Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.31 0 0 4058

Nem baj, ez nem egy abszolút probléma, csak engem nem lelkesít.

Előzmény: Káesháká (4054)
Káesháká Creative Commons License 2020.01.31 0 0 4057

Én pont azért hoztam döntéseket, mert soha nem szerettem két vasat tartani a tűzbe. Utálok párhuzamosan ismerkedni onnantól kezdve, hogy eltelt pár nap és valaki tényleg érdekes - és ezzel pont a kisebbséghez tartozok, túl lelkiismeretes vagyok. Igazándiból azért dühített engem is a szitu, mert előtte 2-3 hónapig meg semmi érdekes kapcsolat nem volt. Aztán szinte egyszerre meg annyi zúdult rám, hogy tudtam volna értékelni, ha ez szépen el lett volna időben osztva és akkor megyek az egyikből a másikba, ha  az előzőnél gebasz van. De hát a sors ugye nem így működik a gyakorlatban :) ..

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (4056)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2020.01.31 0 0 4056

"December közepe óta sajnos jobbnál jobb párjelölteket kellett kényszerűségből szelektálnom. Ez sem jó, mert fáj a szívem értük, sajnálom őket, de mindig jött egy jobb. "

A legtöbben itt 'szák el. Mindenkinél van és lesz is jobbnak tűnő választás. Akinek jó eséllyel nem ő lesz a legjobb. Rendes kapcsolatra úgy van esély ha csak egy valakire fordítjuk a figyelmet. 
Lehet tudni a viselkedéséből, ha valaki több vasat tart a tűzben. 

Káesháká Creative Commons License 2020.01.31 0 0 4055

Én mostanság csöndben vagyok, mert átestem a ló túloldalára. December közepe óta sajnos jobbnál jobb párjelölteket kellett kényszerűségből szelektálnom. Ez sem jó, mert fáj a szívem értük, sajnálom őket, de mindig jött egy jobb. 

És a végén találtam egy olyan anyukát, aki ugyan egy évtizeddel fiatalabb nálam, de azon túl, hogy eszméletlenül szép és intelligens, annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy forr a levegő körülöttünk. Bár vele offline módon ismerkedtem össze - volt ő is tinderen, de elege lett, mert mindenki csak lefektetni akarta. Nem iszok előre a medve bőrére, de igazándiból visszagondolva az elmúlt egy évre én azért egészen sok értelmes nővel találkoztam. Ha mégsem jönne össze, akkor sem csüggedek már. Szerintem a tavalyi statisztika egy év múlva is kijönne. 

Káesháká Creative Commons License 2020.01.31 0 0 4054

Nem értem, hogy miért baj, ha valakinek van gyereke .) .. A Te korcsoportodban azért már a többség olyan. Nálam volt, hogy feltüntettem, volt hogy nem. Ha túl beszűkíted a kört, akkor az esélyt vonod meg attól, hogy megtaláld az igazit.

Előzmény: Törölt nick (4051)
libalegelo Creative Commons License 2020.01.29 0 0 4053

szia nimfa :) jo latni...

Előzmény: Törölt nick (4052)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.29 0 0 4052

Rengeteg a szeretőzős, kapcsolatból kitekintős...sőt, utóbbiak közül van, akit még meg is sajnál az ember picit. 

 

MIndenesetre nem vagyok túl lelkes, picit olyan ez az egész, mintha ellátogattam volna valami vidámparkba,majd  rám csukták volna  a kaput éjszakára. :). 

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.29 0 0 4051

Hát srácok, nem tudom :SS

 

Most kipróbáltam, hogy egy sorban mindenkit jobbra húzok(ha elfogynak a lehetőségek, kb 12 óra múlva enged újra jobbra húzni); van, amikor sorban minden kb ötödik match, van, hogy sokat húzok és egy se. 

 

 

De így is persze rengeteg a match. Gondoltam, lehet, egyszerűbb ebből leválogatni(írta vki az ötletet, de elfelejtettem a nevét, nem ugrik be), mintsem mindenkit alaposan végigivizslatni.

 

Rengetegen nem tüntetik fel a gyerekeket. :S Beszélgetsz picit, utána keürl elő. paff vagyok ettől.

bbfan1 Creative Commons License 2020.01.22 0 0 4050

Nekem volt ilyen többször is.

Pár hónap használat után rájöttem, a Tinder is egy nagy kamu... Akkor van esélyed matchekre, ha előfizetsz, nyomkodod a super like-okat, de leginkább kiemeled magad... napokig nem volt egy találatom se, majd amikor kiemeltem magamat, 6 matchem volt fél óra alatt, kifejezetten szép lányokkal... és akkor még most bevezették ezt a pár órás szuper kiemelést... lehúzás az egész.

Na de pár napja visszatettem, kíváncsiságból. Ugyanazok a profilok, mint egy éve, kb ugyanabban a sorrendben is. Az első mondjuk 10 csaj ugyanaz állandóan, amikor feltelepíted az app-ot, de utána is sok ismerős arc jön fel... Akik sose húzzák jobbra az embert, mind kamuprofil, vagy csak simán nem törölte magát, akkor ilyen inaktív profilokat miért nem töröl a Tinder ?

És nem mindenki válaszol. Sokáig azt hittem, hogy ez azért van, mert szórakoznak, de volt aki mondta, hogy akadozva, vagy nem is kapta meg az üzenetem... nagyon lerongyolódott ez az app is.

Előzmény: Törölt nick (4017)
Tockoló Creative Commons License 2020.01.03 0 1 4048

Boldog Új Évet!

Előzmény: wonder82 (4047)
wonder82 Creative Commons License 2020.01.03 0 0 4047

Boldog Új Évet Mindenkinek!

 

Sehol senki?

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.24 0 0 4046

hajam :D

Előzmény: Losonczi Zsanett János (4045)
Losonczi Zsanett János Creative Commons License 2019.12.23 0 0 4045

a hájad?

Előzmény: Törölt nick (4043)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.23 0 0 4044

A telszamom is kilotte. 

Előzmény: Törölt nick (4043)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.23 0 0 4043

Nem. Kibaszott a tinder. :) indoklas semmi, nekem kellett erdeklodni. Gyanum szerint egy kep verte ki a biztositekot, amin a hajam volt. Megoldottam mashogy

Előzmény: Losonczi Zsanett János (4042)
Losonczi Zsanett János Creative Commons License 2019.12.23 0 0 4042

lehet, hogy csak túlterhelődött a rendszer, mert még sokan reménykednek egy kufircban a fa alatt.

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.22 0 0 4041

komolyen vicc....arról, h tiltanak esteleg vmiért, egy automatikus email kimehetne pl....

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.22 0 0 4040

Fujhatom a fiokom....nem enged be a Tinder. :SS

 

Délelőtt még kaptam visszaigazoló sms-t(így szoktam belépni), de nem fogadta el, most délután már azt se.

 

De amúgy létezik a fiókom....  szval nem értem :S

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.19 0 0 4039

ez csak kiborított bennem valamit, sok ideje gyűlt :)

 

nem tudom, nem gondolok bele ebbe, felesleges.

 

 

Előzmény: Losonczi Zsanett János (4038)
Losonczi Zsanett János Creative Commons License 2019.12.19 0 0 4038

de ez csak egy villámkapcsolatocska volt, nem? annak milyen romjai lehetnek? mi lesz így veled, ha majd egyszer egy komolyn, sokéves kapcsolat romjait kell összetakarítanod?

Előzmény: Törölt nick (4037)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.19 0 0 4037

nem, már romösszeszedődési fázisban vagyok.

 

karácsonytól független

 

de a karácsony igen, extra rossz tud lenni néha

Előzmény: Losonczi Zsanett János (4036)
Losonczi Zsanett János Creative Commons License 2019.12.19 0 0 4036

ez segélykiáltás? vigyázz ám, mert karácsonykor nehezebben viseli az ember a magányt.

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.18 0 0 4035

de talán nem annyira rossz, hogy már nem csak hullámzik, hanem ki is borult a szar

Előzmény: Törölt nick (4034)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.18 0 0 4034

Úgy érzem, felborult az életem(már az a híg fos, amiben leledzettem). 

Mióta volt ez az elcseszett ismerkedésem, egyszerűen nehezebben tudok otthon lenni, oda a nyugalmam, vhogy a fórumozás is olyan ízű lett, mint a fakenyér.

 

 

wonder82 Creative Commons License 2019.12.16 0 0 4033

Ezt nem kétlem... 😄😉

Előzmény: Kockahas_és_spongyanadrág (4032)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.16 0 0 4032

Úgy tűnik a veszekedést is lehet azért úgy levezetni, hogy kisüljenek az indulatok, de mégis építse a kapcsolatot, meg egy lány azt mondta nekem, hogy szereti a békülős szexet, most ehhez szólj hozzá..

Előzmény: wonder82 (4027)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.16 0 0 4031

szerintem ugyanúgy mnt a pasik kép és megérzés alapján. 

Előzmény: AliBack (4029)
Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.16 0 0 4030

Az elsőtalálkozást jónak tartom, talán legjobb most a társkeresők közül, mert gyakran vannak új regisztrálók és szép nők is.  
Ne zavartasd magad, hogy egy neked nem tetsző nőnek megírod, hogy nem akarsz vele ismerkedni, mert a nők sem zavartatják magukat fordított esetben.
Én ugyanazt írtam ilyenkor, amit nekem írt az egyik nő:


"Köszönöm a leveled, de mást keresek!"


Ha ők így elutasíthatnak, akkor én is, egyenjogúság van. 

-Badooban az a jó, hogy olcsó a reg egy hétre. 
Ha van vpn-ed, akkor átlépsz mondjuk egy kijevi szerverre, egyből lerohannak a szebbnél szebb ukrán csajok, felnyomják a népszerűséged, visszajössz, és a magas népszerűségged látva már rád nyomogatnak hazai jobb csajok is. 

-A csajokespasikban is van aránylag új regisztráló, de egy csomó olyan is aki lájkol téged és tudni lehet, hogy robot, mert külföldről lájkol, de van hogy itthonról és gyanúsan fiatal, és persze nem ír vissza. 

-A twoo nagyon gáz, a felülete is használhatatlan, meg tele van primitív emberekkel. 




Előzmény: Törölt nick (4023)
AliBack Creative Commons License 2019.12.16 0 0 4029

Lányok/Nők, azok akik tapasztaltak már rohamos levelet társkeresőn, gondolok itt nagyon nagyon sokra...hogy az ördögbe tudtok választani? (tegyük fel nem bunkó levelek, normálisak) Mert van ám ilyen oldal is.

 

Kockahas_és_spongyanadrág Creative Commons License 2019.12.16 0 0 4028

Ezt tapasztaltam rendszerint a csajoknál. :)

Előzmény: Törölt nick (4025)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!