Keresés

Részletes keresés

madar86 Creative Commons License 2011.06.09 0 0 62

az nem szín hanem mintázat :) "barred,,

 

Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.09 0 0 61

A "ott azokat"szöveg alatt az 1 kép,"krém színű"szöveg alatt a 9.-10.-12.-ik kép azok milyen színűek?????????

Előzmény: madar86 (22)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.09 0 0 60

A 8.képen milyen színű van??????

Előzmény: madar86 (23)
madar86 Creative Commons License 2011.06.09 0 0 59




ez is szép





 

elfogadnék néhányat :D

juhosttt Creative Commons License 2011.06.08 0 0 58

Sziasztok!

 

0%-os fácánkelésem miatt, Purina fácán indító táp eladó.

20 Kg-os kiszerelés, mert a 40-est kimérettem. Az összetételt igazoló papír, és a számla a helyszínen megtekinthető. A tápot a boltban lezárták, nem bontom fel.

Ára: 4700 ft

 

Érdeklődni juhostt @ gmail . com

06.30.607.69.39.

 

Elnézést az offért, de mivel idén már se tojást se fácánt nem tudok, így a tápnak nincs értelme..

hambalunda Creative Commons License 2011.06.06 0 0 57

Sziasztok!

 

Nyíregyháza környékén nem e tud valaki eladó napos némakacsákat? Olyan illetőt aki velük foglalkozik?

 

 

madar86 Creative Commons License 2011.06.04 0 0 56

ma már kint vannak

Előzmény: madar86 (55)
madar86 Creative Commons License 2011.06.03 0 0 55

csináltam gyoran róluk is képet

madar86 Creative Commons License 2011.06.03 0 0 54

 

fekete kotlós :)

a megmaradt 9 kicsi

 

 

ma megint elült egy tojó :) innen legalább tudni fogom kirol kelnek ki :)

madar86 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 53

itt semmiféle hápogásról szó semm lehet esetleg ha hibridet akarsz elő állítani........

Előzmény: Istenes János (51)
madar86 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 52

tényleg meg van :D

Előzmény: Gomez9 (49)
Istenes János Creative Commons License 2011.06.02 0 0 51

van hápogó kacsa is

madar86 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 50

itt is most kelnek az egyik alatt :)ne feledd el a pancsoló helyet megcsinálni nekik az enyémek kikelés után már uszkálnak és jól érzik magukat semmi másra nincs szükségük rengeteg zölt és valalmennyi kukorica dara....

felnött korában is minimális a szemes takarmány igényük ha megfelelően zöldelnek........

ja és nagyon vigyázz rájuk nálam duplán be voltak zárva egy alsó épületbe és ott is egy nagy fa ládába és így is bejutott.....

Előzmény: Gomez9 (49)
Gomez9 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 49

Nyugodtan tegezhet,szerintem joval fiatalabb vagyok.:)

A 17-es hsz-ben kérdeztem és arra köszönöm a választ,de már ugy látszik az egyik tojóm elül.

A kotlóm alól pedig már négy kis kacsa kivan kelve,holnap van a 35. nap.:)

Előzmény: madar86 (45)
madar86 Creative Commons License 2011.06.01 0 0 48

a tojó mindíg jó amíg a gácsérokat cseréled évente cseréld,de vannak gácsérok amik nem termékenyek ezért minimum kettőt vegyél négy tojóhoz ha nem akarsz sokat tartani így biztosabb a kelés egyépként ha több szálon tenyésztel és tudod melyik melyik "fia" illetve a "szülőket" akkor lehet csereberélni fő,hogy ne legyenek rokonságba ősszel megint szerzek gácsérokat be ha mindne sikerül...már van kilátásba is néhány regélem nem kelnek el addig....

egyépként az nem mesebeszéd ha esetleg halottad öregektől,hogy valamikor liba méretőek voltak....mikorben a vakad kicsik és még a gácsérok is kiváloan repülnek....ez az első szelektélcióval lettek mind nagyobb és nagyobbak mert ezeket hagyták meg magra...mára már a beltenyészettség az úr....


olvastam egy tanulmányban,hogy már a hazai kacsák szinte mind rokonságban vannak egymással...ami elég baj...a legjobb lenne pl az USA...ból beújítani...

Előzmény: juhosttt (47)
juhosttt Creative Commons License 2011.06.01 0 0 47

Akkor lehet azért vannak ilyen törpe kacsáim xd. Idén majd próbálok idegeníteni már, meg fiatalítani is. Te hány évig tartol meg egy gácsért és tojót?

Előzmény: madar86 (43)
madar86 Creative Commons License 2011.06.01 0 0 46

madar86 Creative Commons License 2011.06.01 0 0 45

hogy mirek kaptál válaszokat?ugye nem baj ha tegezlek?

Előzmény: Gomez9 (44)
Gomez9 Creative Commons License 2011.05.31 0 0 44

Egy kicsit bővebben kifejtené?mire kaptam a kérdőjelet?:)

Előzmény: madar86 (41)
madar86 Creative Commons License 2011.05.31 0 0 43

eldősorban a méretben lesznek külömbségek

 

 

aztán az állomény kifehéredik itt a színes akcsákról van szó

erős pigmentálcióju tarka a beltenyészetnél ez elveszik

a kiskacsák gyengék lesznek...stb...

 

Előzmény: juhosttt (42)
juhosttt Creative Commons License 2011.05.31 0 0 42

Kacsánál milyen következményekkel jár a beltenyészet?

Előzmény: madar86 (37)
madar86 Creative Commons License 2011.05.31 0 0 41

?

Előzmény: Gomez9 (40)
Gomez9 Creative Commons License 2011.05.30 0 0 40

Sziasztok!

 

Köszönöm a válaszokat,adott nekeik minden hely,tavaly ott költöttek ahova most tojtak.:(Nem tudom mi lehetett a baj de nem baj remélem a tyúk alól kikelnek;)

 

Ja bocsi a késői válaszért csak hát a vendéglátás nem sok időt hagy.:):(

madar86 Creative Commons License 2011.05.30 0 0 39

nem :'(

Előzmény: némakacsa17 (38)
némakacsa17 Creative Commons License 2011.05.29 0 0 38

Tudom mit jelent a beltenyéaszet,kutyáknál láttam a végeredményt... A kicsikkel nem volt kotlós?

Előzmény: madar86 (37)
madar86 Creative Commons License 2011.05.29 0 0 37

hát,hogy ne legyen beltenyészet...ez nagyon fontos sokan ugyanabból hagyank tojót és gácsért is..és annak mindíg rossz vége van

Előzmény: némakacsa17 (36)
némakacsa17 Creative Commons License 2011.05.29 0 0 36

Nagyon sajnállom a kicsiket! A gácsér cserére gondoltam. 

Előzmény: madar86 (35)
madar86 Creative Commons License 2011.05.29 0 0 35

VÉGE A TOPICNAK!!!

madar86 Creative Commons License 2011.05.29 0 0 34

valami szemét féreg megölte a kiskakacsákat :'((((   :'((( :'((( úgy,hogy bevoltak zárva a másik a mi nem azoknak meg sem baja :'(((( mátót abba hagyom az egészet :'((((

 

3-4 maradt meg a halott kiskacsák java eltünt   :'(((((((((((((((((((((((((

madar86 Creative Commons License 2011.05.28 0 0 33

mit akarok elcserélni?

Előzmény: némakacsa17 (32)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!