Keresés

Részletes keresés

Angello_HD Creative Commons License 2003.12.08 0 0 497
Pár meccsre idegenbe azért húzós ezzel elmenni... :c)
Előzmény: nerazzurro (495)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.08 0 0 496
:-)))

Mi van dagadt? Formáztatok magatokból hóember(eke)t a Bükkben?

Előzmény: nerazzurro (494)
nerazzurro Creative Commons License 2003.12.08 0 0 495
Körkérdés!

Kinek szurkol ezen autó tulajdonosa? :c)

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

nerazzurro Creative Commons License 2003.12.08 0 0 494
Nekem a Félidős levelekből a "Bornyúfejű Cecely!" volt a kedvencem. Tíz évet adnék az életemből, ha egyszer megihatnék egy fröccsöt az írójával! :c)))
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.07 0 0 493
Szerintem még csak meg sem él belőle :-)
Előzmény: kabsz (492)
kabsz Creative Commons License 2003.12.07 0 0 492
Pippo

Na látod. Már kezded érteni.
Ha mondjuk a Kispest-Vidi boxról a két felet kérdezzük és mondjuk te kritikussabb vagy a sajátjaiddal és mondjuk a Vidis gyerek meg kicsit túlmagasztalja az övéit, akkor mi lesz a vége?

Megy a kritika. Mikor egy táboron, egy társaságon belül sem tudsz olyat mondani amit simán elfogadna mindenki.

Az is megfontolandó lenne, hogy egy újságíró ne úgy írjon a látottakról mintha az egy nagy dolog lett volna. ez gyakorlatilag vonzana pár embert a lelátókra. A hivatalos média vagy semmit, vagy rosszat ír. Ha a saját újáság ezt felhasználva megközelitené a dolgot olyan nézőpontból ami egy fiatalnak tetsző akkor vonzó lenne kijönni.
A másik gond. még csak csak kijönnek a fiatalok. De sokan elmennek. Ezt megállítani úgy lehet ha szórakozás és tartalom lenne a lelátó élet.

Kell az Olasz vonala mert igény van rá és mindenki azt hiszi az a követendő példa.
Minden szurkolói újság meghatározó helyen tudósít az ottani eseményekről.

A hátteret kellene erősíteni. Válaszokat azokra a dolgokra amit a napi sajtó emleget. Nyíltan vállalni a vitát. Elmenni, időponto kérni és bekérdezni Szibennek, Szeilernek, Kovács Attilának, a Diósgyőri önkormányzatnak stb.
Ezért nem komoly a tartalom. Csak a szurkolók felületes dolgaival foglalkozik eladható formában.
Egy szines üzleti vállalkozás amiből 1 ember talán megél. Ez kevés.

Előzmény: Törölt nick (487)
andD Creative Commons License 2003.12.07 0 0 491
Hú, tudod, hogy milyen elfoglalt vagyok. :)
Előzmény: Törölt nick (490)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.07 0 0 490
Iparkodj! A fenyőfám alatt akarom látni őket 24-én. :-))
Előzmény: andD (489)
andD Creative Commons License 2003.12.07 0 0 489
jó kérdés. :)
Előzmény: Törölt nick (488)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.07 0 0 488
andD!

Mi a gyász van a fotókkal? :-))

Törölt nick Creative Commons License 2003.12.06 0 0 487
Ja, kösz a bizalmat, a képzeletbeli újságodba. Nem tudom, hogy vállalnám e. Vidi-Kispest beszámoló után cseszegettek az URB-sek, hogy nem egy helyen ittak a fehérváriakkal a Steffiben, hanem azok nem mertek bemenni. Szóval, erre nem igazán vagyok kíváncsi.
Egyébként bírom a szerkesztőt, nincs vele bajom, sőt. Meg korrekt is volt mindig, amikor a mi "anyagainkat" használta fel (engedélyt kért, stb.).
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.06 0 0 486
Pont ezért írná le mindkettő fél a véleményét. Egyébként én általában "lehúzom" magunkat (mondjuk ez szokott függeni a csapat szereplésétől). Egyébként azt mindannyian tudjuk, hogy az újpesti, vagy a fradista beszámolók mennyire pártatlanok.
Tudom, hogy nincs igény rá, de a szerkesztőknek magukkal szemben kell igényesnek lenniük. Pl. inkább feket-fehér legyen, mint tele reklámokkal.

Monteverde!

Mégegyszer hangsúlyozom: ok, de EBBEN az újságban nincs helye. Nem velünk történnek a kinti dolgok, csak külső szemlélői vagyunk.

Előzmény: kabsz (483)
monteverde Creative Commons License 2003.12.05 0 0 485
Pippo!
Szerintem meg igenis kellenek a külföldi cikkek a Félidőbe.Ha már azok sem lennének,már végépp nem lehetne mit olvasni benne.
A magyar cikkek rohadtul nem érdekelnek,mivel
nincsenek komoly táborok,ezért nincs is igazából míről írni.
Engem ma már 1000x jobban érdekel egy B ligás olasz beszámoló,mint ,hogy mit írnak a DERBYNKRŐL.
Előzmény: Törölt nick (477)
andD Creative Commons License 2003.12.05 0 0 484
Szvsz rosszul látod a helyzetet. Nem sok ember jut ki külfölre meccsre, így nekik mindenképpen szükségük van az információra, hogy mi folyik külhonban.
Előzmény: Törölt nick (474)
kabsz Creative Commons License 2003.12.05 0 0 483
Pippo

Én fordítva gondolom.
Ha én csinálnék újságot akkor lenne normális stáb.
Azok írnák a cikkeket. Hozzáértő palik. Korrektek.
A saját irományokkal az a gond, hogy kicsit csúszik az is. Erre egy picit, arra egy picit.

Legutóbb talán két hónapja pont a mutatványokat nézegettem. A pontozást.
Látszik pár emberen a prekoncepciós értékelés.
Ha egy látvány átlag pontszáma mondjuk 7, hogy lehet 3-mal kevesebbet adni rá?
ez olyan mint a torna. Vagy a jégtánc. Lepontoznak ott is 1000-el. De nem 3 tizeddel.

Egyébként a fő baj, hogy nincs igény a jó újságra. Mert téged és 3 haverodat ne nevezzünk igénynek. Ha lenne igény. Lenne olyan stáb (több ember) aki dolgozna benne. Ma az ultra társadalom számát 10-ben mérik. A többi oda tart, vagy marad ki belőle. Dolgozni és utatmutatni szenvedéssel és lemondással senki nem akar. Soroljam a neveket akik nálam írnának? Pl. Te:))) Ja és nem érdekelne, hogy nem téged szavazna meg a Kispesti érdeközösség. Még ilyenek is vannak.

Le is zárhatjuk a témát. Mert hiába a vita előre nem fog vinni és semmit nem változtat meg. Hasonló a szurkolói magazinunk mint a labdarúgásunk. Csak szinesebb:))

Előzmény: Törölt nick (474)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.05 0 0 482
Olvassátok el a sport Pluszban a 8. oldalton a Bgyarmat-Kispestet. Halál normális vezető, meg rendőr nyilatkozat. A gyarmati elnök mondja ki a lényeget, miszerint illegális a füstbomba, de a foci meccs velejárója. Le is fotózta telefonjával :-)) Pedig a riporter végig provokálja.
Gojko Mitics Creative Commons License 2003.12.05 0 0 481
Szerintem ha a kedvenced volt, akkor ez nem vicces! Nekem még mindig a kedvencem! De nincs harag! Csak furcsálltam ebben a topicban egy ilyent! (mondjuk mindenhol furcsállanám!)

HAJRÁ VESZPRÉM!!!

Gojko

Előzmény: Törölt nick (480)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.05 0 0 480
Ja bocs, azt hittem, más vagy.

Az Éles nóta az csak egy poén. Egyik kedvencem volt a válogatottban. Csak vicces a nóta.

Előzmény: Gojko Mitics (476)
Gojko Mitics Creative Commons License 2003.12.05 0 0 479
Mit? Az Élest??????
Előzmény: Törölt nick (478)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.05 0 0 478
Ne haragudj, így látom az utóbbi időben.
Előzmény: Gojko Mitics (476)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.05 0 0 477
Bazz, nem egy kurva magyar újságba valók! Engem az érdekel inkább, amiben benne vagyok. Csináljon akkor egy szájbakúrt tifót, vagy bármit, és abban írogasson az olaszokról.
Mondjuk, egyszerűen megoldom, nem vásárolom, és kész. Csak idegesít az emberek hülyítése.
Előzmény: balázs_ng97 (475)
Gojko Mitics Creative Commons License 2003.12.05 0 0 476
Ezt miért kellett???
Előzmény: Törölt nick (440)
balázs_ng97 Creative Commons License 2003.12.05 0 0 475
Igen, pont 1-2 hete olvastam megint azt a levelet, és tényleg az volt a címe! :))

Pippo, mi baj van az olasz beszámolókkal? Szeretem azokat olvasni, főleg a régieket, meg majdnem az összes külföldit, sokkal inkább, mint a hazai csarnok produkciókat..

Előzmény: Angello_HD (472)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.05 0 0 474
Van igény rá, de rossz irányba tereli az embereket, ez meggyőződésem. A szerkesztők ne írjanak bele. Mindig az érintett táborok írják le a beszámolókat, és legyen levélrovat, aztán ennyi. Aki nem ír bele, arról nem hallunk inkább. A kutya nem kíváncsi egy magyar újságban az olasz meccsekre, meg a szerkesztő üzenetére, meg buzi stadionokra. Egyszerűen nem oda valók ezek a cikkek. Csináljon ezeknek egy 3. félidő abroad című újságot :-)
Előzmény: kabsz (467)
gililaci Creative Commons License 2003.12.05 0 0 473
A Félidöre KOMOLY szükség van szerintem.
Aki dolgozik, az hibázik is néha ...
Angello_HD Creative Commons License 2003.12.05 0 0 472
Tán az volt a cím, hogy: Megütjük őket! :c)
Előzmény: balázs_ng97 (468)
SG_Grini Creative Commons License 2003.12.05 0 0 471
:))) ELÉG jó VOLT!!!
Előzmény: balázs_ng97 (469)
R.Cattani Creative Commons License 2003.12.04 0 0 470
Ja, az tényleg nagyon súlyos!!!
Hányinger az egész...
Előzmény: balázs_ng97 (468)
balázs_ng97 Creative Commons License 2003.12.04 0 0 469
Ja, sorry az érintettek felé, de nálam az év kiírása a debrecenieké:
A FRADIBÓL? ELÉG VOLT! :DDD
balázs_ng97 Creative Commons License 2003.12.04 0 0 468
Jaja, az mekkora klasszikus már!!!! :D
A másik kedvencem, amikor a Blue Front üzente egy levéllel, hogy féljenek a debreceniek, mert ezentúl VISSZAÜTNEK!!! Halál komoly.. hozzátették, hogy még akár túlerővel szemben is! Vajon mennyit egyeztettek a BF tagok, amíg eldöntötték, hogy ezentúl nem hagyják magukat péppé verni, hanem védekezni fognak??! ;)

Egyébként én szoktam venni a Félidőt, persze nem kell mindent komolyan venni, meg sokszor bosszankodik az ember, de 5 kilót megérnek a képek és azért minden számban van 1-2 tényleg jó cikk!
Ezek mellet nem akartam savazni, de nem tudok szó nélkül elmenni a szenzációs "Culture" rovat e havi észosztása mellett. Hányinger, ami ott megy. A Coca-Cola-tól nem is várok mást, mint hogy megmondják nekem, hogy mikor miért mit akarok inni, de hogy ugyan ilyen trendesítést kelljen olvasni egy szurkolói magazinban... és a legnagyobb szemétség, az ultra-mozgalom nevében mernek hírdetni mindeféle trendi szar ruhát! Pl. a legújabb a Mentalita Ultras Bootleg poló-csomag, amit azért gyártottak, mert néhány madár olasz a specialás ultra mentalitású (!) biciklivel megy ki Portugáliába az EB-re. Mint a cikkből megtudjuk, az ultra csapat természetesen látogatást tesz majd Mentalita Ultras Streetwear hivatalos portugál viszonteladóinál.....

Előzmény: Angello_HD (460)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!