Keresés

Részletes keresés

tamas1000 Creative Commons License 2012.07.21 0 0 3845

Szerintem nyissatok egy MÁSIK topikot, és fáradjatok el oda, mert teljesen elöntötte ezt a Befektetés-aranyba topikot, aminek nem erről kéne szólnia, hogy ki milyen piramisjátékba szállt bele ész nélkül.....

 

 

tusinger Creative Commons License 2012.07.21 0 0 3844

Micimackótól nem lesz válasz, mert vagy porhintés, vagy totális naivitás van mögötte.

 

Előzmény: naox (3843)
naox Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3843

Légyszi válaszolj!

-teljeskörű vizsgálat történt,

(...)

-vagy csak egy NEHITI vizsgálat folyt, aminek során a PMT szabályzatot és egy db. 1g-os tömböt vizsgáltak?

Én csak a NEHITI vizsgálat doksiját látom, ami -ismétlem- nem jelenti a cég _működésének_ ellenőrzését.

Ha te tudsz egyéb hatósági vizsgálatról, légyszi linkeld be!

 

Előzmény: naox (3836)
kikilo Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3842

Most már nyílvános a címem.

Kikilo

Előzmény: Szilvi68 (3811)
tusinger Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3841

Igen, azt megtaláltam, de az kevéssé nevezhető teljes körűnek.

Arra mi a racionális magyarázat, hogy miközben sem az árut, sem annak ellenértékét nem adják át az ügyfeleknek, nem figyelmeztetik a honlapon az új "csapdába esőket", akik mostanság szándékoznak vásárolni, hogy most pillanatnyilag nem tudják kiszolgálni őket?

A legkülvárosibb kócerájban is kiteszik a táblát, hogy a kiszolgálás szünetel, ha nincs áru. Ez nem a csalás, szándékos megtévesztés tényállása?

Előzmény: micimacko2012 (3839)
Veszpremi Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3840

Ja, nem tudtam, hogy már érdeklődni sem lehet (szabad). Szerinted. Hihetetlen.

Előzmény: micimacko2012 (3827)
micimacko2012 Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3839

Az Aranyközpont Zrt.-nél a futósávot ajánlom figyelmedbe!

Előzmény: tusinger (3838)
tusinger Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3838

"A vizsgálatról készült jegyzőkönyv a cég honlapján elérhető."

 

Jó volna, pontosítani a helyet, ahol elolvasható, mert én sem az egyik, sem a másik cég honlapján nem lelem.

 

 

Előzmény: micimacko2012 (3837)
micimacko2012 Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3837

A megbeszélésen elhangzottak számomra igenis megnyugtatóak voltak. Mivel egy részük üzleti titok, nem vagyok feljogosítva, hogy bármilyen fórumon terjesszem ezt.

 

A vizsgálatról készült jegyzőkönyv a cég honlapján elérhető.

 

Előzmény: kínai balos (3835)
naox Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3836

Légyszi válaszolj!

-teljeskörű vizsgálat történt,

-ami kiterjedt a cég működésének, anyagi helyzetének ellenőrzésére, vagy

-csak egy NEHITI vizsgálat folyt, aminek során a PMT szabályzatot és egy db. 1g-os tömböt vizsgáltak?

Ha történt teljeskörű vizsgálat, akkor ki vizsgált, mit, és hol vannak a dokumentumok?

 

Előzmény: micimacko2012 (3834)
kínai balos Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3835

és megosztanád itt, hogy a vizsgálódásod milyen eredményre vezetett?

 

milyen körülmény derült ki, ami a szállítás csúszását eredményezte és számodra kedvező?

 

 

Előzmény: micimacko2012 (3834)
micimacko2012 Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3834

A termék átadás csúszás valóban tény.

Ehhez tartoznak körülmények, amiket érdemes megvizsgálni a tisztánlátás érdekében.

Én így cselekedtem. Nekem segített...

Előzmény: naox (3832)
micimacko2012 Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3833

" én is így járok a legjobban."

legyen igazad...

Remélem, úgy lesz!

Előzmény: naox (3831)
naox Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3832

"Mindenkinek megvan a maga véleménye az ügyben."

vélemény? Mi tényekről beszélünk! Tény, hogy csúsznak a szállítások.

Előzmény: micimacko2012 (3830)
naox Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3831

"A jegyzőkönyv elérhető a Cégek honlapján, ez így korrekt és tényszerű."

"(teljeskörű hatósági vizsgálat folyt a működésüket ellenőrizendő)"

Akkor fussunk neki mégegyszer:

-teljeskörű vizsgálat történt,

-ami kiterjedt a cég működésének, anyagi helyzetének ellenőrzésére, vagy

-csak egy NEHITI vizsgálat folyt, aminek során a PMT szabályzatot és egy db. 1g-os tömböt vizsgáltak?

Ha történt teljeskörű vizsgálat, akkor ki vizsgált, mit, és hol vannak a dokumentumok?

Ha nem történt, akkor miért állítottad? 

 

"és cselekeszenek belátásuk szerint."

a főnökük utasítása szerint.

" én is így járok a legjobban."

legyen igazad...

Előzmény: micimacko2012 (3829)
micimacko2012 Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3830

Mindenkinek megvan a maga véleménye az ügyben.

Előzmény: naox (3828)
micimacko2012 Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3829

 

A jegyzőkönyv elérhető a Cégek honlapján, ez így korrekt és tényszerű.

 

Az alkalmazottaknak is bizonyára megvan a magukhoz való eszük és cselekeszenek belátásuk szerint.

 

Én nem vagyok a  pereskedés híve, hosszadalmas és bizonytalan kimenetelű.

 

A korrekt ügyfélkezelés , és amit láttam, tapasztaltam engem megnyugtatott.

 

Nem víziókat kergetek és teóriákat gyártok hanem drukkolok Nekik, én is így járok a legjobban.

 

Előzmény: naox (3826)
naox Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3828

"Abban szó sincs szerződésbontási lehetőségről."

nem ott van, hanem a PTK-ban.

"ár lehet PTK alapon pereskedni az ügyben, de nem hiszem, hogy érdemes."

más meg azt gondolja, hogy az egyetlen járható út.

Előzmény: micimacko2012 (3827)
micimacko2012 Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3827

Nos, ha nem vagy érintett az ügyben, akkor nem tudom miről is érdeklődsz?

 

Az ÁSZF-et mindenki elfogadta, amikor aláírta a megrendelést és a Céghez juttatta a termékek ellenértékét. Abban szó sincs szerződésbontási lehetőségről.
Én nem álmodozom irreális megoldásokról, Magyarországon vagyunk, ahol bár lehet PTK alapon pereskedni az ügyben, de nem hiszem, hogy érdemes.
Én a megrendelt termékemet akarom, erre képes vagyok még várni.

Előzmény: Veszpremi (3823)
naox Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3826

1. a nehiti vizsgálatnak semmi köze a cég törvényes működéséhez. Bef-i aranyat NEHITI engedély nélkül is lehet forgalmazni. A Nehiti az elmúlt hónapban végigellenőrizte az engedélyeseket, mindenkinél jártak. Megnézik, hogy szabályos-e a pénzmosási szabályzat, és esetnként mintát vesznek, mint itt is. Ettől még a cég nem biztos, hogy fizetőképes. Egy ilyen vizsgálat amúgy tipikusan negyed óra.

2. "(teljeskörű hatósági vizsgálat folyt a működésüket ellenőrizendő)" Milyen más vizsgálatról tudsz? Csak a NEHITI-t linkelted.

3. egy cég fizetőképességéhez semmi köze az alkalmazottnak. Kb. ő fog utoljára értesülni a csődről. Az meg természetes, hogy kultúráltan tárgyal az ügyféllel. Még az utolsó utáni pillanatban is. A Malévvel tán nem így volt?

4. egy cég teljesen jogszerűen is elveszítheti a vagyonát, előfordul. Ilyenkor az ügyfeleknek nem jár kártérítés. (tudjátok: alkotmányos jog hüjének lenni...)

5. a kivárás miért segítene? Ha nincs pénz, akkor később honnan lenne?

 

+1 érdemes lett volna megnézni az igazgató (és tulajdonos) lakcímét (2112 Veresegyház, Anonymus u 32., nyilvános adat) Ha valaki "előre utal" ez mindig érdekes. Ugyanis ha bcs. történik, akkor az igyzgató perelhető a vagyonára, pl. ingatlan. Utólag persze ez nem segítség.

micimacko2012 Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3825

Tisztelt Hitel Nélküli!

 

Honnan veszed ezt a valóságalap nélküli megjegyzést?

 

Én is ugyanolyan várakozó ügyfél vagyok, azzal a különbséggel, hogy igyekszem NEM sárdobálással tölteni az időmet, hanem tényekkel alátámasztott állításaimat osztottam meg Veletek.

Előzmény: hitel nélküli (3824)
hitel nélküli Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3824

"Én azért óva intek mindenkit a rágalmazástól"

 

Ebből látszik is, hogy a cég embere vagy...

Előzmény: micimacko2012 (3821)
Veszpremi Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3823

Nos, mivel én aztán nem vagyok az érintett az ügyben, de azért feltennék két kérdést:

- miért nem fizetik vissza a jogtalanul beszedett pénzeket, mi akadályozza ebben meg őket?

- miért nem szállítják le a megrendelt aranyat, mi akadályozza ebben meg őket?

Szerintem egyik ügyfélnek sincs dumára (korrekt kommunikációra) szüksége, hanem a megrendelt árura v. a pénz azonnali visszafizetésére.

Jól nézünk ki, ha szép dumával csak úgy beszedhetnék emberektől milliókat minden ellenszolgáltatás nélkül. Ez igen kemény bűncselekmény, nincs rá más szó. Tegyék azt bármilyen "szabályosan" is működő cég égisze alatt.

Előzmény: micimacko2012 (3822)
micimacko2012 Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3822

Kedves Megrendelőtársak!

 

Bár aggodalmaitokkal abszolút azonosultam, saját tapasztalatomat osztom meg Veletek:
Én akkor higgadtam le és azóta tudok tiszta fejjel gondolkodni a történtekről, amikor személyesen meglátogattama Céget, és korrekt kommunikációban részesítettek. Saját szememmel láttam, hogy igyekszenek a dolgokat rendbehozni.

Előzmény: Veszpremi (3818)
micimacko2012 Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3821

Kedves Hitel Nélküli!

 

A regisztráció dátuma mennyiben függ össze a hitelességgel és a tényekkel?

Szabad véleménynyilvánítás van. Én is lemondom a sajátomat és más is.

 

Amikor a fent említett Cégekhez vittük/vittem a pénzünket akkor is ezek az engedélyek rendben voltak, tehát nem is értelek igazán.

 

Én azért óva intek mindenkit a rágalmazástól.

hitel nélküli Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3820

http://aranykozpont.hu/downloads/nehiti_vizsgalat_aranykozpont.pdf

 

Ez a viszgálat arról szólt, hogy lefoglaltak 1 grammos aranylapkát, és megnézik, hogy valódi-e...

Előzmény: micimacko2012 (3817)
hitel nélküli Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3819

Ha ezt olyan mondja, aki most regisztált, és ez az egyetlen hozzászólása, akkor rögtön megnyugszom kedves micimacko...

Előzmény: micimacko2012 (3817)
Veszpremi Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3818

Törvényesen szedik el az emberek pénzét? Abszurdisztán. Itt mindent meg lehet egyeseknek csinálniuk??? Mi kell ahhoz, hogy megfogják őket, azon kívül, hogy elveszik az emberek pénzét ellenszolgáltatás nélkül? mi ez, ha nem lopás/csalás/rablás v. nem tudom a BTK pontosan hogy fogalmaz.

Előzmény: micimacko2012 (3817)
micimacko2012 Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3817

Kedves Megrendelőtársak!

 

Mozgósítottam az állami szerveket a két említett cég ellen (teljeskörű hatósági vizsgálat folyt a működésüket ellenőrizendő)...........

 

Minden rendben van a cégekkel, ezekről hatósági jegyzőkönyvek is készültek, most láttam a honalpjukon is ellenőrizhető.

 

A cégek ezek szerint mégis törvényesen működnek?

 

Van értelme ezek után fűhöz-fához rohangálni?

 

Én inkább innentől türelmesen várok, és reménykedem, hogy minden rendben van/lesz.

deques Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3816

Hát igen, pont ez a lényeg. Kapitalizmus = szabad piac. Bármi megtörténhet. Láttunk már ilyet, hogy hirtelen mindenki ugyanazon a szük lyukon akart ki, vagy bemenni. 

Előzmény: Veszpremi (3815)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!