Keresés

Részletes keresés

MátéBence7 Creative Commons License 2017.07.14 -1 0 1052

Mi van barátaim?

Tegnap senki nem hallgatta a műsort? Pedig Kútfalvi eldicsekedett azzal, hogy Ő "dolgozta" fel a legtöbb témát a rádióban.

Azt persze nem tette hozzá, hogy majd minden témát amit "feldolgozott", az tévedés, hazugság, tudatlanság, pontatlanság volt.

MátéBence7 Creative Commons License 2017.07.13 -1 0 1051

A mikrofonnál ma a pergő nyelvű, briliáns elméjű Stefkahazudó.

képnézeget Creative Commons License 2017.07.12 0 0 1050

Van erről valami olvasnivalód?

Előzmény: martinaxe7 (1045)
hamisgalamb Creative Commons License 2017.07.12 0 0 1049

Földi biztonsági szakértő, nem telefonokat fogadó újságíró. 

Előzmény: martinaxe7 (1048)
martinaxe7 Creative Commons License 2017.07.11 -1 0 1048

Földi László & Stefka

 

:(((((((((((((

martinaxe7 Creative Commons License 2017.07.11 0 0 1047

Mária itt van Szegedről ?

 

:)

5496 Creative Commons License 2017.07.11 0 0 1046

No de a böszme egy közveszélyes őrült! Mészáros nem mutat aggasztó pszichikai tüneteket.

Előzmény: képnézeget (1040)
martinaxe7 Creative Commons License 2017.07.11 -1 0 1045

Stefka 1 ocsmány komcsi belügyes

 

Rettenetes patkány

képnézeget Creative Commons License 2017.07.10 0 0 1044

Téged hallottalak egy rövid ideig, meg volt egy zsidó nő, aki meg Gyepes Ottó mellett állt ki. Szóval majd belehallgatok a mai műsorba.

Előzmény: Regina Cuore (1043)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.07.10 0 1 1043

Ma a harmadik voltam, Kútfalvi Oszkár és Gyepes Ottó után. Gyepes Ottó zsidó emberként nagyon szépen kiállt Magyarország és a magyar kormány mellett. :)

lefty056 Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1042

sajnos a mai szeánszot kihagytam :) úgy látszik Katának jobb a füle, mint a többieknek

Előzmény: képnézeget (1015)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1041

Bocsi, közben nagyon zajlik itt az élet körülöttem... :)

 

Simicskát én máshogy látom. Persze nem vagyok bennfentes, de nekem úgy tűnt, hogy korábban  évekig ő volt a Fidesz fő anyagi háttér embere. A Közgéppel például. Egy ilyen szembefordulást elég nehéz túlélni, de Orbánnak ez is sikerült. Hogy mi volt a szembefordulás oka, arról csak elméletek vannak, és dezinformációk, azokkal nem foglalkoznék. Most láthatólag Mészáros Lőrinc tölti be ezt a szerepet.

Előzmény: képnézeget (1040)
képnézeget Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1040

Kicsit félresiklottál most. Simicskával különösen. Ők nyilván nem tudtak megegyezni, hogy ki, mit és mennyit lopjon. Sima elszámolási vita. 

 

Az meg mindenkinek fel kell, hogy tűnjön, hogy a tehetségtelen és buta Mészáros Lörinc 4-5 év alatt 120 milliárdos vagyont harácsolt össze! Gyurcsányra anno 3 (három!!!) milliárdért is hörögtünk! Kicsit sem gyanús? 

Előzmény: Regina Cuore (1039)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1039

Ez egy érdekes leképezése a történetnek. :)

 

Sok betelefonáló ilyennek is tűnik, különösen egy olyan hallgató számára, aki viszont szkeptikus, és kritikája is van. Engem mondjuk nem zavar, akkor sem, ha néhány dolgot máshogy értékelek, mint a kritikátlan rajongók. Az érzéseimet nem sértik ezzel.

 

Orbán Viktor szerintem egy tehetséges politikus, aki sok jó eredményt ért el kormányfőként. Néha a pillanat hatása alatt olyan mondatokat is kimond, amivel aztán sok baja lesz neki is, a munkatársainak is, ez hiba, de az ügy szempontjából csak kellemetlen, nem tragikus. 

 

Szerintem Orbánnak is sok baja van a kiskirályokkal, akik a csapatában vannak, de egyelőre féken tudja tartani őket. Kivételek azért vannak, pl. Simicska. Egy kormányfőnek a rend megtartásához néha kőkemény eszközöket kell alkalmazni, sajnos ez egy ilyen műfaj.

Előzmény: képnézeget (1038)
képnézeget Creative Commons License 2017.07.07 -1 1 1038

Akik ide betelefonálnak, vallásos fideszesek. Ezeknek tök mindegy mi történik, hisznek. Hisznek abban, hogy a vezér egy szent ember, maga a megtestesült JÓSÁG! Az őt körülvevő gazember banda dettó. Én meg ebben nem hiszek. Ennyi.

Előzmény: Regina Cuore (1037)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1037

Szebben kifejezve egy kormánypárti műsor, ahol a hallgatóság nagy része is kormánypárti, egy kormánypárti rádióban. Lényegét tekintve abszolút koherens a dolog. 

 

Persze a hisztérikusan, vagy túlmatag módon előadott tartalom szerintem sem használ a mondanivalónak, de ezzel a megítéléssel úgy tűnik, kisebbségben vagyunk. 

Előzmény: képnézeget (1036)
képnézeget Creative Commons License 2017.07.07 -1 0 1036

Nem kell feltétlenül védened őket! Egy seggnyaló műsor, némi igazsággal megtűzdelve!

Előzmény: Regina Cuore (1035)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1035

A műsor szerkesztői csak a beérkezett jelzéseket veszik figyelembe, érthető okokból... és ha empatikusan megpróbálom beleélni magam kicsit a szerkesztők helyébe, a nagyérdemű reakcióját nyilván én is fontosnak tartanám.

Előzmény: képnézeget (1034)
képnézeget Creative Commons License 2017.07.07 -1 0 1034

Lusta voltam SMS-t írni. Az öreg csak azért pazarolhatta a hallgatók idejét, mert nem volt más hallgató! Gyalázatos volt! Volt más aktuális téma!

Előzmény: Regina Cuore (1033)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1033

De látod... egy sms kifogásolta, de háromszor annyian pedig a védelmükbe vették. :)

Előzmény: képnézeget (1032)
képnézeget Creative Commons License 2017.07.07 -1 0 1032

Az a pozsonyi csata sztori ritka nagy baromság volt! Az öreg, 77 éves fogorvos Sándor felolvasott valamit, amit leszedett a NET-ről! Tök feleslegesen! Mert ennyi erővel értekezhetett volna a Karlócai békéről is! Ráadásul Búvár Kund is Pozsonynál fúrta meg a német hajókat, bár ez lehet, hogy egy későbbi csata volt. Az öreg beszélhetett volna Mária Terézia gyerekeiről is! Pont ugyanennyire lett volna érdekes!

Előzmény: Regina Cuore (1031)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.07.07 0 1 1031

Eredetileg én is így gondoltam, de aztán úgy érzékeltem, hogy a hallgatóság nagy részének kifejezett igénye van a régmúltban való kalandozásra (pl. pozsonyi csata története a 77 éves fogorvos bácsi előadásában), vagy régi sztorik hallgatására, és az erőteljes hangnemre is. A műsor szerkesztőinek pedig nyilván a közönség többségének az igénye - fontos.

Előzmény: képnézeget (1030)
képnézeget Creative Commons License 2017.07.07 -1 0 1030

Szerintem ez fontos téma! Túl sok van a Kapitányból, a jetiből, az Üvöltő Dervisből! Folytassunk olyan vitát, ami előre visz!

Előzmény: Regina Cuore (1029)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1029

Ez a téma szerintem már így is túlreprezentált az index fórumon, nem akarok még ebben a topikban is ezzel foglalkozni. 

 

A termékeny szerelem témája hozzám sokkal közelebb áll. De az sem éppen ON TOPIC. :)

 

Szerintem érdekesebb téma, hogy az erőteljes, hogy ne mondjam, olykor fröcsögő hangnem a betelefonálók részéről mennyiben szolgálja az előadott mondanivalót.

Előzmény: képnézeget (1028)
képnézeget Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1028

Hagyjuk! Bár én a veled folytatott - építő jellegű vitában - semmi rosszat nem látok! Én itt képviselem a melegeket. Hidegként.

Előzmény: Regina Cuore (1026)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.07.07 0 1 1027

Ma nem tudtam végig követni a műsort, közben más dolgom is volt. Azzal az sms beküldővel értek egyet, aki szerint túl sokat foglalkozunk a holnapra jelzett tüntetéssel. Sajnos sokan ugranak a provokációra, és ezzel a provokációt erősítik, akaratuk és szándékuk ellenére.

 

Az ECHO TV-t és az M1-et is e helyről is nagyon szépen megkérem, hogy ne adjanak képanyagot az eseményről, ha nem akarják a provokátorok céljait szolgálni! Bőven elég elég lesz egy sótlan rendőrségi arc, a Teve utcai székház előtt, aki elmondja, hogy az esemény rendben lezajlott. Vagy, ha neadjisten történik valami balhé, akkor azt röviden, tárgyszerűen ismerteti. Slussz.

Regina Cuore Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1026

Itt már egyik vélemény áll a másikkal szemben, szerintem hagyjuk is ennyiben. :)

Előzmény: képnézeget (1025)
képnézeget Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1025

Szerintem:

 

- nem lett

- nem betegség

 

De nagyon ne faggass, én amatőr vagyok ebben a kérdésben! Csak ezt a rokonomat ismerem ilyennek. Biztosan van ebben genetika és környezeti hatás is.

Előzmény: Regina Cuore (1024)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1024

Nekem mások a tapasztalataim. Nagyon sok embert, családot ismerek. Nem számoltam össze, de ez több ezer ember. Egyetlen egy családból az egyik fiú lett ferde hajlamú, senki mást nem érint ez a betegség.

Előzmény: képnézeget (1023)
képnézeget Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1023

Semmilyen hivatalos statisztika alapján. A saját ismerősei körére alapozza. Ez persze nyilván erősen torzít, mivel ő leginkább a melegek társaságát keresi. De olyan hivatalos stat. se lesz, amelyik valós adatokat produkál, mivel egyrészt sokan bujkálnak közülük, másrészt vannak látens melegek is.

Előzmény: Regina Cuore (1022)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!