmény: MErlin (320)
MErlin Creative Commons License 2005.05.22 0 0 320
Azt mondja, LEÁLLÍTOTTÁK a hálózatépítést, mert olyan sokan vannak, hogy nem tudják kiképezni az embereket, kötelezővé tették, hogy el kell érni egy bizonyos üzleti szintet ahoz, hogy toborozhassanak... Mert meg kell tanítani, őket, hogyan, mit...
.
.
A szemináriumok is, mint kiderült a hitelekről, befektetésekről (a termékről) szólnak.

El tudnád küldeni az elérhetőségét ennek az ismerősödnek, esetleg emlékszel a cég nevére?
Én is hitelekkel foglalkozgatom, 2-3 hete találkoztam egy osztrák pénzügyi mlm cég képviselőivel, de nem nagyon árultak el részleteket.
Előzmény: TaKy99 (307)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.21 0 0 319

Számold ki, a 30%-al.

Mosogató vevőnek 133Ft, a hagyonmányos fél literhez viszonyítva.

Mosópor, azonos minőséghez képest! 15-18 kg-nak felel meg. azaz 433Ft-361Ft/kg

öblítő: szerintem egy áron van a macissal.

LOC: Nézzük a most agyonhirdettet csodaszer 800FT/fél liter. 1l LOC 1950Ft higítása 450ml vízhez 50ml loc azaz 195Ft/fél liter.

Fogkrém: azonos minőséghez!!!  260FT/100g-os hagyományosnak megfelelő.

DE, ha sokallod, és használod őket, akkor meg azt mondom, hogy a 10200Ft-os regisztráció kb 23-24eFt-os nagykeráron történő vásárlással megtérül azaz nézzünk 1 évet havi 2000Ft azaz mondjuk fogkrém, loc, mosogató, és már túl is lépted...

azaz a fenti árakból -30% árrés lejön és használhatsz onnantól olyat is olcsóbban, ami szerinted kisker áron drága, viszont nagykerára számodra elfogadható.

Előzmény: pancsa* (317)
pancsa* Creative Commons License 2005.05.21 0 0 318

Sorry, igazad van, nem a tiens.hu-n volt, de ahol volt ott sincs már.

De az ismertetőben benne van.

A lényeg azonban az, hogy 10$-ért belépsz, ha 300$-ért vásároltál, megkapod a jutalékot (20%) a következő lépcső 1500$.

Nincs időhöz kötve folymatosan érheted el. A min összeg amit utalnak 2000Ft7hó, ha ezt nem érted el, akkor sem vész el, megkapod, amint elérted.

Előzmény: teknoerno (302)
pancsa* Creative Commons License 2005.05.21 0 0 317

Én a háztartásvegyipari termékeket jónak tartom és fajlagosan ezek nem is drágák.

Amit viszont nem veszek meg mert szerintem túl drága az a kozmetikum és az élelmiszer. Meg pl a harisnya sem annyival tartósabb amennyivel drágább. De ez ízlés és főleg pénztárca kérdése.

Szerintem 30% árréssel már kicsit drágák a jó termékek is.

No meg az is nehézkes, ahogy hozzájutsz: rendelsz min 15000Ft-ért (vagy fizetsz 1000Ft szállytási díjat és lesed, hogy mikor hozzák. Mert nem lehet megbeszélni, hogy neked mikor jó.

Előzmény: TaKy99 (306)
salesguy Creative Commons License 2005.05.20 0 0 316

hihetetlen joghurt

te itt is nyomod az igedet?

miert nem mesz vissza a raktarosi munkadhoz hetfon es azzal foglalkozz:)

ezt hagyd a nagy fiukra:)

btw

minimum 12% osok leszunk majusban:))))

yeah dol a lé

65 emberke alattunk:))

Előzmény: Zottjoghurt (314)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.20 0 0 315

Ebből is látszik, hogy nem vagy képben az Amway termékekkel!

A Élelmiszereknek nincs kiker ára!

Ugyanis nem értékesíthetőek, mivel nem rendelkezünk azokkal a feltételekkel, ami az élelmiszerkereskedelemhez szükséges...   :-)

Nézz csak be a vebso-mba :www.vebso.hu , ajánlókód: t.roland

Meg fogod látni.

"de még igy is magasabb picit."

Így legyen ötösöm a lottón!!!!

Tudtam, hogy belekötsz abba a 20 Ft-ba :)))

Tudod Zotti, ehez kell gyomor!

Előzmény: Zottjoghurt (314)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.20 0 0 314

azért ne szaladjunk annyira előre...

amit én vettem 1-2 hónapja, egész pontosan bari penne: kb. 250-260.- / fél kiló , ez biztos. (spar) (lehet azóta volt emelés)

amit te irsz, az a "nagyker" ár nálatok, de a két kisker árat hasonlitsuk össze!

Miért vegyek 10e-ért kezdőcsomagot, hogy hasonló áron vehessek AW tésztát , mint "Spar" tésztát?? Azért a néhány pontért?

tehát 2600.- lóditva, az 3380.-

egy kiló = 845.-

Ha bolti barit 650-nek veszük, még igy brutkó, főleg hogy ezért még belépődíjat is szednek. A magyar Gyermelyi durum kétszáz alatt van... nem hiszem, hogy rosszabb lenne.

Ebből is látszik, hogy az mlm nagyker ár a bolti kiskerhez igazodik, de még igy is magasabb picit.

Előzmény: TaKy99 (313)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.20 0 0 313

Bocs, a fél kg 315Ft, Forrásom: csíkos áruház, kb 2 hete! azaz 630Ft/kg

Az Amway tészta? 2600Ft / 4kg azaz 650Ft/kg.

Hú, most jövök rá, milyen drága tésztát is eszem. :)))

Ja tényleg, így van belső forgalom, gazdagítom az Amway-t, a felsővonalamat... Azokat a szívtelen embereket, akik megmutatak egy lehetőséget nekem... Amivel pénzt keresek....

Igazad van, CSAk azért vásárolok, drága Amway termékeket, hogy nekik jó legyen!

Ugye ezt nem gondolod komolyan?

Előzmény: Zottjoghurt (312)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.20 0 0 312

Szerinted a Bari**la miből készül? Az is durum, az is olasz, az is szívja. Úgy emléxem 500.-ft/kg. Az amvajos mennyi?

Szerinted külön tésztagyárat épitettek az Aw kedvéért? Vagy egyszerűen csak az egyik műszakban AW dobozokba töltik ugyanazt a tésztát, amit a másikban a tésztagyár saját dobozába.

Itt pontosan össze lehetne hasonlitani a bolti és a piramis árat.

Előzmény: TaKy99 (311)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.19 0 0 311

Durumlisztből készült olasz tészta.

Speciális eljárással készült, így jól megtapadnak rajta a hígabb tésztaszószok is.

De ez engem, annyira nem érdekel.

Mi a különlegessége?

Számomra az, hogy NEKEM ízlik.

Ennyi.

Ma is azt mondom, vásárolni úgy kell (én így vásárolok, de szerintem sokan mások is) Ami nekem árban és/vagy minőségben megfelelő.

Előzmény: Zottjoghurt (310)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.19 0 0 310

tésztát... igen

bocs, de mi a különleges az Amway tésztában?

Előzmény: TaKy99 (306)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!