Keresés

Részletes keresés

zlaci88 Creative Commons License 2007.01.28 0 0 4928
igen 78. percben:
Goal!! West Brom have scored with Zoltan Gera putting it in the back of the net.
Előzmény: angyalhentes (4927)
angyalhentes Creative Commons License 2007.01.28 0 0 4927
Es gyorsan golt is lott :)
Előzmény: zlaci88 (4926)
zlaci88 Creative Commons License 2007.01.28 0 0 4926
de beküldte a 73 percben:
Robert Koren is replaced by Zoltan Gera.
Előzmény: Törölt nick (4925)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.28 0 0 4925
 Kamara és Phillips góljával már 2-0-ra vezet a WBA, nemhiszem hogy Gerát beküldik, mondván nincs vészhelyzet. Azt nem tudom ha most 1-0-ra vezetne a Wanderers akkor beküldené-e Zolit Mowbray.
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.28 0 0 4924
 

ALBION (4-4-2): Zuberbuhler; McShane, Curtis Davies, Clement, Robinson; Koumas, Chaplow, Greening, Koren; Phillips, Kamara. Subs: Daniels (gk), Gera, Carter, Nicholson, Hodgkiss.

 

 Gera a cserepadon. Ebből mit lehet leszűrni?

Overtaker Creative Commons License 2007.01.27 0 0 4923

Ha játszik a WBA-ban az FA kupában, akkor ebben az FA sorozatban már nem játszhat, tehát csökken az értéke a Boro számára, ha ők is versenyben maradnak.

Előzmény: DINO (4922)
DINO Creative Commons License 2007.01.27 0 0 4922
Miért ne játszhatna holnap? Egy uccsó segítség még a WBA-nak...
Előzmény: Kcsita (4921)
Kcsita Creative Commons License 2007.01.27 0 0 4921
Barátaim,

Holnap végképp eldől Gera, illetve ma a Middlesbrough sorsa. Ugyanis ma délután játszik a Boro, ha nyer továbbjut. Holnap Wolves-WBA lesz 2-től. Lesz stream közvetités is. Ha ma továbbjut a Boro és holnap nem játszik gera, akkor eldől. Eddig spekuláció. Most már végképp dőljön el minden!
reckon Creative Commons License 2007.01.27 0 0 4920
ha jó csapatba is kerülne,nem őt kéne ki szolgálniuk a többieknek,gera lenne a kiszolgáló,szélső,vagy belső kp révén.


de amúgy tényleg feltűnő volt, mikor még formában is volt,és a skytól 7 ,8-at kapott rendre, hogy a legegyszerűbbnek tűnő helyzetekben is elszámította magát.


persze emellett azért fejelgetette a góljait,és osztogatott,szal respekt
Előzmény: DINO (4919)
DINO Creative Commons License 2007.01.26 0 0 4919

> azt is kell látni,hogy a helyzetkihasználása messze nem ideális <

 

Pont ezért kellene már egy igazán jó csapatba kerülnie, ahiol a társak kellőképpen kiszolgálják. Mert az nem megy, hogy ő cselez, indít és gólt is lő.

Előzmény: reckon (4916)
DINO Creative Commons License 2007.01.26 0 0 4918

> Ugye nem vagy még nagykorú? <

 

81-ben kezdtem a meccsre járást. Kiszámolhatod.

 

Persze nekem is Nyíl volt az Isten.

Aztán Fischer Paja, Lisztes stb.

(Döme sosem hozott lázba.)

De Gera született zsenialitása túlnőtt minden.

Előzmény: zeuszka (4904)
slive Creative Commons License 2007.01.26 0 0 4917
ja , azt én is bírom hogy néha a legnagyobb sztárokat is a legpofátlanabb csellel
csapja be :) pl. kötény esernyőcsel ilyenek ..
Igen ha dögunalom a meccs , ha nála van a labda az ember mindig számíthat vmi extrára..

egyszer olvastam amikor feljebb játszott az egyik meccs után nyilatkozta egyik ellenfele, hogy egyszerűen kiszámíthatatlan mikor mit fog csinálni , mikor milyen cselt vagy testcselt talál ki :)

A helyzeteket tényleg nem jól használja ki, de néha meg olyan helyzetből rúg gólt,
ami egyáltalán nem gólveszélyes szitu
Előzmény: reckon (4916)
reckon Creative Commons License 2007.01.26 0 0 4916
a hibernians-es arcok bármikor befuthatnak(elég ha az egyik megjön) ,és akkor mehet Gera is ,ahova akar.


a slive által feltett kérdéshez visszatérve, hogy ki miért szereti gerát, én főleg az akrobatikus mozdulatait , illetve a pofátlan szoknyáit emelném ki, mind1,hogy arsenal vagy lutoni védőről van szó,ha úgy érzi,megpróbálja és általában összejön.ezekkel nem feltétlenül lehet meccset nyerni,de egy unalmas meccset hogy meg tud színesíteni egy szép csel vagy egy őrültnek tűnő bevetődés (lásd vs birmingham)



ezek mellett persze említhetnénk a néha-néha szabálytalanságba fulladó,elszánt becsúszásai,vagy az 50-60 méteres indításait is.



hogy ne csak ömlengjünk,azt is kell látni,hogy a helyzetkihasználása messze nem ideális, bár középpályásról lévén szó,ez elviselhető
slive Creative Commons License 2007.01.26 0 0 4915
Azért sajnálom hogy marad, mert ha megnézed a korábbi meccseket, akkor alig játszatták a Zolit, ha játszatták rendszerint lecserélték, és az utsó 2 meccstől eltekintve nem nyujtott jó teljesítményt ha játszott akkor sem.
ha viszont visszakerülne a PS-be az nagyon doppingolná, biztos hogy a régi Gerát
láthatnánk ujra, + a Sport I-en is biztosan láthatnánk ujra Gerás meccseket..
vagy ez nagyon önző álláspont ? ?
Azt azért mindenki beláthatja hogy a Gera nem az angol másodvonalba való
játékos, még akkor sem ha nagyon erős a második vonal is.
Ráadásul nem is fiatal játékos már, ha mondjuk 20 éves lenne még akkro az ember azt mondaná na jó , viszont lehet még 7-8 jó éve nagyon nem mindegy hol tölti és
fél évek is sokat számítanak.

Előzmény: angyalhentes (4914)
angyalhentes Creative Commons License 2007.01.26 0 0 4914
Miert sajna? Egeszseges, jol erzi magat, egy tamado focit jatszo, lenduletes csapatnak fontos eleme, a kozonseg meg mindig szereti (meg ha nehanyan meg is orroltak ra a legutobbi formahanyatlas miatt) es nyaron azzal targyal az uj szerzodesrol, akivel akar.
Előzmény: slive (4913)
slive Creative Commons License 2007.01.26 0 0 4913
Erről van szó szerintem is .. sajna :(
Előzmény: angyalhentes (4912)
angyalhentes Creative Commons License 2007.01.26 0 0 4912
Inkabb az, hogy mivel anyagilag jol allnak, csak azert a parmillioert nem fogjak eladni Gerat es ezzel kockaztatni a feljutast. Ha jon valaki a helyere, akkor mehet, ha nem, akkor marad nyarig es esetleg buknak rajta.
Előzmény: slive (4911)
slive Creative Commons License 2007.01.26 0 0 4911
Valami olyasmiről szól a cikk, hogy a Mowbray-nek nem érdeke eladni a Gerát,
mivel a feljutás a cél és megmaradni a Premiership-ben.
Abban az esetben hajlandó megválni a Zolitól, ha meg tudják szerezni a Hibernian-tól
a lent említett két játékost.

Én ennyit tudtam kimazsolázni a valaki profibb angolból akkor esetleg kiegészíthetné
a cikket..

Hibs duo hold key to Gera's Albion future

Jan 26 2007

By Hyder Jawad


Zoltan Gera remains a target for Middlesbrough but West Bromwich Albion's financial stability means that Tony Mowbray is in the business of strengthening his squad rather than weakening it.

Mowbray also has the not-so-small matter of an FA Cup tie away to Wolves on Sunday but victory in this match is a short-term goal. His long-term goals include building a team capable of reaching the Premiership and staying there. That is why he is not in a rush to sell Gera or Nathan Ellington, and why he will fight to hold on to defender Curtis Davies.

Apparently, Mowbray will only consider selling Gera to Middlesbrough if Albion are successful in signing either Scott Brown or Kevin Thomson (or both) from Hibernian.

Mowbray still needs a holding midfield player — another "soldier", as he puts it — to complement his proliferation of creative players or, as he calls them, "artists".

"It is a business where you are only ever one phone call away from getting something cemented," Mowbray said. "The intention was always to try to create some openings for the squad for this transfer window. If we are able to do that, and bring in the players that we would like, then that is great. But a lot of things have got to fall into place before that happens."


Kcsita Creative Commons License 2007.01.26 0 0 4910
slive Creative Commons License 2007.01.26 0 0 4909
Mivel én dobtam fel a témát és is leírom amit gondolok.

Én azért szerettem meg a Gerát, mert hihetetlen akarattal és lendülettel játszott mindig, a mostani magyar focistáktól szokatlan mentalitással, ugyanakkor rendkívűl
technikás és okos játékos, amikor nála van a labda mindig képes valami váratlan zseniális cselre vagy indításra.
És aki látta a góljait, biztosan emlékszik azokra a gólokra, amikor már kifelé csordogált a labda az alapvonalon tulra, az ellenfél kapusa is már a szögletre készült erre előkerült a Zoli valahonnan 10 méterekről és becsúszva bedobva magát bekotorta a labdát,
olyan mintha meg tudna nyúlni, a döntő pillanatokban, nemhiába becézik a társai gumiembernek :)

Hozzáfogható zseni talán a Töröcsik volt akit aztán hagytak elkallódni, na meg a Détári
aki viszont elég jól vitte végig a pályafutását.
A Lisztes is ilyennek indult aztán eltűnt a süllyesztőben.

Szerintem Angliában is a lelkes és technikás játékáért lett a szurkolók kedvence.
Még pár nap és kiderül hogyan tovább de szerintem most már maradni fog. Sajnos :(
Előzmény: angyalhentes (4905)
kecsege69 Creative Commons License 2007.01.26 0 0 4908

biztos bedobasra meno keresztlabdat olloz vissza az oldalvonalrol a csatarnak (Horsfield?).

 

A 16-os és az alapvonal találkozásától, a Charlton ellen, élőben néztem ;-)

Idegenben győztek 4:1-re, Gerzson 3 gólpasszt adott.

 

Előzmény: angyalhentes (4902)
angyalhentes Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4907
IGen, de azon a meccsen nem voltam kint.
Előzmény: Kcsita (4906)
Kcsita Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4906
Stuttgart-MU meccsen gólt szerzett Szabics Imre.
Előzmény: angyalhentes (4905)
angyalhentes Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4905
Vagy keves magyar focistat latott eloben.

En is csak oregfiuk-meccsen lattam Eszterhazit meg Torocsiket.

A legsikeresebb magyar focista, akit tetmeccsen jatszani lattam, az talan Szabics Imre volt, amikor bejott cserekent azon a meccsen, amikor a Stuttgart konnyeden atlepett az Ujpesten.
Előzmény: zeuszka (4904)
zeuszka Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4904
"A legnagyszerűbb magyar focista, akit élőben láttam."

Ugye nem vagy még nagykorú?
Előzmény: DINO (4901)
Kcsita Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4903
Sose felejtem el a Puskás Ferenc Stadionban a második félidő végénél, Gera megsérült, ugrani már nem tud, ahogy beadták a labdát, szinte Gerának csak be kellett bólintania a labdát a lett hálóba. Emlékeztek erre a jelenetre?:).
angyalhentes Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4902
Reszemrol ez eleg egyszeru, mert en egyaltalan nem biztam benne. Ugyes volt, persze, de Angliaban ez edeskeves.

Amikor lattam, hogy robotol a meccseken es hogy tanul meg vedekezni is, milyen lendulettel kozlekedik a palyan, mikozben megtartotta az ugyes jatekot is, akkor gyozott meg rola, hogy tenyleg messze kiugrik a magyar mezonybol.

Leginkabb ket jelenet el bennem rola (azt lezamitva persze, amikor tulugrotta Yobot es golt fejelt nekunk :)), az egyikben egy negyven meteres, lapos, felmagas passzt ragaszt oda egy csatar labara, a masikban pedig egy tul magas es a hata moge, biztos bedobasra meno keresztlabdat olloz vissza az oldalvonalrol a csatarnak (Horsfield?).
Előzmény: slive (4898)
DINO Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4901

Gerzson egy igazi zseni.

A legnagyszerűbb magyar focista, akit élőben láttam.

S persze a külföldiek közt sem gyenge...

Előzmény: slive (4896)
V-Man Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4900
már több mint négy éve nyitottam egy ilyet (pontosabban eredetileg más volt, csak átneveztettem :D), de már akkor se írt bele senki, most meg mégkevesebb embert érdekelnek szerintem a magyar focisták, egy emberrel (én) tutira :))

Légióskodó magyarok
Előzmény: slive (4898)
Kcsita Creative Commons License 2007.01.25 0 0 4899
Buzsáky nincs ott a keretében, a magyar válogatott kereében. A mai sportban benne van, hogy a Koman Valdimir-féle korosztályból többen kiutaznak Cardiff Cityhez, próbajátékra.

A topik ötlet jó ötletnek tartom.
Előzmény: slive (4898)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!