Keresés

Részletes keresés

zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2473

Az sem kizárt, hogy tényleg férfi, az indokolná ezt a nagy megdöbbenést! :D (Náluk jobban már csak én döbbennék meg akkor, ha a Zebra nem Molnár Áron lenne... :D ;) )

Előzmény: Salvor2 (2471)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.30 -3 0 2472

Én is csak eljátszottam a gondolattal, mint mások, annyi más névvel! :D

 

Segítek a nyomokban, mert tegnap jó párat kigyűjtöttem (sajnos Sütő Enikőre kevés illik és ő már nem mozog így, bolondozni pláne nem szokott):

 

- finom parfümillat

- több évtizede képernyőn van

- imádja a fényt és a csillogást

- odafigyel az öltözködésére

- egy közönség-kedvenc filmsorozatban szerepelt

- túlságosan hiú

- szereti mindenbe beleütni az orrát

- egyszer felgyújtotta a fürdőszobáját

- Geszti Péter is megdicsérte

- egy lánycsapat vezetője volt

- bőröndjén a címke: "tizennyolc éven felülieknek nem ajánlott"

- bőröndben forgatókönyv: ......s város

- szereti az állatokat és a növényeket

- imádja az unikornisokat

- nem szemérmes, volt, hogy színpadon ledobta a felsőjét

- nem mai lány, a limbóhintó alatt is átférne

- sertés földanya címe

- szivecskés emojit kapott Bencétől

- szerepelt egy férfimagazinban (vagy: bemutatón elszakadt a harisnyája)

- ruhák: nyuszifül és fekete fürdőruha, valamint fáraó múmiája.

 

A tegnapi nyomokat nem tudom, mert kapcsolgattam a két műsor között.

 

A nyomok több hölgyre is illenek: Oroszlán Szonja, Ónodi Eszter, Xantus Barbara, Fésűs Nelly 

 

Az "imádja az unikornisokat", "felgyújtotta a fürdőszobáját" és "Geszti Péter megdicsérte" annyira konkrét utalás, hogy ha majd rájövök elcsodálkozom, miért nem jöttem rá előbb! :-)

 

 

 

Előzmény: szévike (2468)
Salvor2 Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2471

Lehet, hogy az okozza a nagy meglepetést, hogy a Röfi férfi (a balettos ugrándozásban inkább férfinak tűnt, mint nőnek).

 

De szerintem a Zebra lesz a nagy meglepetés.

Előzmény: zöldtulipán (2465)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2470

Az biztos, hogy ez nagyot szólna! :D Kiss Ramónára még pár nyom is ráillik, és ráadásul poén is lenne Liptai Claudiával a csere, hiszen utalhatna a TV2-RTL közötti cserére is, de én sem hinném, hogy ebben a két csatorna meg tudna így egyezni...

Előzmény: Ilhilla (2467)
szévike Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2469

Én sem egyeztettem a nyomokkal, de ha nem a Sütő Enikő, akire sok nyom ráillik, de azért nem akkora durranás,

mint ahogy most összevágták a leleplezés pillanatait, akkor valahol a divatvilágban maradva esetleg Mihalik Enikő?

Ő mostanában sokat volt itthon és pl már konyhafőnökösködött is.

 

Ki lehet, akit egy pillanat alatt le tudtak akasztani és nagy durranás? Még délután töröm a fejem.

szévike Creative Commons License 2020.11.30 0 1 2468

De hogy a bánatba kapott volna engedélyt a tv2-től? Arról nem is beszélve,

hogy az rtl gyomra se vette volna be, ha a legnagyobb durranása a másik

csatorna legujabb arca legyen.

 

A Röfi esetében még azt se mondhatjuk, hogy amikor elkezdődött a felkészülés,

még rtl-es volt, hiszen Röfi2 csak néhány hete ugrott be a sorozatba.

Előzmény: Ilhilla (2467)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.30 -3 0 2467

Ki írhatott üzenetet Lacinak "drága" megszólítással? Kinek a szavajárása volt nem is olyan régen, hogy "drága Laci..., drága zsűri"? Kinek küldhetett szívecskés emojit Bence? (Nem csak annak küldünk ilyet, akivel kapcsolatunk volt!)

Kinek a személye jelentene a jelenlegi helyzetben "nagy durranást" a másik csatornához viszonyítva? 

 

Nem tudom, hogy a nyomok passzolnak-e hozzá, (bár ez mint láttuk sok esetben nem volt elsődleges szempont), de ha rajtam múlt volna, a kötbér nélküli távozását ebben a műsorban való szereplésével váltattam volna ki, tehát 

 

a Röfi: KISS RAMÓNA! :D

 

Szólna akkorát, mint amott tavaly a BAGOLY kiléte! :D

Előzmény: zöldtulipán (2465)
GPS Creative Commons License 2020.11.30 -1 0 2466

 

Esetleg valami Bencéhez (korábbi életéből) közeli hölgyet kell keresnünk,

 

Az nem lenne hatékony, mert ahhoz nem jegyzetfüzet kéne, hanem a telefonkönyv.

.

Előzmény: zöldtulipán (2465)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2465

Felkerült egy előzetes a döntőbeli lelepleződésről:

 

https://rtl.hu/rtlklub/alarcosenekes/elozetes-oriasi-meglepetest-tartogat-az-alarcos-enekes-2-evadanak-finaleja

 

Kezdhetünk találgatni, ki tud ekkora meglepődést okozni... :)

Úgy gondolom, a Banán és a Zebra tuti nem, az ő nevük már elhangzott többször a nyomozóktól is, marad kizárásos alapon a Röfi... Annyira meglepődnek, mintha olyan valaki lenni, akire korábban nem gondoltak, és a nevét sem mondták.

Esetleg valami Bencéhez (korábbi életéből) közeli hölgyet kell keresnünk, azért ez a nagy "ezt nem hiszem el" kiakadás? :D

Ha lesz kis időm, visszanézem a Röfi nyomokat, nála lehet még nyomozni, a másik két karakterben én továbbra is biztos vagyok.

GPS Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2464

 

Én csak azon csodálkozom, hogy Zalatnayt még nem gyömöszölték be egy méretes jelmezbe.

 

Pl. az elefánt-, kaktusz-, vagy béka-jelmezben simán elfért volna - és még énekelni is tud :-)))

.

 

Előzmény: Ilhilla (2463)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.30 -4 1 2463

Szerintem nagyon utálod Manuelt, ezért nem tudod elfogadni, hogy -torzítás ide, torzítás oda- mennyit fejlődött az X faktor óta! Ráadásul ezeket a dalokat fel is kellett énekelni és sokszor énekelt, nem rappelt!

 

Egyébként ismerős az érzés, mármint az "alapból utálat", hiszen hasonlóan érzek egy olyan színészkedő nő iránt, akit nagyon kedvelsz! Sokat szerepeltetik manapság, remélem, a Röfi maszkját nem rá adták, bár az amit mostanában művel a malac, rá is illik, sőt "szerepelt férfimagazin címlapján" és a legfrissebb az "élmény" az emberekben ezzel kapcsolatban! :D

Előzmény: Mlle. Grenelle (2458)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.30 -4 0 2462

Tegnap a másik műsorban sem "durrantottak" nagyot Stohl, Demcsák az ő kutyájuk kölke, ráadásul -ahogy olvastam- Stohl még a poént is lelőtte előző nap! :D

Előzmény: Mazsola0070 (2457)
schanc Creative Commons License 2020.11.30 0 1 2461

Igen, egyrészt, viszont Gáspár Laciban az a durva, hogy ebből az elferdített hangkavalkádból is ki tudott hallani 1-1 olyan dolgot, amiből felismerte Feke Palit és Manuelt is.

A Banánt nem torzítják így valamiért, de szerintem amúgy a Zebrán is meglepődnénk, ha hallanánk "normálisan" énekelni.

A Röfi meg egyébként így vissza-visszahallgatva a dalait annyira nem is tűnik jó énekesnek. Az It's raining man-ban konkrétan úgy visított, mint egy malac :D

Előzmény: GPS (2460)
GPS Creative Commons License 2020.11.30 -1 0 2460

 

Szándékosan eltorzított hangon énekelt, hogy ne ismerjék fel, ami számára teljesen kényelmetlen volt?!....

 

Nagyon sok előadás auto-tune-al torzított formában szólal meg - ember nincs, aki ebből kihámozza az előadó valódi hangszínét.

.

Előzmény: TonyBrasco (2459)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.30 -4 0 2459

"utóbbi előadása hallatán viszont Ava Max forgott a sírjában..."

 

És mitől?! mert Szándékosan eltorzított hangon énekelt, hogy ne ismerjék fel, ami számára teljesen kényelmetlen volt?!....

Előzmény: Mlle. Grenelle (2458)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2458

Rubint Rella csak az interneten ismert - instagrammer vagy mi a szösz...

 

De még mindig inkább ő, mint Manuel - jobban adta elő a ByeAlex-számot, mint maga ByeAlex (mondjuk ez nem nagy kunszt), utóbbi előadása hallatán viszont Ava Max forgott a sírjában...

Előzmény: Mazsola0070 (2457)
Mazsola0070 Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2457

Ez nekem már ebben az évadban is megvolt Rubint Rella, Dr. Tóth és a tegnap leleplezett csávó esetében is...:)

 

Biztosan ők mindnyájan valami elképesztően nagy hipergigavilágsztárok (már legalábbis az RTL-en ezt mondják, egyéként nem), csak az a gond velük, ha ez ember nem nézi az RTL azon műsorát, amelyikben szerepeltek (bár Rella nem tudom, hogy egyáltalán szerepelt -e, vagy másról kellene ismerni), akkor fingja sincs, hogy kicsoda.

Előzmény: TonyBrasco (2455)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.30 -4 0 2456

Vagy még van az az eshetőség is, hogy te piszkosul nem vagy képben azzal a sráccal, hogy mit tud, mik a képességei. 

Előzmény: Mlle. Grenelle (2453)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.30 0 1 2455

Azért lehet elérjük egyszer azt a szintet, hogy ha valaki lelepleződik, hunyorogva, kérdően néznek rá a nyomozók, hogy "te meg ki a tököm vagy?!".... 

Előzmény: Mlle. Grenelle (2450)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.30 -1 0 2454

Ha azt vesszük alapul Opitz is szerepelt az előzőben, ő sem volt "valakibb" Manuelnél. egykutya.

Előzmény: Ilhilla (2451)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.11.30 0 2 2453

Én nem látom benne azt a diverzitást, ami lehetővé tette volna, hogy eljátssza ezt a szerepet.

Egy egysíkú figura, aki nem mozdul ki a komfortzónájából - érdemes megnézni/meghallgatni az egykaptafa "dalait".

 

Ezért írtam, hogy jókora technikai támogatás kellhetett ahhoz, hogy ebben a figurában alakítani tudjon, másképpen rögtön az elején elárulta volna az artikulációja - pontosabban annak a teljes hiánya.

Előzmény: Ilhilla (2451)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.30 -4 0 2452

E megjegyzés ellenére, a tegnapi szereplés alapján is tartom az ötletemet, mert jobbat nem tudok!

 

Röfi kisasszony rendkívül szereti, ha minden figyelem rá irányul, ugyanúgy mint Fésűs Nelli. 

 

Van még egy hét a nyomozásra, majd kiderül. Az biztos, hogy a Zebra és a Banán mögött csak harmadik lehet, de Claudia nem biztos, hogy dobogós lett volna!

 

Én nem vagyok biztos abban, hogy a Zebra Molnár Áron és a Banán Miller Dávid, túl egyértelmű lenne.

Előzmény: Faramir74 (2413)
Ilhilla Creative Commons License 2020.11.30 -5 0 2451

Mi az, hogy "nevetséges így"? 

Manuel -ha valóban ő énekelt- rengeteget változott az X faktor óta, lehet, hogy Marsalkó nem tudta volna hozni ezt a szerepet, előbb elárulta volna magát valamivel, mint az elején Fluor Tomi.

 

Előzmény: Mlle. Grenelle (2450)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2450

Akkor már inkább a Marslakó Dávid...

...ez a manueles dolog egyszerűen nevetséges így...

Előzmény: Faramir74 (2449)
Faramir74 Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2449

Nos abban a Faktorban Zdroba Patriknak drukkoltam, rajta kívül még Andror személye maradt meg nekem, meg hogy egy halmozottan hátrtányos nagyon fiatal roma gyerekkel nyerették meg. Manuel meg néhány nem annyira szimpatikus nyilatkozata kapcsán volt ismert.

 

Azért kellett volna rá jobban gyanakodni, mert Gáspár Laci, aki mentora volt, felismerte.

 

Így viszont jó, hogy a Gallusz Niki, vagy Fésűs Nelly, vagy sütő Enikő, vagy Muri Enikő, vagy Tóth Gabi vagy más (esélyek ilyen sorrendben) Röfi jutott a döntőbe.

Igaz az a Brúnó meg Spack akiket honnan a fenéből kellene ismertnek, akkor már inkább a Manuel.

TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.30 0 0 2448

Na itt sorra veszik nála a nyomokat... egyházi énekek kántálása meg esőhangra alszik el..... stb...

 

https://www.rtlmost.hu/alarcos-enekes-p_16217/alarc-mogott-2-evad-13-resz-c_12797889

 

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.11.29 0 2 2447

Még csak az kellett volna...!

Hogy egy ilyen nyerje meg... á, rémálom!

Előzmény: Mazsola0070 (2446)
Mazsola0070 Creative Commons License 2020.11.29 0 1 2446

Egy nem túl közismert x-faktoros az RTL istállóból.....nem volt nagy durranás, illetve annyi meglepetés volt benne, hogy nem Marsalkó, pedig nagyon azt akarták elhitetni.

 

Egyetlen pozitívum a szerepeltetésében, hogy legalább nem nyerették meg vele. 

Előzmény: Mlle. Grenelle (2438)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.29 0 0 2445

Azt múltkori is tárgyaltuk, hogy az a babára, mint karakterre vonatkozhatott, nem a benne lévő személyre... tehát a 18 év alattiság félrevezetés.... 

De azt simán kinézem, hogy az X miatt, meg más okán (simán csak lustaságból, iskolakerülésből) halasztott vagy bukott pár évet és még most érettségizik Manuel.

Előzmény: zöldtulipán (2441)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.11.29 0 0 2444

Sajnos én nem tudom élőben nézni az rtl-t, csak most nézem vissza az rtl moston, de már tudtom hogy a babát leplezték le, aki Manuel volt.

Tuti tippem nekem nem volt a babára, de én is inkább Marsalkó felé mentem volna, egyszerűen Manuelből ezt a relatív sokoldalúságot nem néztem ki, ami ehhez az egész showhoz kellett volna, így mégis meglepetés volt számomra... nekem még egy csetlő-botló pattanásos kamaszként volt meg, sokat fejlődött az elmúlt évben..  mondjuk a 3 legutóbbi klipp ami kijött vele (egyik a Bogival, másik a VV10, dal, meg egy saját) már némiképp árulkodott arról, hogy már messze nem az a mamlasz aki az X-ben volt.

Előzmény: zöldtulipán (2439)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!