Keresés

Részletes keresés

balkan_kobra Creative Commons License 2017.05.21 -1 3 549

"Hogyan tovább demokratikus oldal" rovatot én is kéjes jókedvvel hallgatom

 

imádom  :)))

Előzmény: MátéBence7 (547)
balkan_kobra Creative Commons License 2017.05.21 -1 2 548

9:10  :) K. Péter

 

szegény hülye, nem kellene ennyire musoroznia

 

http://karcfm.hu/archiv/palaver-2017-05-12-1600-1800/

Előzmény: MátéBence7 (545)
MátéBence7 Creative Commons License 2017.05.21 -1 2 547

A "Hogyan tovább demokratikus oldal" rovatot én is kéjes jókedvvel hallgatom, ahogy megpróbálnak fából vaskarikát csinálni.


De sajnos ettől még a Paláver minőségileg egy sokkal gyengébb műsor. És ez nagyon zavar. Ezért is írtam pár hete egy hosszú levelet Gajdics Ottónak.

Előzmény: balkan_kobra (544)
MátéBence7 Creative Commons License 2017.05.21 0 1 546

100% igaza van.

Előzmény: balkan_kobra (543)
MátéBence7 Creative Commons License 2017.05.21 -1 1 545

Eleinte engem is "becsaptak", mert ugyan olyan a hangjuk és mindkettő Kőrösi P..

A velenceivel amúgy nem is lenne akkora nagy gond.

Előzmény: balkan_kobra (542)
balkan_kobra Creative Commons License 2017.05.21 0 1 544

nagyobb gyakorlata van, de lassan kifut ez a rádiós forma,  nem oszt nem szoroz

 

azért bevallom élvezem, ahogyan most Bolgárék szenvednek, nem találnak kiutat a  bukott magyarellenes baloldalnak

Előzmény: MátéBence7 (540)
balkan_kobra Creative Commons License 2017.05.21 0 1 543

Babarczy Eszter

 

Hogy kitörj a buborékodból: a média óráimon néha feladatul adom ezt, és a diákok idegen, furcsa és néha ijesztő új kontinensekre teszik be a lábuk, bátor felfedezőként. (Egy diák hónapokon át élt a kurucinfó bűvöletében; nem akarta hinni, hogy vannak ilyen nézetek.) A minap láttam, hogy a Buzzfeed, amelynél nincs jobb trendmérője az internetnek, egy egész sorozatot szentel a "buborékon túl" kérdésnek, ahol egy-két kattintással kikerülhet az ember a komfortzónájából. Az elmúlt hetek tüntetései és nyilatkozatai számomra rémisztő mértékben mutatják, hogy a politizáló magyarok milyen mélyen bezárkóznak a saját buborékukba (kivéve néhány sajátos lelkületű embert, aki trollként érzi jól magát). Bár mindig igyekeztem nem politikai szimpátia alapján válogatni, hogy kinek a posztjait nézem, a Facebook algoritmus szinte kizárólag kormányellenes posztokat kínál fel. Mérsékelt, de hithű fideszes szavazókhoz csak olyankor jutok el, amikor célzottan megkeresem egy-egy konzervatív-nemzeti-keresztény nyilatkozó oldalát, és onnan bogarászok tovább a hozzászólók között.

Ma a buborékokon belül többnyire a legkeserűbb, legindulatosabb hangok a népszerűek -- néha alig hiszek a szememnek, milyen hangnemben szólalnak meg amúgy magasan képzett pályatársak. A politika persze szórakoztatóipar is, színház, ahol a heves érzelem a katartikus, az az érdekes -- a magyar publicisztika jelentős része már évtizedek óta ezt az igényt szolgálja ki (és ezzel jelentősen rombolja a civilizációs szintünket). Egy közösség, ország, nemzet körében csak a mérsékeltek -- akik nem abból merítik az identitásukat, hogy gyűlölnek vagy indulatoskodnak -- alakíthatnák ki közös nyelvet, kulturális és szimbolikus hidakat. Aki szerint erre semmi szükség, az vesse szemét Szíriára.

Előzmény: MátéBence7 (541)
balkan_kobra Creative Commons License 2017.05.21 0 2 542

Jelzem kettő Kőrösi van.
Pál a velencei is idióta

 

azért nem tudom a nevét, mert ha meghallom  a karcos hangját rögtön visszamegyek Bolgárhoz

Előzmény: MátéBence7 (539)
MátéBence7 Creative Commons License 2017.05.21 -1 2 541

Múltkori best of Kőrösi barom, egy műsoron belül.

 

1. Ezek a balliberálisok csak hazudnak, másra nem képesek. Folyton csak hazudnak.

2. Én a balliberálisokat SOHA nem hallgatom, nem nézem meg, már évek óta.

 

 

Kitalálod a helyes kérdést? ;)

MátéBence7 Creative Commons License 2017.05.21 0 1 540

Sokkal kevésbé, mint a Paláver bármelyik műsorvezetője.

Sajnos vagy nem sajnos, de el kell ismerni, hogy ennek a műfajnak Ő az etalonja. Márpedig ez egy szakma, szóval ezt akkor is el kell ismerni, ha a másik oldalon van.

Előzmény: balkan_kobra (538)
MátéBence7 Creative Commons License 2017.05.21 -1 1 539

Jelzem kettő Kőrösi van.

Pál a velencei is idióta, de Ő nem ordítozik és nem gyűlölködik primitíven.

Vele szemben ott az ikertestvére Péter, aki Szentendréről telefonál és őrjöng, ordít és fröcsög megállíthatatlanul.

Így kerek a világ :)

Előzmény: balkan_kobra (537)
balkan_kobra Creative Commons License 2017.05.21 0 1 538

azért Bolgár néha "enged"

Előzmény: MátéBence7 (535)
balkan_kobra Creative Commons License 2017.05.21 0 1 537

az ordítozó Kőrösit

 

ez az :)

Előzmény: balkan_kobra (536)
balkan_kobra Creative Commons License 2017.05.21 0 1 536

ki az a szerencsétlen üvöltöző fickó,  állandó vendég, telefonáló???

MátéBence7 Creative Commons License 2017.05.21 -1 1 535

Nem üvölteni kéne, hanem helyre rakni. Az antiszemita zsidózó öreg fogorvost, az ordítozó Kőrösit, a barom Kútfalvit.

 

Nem azért a hétfillérért, de ezek Bolgár műsorában megengedhetetlenek lennének. És Bolgár javára írom, hogy Ő a saját szurkolótáborát is helyre rakja. És ha valaki téved, akkor Bolgár azt nem hagyja.

Semmi mást nem várok el, csak ugyan ezt a Paláverben is.

Előzmény: Vámos aki takarékos (532)
MátéBence7 Creative Commons License 2017.05.21 0 1 534

Az önreflexiót a polgári oldalon.

Szeretnék hinni abban, hogy mi tényleg jobbak vagyunk mint a balliberálisok.

Előzmény: Regina Cuore (526)
képnézeget Creative Commons License 2017.05.21 -1 2 533

Annyira azért nem vészes szerintem. A kapitány köztudottan fogyatékos szellemileg. Egyébként nem is ő a leghülyébb, mert Kőrösi 1. Üvöltő Dervis rosszabb nála! K1 szerint a FIDESZ szent, minden azon kívüli = a Sátánnal! :-D

Előzmény: Vámos aki takarékos (532)
Vámos aki takarékos Creative Commons License 2017.05.21 -1 0 532

Meghallgattam, utólag és azt kell mondanom, hogy ha téged csitított Kata akkor Kútvölgyi Oszkárra üvöltenie kellene. Kútvölgyi a legjobb jótevője minden FIDESZ ellenfélnek, mert kinevetteti magát, ami OK de az álláspontját is amit állítólag képvisel.

 

Előzmény: MátéBence7 (525)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.05.20 0 2 531

Engem azért nem zavar, mert nem veszem annyira komolyan. :)

 

Telefonos, betelefonálós műsorokban is csak azért zavaró, mert a beszéd intenzívebb a számomra, arra önkéntelenül is jobban odafigyelek. Nem tudom azt megtenni, mint itt a topikokban, hogy csak nagyjából ránézek a monitoromra, és már görgetek is onnan, ha érdektelen a tartalom. :)

 

Ezért csak azt a beszélgetést hallgatom meg, ami kimondottan érdekel, a többit pedig nem.

Előzmény: cipszertanonc (529)
választmány titkára Creative Commons License 2017.05.20 0 2 530

Kis türelmet kérek Bence, nemsokára összeülünk a választmányi elnök úrral!

Előzmény: MátéBence7 (522)
cipszertanonc Creative Commons License 2017.05.20 -1 3 529

Én ideges leszek a sok baromságtól, azért nem is jövök gyakran a fórumba.

Előzmény: Regina Cuore (528)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.05.20 -1 3 528

Érdekes módon a fórumon nem annyira zavar. Ami nem érdekel, vagy csak egy-egy olvtárs unalomig ismert mantrájának újabb kifejeződése, azt átlapozom és kész. Ha éppen van kedvem, vitába szállok vele, szépen visszafogottan, ahogy szoktam - bár az igazság kedvéért hozzáteszem, néha engem is elkap a gépszíj, akkor is, ha ez viszonylag ritkán fordul elő - legalábbis erre a visszafogottságra törekszem, ez a természetemből következik.

 

Ami a szándékot illeti, illetve a célomat... csak annyi, hogy a sok más egyéb vélemény mellett az én véleményem is megjelenjen. Valójában sokszor előfordul, hogy az itteni viták szórakoztatnak is, az se rossz, de nem mondhatnám, hogy direkt ez lenne a célom, ez inkább csak ráadás. :)

Előzmény: cipszertanonc (527)
cipszertanonc Creative Commons License 2017.05.20 0 3 527

Mivel ott a nicked mellett a V betű, ezért merem megkérdezni. A fórumon nem zavar a sok hülyeség? És ha már szándékokról beszélünk, neked mi a célod a hsz-eiddel?

Előzmény: Regina Cuore (526)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.05.20 -1 3 526

A töméntelen sok hülyeség engem is zavar, főleg a rádiós vagy TV-s műfajban, úgyhogy ezt a feszültséget teljesen meg tudom érteni. :)

 

Engem inkább az érdekel, hogy mi a célod, mit szeretnél elérni a telefonos beszélgetéssel?

Előzmény: MátéBence7 (525)
MátéBence7 Creative Commons License 2017.05.20 -1 4 525

Szia!

 

Onkritikusan mondom, hogy rosszul adtam elo. A varakozas kozben es a tomenytelen sok hulyeseg hatasara mar eleve feszult voltam es ezert nem tudtam a megfelelo higgadtsaggal eloadni a mondandomat. Mondhatni igy formai okok miatt nem ment at a tartalmi kritika. 

 

Ezt sajnalom. Amit viszont mondtam, azt tartom tovabbra is. 

Előzmény: Regina Cuore (524)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.05.20 -1 3 524

Szia Bence! :)

Gondolom, emlékszel még arra a múlt pénteki beszélgetésre, Jurák Katával. Meghallgattam én is, és az a benyomásom, hogy nem nagyon értették meg, hogy te javító szándékú kritikát mondtál. Mi lehet ennek az oka?

Előzmény: MátéBence7 (522)
MátéBence7 Creative Commons License 2017.05.20 -1 3 523

Pár  naponta itt vagyok.

Előzmény: Regina Cuore (521)
MátéBence7 Creative Commons License 2017.05.20 -1 3 522

Én Don Vito mellett szavazok. Nagyon jó srác és szereti a macskákat!!!!

Előzmény: képnézeget (517)
Regina Cuore Creative Commons License 2017.05.20 0 3 521

Ezt a beszélgetést én is meghallgattam. Kíváncsiságból. Érdekes volt... Bencével szívesen beszélnék erről, ha egyszer ő is itt lesz. 

Előzmény: WasLos? (431)
Sárospataki fiúk Creative Commons License 2017.05.20 0 0 520

1   8   6   7 !

Előzmény: Sárospataki fiúk (519)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!